Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka je mi to velmi, velmi lutoooo... ;-( ;-( ;-( ani neviem, co na to napisat....ale som s Tebou a hlavu hore, nech stuplik moc nevidi, ze sa trapis..vela sily
Odpovedať
lom, to ma velmi mrzi.... |-| :-( :-( :-( :-( :-( drz sa, sme s Tebou..... :-( ..tiez neviem co napisat...slova nepomozu... :-(
Odpovedať
ahojte ..lomnicka aj mne je to luto a prajem vela sil :-(
Odpovedať
lom to je smutne ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus dnes som navstivila Ikeu...to tam dole prerabaju..taky bordel tam mali az noooo...ani som nezohnala, co som presne hladala...:-( brutalne vela ludi bolo...
Odpovedať
no ja potrebujem len jdenu vec odtial tak tam pojdem len na skok a iste do kiky ;-)
Odpovedať
cawte.....tak do kiky? pozdravuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-) :-D :-) :-D ...uz mi je zmena planu jasna ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mali by sme morzeovku pouzivat 8-)
Odpovedať
ywett jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee keby nieco brnky brnk x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) pozdrav manzelika a nech ide s nami ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak my si rozumieme ;-) ;-) ;-) ..- --.. .-.
Odpovedať
tak vam tu pekny vecer..mam nejaku robotku, musim ist rychlo dohladat a dorobit 8-) 8-) 8-) papaaaaaaaaaaa a zelam vam krasnu nedelu zajtra x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
miri ahoooooooooooooooooooooooj a zajtra pekny dnik :-D 8-) ;-) :-) aj Tebe ywett x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Kocky, aj VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM....urcite bude krasna nedela :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
ale si nemyslite, ze tu obcas nenakuknem 8-) 8-) 8-) 8-) ja milujem nedele...vzdy plne prekvapeniiiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne v nedelu je 9/3/2008 a svadbu mas presne o 2 mesiace :-D :-D :-D
Odpovedať
:-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MIruska co sa Ti zda, ze to leti-ked taky smajlik??...uz len par dni a je tu den "D" ;-)
Odpovedať
no ved =-) =-) =-) :-N :-N akurat som dorobila a idem este susedom zagratulovat...len neviem ci ma o takejto hodine este budu registrovat :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj babenky :-) lom, je mi to luto, drz sa |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooojte kocky.... Lom, celu svadbu som na teba myslela a teraz toto, moooooc ma to mrzi :-( :-( Ale na fotecky sa tesiiiiim ;-) Yvettuska, som uz OK, zajtra idem prvy krat po 3 tyzdnoch do roboty, tak sa tesiiiiim ]-( :-S My sme mali vesely weekend, behali sme s nasim psom po veterinaroch, nedoslapoval,chudacik, na jednu prednu nozicku ;-( No a skromny veterinar si vypytal iba 1 650SK!!! ]-( ]-( ]-( Miri, prepac, ze sa neozyvam, ale mobil mi padol tak nestastne, ze mi neide displej ]-( ]-( ]-( ]-( Ale ICQ uz mam na NB a aj v robote, takze sa neboj a piiiiiis! Danni, pekna fotecka ;-) Barborienka a Gustik, super, ze uz tooolko toho mate, len tak dalej ;-) ;-) Vswtkym kraaasny zbytok nedele, paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Bryyy vecer vsetkym, *Milluska tak prijemny start do noveho tydzna v robotke 8-) , aspon, ze si uz zdrava...mna to zasa caka zajtra - nejake vysetrenia, este neviem ci sa ma tam aj nenechaju, ale budem bojovat, aby nie :-D :-N *Baska svadobne saticky vybrate?? Nemas tu albumik?? Som zvedavaaaa...si sikovni aj ty Gustik, ze to uz takto mate naplanovane, zaistene...inak budete mat naj fararka pod slnkom :-), sa tesiim na bublinkovanie na vasu svadbicku ;-) *Bella nasa, ty si kde :-( sa to mooc neukazes.ani neviem, ako brusko rastie ..drzim paste, nech ste hlavne zdravucki... *Miriamka + Kikuska....diiiiiiiiiiiiiiik, super ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) *Lom dufam, ze je trosku lepsie.... ...pekny tyzden zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Hiiiiiiiiiiiiiiii, sikovni = hrubica...chcela som napisat STE SIKOVNI...ale sikovny Gustik je s "y"
Odpovedať
ywett ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj ja diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tom nefrflal? chudatko ale drzal sa statocne x-) x-) x-) x-) x-) x-) pozdravuuuuuj 8-) ;-) :-)
Odpovedať
ahooooooojte cice 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
idem konecne do sprchy a hned do postele..... a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem aj jaaaaaaaa........ x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
mill, tak sa ozvem zajtra 8-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte babulky... dakujem za podporu..ste zlate...lepsie? ano, trochu...v stredu bude tazko... :-( ale ako sa hovori, co nas nezabije, to nas posilni... |-| a tak... som prisla po tyzdni domov a co ma caka?velke upratovanie...velke pranie...a taketo srandicky ...:-N no...takze hor sa do prace...pekny zaciatok tyzdna vam zelam... myslim na vas... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Lom aj my myslime na Teba, bud statocna... *Kikus, moj drahusik nefrflal, som sa ho pytala, ci moc trpel a on, ze preco :-) ze pohoda...on je v tomto zlatyyy *Miruska, bracha aj dedicka som informovala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?