Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 a moj sen tuto noc...sa mi snivalo, ze uz bola svadba, som bola v akychsi divnych satach navlecena...ako boli to tie moje ale v sne to vypadalo hrozne emoticon , viem, ze sme uz boli v nejakej dvojposchodovej sale, a sedeli tam hostia...a jedna strana stolov, cela polovica, bola prazdna..a ked som sa opytala, ze kde su, tak vraj ze ked som nepozvala tetu, tak neprisla cela strana rodiny.... emoticon emoticon emoticon emoticon
a potom....KIKA....si tam bola aj ty a hladala som moju tortu....a boli tam rozne kreatury...uplna katastrofa a ta moja tam nebola....tak si povedala, ze mi ides pre nu....
a to najhorsie....viem, ze som pozerala z okna, uz sa stmievalo, bolo pol piatej a vtom som zistila, ze som zabudla zavolat rofovi.....!!!! a on tam nebol!!!!!!!!! a tak som mu zavolala a on sa zacal smiat, ze ci sa mu este oplati chodit, ze je vela hodin a on uz nefoti tak vecer emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

no proste katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. feb 2008 o 13:27  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 a aby to nemalo chybu, tak som sa zobudila prvykrat uplne mimo zo sna....zaspala som a sen pokracoval este horsie...s tou tortou...a zas som sa zobudila, isla aj na wcko a som isla opat spat a sen pokracoval a vyvrcholil fotografom emoticon emoticon emoticon emoticon

uz mi zacina sibat, ze? emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 13:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 miri emoticon emoticon emoticon ... veru to este len zacina... mne sa sniva este doteraz... a to len kvoli tej sprostej kapele... emoticon
a tremisticku hnacku sa este neukazala??? emoticon My (teda ja) ked sme sa rozhodli, ze do toho ideme, som chodila na WC-ko aj 10x za den... emoticon Nohy som mala ako srnka z tych blbych anglickych schodov (WC-ko len na poschodi...) emoticon
19. feb 2008 o 13:31  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 dani, hnacka? no booooooooze emoticon emoticon emoticon emoticon aj to ma este caka???? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 13:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 ... no tak zalezi na tom, ako sa tvoje telo vyrovnava so stresmi... Ja, ked som nervozna, miniem straaasne vela toaletneho papiera.... emoticon
19. feb 2008 o 13:57  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no ved aj jaaaaaaaa...to neboj emoticon emoticon emoticon emoticon ale este si to stale neuvedomujem asi..ale uz by som mala, ze?? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 14:02  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 Takto - najviac stresov som mala, ked sme sa definitivne rozhodli pre svadbu, lebo som absolutne nemala ponatia o tom, co vsetko treba vybavit. No a dalsi natlak na nervy bol vtedy, ked sme tyzden pred svadbou prisli na Slovensko a z kuchyne bolo len buranisko - bracek sa rozhodol prerabat celu kuchynu rovno pred svadbou. Do toho sa este zateploval dom. Kuchyna sa ani spravit nestihla, lebo kurenar neprisiel nacas. Poviem Ti, ked ma vtedy neodviezli v kazajke, tak uz nikdy... emoticon
Ale v den svadby som bola najkludnejsim a najspokojnejsim clovekom na svadbe. Druzicky a druzbovia behali ako s nasolenymi zadkami a ja som sa len spokojne usmievala. emoticon
19. feb 2008 o 14:10  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 fuuuuuha,, tak to si neviem predstavit s tou kuchynou emoticon emoticon emoticon emoticon
dufam, ze u nas nebudu akurat malovat, cim mi hrozia... emoticon emoticon emoticon emoticon
akurat som si nachystala svoj debilnicek a zoznam a sv.bedeker a beriem do roboty...tam si vsetko spisem a doma potom nabehnem vecer na net a uvidim co zozeniem abo vyriesim.. emoticon
ked som takto doma, tak neviem ani co treba a tak..ale ked som v praci a trochen sa nudim, tak ma napadne toooolko veci....tak len zapisujem a stracam poznamky emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 14:16  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 jeeej to poznam... to som tiez pred svadbou zazivala... emoticon Teraz to tak mam, ked idem do Tesca. Ked som doma a varim, chyba mi tolko veci, ale ked som v Tescu, za nic na svete ma nenapadne ani jedna... emoticon Alebo aj take, ze idem kupit jednu vec, miniem 30 libier a doma zistim, ze tu vec, po ktoru som sla, som nekupila emoticon
19. feb 2008 o 14:21  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no presneeeeeeeeeeeeee.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ale to je tusim dnes choroba kazdeho emoticon emoticon emoticon

ved myslis, ze vcera som sa naco hrabala do tej zimy von?? mi dosli baterky v mysi tak som isla von....a jasne, ze som doniesla vsetko mozne len nie baterky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a az dnes sa mi ich podarilo po tyzdni kupit emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 14:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 dobre citanie...

@miri
od detstva verim takej povere - babóne, že sen je pravý opak skutočnosti...tak to teda dopadne všeeeetko dobre...

@danka
emoticon emoticon ty si iny expert na to behanie za čarom toaletneho papiera emoticon
som rada, že chutilo...aj nam chutilo...
šatočky - no to aby si rovno kupila mojej dcere svadobne, bo ona sa vyda skor ako ja (ywett- ja viem, mam veriiit)..

moj drahy vcera zacal rozoberat temu svadba, ze po prve som napozerala za posledny rok take kvantum fotografii, ze mna prekvapi len malo co...po druhe, ked vidi, ake fotografie - myslim komplet, co sa tyka svadby - sa mi pacia, tak usudil, ze moje naroky den odo dna narastaju...dalje nepokracoval, lebo sme frcali k dcere..chvala bohu, lebo asi by som mu skocila do usmevu...nepovedal to nahlas, ale myslim si, ze ma strach...a pritom sa ma nespyta, ze ako by som to chcela...ved, ako som pisala, nemusim mat ohnostroj a hostinu o 350 ludoch a neviem, co...ved to, ze ja si stiahnem fotografiu nejakych svadobnych papuč, predsa neznamena, ze teraz dam vyrobit taketo papuče pre každého hosťa...a to že som tu zavesena ma uplne ine dovody ako to, za sa musim teraz hned a zaraz vydavat....aaaale...čo budem...

@ywett
mangela nemam...ale ano, myslela som draheho...dokoncovala som pracu, ktoru bolo treba poslat dalej...a kedze som posiela velke subory a internet nam stale pada (poskytovatelia tejto sluzby su z nas absolutne vyteseni, lebo im tam telefonujem 5krat za den, ze zas to padlo) tak boli trocha fukoty..

@bell
ako dopadla poradna? a kolko ste narastli? glukotesty? tak na to mam veselu spomienku...chocho-chichi-chacha...
19. feb 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 lom, ja som tu zacala visiet az po svadbe, ked mirka natrafila na moj svadobny album. Pred svadbou som len z casu na cas nazrela na albumy kvoli inspiracii a teraz nachadzam veeeela veci, ktore sa mi pacia a boli by na svadbe super. Ale nebudem sa nad tym zatazovat, ved svadba sa docela vydarila a stale sa milujeme ako kone a o tom to vlastne cele je. emoticon
19. feb 2008 o 14:52  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danka
presne...ved mne by to stacilo len o dvoch svedkoch..rovno na svadobnej ceste v chorvatsku v nasom oblubenom mestecku...prisaham vacku, ze zavolam na patricne miesta a zistim si... emoticon

ja som tu zavesena, lebo ma to bavi, lebo si konecne s niekym pokecam, lebo lebo lebo...jeeee...to je na dlho...
19. feb 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danka
moja svadba je moja psychohygiena emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 lom, taka svadba by veru bola romanticka... emoticon emoticon emoticon
A ozaj, co si mala aky srandovny zazitok? aj ja sa chcem pobavit... emoticon
19. feb 2008 o 15:02  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danka
idem pre stuplika do skolky..ked najdem cas a nezabudnem, napisem do ip... emoticon
19. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **lom, no snad mas pravdu emoticon
19. feb 2008 o 15:20  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
 Cafte, Yvettka, budem asi 10 dniemoticon
Baby, no mne sa stresy prejavili na platnickeemoticon
Ale zatial sa len tesim a to chronicke obyvanie WC ma chyti tak tyzden vopred, ale beriem si nastastie vtedy dovolenkuemoticonemoticon
Miri a tie slize si kupila?emoticon
19. feb 2008 o 15:56  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 mill, jasneeeeeeeeeeeeeeee, aj muku polsku a pernik...no uz len plech tam zostal emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

drz sa emoticon
19. feb 2008 o 16:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danka a bell
mate ip... emoticon

rozbombardovana kuchyna pred svadbou...to je este v pohode...ale mat rozbombardovany byt a robit kurenie v celom byte 2 dni pred terminom porodu je ina zabava emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 * Miruska, teraz som si citala tie tvoje snicky, no strasneeeee...ja som az take zle nemala, ale tiez neboli naruzovejsie...a *Danka aj ja som mala hnacky a schudla som dost pred svadbou 8 emoticon
*Lom, sorry, tak skoromangela emoticon
*Milluska, juj to je mi luto, ze 10 dni a je to az take zle, napis IP, drzim Ti palceky, kde lezis?
19. feb 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ywett diky za IP som zabudla ze som Ti to uz piiiisala sorrac emoticon ani ja nemam slov a nekomentujem radsej emoticon
ked tu budes tak sa ozvi, ja este neviem co bude 1/3

miri no tie co si mi poslala ten link (motyliky) emoticon emoticon emoticon

lom tak tak, manzelik je vodnar ale v niektorych kalendaroch je uz dnesok v znameni ryb tak si vzdy vyberie co sa mu viac hodi emoticon emoticon emoticon

tak oslava je za nami emoticon emoticon emoticon emoticon supeeeeeeeeeeeeeer bolo, plny bytik ludi no nasmiali sme sa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no ked sa teraz pozeram do kuchyne tak ma pomaly smiech prechadza emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vidim to tak na hodku roboty emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

torticka sa podarila a aj vyborne chuti keby chcel niekto receptik hlaste sa je to velmi jednoduche emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

julianka poslem Ti IP emoticon emoticon emoticon

a vsetkym pekny wecer emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahoooooooooooooooooooj emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 22:50  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **ery,motyliky...deturence??? no ja som asi fakt na praskoch ale uz vobec neviem..xi emoticon emoticon emoticon emoticon
a oslava uspesne za vami?? to je supeeeeeeeeeeeer, ale tu kuchynu nezavidim emoticon emoticon emoticon este, ze ja mam vzdy po takychto akciach mycku kamosku emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 22:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **ery,motyliky...deturence??? no ja som asi fakt na praskoch ale uz vobec neviem..xi emoticon emoticon emoticon emoticon
a oslava uspesne za vami?? to je supeeeeeeeeeeeer, ale tu kuchynu nezavidim emoticon emoticon emoticon este, ze ja mam vzdy po takychto akciach mycku kamosku emoticon emoticon emoticon emoticon

**ywett, no veru....a to je este len zaciatok emoticon emoticon
19. feb 2008 o 22:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Miriamka cakam tu na Teba...hodila si to do mailiku? Zajtra alebo vo stvrtok sa tam stavim emoticon
19. feb 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ywett, tak vsetko dohodnute, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem emoticon emoticon emoticon emoticon

bru nocku emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 23:14  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
 ahojte,ste tu toho popisali nestiham vas citat emoticon emoticon emoticon emoticon

lomnicka-pusinka Gabike dorazila a posli od nas aj ty svojmu drobcovi emoticon
mil-ten film som si este stale nekukla ale uz sa nanho chystam emoticon emoticon emoticon

a vsetkym ostatnym prajem pekny zajtrajsi dnik, emoticon emoticon emoticon emoticon
19. feb 2008 o 23:45  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 aj tebe danny emoticon
19. feb 2008 o 23:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 bru noc...dnes padam o nieco skor ako obvykle...som k.o.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. feb 2008 o 00:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš