Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Trenčanky :-) tak som vas prisla pozdravit a poinformovat o tomto ;-) : http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
monatko, jeeeeeej to je zlateeeeee x-) x-) x-) malinky ma tusim este palec hore, akoby ukazoval, ze vseko je OK :-N ywett, okuliarky este neprisli, ale dam vediet, ak pridu 8-) miri, biza z USA mi uz prisla... x-) a je taka kraaaaasna, ze som porad musela objednat aj tu s ciernymi kamienkami. :-N a budem mat teda dva sety... :-D lom, bud silna a s rodinkou si budte oporou. ;-) a ako baby spominaju - sme s tebou ;-)
Odpovedať
babenky... juk do mojho albumu...dala som tam foto... :-)
Odpovedať
mon x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) jeeeeeeeeej to je supeeeeeeeeeeeeeeeeer tak gratulujeme ;-) :-) x-) tak uz mozes vyberat mena len z jednej kategorie 8-) 8-) 8-) 8-) ywett veru veru zlaty bol x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom :-. bola si kocena ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) x-) x-) x-) Na mieste tvojho draheho ta hned poziadam o ruku :-N
Odpovedať
@danka ;-) ked sa skoncil obrad, tak som este okukavala, ci si niekto nenechal veci v sieni...a urobila som nasledovne...zdrapla som poslanca za ruku a hovorim mu, ze podte so mnou...kracali sme smerom k drahemu a ja mu hovorim : tak, nikam nechod, teraz sme na rade my dvaja, ze, pan poslanec? pan poslanec to pochopil hned, ale moj drahy nie... :-| poslanec kracal so mnou do siene so slovami, ze nech moj drahy neodchadza, ze teraz nas ide zosobasit...moj drahy odkracal a cele to pochopil az po polhodine cesty autom na hostinu... :-o :-N =-) :-) a to sme mali este zajednaneho fotografa - normal gate v atelieri, ze sa pojdeme dat odfotit v tychto nasich rooobach...lenze, zial, sa spustila vichrica a boli sme radi, ze sme sa dostali na cas na radnicu... a este k ucesu...stylistka ho tak "zabetonovala", ze som v nom spala a vydrzal mi v pohode az do druheho vecera..chodila som kazdu chvilu k zrkadlu a cumakovala a bolo mi luto ho zrusit...mamicka hovori, sak si ho nechaj..lenze mna uz vsetko sticovalo, sponiek tam bolo tiez dost, bol to dost stiahnute a hlava zacala protestovat rpoti tejto ozdobe..a tak sme nakoniec uces zrusili :-(
Odpovedať
@monatko :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aj ja chceeeem.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, lom, s drahym ste boli krasne zladeni x-) x-) x-) a s tym sobasom by to bola riadna haluz :-N ... skoda, ze to drahy hned nepohopil... :-D :-D :-D
Odpovedať
@danka nevadi...ja neviem rozpravat a zda sa, ze ani urobit vtip...tak co uz... ale dnes viem, ze mne biele, ci smotanove svadobne saty nehrozia... oblek pre draheho sme splasili po znamosti...je to filmovy kostym...ci sa nam podari nieco take zariadit aj na nasu svadbu , to neviem...mal moju koselu, ktoru som si sila pre 15 rokmi podla strihu z burdy - cipkovy golier, rukavy a la 17. storocie, kravatu som mu usila dve hodiny pred obradom z 30x60 cm kusu latky, ktory som kupila v trnave a mal este aj trojrohy klobuk ako jack sparov z piratov z karibiku... jo a klobuk pre stuplika som tiez zvladla...odfotim a vyvesim...
Odpovedať
Profilova fotka
lom - tak to si sa teda pekne pohrala =-) vyves viac fotiek, rada sa mrknem x-)
Odpovedať
@danka viac z coho? zo svadby? mam ich len par...myslim takych, kde sme my...aj to je kazdy zvlast, nikde nie sme spolu :-( a draheho som potom nafotila doma po prichode o po stvrtej rano...som mu nedovolila sa vyzliect skor, kym ho neodfotim...a stuplika mam na jednej fotografii ako tak zachytenu... hlavne, ze mi nevesta odtrubila moj svadobny dar - mali dostat od nas skveleho fotografa, ktory by pofotil...takto su to fotografie take nie velmi kvalitne s fotacikmi maleho rozlisenia...a nevesta lutuje...ja som nefotila, bo som bola svedok a musela som sediet za hlavnym stolom a okrem toho som davala pozor na stuplika..kedze poobede naco by ona spala, tak bola unavena a potom nervozna, takze to bolo take vsetko cudne...a vlastne ako by som na svadbe ani nebiola...do toho este problemy s nohami, ktore mam, takze som tancovala akurat tak s drahym, s dvoma bratrancami s nevestou a zenichom o polnoci a to bolo vsetko...drahy lietal s fotakom, lebo nevesta prisla, ci by sme predsa len nefotili...takze on fotil... aaale za tie dve minuty slavy, ked sme vkracali na radnicu (este tam nikto nebol) mi to stalo :-D :-D :-D :-D pan poslanec si myslel, ze to my sme par, ktory ma zosobasit... :-D :-D :-D :-D :-D ked zas nejakenajdem, tak vyhodim...teraz musim ist aj neico robit, lebo je tu biiiinec..a mne sa neeechceeee...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda nevesta moze fakt lutovat... :-S a preco vlastne odmietla svadobny dar ??? =-) ved fotky su to, na co sa aj po rokoch s usmevom rada pozries... :-) Aj ja sa strasne rada zahladim do nasich fotociek, som strasne rada, ze sme mali janka a ze bol s nami cely cas. Fotky su uzasna vec, zvlast, ked ich robi niekto, kto vie 'ako na to' x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoje dievčatá :o) no musím sa Vám posťažovať :-( No nezadarilo sa nám s reštauráciou čo sme mali zajednanú a musíme sa jej vzdať.. :-( Preto sa Vás pýtam či nemáte nejaké tipa na miesto kde mať hostinu... okrem Breziny, Tatry a Gazdovského dvora :-| Môhla by byť možno aj nejaká slušná jedáleň... čo ja viem.... :-S alebo nejaké učiliste... :-N Ďakujem za pomoc moc moc....
Odpovedať
Profilova fotka
*Lom si mi normalne vyrazila dych...bola si velmi, velmi pekna dama!!!! Waw!!! *Julka, skus zelezak, Fatimu, Hotel pod Hradom..zalezi kolko mate ludi... *Danuska, kedy nam to najblizsie prides??? *Monatko...ja som Ta vymakla uz vcera a pokochala som sa,,,nadhera...a pocuj ake to vyhralo meno zatial??? *Ery, kedy pridete??? *Miriamka....ako sa Ti pacilo...????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ywett, tak ja pridem 17.aprila len tak 'na otocku' na tu oslavu a potom na dalsiu otocku fukat mirke bublinky. x-) inak, musim sa pochvalit, kto tu dnes bol... Kecala som s kolegom na chodbe a zrazu zazriem manazera s chlapikom odetom v ciernom. =-) No a ja ze to potapac v neoprene, ved sme potapacska organizacia... :-N a to prd.... to policajt v uniforme... :-. :-. :-. ... aaaleeeee taky bol fesny.... x-) x-) x-) ..... no proste chlapi a uniformy.. :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p . :-N ..... (booooze, ved ja som vydata.... :-N :-x )..... No ale zavolali ho sem, lebo sme sice kancelaria, ale medzi nami 65 ludmi sa nasla nejaka svina diva, co po sebe nesplachuje.... (je to nejaka lady, lebo je to na babskom WC - sama som videla na vlastne oci... :-S ) a niekto zerie ludom potraviny v chladnicke a ked ich nezozerie, tak ich znici - prepichne prstami vicka na jogurtoch, strka prsty do chleba atd... 8-( ]-( , prote fakt sa nevie chovat... ]-( No a minule na mitingu hovorili, ze zavolali na policajtov a vsetci sme si mysleli, ze to idu na nas len tak takticky, aby s tym ten debil / ta krava prestala, lebo toho bolo uz dost, a to ozaj..... :-N No ale ved aspon sme sa s kolegynami mali na co pozriet... :-x Hned sa nam zlepsila nalada... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dani a prides na letisko do BA, reku keby uz boli tie brylky, ze bych si ich rovno vyzdvihla a vyrovnala sa s Tebou ;-) ...a to nemyslis vazne, ze mate vo firme takeho parazita a ze by to bola este zenska!!!! Inak koloval taky mail, ze sa nieco podobne odohravalo na univerzite v Prahe...necitala si to nahodou??
Odpovedať
Profilova fotka
Priletim do BA, aj som si tak myslela, ze by bolo najlepsie, ked si to prides vyzdvihnut tam, aby som potom nezmatkovala. :-N Potom ti dam este vediete presny cas priletu. 8-) no a veru, parazita tu mame! ]-( A o tej univerzite som nepocula. O co tam slo?
Odpovedať
@ywett dik :-) :-) :-) :-) ved sak v mojom veku by sa aj patrilo nejak vypadat... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D @danka to co je za exotku? ty brdo... k fotkam neskor..lebo som ti pisala do ip a potom reku pocitac zistil, ze nie som prihlasena...no neslahne ma :-o :-S ]-( :-| a taky dlhy mail som pisalaaaaaa... @julianka to nepotesi..ale ja ti neporadim, jelikoš nejsu z tn-a :-( ale drzimti palceky, aby si nasla to spravne miesto...
Odpovedať
Profilova fotka
lom :-( :-( :-( , ale ved ja pockam 8-)
Odpovedať
@danka dobre...lebo teraz klepem zapisnicu, co uz mala byt dva tyzdne hotova... :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, najprv si teda urob, co potrebujes ;-) inak, urcite dostavate aj vy take vselijake emaily, ako si na seba treba davat pozor. Dnes som aj ja jeden taky dostala a ide mi mraz po chrbate. Bolo tam viac pribehov, ale jeden ma dostal. Vraj sa tu v Anglicku stalo, ze zenska, ked bola sama po tme v noci, pocula vonku plac babatka. Zdalo sa jej to podozrive, tak zavolala na policiu, namiesto toho, aby otvorila dvere a pozrela sa. Takych pripadov sa stalo viac a vonku to neplakava babatko, ale seriovy vrah mal nahraty detsky plac a pustal ho pod oknami zenskym, ked vedel, ze su same doma... Takze tak... :-S Ide ma trafit slak, lebo Majko bude teraz dva tyzdne na poobednej, takze budem sama doma az do 22:15. :-S Ak toto citas a si seriovy vrah, neopovaz sa ku mne prist.... dvere neotvaram, len vystrcim z kupelnoveho okna svoju 9mm ... 8-) 8-) 8-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, no to je hrozne, treba byt obozretny asi ]-( a k tej Prahe, tam islo o to, ze na toaletach niekto H.... daval na steny, pisal napisy a podobne...hladala som ten mail, ale nenasla :-| Lom vyzeras fantasicky, totalna herecka, uces, make up...a to na svadbe potom budes hotova STAR ;-) ..aj ucesik velmi peknucky, aj satecky, no proste cela... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett... to h.... na stenach mavame na stenach rozotrete aj my... na babskom WC ]-( . Nechcela som to tu pisat, lebo je to fakt nechutne, ale ked uz si to spomenula... A tymto som si spomenula tak matne aj na tu univerzitu ]-( Takito ludia by sa mali ist liecit na psychiatriu, fakt to nie je normalne... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
To su fakt psychopati...ale zaujima ma ako sa u Vas tato story doriesi, daj pak vediet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to by strasne zaujimalo aj mna.... Ved sa normalne bavime medzi sebou vsetci a nikto sa mi nezda az tak prasteny/a, ze by bol/a tohoto schopny/a... No zial, asi sa uz vysledku nedockam, lebo budem prec... :-S Toto je totiz predposledny tyzden... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale zostavam v styku s niektorymi kolegynkami, ktore su strasne zlate, takze ma hadam budu informovat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, dakujeme pekne za gratulacie ;-) meno este nie je definitivne, ale budem vas priebezne informovat - a snad sa este do toho porodu stretneme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
*Monatko daj vediet vyber mena :-) a aj castejsie tu mozes medzi nas prist ;-) *Danka, aku mas vlastne tu druhu pracicku???
Odpovedať
@danla si ma absolutne vystrasila tym placom detskym ako to zneuzivaju... @ywett mne by stacilo byt aj takto...velmi som sa dobre citila a dokonca som sa naucila chodit v robe s troma kruhmi a pohybovala som sa nenormalne bezproblemov, co ma samu prejkvapilo...ja totiz kruhy vobec nemusim...myslim tym, ze nemusim ich na fotografiach a pri praci...to mi naskakuje husia koza... zamilovala som sa do siat - boli prve v prvom salone, do ktoreho som na veltrhu vliezla...to boli tie spravne a prave...stylistku mi zohnal drahy, pricestovala za mno domov...bola hotova za 1,5 hodiny..neviem, ci je to vela, alebo malo...pre mna tak primerane...
Odpovedať
ako nehnevajte sa, ze vas zanedbavam ale toto sa neda citat ]-( ]-( ako nie vy..ale tak brutaaaaaaaaalne pomaly net, ze nemam slov ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 25 minu!!!!!!!!!!! mi otvaralo tuto temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?