Svadba v Trenčíne 2011. Nájde sa tu dáka kočka?

Profilova fotka
Dúfam, že sa tu nájde nejaká kočka, čo bude mať svadbu v TN?
Odpovedať
1
2
6
ahoj, ja sice nemam sobas v trencine ale svadobnu veceru pre najblizsich mam.preco?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, nakoľko nie som z TN, tak by som rada zistila názor domorodiek na miesta.... už mám predbežnú rezerváciu na fatime
Odpovedať
Profilova fotka
na plavarni to uz nefunguje???Aj tam je to super... ;-)
Odpovedať
ja nie som tiez z trencina ale veceru mame tam v retro restaurant
Odpovedať
ahoj marfia. Ja pochádzam z dedinky kúsok od TN. Sobáš bude o nás,ale hostinu sa ešte rozhodujeme. V Trenčíne sme sa nokniec rozhodli pre hotel Brezina a potom ešte penzion v Tr. Bohuslaviciach,len ten som ešte osobne nevidela. Počula som aj zopár info o Fatime. Boli aj pozitívne aj negatívne. V Trenčíne sme hľadali pekné miestečko, kde by bolo viac placu, aby sme tam neboli ako sardinky. To sa nám totiž zdalo problémom, že v Trenčíne je viacero pekných miest, ale je to všetko natesno. (a to plánujeme svadbu okolo 50 ľudí). Preto sme sa predbežne rozhodli takto
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...dlho som sa tu veru neukázala, ale nastali zmeny, tak to preto...termín svadby sa mi zmenil, ale miesto nie :-) ...našťastie sa našiel termín, ktorý mi na fatime ponúkli, boli veľmi ochotní, dúfam, že to tak zostane .... no a dievčence, vy ste ako na tom? ;-)
Odpovedať
ahojte,my mame Jilemák..dufam,že to bude fajn,za salu neplatime nic,je dost priestranna... mam skvelu pani na vyzdobu saly,tak verím,že budem spokojná :-)
Odpovedať
@karamel ohladne tej plavarne - aj ja som tam chcela mat svadobnu hostinu ale tusim pol roka bude zatvorena koli rekonstrukcii
Odpovedať
@marfia neboj, vo fatime to budes mat fajn. Si blizko namestiu a fotograf ti tam porobi pekne fotky.
Odpovedať
ahojte dievčatá, pripájam s k Vašej téme, nakoľko som z TN a rada si s Vami vymením zážitky z príprav na svadbu. My sme si rezervovali železničné učilište v TN, každý si chváli, kto tam mal svadbu, že naozaj tam je super. Ešte zoháňam fotografa, ale už mám niečo na ruke. akú máte hudbu ? DJa, alebo kapelu ?
Odpovedať
Profilova fotka
na fatime robia všetko, takže nemusím mať starosť ohľadom výzdoby a to prostredie je fajné na fotky, poprípade, možno aj na hrade sa bude dať, ja mám DJa zajednaného, hral aj mojej neterke, odskúšaný a je super, ešte tiež fotografa, ale budem volať asi toho, čo mala neter, neskutočné fotky jej porobili, aj keď môj drahý sa nerád fotí, nefiem ešte ako ho dostanem pred objektív, ale niečo vymyslím :-) ....teraz mám ale zase dilemu, že či nespraviť obrad priamo na fatime, keď som pozrela na ich stránku, celkom sa mi to poľubuje
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ďakujem, idem hneď kuk
Odpovedať
Ahojte. nevestičky. Ako sa vám darí? My sme veľa vecí vybavovali cez Vianoce, keďže pracujeme v zahraničí a cez sviatky sme boli doma. Nestihla som však pozisťovať kvetinárstva v Trenčíne. Viete mi poradiť niečo dobrého? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
my máme do 80 ľudí, ale nevidím v tom problém na fatime....mládežníci budú zvlášť a tým to len vyhovuje....a kvetinárstvo ti veru ja neporadím, čo tam poznám je len naomi, ale to je asi aj dosť drahé....a ja kvetinárstvo ani nepotrebujem, keďže na fatime je všetko, len kytičku svadobnú budem potrebovať a družičkám na ruku chcem, by som chcela :-)
Odpovedať
ahojte nepoznate nahodou niektora Panorama Club v TN. Mame tam dnes ist len chcem vediet este nejake recenzie. Dakujem
Odpovedať
@lienkap12 ´to je na Palackeho to nove?ak ano,tak som videla jedno svadobne dvd odtial a vypadalo to fajn.a podla samotných učastnikov to tak aj naozaj bolo.so všetkým boli spokojní vraj.ale nepoznam priamo tu nevestu,len známeho,čo na tej svadbe bol a jemu sa tam velmi páčilo.
Odpovedať
@nika2011 mne vždy spravili krásne kytice v kvetinárstve pri nemocnici,vedla tých malých zelených obchodíkov oproti.ale je fakt,že Naomi je super,ale asi najdrahšie.a podobne je na tom aj nove kvetinarstvo oproti ODE,na rohu oproti evanjelickému kostolu.
Odpovedať
ďakujem za radu angelin 14. Lienkap 12 my sme boli cez leto v Panorama clube. Je to na výstavisku pod Sokolicami. Ale Ti vám, že nás to riadne odradilo hneď,keď sme vošli. Zápach ako v starej budove. Mali to tam síce prepábať neviem kedy, ale aj tá komunikácia s prevádzkarkou bola nulová. Síce tam bolo veľa priestoru, ale ako za komunistov. Ale každý má iný názor, avšak skutočnosť je vždy iná ako na fotografiách
Odpovedať
Profilova fotka
@nika2011 nepomýlila si si to náhodou s piano clubom pretože panorama je na palackého.... toto je panorama club
Odpovedať
caute baby. Ako to vyzara v tom Panoramaclube na Palackeho ul. Mala tam uz niektora svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
drdakovanikoleta skús sa spýtať na fatime...calypso agency
Odpovedať
Sorry babenky, fakt som sa sekla a pomýlila si Panorama a Piano club :-D My sme tiež usilovne hľadali to správne miesto. Nechali sme to na Brezinu avšak tak sa menilo vedenie a nejako sa im nechce komunikovať, tak sme to úplne zmenili a budeme to mať na Gazdovskom dvore v Tr. Turnej. Cca za 1 týždeň nám poslali menu, urobili cenovú ponuku, môžme si tam donieť čo chceme , zabezpečia nám čo chceme.... jednoducho bez problémov :-))
Odpovedať
ahojte dievčatá. tak čítam a čítam a nestíham sa diviť. My sme to tiež chceli na gazdovskom dvore, ale radšej som to zmenila, lebo sa mi to zdalo tiež divné, ked bol problém hneď s termínom, čo potom s ďalšími vecami ... budeme to mať na to železničnom učilišti, tam si to všetci pochvaľujú. Som ale prekvapená z toho siedmeho neba ? nemáte dobré referencie na nich ? mne sa ich výzdoba páči, teda zatiaľ čo som pozerala na internete ... viete mi poradiť nejakú inú agentúru tu v TN, lebo my si výzdobu budeme musieť robiť sami. a ešte mi poraďte ohľadom hudby, čo budete mať ? lebo mne to kapela, ktorú som chcela zrušila, že nemôže .... tak som z toho zúfalá ...
Odpovedať
Ahojte baby, kde sa da v TN este usporiadat svadobna hostina, poradte dake pekne saly pre cca 35 ludi? Gazdovsky dvor je obsadeny, penzion In sa neoplati, realita je uplne ina ako je prezentacia na internete, no hnoj, ani tam nechodte, neoplati sa to, skoda casu, v panoramaclube ma trochu odradzaju tie stlpy v strede akoze saly, hotel na Brezine sa zasekol v socializme, hotel Tatra sa preraba, tazkze rok sa tam nic nedeje, kuria Beckov je daleko od Trencina, tak isto ako penzion Zakovic prosim poradte mi este nieco? dakujem.
Odpovedať
babenky je mi ľúto, že ste takto zle pochodili na gazdovsom dvore, lebo fakt, my sme s tým nemali žiadne problémy. Nakoľko už naša svadba nie je až tak ďaleko s rezerváciou nebol problém. Do týždňa som mala v emaily všetky chody s gramážou + nealko, teda všetko, čo by som chcela a nacenili mi to. Tak držím palčeky pri záňaní toho správneho miesta and god luck :-) ... a zabudla som gabinkas, kedy máte svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@gabinkas CALYPSO AGENCY
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?