Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
kika, no som sa prekecla :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
mon a uz mas aj nieco nakupene? kocik vecicky atd.... a uz aj vies aky by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
miri, to fakt si doma???????????????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) a odkedy dokedy? :-N
Odpovedať
miri no super a je to tu :-p koniec prekvapeniam 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, mame uz dost oblecka, od znamych, ale aj sestra mi da vela veci po malickej, tej uz su teraz niektoer dupky male, nejako velmi rychlo rastie..takze oblecenie zatial nebudem riesit, no a z tych velkych veci mame postielku, kocik este zvazujeme..
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ja vas nadnes opustam, lebo budik zajtra rano bude neuprosny :-( tak dobru noc
Odpovedať
dani, piatok skoro rano letim do londyna :-)
Odpovedať
mon, tak bru nocku :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri drzim teda palce u lekarov ;-) ery, tu sa nic utajit neda.... :-D :-D :-D :-D mon, sladke snicky vam obom :-)
Odpovedať
dani, no snad :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
dani, ja som ti to chcela aj napisat ale to sa tak vsetko rychlo zomlelo....piatok som obvolavala este len doktorov, zistovala ci ma ma kto zaskocit v praci...a nedelu rano som uz aj letela... cize sobota bola nabita,....melir, po meste nieco, do prace, balenie..co bolo fakt namahave, kedze som balila pohare a saty...
Odpovedať
..no a este som bola uz predtym mesiac aj viac pozvana na party kamosom, mali narodky..tak som sa tam dostala konecne ked bola skoro pol noc..tak som to tam pretiahla do druhej skoro..a este som potom vyse hodiny behala a balila..takze som spala asi tak 3hodky.... a od siestej na cestach a k nasim som dorazila vecer o pol jedenastej, lebo chapes....hadam neobidem ywett a kiku v avione :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a plus Tomi...Ywett`s husband 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevadi, ved ja sa nehnevam :-N
Odpovedať
tak som rada...ja som to ani moc tu nechcela pisat len ja huba nevymachana...sa prekecnem hned :-N :-N lebo potom mi je luto, ze sa nepostiham postretat s nikym.. :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved to sa neda stretnut sa s kazdym, ved to velmi dobre poznam :-( Najlepsie by bolo ist domov na mesiac 8-)
Odpovedať
ved to..ale ked som isla koli doktorom, tak sa vobec nedalo..som rada, ze som stretla aspon ywett, este s nou mozno budem v BA piatok rano...s kikou...baskou...a este by som mala byt stvrtok znovu s kikou, baskou, gustikom a asi aj s milluskou x-) x-) x-) x-) x-) x-) a postihala som toho aj tak dost....
Odpovedať
dani no veru ale skoro by som to ani ja nebola vedela :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p miri zajtra oki? po 17 tej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Utajena akcia skoncena??? ;-) :-D :-N Miruska, co si vybavila??? Kikus, co noveho? Kedy to tu budete mat? Monatko mas to naj nahrate, ten 4D??? Milluska, len sa nenechaj v praci vytocit, uzivaj si pripravy na svadbicku..a kde to vlastne pracujes??? Dannuska, co new? teskas sa uz do novej prace??
Odpovedať
Profilova fotka
ywett: ano, mam to na dvd, to som si priniesla so sebou, je to asi nejakych 40minut..
Odpovedať
ahojte :-) **kika,jasneeeeeeee...zavolam este..... **ywett, no jo...ako sa mas? ako si dopadla? **mon, 40min?? waw, to musi byt kraaaaaasne x-)
Odpovedať
nieco na mna lezie :-p :-p :-p :-p :-p :-p tak snad aj zlezie do zajtra :-p :-p :-p :-p ywett no na porazenie este stale nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale uz mam aj v plane dalsie dokoncovacky v kupelni tak to chcem spojit jedno s druhym x-) x-) x-) miri oki jasne po piatej som TVOJAAAAAAAAAAAAAAA :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nic....dnes som bola zasa u Dr. a zajtra zasa...vysledok mi uz zajtra hadam oznamia 8-) a ty co Mirka? kikus, ked tu pridete s Marekom, tak sa stretneme "kvarteto" bud u Tomyho alebo niekde inde,ju?
Odpovedať
ahojte babulky... blbne nam pripojenie internetove... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( som bez internetu stratenaaaaa :-o :-o :-o :-o a to nielen pracovne...ale hlavne, nie som s vami :-o :-o :-o :-S :-S :-S :-| :-| :-| :-( :-( :-( @miri dakujem... :-D :-D satka je moj image...a hlavne, nemusim sa starat o uces, farbu a tak...a v lete sa nemusim bat, ze dostanem upal..zacala som ju nosit, ked som otehulkovala...a ostalo mi to... @mill dakujem... co myslis tym umelecky dotvarane? a ktore foto mas konkretne na mysli? idem, lebo stuplik dorazi o chvilu domov...uz strkocu kluce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, miri ... to vy ste sa uz takto strmhlav pustili do snazilkovania, ked po lekaroch chodite??? =-) aj ja by som uz rada, ale drahy vravi, ze najskor aspon hrubu stavbu musime postavit... :-( Na zaciatku februara to zacalo vyzerat slubne, lebo sme nasli chlapikov, co by nam vypracovali projekt a pomohli vybavit stavebne povolenie. Dali sme im aj vytlacene obrazky a plany domceku z netu, po ktorom snivame. Bolo tam len treba zmenit par veci a bolo by to. A oni este tvrdili, ze no to by vyzeralo, keby sme do konca roka nezacali stavat... :-N Bola som stastna ako blcha... No vcera nam na email prisli predbezne plany, nad ktorymi som sa tu v praci hned rozplakala a potom som cely den len hromzila, kade som chodila. Namiesto toho, co nam slubil, nam navrhol dom dlhy a uzky ako sliz, co by od cesty vyzeral este horsie ako dom mojej babicky ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Pozemok mame dlhy a uzky, ale vysnivany dom by tam vysiel presne podla predpisov,keby sa prilepil co najviac o hranicu z hornym susedom. Z tej strany sme nechceli davat ani okno, no oni to cele otocili, od horneho suseda este slahli okna dve, obrovske presklene dvere s terasou. Vraj, ze tam je juh a odtial musi byt co najviac okien. Hlavne, ze nikto v nasej ulici nema dom s oknami na tu stranu. Islo ma utrhnut od jedu. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Takze nas sen sa rozplynul ako para nad hrncom :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
ywett jasneeeee keby nieco hned sa ozveme ;-) alebo aj u toma ale iba ked bude mat volno aby mohol byt s nami x-) dani no veru to by aj mna napalilo ale ved nic nie je stratene, uz ste im aj nieco platili? alebo im dajte spravit novy navrh a zdorazni svoje poziadavky a ked nic tak ich posli kade lahsie :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ery, chvalabohu sme im neplatili nic a ani nic nepodpisovali. Prisaham fakt, ze to sa ani zdaleka nepodoba na domy, ktore sa teraz bezne stavaju. Je to proste taka predlzena psia buda s podkrovim ]-( Asi skontaktujeme priamo firmu (prodom), odkial je nas vysnivany domcurik a spytame sa, ci by ho mohli pre nas trosku poupravovat. Od tychto nasich sa nicoho takeho nedockame. :-S
Odpovedať
no veru a hlavne to nenechavaj na amaterov, lebo si to budes vycitat neskor.... a aky chcete domcek? posli link x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, viem, musime najst niekoho poriadneho... :-) no a chceli by sme nieco medzi tymto http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=2 a tymto http://www.prodom.sk/index.php?id=2&r... No nie su krasne? U nas to bola laska na prvy pohlad.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Dannuska moja este si poplaces a ponervacis kvoli domceku....ja som tak nervacilo vzdy, ked mi prisiel nejaky navrh a vymykal sa z nasich akychkolvek predstav...potom som to vzdy uchopila do vlastnych ruk a sedela pri ludoch ked navrh tvorili napr. pri kupelniach, kuchyni atd...ale v kazdom pripade drzim paste, nech sa snik stane, co v najkratsej buducnosti skutocnostou *Ery - aj ked nebude mat free, tak moze sa nam venovat, neboj... ;-) *Mirka, no ako si dopadla, co si vybavila?? *Lom, ale nemusis nic skryvat pod satkou, je to skoda, take pekne vlasky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Monatko a co je na dvd, len 40 minut pohyby v brusku????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?