Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab ja tu strasim... prepinanam hore-dole.... tiez taky zaspaty den... :-p
Odpovedať
@beronsche aj ja ťukám.. svadba-koník-strecha..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby dnes nam dorazila fotokniha je super. Je to vlastne viac knih jedna velka 30x30 cm zo 700gramovymi stranami a dve su male 20x20 cm tie maju 300gramove strany a su urcene pre rodicov. Myslim si ze cena bola zodpovedajuca kvalite a som velmi spokojna.
Odpovedať
@michala.s no to je super, miška, že si spokojná x-) my sme tiež dali spraviť rodičom malé albumy - ale klasické albumy s nalepenými fotkami.. aj náš album bude s nalepenými - mne sa to tak viac páči taká klasika..
Odpovedať
kocky co mate dneska svoj den, nech vam to vsetko vyjde podla predstav a este lepsie 8-)
Odpovedať
Pomaly to uz ubuda.....ktore su teraz nevesty na rade x-) ;-) ???
Odpovedať
@dracica6663 ahoj.. no ja už strácam prehľad :-( vy máte kedy??
Odpovedať
@simcab my o 12 dni :-D ani ja neviem kto ma 20 augusta :-|
Odpovedať
@dracica6663 a tešíííííš sa?? x-)
Odpovedať
@simcab ja ani neviem...obcas ked si na to spomeniem mam zvlastny pocit v bruchu...ale moc si to neuvedomujem...vsetci hovoria uz aby bolo po tom lebo je to vela starosti...A stale rozmyslam co este treba kupit, vybavit aby sa nezabudlo... :-|
Odpovedať
@dracica6663 joj, to ti verím.. to prežíva takmer každá nevesta.. ale neboj sa, určite sa na nič nezabudne, a ak by sa aj zabudlo, v ten deň ti to už bude jedno.. ;-)
Odpovedať
@simcab dik za povzbudenie ;-) :-) snad to bude tak ako hovoris :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dracica6663 vieš čo, tak ja som si napr. v piatok išla na nákupy (potrebovala som oblečenie na nedeľu), absolútne som neriešila, že niečo ešte treba :-D išli sme s drahým na obed.. potom vziať všetky veci, a odviezť ich k našim.. večer sme išli do kostola, na skúšku obradu.. potom prišli svokrovci, rozdeľovali sme koláče do výslužiek.. a ja úplne v pohodičke som si vyjedala :-p išla som spať o pol 1, úplne ako keby sa nič nedialo som zaspala, a vstala ešte pred budíkom.. a v sobotu mi bolo jedno, že nestíham, že drahý má pierko inej farby.. užívala som si to, že sme mohli byť takmer celý deň spolu, len sme sa pusinkovali a stískali, držali sa za ruky, a vychutnávali sme si každý moment toho nádherného dňa.. a myslím, si, že každá nevesta by to mala brať tak, že nemusí byť všetko podľa plánu, ale má si užiť ten neopakovateľný deň x-)
Odpovedať
@simcab to mas uplnu pravdu ale je to stres ked sa niekde nestiha a je tam casovy sklz...snad to vyriesime so svokrou...ona chce aby zenich isiel pre nich ale casovo nam to nevychadza a musime poslat sofera....neviem co na to povie
Odpovedať
@dracica6663 ja som mala stres už len keď bolo štvrť na 5, a boli sme stále na fotení, či stíhame prísť na 5. do kostola :-D dovtedy mi to fakt bolo srdečne jedno :-D
Odpovedať
@simcab no my este stale nevieme kedy sa pojdeme fotit...stale jedname :-D o 15 h. musime byt u nas doma. A kadernicka pride okolo 11 h. :-S to je na nervy ....skusim este pohladat inu kadernicku neviem ci sa mi to podari
Odpovedať
@dracica6663 no tak podľa toho kde sa chcete ísť fotiť, a koľko na to chcete mať času.. niekto sa ide fotiť na 1 hodinu, niekto aj 3.. a zase podľa zložitosti účesu česanie môže trvať aj 2,5 hodiny, ako mne :-p čiže asi by ti bolo zohnať inú kaderníčku, ak je možnosť..
Odpovedať
cca 3 minuty autom je kusok fotenie od mojho domu...zlozity uces ani nemam myslim si a ona ma este aj licit bude
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoooj Simi, máš úplnú pravdu :) netreba ísť presne podľa plánu, nejaký treba mať, ale nevesta mieni, život mení :) vždy všetko dobre dopadne, netreba robiť paniku aj keď sa niečo posunie alebo tak :) ako sa inak máš mladá pani? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahojky, budeš mať krásny účes :) a neboj, všetko dobre dopadne... :)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj lucka :-) vieš čo, super sa mám.. ešte keby som v robote nemusela byť, tak by to bolo lepšie, ale z lásky nevyžijeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak som tu, mam chvilku cas :) Svadba bola super, uzila som si to, co som ani necakala. Den pred sme sa totiz dozvedeli, ze draheho firma skrachovala a tym padom ked sa vratime, uz nema pracu... Vobec som sa netesila na svadbu, nevedela som sa na to sustredit, aj v sobotu ked som sa zobudila, rozmyslala som len nad tym, vobec nie nad tym ze sa vydavam... A tak som potom podla planu isla kadernikovi, ktory prisiel na cas a super sme si pokecali kedze je to kamarat... Tam prisli moji zlati fotografi, bez ktorych by som vela veci ani nezvladla... Prisla tam potom aj mamina na cesanie a tatko mi zatial isiel po kyticku kedze zenich masto tak dobre nepozna... a ked som prisla pod barak, zistila som ze nemam kluce... prisla aj vizazistka a tak sme cakali vo vchode kym nepride moj tatko s klucami :) na stastie to nebolo dlho, tak ma vizazistka nalicila, ocesala som Zarku a myslela som si, ze mam este 40 min kym pride zenich aby som sa obliekla :) Lenze zenich zavolal ze je uz na ceste a ja v panike este nenachystana :-D Takze Miska fotografka ma obliekala, chystala, bez nej by som to nezvladla, kedze mamina sa malovala a sestra ktora ma mala chystat bola este u kadernika :-D Takze zenich musel chvilku cakat a potom uz islo vsetko podla planu, isli sme sa fotit, na obrad, ktory bol komicky, kedze basnik co tam mali mi bol velmi smiesny a musela som pozerat do koberca, aby som sa nesmiala :-D Aj ten co nas oddaval mi potom pri pripitku hovoril, ze cakal kedy vybuchnem do smiechu, ale ustala som to.. Cim viac ludi som mala okolo seba, tym to bolo lepsie, lebo som uz nemyslela na nic zle, len na nas den... Zabava bola dobra, ja som sa vyskakala, mali sme aj harmonikara, tak starsi sa bavili s harmonikarom, co niekedy som uz aj chcela tancovat a oni stale spievali, ale zase sa aspon bavili vsetci... starsi s harmonikarom, mladsi s DJ :) Skoncili sme okolo 4.30 aj to len preto, ze prevadzkarka nam povedala aby sme okolo 4-tej skoncili. Ale uplne to stacilo, lebo ja som bola uz unavena,.. Este stale si to nejako neuvedomujem, aj ked sa mam niekde podpisat, stale sa pytam ktorym menom :-D dneska som si uz bola obciansky vybavit, lebo zajtra uz ideme do Martina a by som nestihala :) Strasne musim podakovat mojej zlatej Miske @michala.s, bez nej by som to ani nezvladla, aj mamina ich velmi chvalila :) opravovala mi saty kazdych 5 minut, ked mi ich moj manzelik milion krat pristupil a spustil vlecku :-D chuda ma prsty dopichane, fakt bola moja prava aj lava ruka a keby som bola chobotnica tak vsetky chapadla :-D Dakujem Miska este raz xxx
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, ale som sa rozpisala :) a kyticku som do poslednej chvile nevedela aku budem mat, len som povedala ake chcem kvety a zvolila styl ako by som chcela a hoci moj manzelik povedal ze je ako kel, pre mna bola originalna a krasna :-D :-D :-D
Odpovedať
@bybi maťka, to sa strašne teším, že ste to v pohodičke všetko zvládli :-)
Odpovedať
@bybi Blahozelam!!! Som rada, ze vam svadba vysla, isto si bola nadherna nevesta, uz sa tesim na fotky! S tou pracou sa netrap, ved ako sa vravi, vsetko zle je na nieco dobre, verim, ze sa to vyriesi!!!! Uzite si este Slovensko! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche na stastie sme dostali ovela viac ako som ocakavala a to co sme mali plat zaplatili za nas nasi (oni chceli), takze zo svadobneho este vyzijeme 2-3 mesiace a dotial si snad nieco najdeme obaja :) a dakujem :) @simcab dakujem Simi, no dneska si ideme po prve fotecky, takych mame sikovnych fotografov :)
Odpovedať
@bybi no super, už sa neviem dočkať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi gratulujeeeem mladá pani :) teším sa, že všetko dobre dopadlo, aj na fotečky... :) s tou prácou manžela ma to mrzí, ale určite sa mu podarí čoskoro niečo nájsť... teraz si užívajte jeden druhého a ten krásny posvadobný pocit... :) to ostatné poriešite neskôr... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak aj ja mám trošku čas, tak môžem niečím prispieť :-) svadba bola úžaná, týždeň pred bol hektický, v piatok ráno mi bolo hrozne zle, už som sa bála, že nič nestihnem, ale našťastie mi to po hodine spánku prešlo, v sobotu ráno pri raňajkách som si poplakala trošku osamote a potom som si už začala užívať "tvorenie fasády pre nevesty" :-) od dvanástej som už bola celý čas vysmiata, stálo za to neukázať môjmu už manželovi šaty, na ten pohľad jeho na mňa sa nedá zabudnúť, v polke slova sa zasekol a obzeral si ma ako niečo vzácne x-) pred fotením sme zistili, že drahý zabudol ísť po kyticu, takže rýchlo bežal do kvetinárstva, bola nádherná, stále drží a dám si ju vysušiť určite :-) cestou na fotenie sa pustila hrozná búrka, lejak a krúpy, takže sme sedeli v aute a kecali a čakali, kedy to prejde a napodiv som vôbec nestresovala, že počasie nevychádza, po pol hodine vyšlo slnko, takže sme sa skoro dve hodiny fotili - užívala som si to naplno, nevadila mi mokrá tráva, šaty oliate malinovkou, zablatené, topánky takisto, mojkali sme sa, fotograf nám musel rozprávať, aby sme sa pozerali aj inam :-N počas odoierky sa zase pustila búrka, bála som sa, že budem plakať, ale našťastie som slzy udržala, hoci som mala na mále.... cestou do kostola zase dážď prešiel, obrad bol krásny, aj sme sa nasmiali, cestou von nám všetci tlieskali, dostala som kopu kvetov, teším sa z nich stále, keď prejdem po chodbe :-) no a na sále už bola zábava, vytancovali sme všetkých, kapela zhodnotila, že som bola úžasná nevesta, žiadne kŕčovité úsmevy, ale užívala som si to naplno :-) pri jednom slaďáku som pochopila, čo je to zabudnúť na celý svet, keď sme sa začali bozkávať a spamätali sme sa až keď gitarista niečo povedal na našu adresu :-N pri neplánovanom únose som zodrala podrážky skoro a odtrhla sa mi šnúrka, čo držala vlečku, keď ma pol sály bránilo :-D zábava skončila okolo 4 kvôli jednej nepríjemnosti - už sme boli len východniarska časť, my sme sa bavili stále a určite by sme vydržali aj dlhšie, aj kapela, ale proste sa nedalo...ale nevadí, každý chválil svadbu, výzdobu, aj mňa :-) no a teraz si zvykám na nové priezvisko a všade sa pýtam, ako sa mám podpísať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi blahoželám a som rada, že si si to tiež užila ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?