Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
miri si mi poslala link na jeden album tu na ms a boli tam take dve babatka oblecene ako motyliky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) erytrea ak sa ti bude chciet,mozes mi poslat recept na tu tortu :-) dakujeeem
Odpovedať
ahojte babenky... krasne tu svieti slnko...modlim sa, aby aj na svadbe bolo takto krasne...dnes som videla krasne satocky pre moniku, ale ked uz mame tie nevestickovske zajednane, tak nebudem vymyslat...a pootm, co by som s nimirobila..ale ladili by sme, pretoze boli tiez vinovocervene... @ywet pohoda...nic sa nedeje...on ma aj tak vsade predstavuje ako svoju mangelku a tak zavadza ludi.... :-o :-| ale aby ma nou naozaj urobil, to nie... :-S ;-) @danny dik... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky lom - IP ;-)
Odpovedať
**kika,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :-D :-D :-D :-D :-D :-D no ja toho naposielam a potom mam v tom gulaaaaaaaas :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri, no pozri, co mi napisal nejaky 'Jano' do albumu... a potom sa mrkni do temy 'Zakernost na MS'.... nemam slov... ]-(
Odpovedať
idem kuk =-)
Odpovedať
tam nevidim nikde nic....kde presne?? ako v gratulaciach?? tam nic nevidim :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ja som klikla, ze to nie je gratulacia a ono to zmizlo... no ale nic... idem ti to vysvetlit... Takze jedna baba lesanaa otvorila tuto temu, ktora rozohnila viacere kocky... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... po uzamknuti temy sa to prestahovalo do http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... o 18:09 som napisala, ze suhlasim s atinkou a o dve hodiny som mala 'gratulaciu' od 'Jana' - Blahozelam. Tie vlasy mohli byt aj ucesanejsie... ]-( ]-( ]-( ... takze tak...
Odpovedať
no tu temu som nasla,,,,precitam ju neskor..teraz riesim oznamka... :-) ...ale ta "gratulacia" je fakt "super"... no co, asi ta lesanaa ma n ejaky osobny probem a potom vypisuje po albumoch tych co sa ozvali?n ie??
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak... baby z tej temy dostali po par krasnych IP-ciek... idem ti preposlat, nech si v obraze...
Odpovedať
no ved som sa do toho zacitala....som v tej uzamknutej teme este len...idem kuk Ip
Odpovedať
Článok sa načítava...
dani, ako no coment ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a to este keby si videla tie jej fotky z ateliera, ktore tak straaaaasne vychvaluje... Chuda, ma asi z nich komplexy, tak otvorila tamtu temu... A ked s nou nikto nesuhlasil, babam poposielala mile IP-cka a svoj album zmazala... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
a sorry, ze som ta odlakala od prace na oznamkach... ako inak s nimi pokracujes???
Odpovedať
to neva....ywettka mi pomaha to riesit...lebo moj kamos, co mi to pred mesiacom slubil a stale to stoji sa na mna asi vytoto...a tak som rozbehla druhu moznost... VDAKA YWETT x-) x-) x-) x-) do konca tyzdna mozno budem mat navrh...som poslala svoj a oni mi to nejak dorobia :-)
Odpovedať
a stale citam tu temu...uz ale finushujem :-)
Odpovedať
@danka :-D :-D :-D :-D na ip... a to s tou temou...tiez mi nedalo...tiez som tam napisala..cudujem sa, ze to tam je, pretoze tema, ako som po odkliknut napisania prispevku zisitla, je uzamnknuta...ale to asi preto, ze som tomala vytiahnute na monitore nejaku hodinu... :-N k tej teme len tolko, co som napisala...zvysok by som asi riesila do ip... aj mne posli nech som v obraze... a tusim sa zacitam do tej spominanej temy...uz som spat...ani neviem, ci som sa pobavila...myslim si, ze lasanaa to neustala...a tym hasne vsetko okolo nej...nie je treba to rozduchavat...hlboky nadych a vydych...odisla a verme, ze sa nevrati...
Odpovedať
caute baby, no aj mne jeda piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip napisala do gratulacii taky prispevok ze som akoze mala dost a klikla som na to ze "toto nie je gratulacia" a samo to zmizlo najdu sa aj tak primitivní ludia ze az :-p :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( :-S :-S :-S :-S ale to su vsetko taky co zavidia :-D :-D :-D :-D miri no veru najvyssi cas a ywett Ti pomaha? no super este ze mame nasu ywett x-) x-) x-) x-) x-) x-) inak zdravim 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcence..aj ja vas iba tak narychlo pozdravim... :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, ved uz som to predychala, ale cloveka to jednoducho zamrzi... :-S takito zakomplexovani ludia tu nemaju co hladat...
Odpovedať
jja ahooooooooooooooooooooooooooojky ako sa mavas? x-) x-) x-) x-) dani o co je rec? nejako som neni v obraze =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jja, ahooooooj, teba som tu uz davno nevidela.... zanedbavas nas alebo som oslepla a nevidela som ta tu... ??? :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
@danka jeee, som napisala prispevok a som nieco klila a on zmizol...takze ze mi si tu zasi....e nase duse i tela takymi ludmi...suhlasim, ze to cloveka vyprovokuje, aj ja som napisala, co si myslim...skor som sa ale pobavila, ako poburila...ved vesmir a ludska blbost su nekonecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. idem citat ip.. @jja ahooooj...
Odpovedať
kika, a co mohli este aj teba pisat??? tak to uz nechapem ]-( ]-( a ja som taka happy, ze mam vas dve!!! neviem co by som bez teba a ywett ja robila x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jja, ahoooooooooooooooooooooooooojko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, to je komplikovane, ale vysvetlenie najdes na tejto strane. Len dnes som sa zacala o tom bavit s mirkou.
Odpovedať
kika, no veru....ci citni az budes mat cas..niekedy sa fakt neda zamysiet nad tou ako pise LOM ludskou blbostou.... :-D :-D :-D
Odpovedať
babule, som pridala do albumu... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
aha zase nejaka zakomplexovana dusa och joj....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?