Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahooooooooooooooj emoticon emoticon emoticon
tak a maaaaaaaaaaam to!!!! objednala som si noteboocik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 01:25  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
 A aky? Ja som si tiez kupila v GB.emoticon
21. feb 2008 o 06:51  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
 mirka - na bublinky sa hlasim aj jaemoticon)) ja som zatial absolvovala vsetky fukacie akcie emoticon tak na tvojej nemozem chybat emoticon
dani..- .asi trosku zanedbavam..ale vies. su prazdniny...bola som s dcerkou a popritom mam este kopec robotky a nestiham tu stale prispievat..ale sem tam si vas precitam co mate nove emoticon a myslim na vas stale emoticon
lom - ahoooooj emoticon
ery - kedy dame kafe? emoticon
21. feb 2008 o 06:56  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 Good morning Ladies emoticon

Ako sa mavame?

*Mirka super, NB, new? Kedy Ti pride?
*Mill mas IP
*Ery, ako pokracuje snazenie (si to tu niekde spominala)?
*Jja, co nove so stavbou, hm?

Baby, my mame 26/2 vyrocie 8. rokov, tak ideme na vikend do jedneho hotelika, mame tam full program, s nejakou latino party, hra tam DJ Dubak a Kmetoband emoticon , tak sa uz neviem dockat.
21. feb 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 ahojte...bre rano do vsetkych kutov...

@ywett
si to naplno uzite...

@miri
aj ty si to uzi s novym nb...

@mill
najkrajsia musi byt nevesta...ja sa budem tvarit ze tam nie som a budem si to uzivat...dakujem za podporu a pochvalu..foto (ak nejake spravim) donesiem na stretavku...

@jja
fakt, ved vy mate vcul prazdniny...

frcim...mam na plane vela spravit a potom frcim k doktorom..boze moj, drzte mi palce...
21. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 miri tak uz sme dveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JJA sa hlasi ako skalna bublinkarka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

KTO DALSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????

ywett emoticon no pokracujeme a ako sa uvidi casom emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

jja hoci kedyyyyyyyy emoticon emoticon emoticon emoticon ako prazdninujete? emoticon

mill ako sa dari? este kolko dni?
21. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
ved aj ja som sa hlasilaaaaaa emoticon emoticon emoticon uvidime, ci nebudem musiet ist pracovat... emoticon
21. feb 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilusiatko
2
Registrovala sa 19. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1564 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 19. septembra 2008
    V Kostole sv. Tomasa v Partizanskom, okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
lilusiatko
2
Registrovala sa 19. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1564 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 19. septembra 2008
    V Kostole sv. Tomasa v Partizanskom, okres Partizánske
 Ahojte emoticon aj ja by som sla s vami rada bublinkovat ale nebudem v TN, draheho ocino oslavuje 10. maja 50ku a budeme u nich uz od stvrtka
21. feb 2008 o 10:13  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 jeeeej LOM emoticon prepaaaaaaaac som to nejako prehliadla emoticon emoticon

MIRI TAK UZ SME TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a aj ywett myslim ze pojde aj s nou ratame tak 4 emoticon
21. feb 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 A ja hovorim, ze nas bude bublinkovat 5.... Musite ma ale prezvonit, ja sa postavim u nas do okna na poschodi a budem fukat ostoset emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:23  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak toto je snad fakt ftip!!! emoticon emoticon emoticon
od rana od pol siedmej som hore, co som cela zhava do oznamiek a tak si idem zapnut net a on nefunguje!!!!!!!!!! a to chudatko ywettuska na mna cakala, ze jej poslem fotku!!!!
tak som sa snazila vsemozne ale proste nesiel!! tak som utekala do kniznice a dufala, ze ju mam niekde na maily..nastastie bola...ale tomuto sa hovori fakt sila!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
ale tak dobre to dopadlo snad a sice meskam do prace uz pol hodku ale co ma to trapi??? emoticon emoticon emoticon emoticon

**mill, napisem ti na icq az to pojde emoticon emoticon emoticon ale acer...taky krasny bielucky emoticon emoticon emoticon

**jja, no s tebou rozhodne ratam emoticon emoticon

**ywett, fiiiiiiiha, tak dalsia latino party?? niekedy ma musis zobrat emoticon
a pride mi utorok tak sa vytesujem emoticon
a fotecka konecne poslanaaaa!!!

**lil, ved uvidis ako ti to bude pasovat emoticon

zabudla som na niekoho? a predbehla som v dllllzke odkazu LOM?? emoticon emoticon emoticon emoticon
**lom, to si piiiiiiiiis emoticon emoticon

**kika, no a ty sa hlasis?? ved bez teba sa nevydavam emoticon emoticon emoticon emoticon
a bez ywett tiez nie...vy dve ste take moje dusicky pomocne emoticon emoticon

**dani, neboj, aj to sa bude ratat a spomeniem si na teba emoticon
21. feb 2008 o 10:46  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 dani emoticon sedi vec, ale musis fukat z plnych pluc aby doleteli az k nam emoticon emoticon emoticon

miri??? TAK 5 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 inak, vcera som dala taku provizornu tabulku....ono to vlastne nebude klasicke stretko...
to je pozvanie na predsvadobny meeeeeeeeeeteng...vsekty vas pozyvam na nieco sladkeeeeeeeeee...bude treba emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:49  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 este si myslim ze "gustikovci" pridu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a aj bella mozno a odtial hned do porodnice emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 miri waaaaw aky mega prispevok emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 *Miruska uz sa na tom pracuje, som plna ocakavania...Ja latino rytmy zboznujem proste...toto je fakt uzasny darcek na vyrocie, aj noclah aj program emoticon , niekedy Ta zoberiem..mozem Ti poslat link aj to,kde sme v prahe boli, 29/2 je tam Caribic party, alebo take nieco emoticon

*Kikuska jasne, so mnou mozte ratat, v diari zaznacene emoticon

*Danny, ty budes v case Mirkinej svadby na SK?

*Lom, zasa k lekarom? NO ja ich mam v priebehu 2 tyzdnov tak kazdy druhy den..zajtra ma to zas caka tiez emoticon
21. feb 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 miri supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak nas tam mozes pozapisovat, jja, ywett, lom, ja a ostatní ufidime emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **kika, no gustikovci nemozu chybat, ved gustim mi hra v kostole aj so svojou partickou emoticon emoticon
sa tu uz lapaj dllllho neukazal..ani na icq.... emoticon

**ywett, mi hovor o tom ocakavani emoticon emoticon emoticon
a urcite posli link, to je jasneeeeeeeeeeeeeeee

tak papaaaaaaaaaaaaa
utekam do prace lebo som sa tu s vami zabudla emoticon emoticon emoticon
a ak nepojde net z domu tak som tu v kniznici opat emoticon

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a kika, to vies....ked som tak spravene naladena tak aj prispevky vypisujem ako litanie emoticon emoticon emoticon

lom, neboj, stale mam co robit aby som predbehla teba emoticon emoticon

ja neviem..dnes mi to asi bude trosku svitorit ale to nevadiiiiiiiiiiii...ved zajtra piatok tak preco nie emoticon emoticon
lebo stredy mavam hrozne a vcera to nebolo inak....ale stvrtky...to je ineeeeeeeeeee emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 10:57  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 kika, kde? na zoznam bublinkovania ci na ten meeeeeeeeeeeting?? emoticon
21. feb 2008 o 10:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 a chvilku nepiste...musim ist do prace emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

emoticon
21. feb 2008 o 10:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ywett ahoooooooooooooooooooj emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Helloooo Kikus emoticon

Unikla mi nejaka infoska ohladne stretka? Kedy, kde, kto?
21. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 miri teda sa nezdas veru emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no mna pripis vsade emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon jasne jasne ved na meeting myslim alebo sprav tabulecku aj na bublinkovanie emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no ked toto niekto cita tak ma isto dost emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ale ja mam dnes v praci total weget ziadne otravy nechodia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 ywett, teraz neviem, ci si myslela dannynku alebo mna... emoticon Ale ak mna, tak ti odpoviem - nie, asi na Slovensku cez mirkinu svadbu nebudem - aj keby som veeeeelmi rada. emoticon Takto si len budem musiet otvorit okno a fukat bublinky von oknom ... emoticon
21. feb 2008 o 12:05  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Danka Teba som myslela...juj, to je skoda, ze neprides... emoticon
21. feb 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ywett mas IP prisla Ti? emoticon
21. feb 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 jeeeeej oki oki prisla emoticon emoticon emoticon dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem nieco skusim teda pozriet na nete emoticon
21. feb 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 ywett, no co uz... emoticon ... ale este neviem naisto... zacali sme totiz behat okolo papierovaciek na dom, takze bude mozno treba 'skocit' na Slovensko. Spojili by sme tak prijemne s uzitocnym. A nasi budu mat 7.5. striebornu svadbu. Viem, ze oslavovat sa im nejako extremne nebude chciet, ale urcite by ich potesilo, keby bola rodina pohromade. emoticon
21. feb 2008 o 12:48  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 taaaaaaaaaak...mi to nedalo a radsej som to neriskovala a zastavila som sa v kniznici aby som vas kukla emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

**ywett, no ja poriadam PREDSVADOBNY MEETING 4.maja.....musite ma psychicky podrzat emoticon

**dani, no vidiiiiiiiiiiiiis, 2dni vydrzis a prides bublinkovat, ved ani nie daleko..budes to mat najblizsie... emoticon

**kika, no veru..ak nas ktosi cita tak si musi mysliet ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon

a s tou tabuleckou na bublinkovanie...to vobec ale vobec nie je zly napad....len co pridem domov idem na to...uz presne viem ako bude vypadat... emoticon emoticon emoticon ...len dufam, ze mi uz ide net doma emoticon emoticon
21. feb 2008 o 13:10  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 ozaj, miri, cul ma napadlo... ked menis kostol, menis aj farara? lebo tusim si spominala, ze ten bohuslavicky je vas kamarat. Ci to je jeden a ten isty? emoticon

No a uvidime, ako to s tym bublinkovanim dopadne... je to sice 'o chvilu', ale aj tak je to relativne stale daleko... emoticon
21. feb 2008 o 13:18  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš