Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
lom jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ta je kraaaasna x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, jeeeeej, malinka bude fakt kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna.... potom fot moc a moc aby sme sa mohli pokochat ;-)
Odpovedať
*lom, kraaaaasna je veru 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ozik lom ako sa vola drobec? :-) ;-) x-) okrem toho ze tu je "stuplik" 8-)
Odpovedať
x-) x-) x-)
Odpovedať
:-. :-. :-. :-. :-. :-. 2 mesiace....19 dniiiiiii :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
a 4.maja stretavka!!!!!!!!!!!! a hlavne psychicka podpora pre mna =-) =-) =-) :-o :-o :-o :-. :-. =-)
Odpovedať
miri a co vasi doma? ako im idu pripravy?
Odpovedať
mamina ma lajstre navrhov a s kamoskou co ma svoje kvetinarstvo uz na tom usilovne pracuju :-D :-D :-D :-D a tento tyzdne ma volno ale buduci uz zacne skusat robit moju kyticku a bude posielat fotecky x-) x-)
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 4 MAJ TO ISTIIIIIIIIIIIIIIIIIII tak si sprav TABULECKU x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
to som zvedava, ci ma pridete "podrzat" :-D :-D :-D :-D neboj, na tabulecke sa pracuje :-) len dnes som hrozne busy co sa tyka netu....valim 3 maily naraz, tu, icq a skype :-D :-D :-D ale stiham....uz som sa naucila ako tak pisat na tejto posahanej klavesnici :-N :-N :-D
Odpovedať
no vies co asi neprideme!!!!!!!!!!!! este nas nikto nepozval :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja VAS POZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYVAM 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) tak co ????????????????????????????
Odpovedať
a ozaj....k tomu mojmu snu....a co bolo t iez blbe, ze ste aj vy na mna vykaslali...ze ste mi neprisli vobec bublinkovat :-S ]-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
no ani nesranduj co sa bubliniek tyka uz teraz trenujem pluca :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jasne ze prideme, bez nas sa skratka nemozes vydavat 8-) 8-) 8-) 8-) x-) x-) x-) x-) x-) BABY KTO SA HLASI NA BUBLINKY???????????????????????????????????????????????????????????????????
Odpovedať
baby, ja vas mam tak rada :-D :-D :-D ... @ery pisem do ip... @miriama jeeee...ak budem moct, ved som povedala, ze pridem fukat bublinky...uz mam aj nahradnu napln kupenu a trenujem...na chladnicke je niekolko prazdnych flias... :-D a budu aj puncaky? @danka zakazali mi vziat si fotak...lebo to by dopadlo tak, ze by som sa nezabavala, ale fotila...a preto ani nefotim nevestu a zenicha...a to sa mi stalo v rodine uz druhykrat...ma poslali do kelu...a pritom ani nevedia, ako ma to mrzi a ako som sa tesila, ze ich budem fotit...na druhej strane je fakt pravda, ze asi by som viac cvakala ako sa bavila...lenze, ked tam bude stuplik,t ak vlastne fotit vela nebudem... ale neboj...urcite nejaku tu fotku cvaknem... :-) to by som nebola ja, keby som to nespravila.. :-D
Odpovedať
**lom, MOJA svadba bez puncakov???? :-o :-o :-o :-o jasneeeeeeeeee, tie buduuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim a snad prides aj na stretavku x-) **kika,no ved si myslim :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ta Kika poverujem hlavnym organizatorom mojej fukacej akcie :-) :-) :-) ved aj koli vam som vymenila kostol.....lebo v tom povodnom boli dve chyby... prva....nebola ulicka stredom len take dve uzke po bockoch... a druha...nebol tam balkom na fukanie bubliniek x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
MIRI aky balkon?????????????? :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D chorus sa to vola :-D :-D :-D :-D :-D ze balkon :-D :-D :-D :-D :-D :-D oki oki dakujem sa pridelenie dolezitej ulohy a s hrdostou ju prijimam teda PRIJALA SOM 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) lom diky diky uz som aj odpisala x-)
Odpovedať
Kika, tak chooooooooooooooooorus :-D :-D :-D :-D uz ma niekto tu na to raz upozornoval... :-N :-N :-N :-N :-N :-N som rada, ze si prijala tak vaznu a dolezitu rolu ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
a mne preco nikto ziadnu IPcku nehodi?? :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
ano raz veru a ja som to bola :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D btw Tvoje satocky su vo vyklade x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
moje????????????? =-)
Odpovedať
COPY
Odpovedať
??????
Odpovedať
@ery mas ip @miri :-p :-p :-p :-p :-p punčaaaaaakyyyyy... :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
neboj lom, tie musia byt aj keby ine nebolo :-D :-D :-p :-p :-p a J-Lo uz je v porodnici a dvojicky na ceste!!! 8-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no nic babenky, ja sa poberiem pomaly aj do prace... :-| :-| tak pekny zbytok dna, paaaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeej, zasa ste teda popisali...tak ja precitam v noci alebo zajtra a potom sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny. Dani, som studovala, co sa ti prihodilo, ja som nieco podobne zazila na fore ZDRAVIE.SK, takych ludi ber jednym uchom dnu a druhym von.. A posles mi, co ti posielali cez IP? Lom, krasna korunka! Vy budete dve najkrajsie STARS na celej svadbe;-) Miri, ja uz teraz ratam dni do stretka a veelmi sa na vas tesim! dann a ako malaGabi? Aj tej by sa Asterix lubil:-D Yvett, mas IP;-) krasnu dobru nocku vsetkym
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?