Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
Registrovala sa 11. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 4225 príspevkov. Má 42 priateľov.
 @lucia3006 ahoj lucka emoticon vieš čo, super sa mám.. ešte keby som v robote nemusela byť, tak by to bolo lepšie, ale z lásky nevyžijeme emoticon
15. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
Registrovala sa 18. júla 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1709 príspevkov. Má 27 priateľov. Veľká Británia.
 Ahojte babule, tak som tu, mam chvilku cas emoticon

Svadba bola super, uzila som si to, co som ani necakala. Den pred sme sa totiz dozvedeli, ze draheho firma skrachovala a tym padom ked sa vratime, uz nema pracu... Vobec som sa netesila na svadbu, nevedela som sa na to sustredit, aj v sobotu ked som sa zobudila, rozmyslala som len nad tym, vobec nie nad tym ze sa vydavam... A tak som potom podla planu isla kadernikovi, ktory prisiel na cas a super sme si pokecali kedze je to kamarat... Tam prisli moji zlati fotografi, bez ktorych by som vela veci ani nezvladla... Prisla tam potom aj mamina na cesanie a tatko mi zatial isiel po kyticku kedze zenich masto tak dobre nepozna... a ked som prisla pod barak, zistila som ze nemam kluce... prisla aj vizazistka a tak sme cakali vo vchode kym nepride moj tatko s klucami emoticon na stastie to nebolo dlho, tak ma vizazistka nalicila, ocesala som Zarku a myslela som si, ze mam este 40 min kym pride zenich aby som sa obliekla emoticon Lenze zenich zavolal ze je uz na ceste a ja v panike este nenachystana emoticon Takze Miska fotografka ma obliekala, chystala, bez nej by som to nezvladla, kedze mamina sa malovala a sestra ktora ma mala chystat bola este u kadernika emoticon
Takze zenich musel chvilku cakat a potom uz islo vsetko podla planu, isli sme sa fotit, na obrad, ktory bol komicky, kedze basnik co tam mali mi bol velmi smiesny a musela som pozerat do koberca, aby som sa nesmiala emoticon Aj ten co nas oddaval mi potom pri pripitku hovoril, ze cakal kedy vybuchnem do smiechu, ale ustala som to..
Cim viac ludi som mala okolo seba, tym to bolo lepsie, lebo som uz nemyslela na nic zle, len na nas den...

Zabava bola dobra, ja som sa vyskakala, mali sme aj harmonikara, tak starsi sa bavili s harmonikarom, co niekedy som uz aj chcela tancovat a oni stale spievali, ale zase sa aspon bavili vsetci... starsi s harmonikarom, mladsi s DJ emoticon Skoncili sme okolo 4.30 aj to len preto, ze prevadzkarka nam povedala aby sme okolo 4-tej skoncili. Ale uplne to stacilo, lebo ja som bola uz unavena,..

Este stale si to nejako neuvedomujem, aj ked sa mam niekde podpisat, stale sa pytam ktorym menom emoticon dneska som si uz bola obciansky vybavit, lebo zajtra uz ideme do Martina a by som nestihala emoticon

Strasne musim podakovat mojej zlatej Miske @michala.s, bez nej by som to ani nezvladla, aj mamina ich velmi chvalila emoticon opravovala mi saty kazdych 5 minut, ked mi ich moj manzelik milion krat pristupil a spustil vlecku emoticon chuda ma prsty dopichane, fakt bola moja prava aj lava ruka a keby som bola chobotnica tak vsetky chapadla emoticon Dakujem Miska este raz xxx
15. aug 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 fuha, ale som sa rozpisala emoticon a kyticku som do poslednej chvile nevedela aku budem mat, len som povedala ake chcem kvety a zvolila styl ako by som chcela a hoci moj manzelik povedal ze je ako kel, pre mna bola originalna a krasna emoticon emoticon emoticon
15. aug 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @bybi maťka, to sa strašne teším, že ste to v pohodičke všetko zvládli emoticon
15. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
beronsche
5
Registrovala sa 11. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1355 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov.
 @bybi Blahozelam!!! Som rada, ze vam svadba vysla, isto si bola nadherna nevesta, uz sa tesim na fotky!
S tou pracou sa netrap, ved ako sa vravi, vsetko zle je na nieco dobre, verim, ze sa to vyriesi!!!! Uzite si este Slovensko! emoticon
15. aug 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
fotoportrét
fotoportrét
bybi
1
 @beronsche na stastie sme dostali ovela viac ako som ocakavala a to co sme mali plat zaplatili za nas nasi (oni chceli), takze zo svadobneho este vyzijeme 2-3 mesiace a dotial si snad nieco najdeme obaja emoticon
a dakujem emoticon

@simcab dakujem Simi, no dneska si ideme po prve fotecky, takych mame sikovnych fotografov emoticon
15. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @bybi no super, už sa neviem dočkať emoticon
15. aug 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 11. marca 2011
    Senec, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
lucia3006 (33 r.)
7
Registrovala sa 27. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1430 príspevkov. Má 31 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 11. marca 2011
    Senec, okres Senec
 @bybi gratulujeeeem mladá pani emoticon teším sa, že všetko dobre dopadlo, aj na fotečky... emoticon s tou prácou manžela ma to mrzí, ale určite sa mu podarí čoskoro niečo nájsť... teraz si užívajte jeden druhého a ten krásny posvadobný pocit... emoticon to ostatné poriešite neskôr... emoticon
15. aug 2011 o 13:47  •  Svadba bola v marci 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
Registrovala sa 20. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 849 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
 ahojte emoticon
tak aj ja mám trošku čas, tak môžem niečím prispieť emoticon svadba bola úžaná, týždeň pred bol hektický, v piatok ráno mi bolo hrozne zle, už som sa bála, že nič nestihnem, ale našťastie mi to po hodine spánku prešlo, v sobotu ráno pri raňajkách som si poplakala trošku osamote a potom som si už začala užívať "tvorenie fasády pre nevesty" emoticon od dvanástej som už bola celý čas vysmiata, stálo za to neukázať môjmu už manželovi šaty, na ten pohľad jeho na mňa sa nedá zabudnúť, v polke slova sa zasekol a obzeral si ma ako niečo vzácne emoticon pred fotením sme zistili, že drahý zabudol ísť po kyticu, takže rýchlo bežal do kvetinárstva, bola nádherná, stále drží a dám si ju vysušiť určite emoticon cestou na fotenie sa pustila hrozná búrka, lejak a krúpy, takže sme sedeli v aute a kecali a čakali, kedy to prejde a napodiv som vôbec nestresovala, že počasie nevychádza, po pol hodine vyšlo slnko, takže sme sa skoro dve hodiny fotili - užívala som si to naplno, nevadila mi mokrá tráva, šaty oliate malinovkou, zablatené, topánky takisto, mojkali sme sa, fotograf nám musel rozprávať, aby sme sa pozerali aj inam emoticon počas odoierky sa zase pustila búrka, bála som sa, že budem plakať, ale našťastie som slzy udržala, hoci som mala na mále.... cestou do kostola zase dážď prešiel, obrad bol krásny, aj sme sa nasmiali, cestou von nám všetci tlieskali, dostala som kopu kvetov, teším sa z nich stále, keď prejdem po chodbe emoticon no a na sále už bola zábava, vytancovali sme všetkých, kapela zhodnotila, že som bola úžasná nevesta, žiadne kŕčovité úsmevy, ale užívala som si to naplno emoticon pri jednom slaďáku som pochopila, čo je to zabudnúť na celý svet, keď sme sa začali bozkávať a spamätali sme sa až keď gitarista niečo povedal na našu adresu emoticon pri neplánovanom únose som zodrala podrážky skoro a odtrhla sa mi šnúrka, čo držala vlečku, keď ma pol sály bránilo emoticon zábava skončila okolo 4 kvôli jednej nepríjemnosti - už sme boli len východniarska časť, my sme sa bavili stále a určite by sme vydržali aj dlhšie, aj kapela, ale proste sa nedalo...ale nevadí, každý chválil svadbu, výzdobu, aj mňa emoticon no a teraz si zvykám na nové priezvisko a všade sa pýtam, ako sa mám podpísať emoticon
15. aug 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @bybi blahoželám a som rada, že si si to tiež užila emoticon
15. aug 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska veľmi veľmi sa teším aj s tebou.. tak silno som na vás dve s maťkou myslela.. a o to ma to teší viac, že ste mali krásny deň a máte krásne spomienky naň emoticon
15. aug 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
Registrovala sa 29. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
Registrovala sa 29. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 323 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Bratislava.
 @bybi jeeej, no ste si to krasne uzili, velmi blahozelam a zela krasny a stastny manzelsky zivot emoticon
15. aug 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @nikol18 ahoj nikol.. ako ti je mojka??
15. aug 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
fotoportrét
fotoportrét
nikol18
2
 @simcab ahoj simi, no nic moc emoticon dnes mi mali robit punkciu cysty, ale presunuli to az na stredu, takze lezim v nemocnici uz tyzden, stale len bolesti a cakam, kedy sa toho ciastocne zbavim...dnes som tu este zazila krusne chvile aj s jednym lekarom, vystrasil ma strasne, ale nastastie ma potom moja lekarka neskor upokojila, no dovtedy som si tu poplakala statocne. Este ze mam po svojom boku skveleho muza, co ma podporuje a snazi sa ma podrzat aj v tych najtazsich chvilach, ako aj rodicov emoticon (moja mamina po dnesnom uplakanom telefonate bola ochotna sadnut do auta a okamzite prist z PB do BA, nastastie som povedala, ze nemusi, ze to zvladnem, ale uz len ten pocit, ze stoji pri mne mi pomaha)
15. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @nikol18 moja zlatá, to ma mrzí, že sa to nikam neposunulo.. a tiež sa s tebou teším, že máš silnú podporu rodinky.. nezabudni, že myslíme na teba aj my!!! emoticon
15. aug 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slawenka
1
Registrovala sa 6. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
slawenka
1
Registrovala sa 6. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 77 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @angieska @bybi super, ze sa vsetko podarilo k spokojnosti, gratulujem a zelam vela stastia a lasky v spolocnom zivote emoticon emoticon
15. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slawenka
1
fotoportrét
fotoportrét
slawenka
1
 mna dnes podrazdila svokruska s babkou emoticon ... niekolkokrat v priebehu poslednych mesiacov sme sa s drahym pytali, ci nepotrebuju riesit dopravu na svadbu ... odpoved bola, ze si sami zariadia ... tak sme sa nestarali ... a dnes zrazu, ze kto ich tam odvezie? a ze sme sa nepytali? emoticon ... samozrejme ocakavali, ze si ich na krk vezme zenich ... ha ... nastastie ma drahy rozum a zrusil ich ... juj ... esteze som pri tom nebola, inak by nastala kuca-paca, lebo ked som nervozna, tak som trosku viac popudliva emoticon
este treba posledne veci doladovat a vybavovat a to posledne co nas zaujima je starat sa este o dopravu osob, ktore o to povodne nemali zaujem ... hm ... asi im vytlacim cestovny poriadok autobusu a nejake cisla na taxik ... co ine zostava, ked niet auta? emoticon
15. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 @angieska @bybi gratulujem baby ze Vam vysiel krasny den s vasimi chlapmi emoticon emoticon budte stastni a nech sa vydaria coskoro deticky emoticon
16. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 Ako mam riesit zakuzky do mojej prace, som chcela odniest po svadbe ale su tam sviatky tak kolegyne si beru dovolenku a pred mojou svadbou je zase veduca ( kolegyna) doma, ma dovolenku to my vychadza ze vobec nebudu vsetci v praci a ja som uz nanervy...tak netusim ako to mam doniest...
16. aug 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @dracica6663 tak prines pred svadbou, keď tam bude väčšina kolegýň.. aj ja som to tak spravila, lebo inak sa nedalo, rsp. nechcelo sa mi behať na 2-krát s koláčmi.. príp. daj vedúcej kúsok torty do mrazničky, a zanesieš jej ho potom..
16. aug 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 musím sa vám pochváliť, že sme od manželových kolegov dostali poukaz na trojdňový pobyt v Budapešti emoticon takže na konci októbra ideme na mini druhú svadobnú cestu emoticon
@dracica6663 ja by som tiež riešila pred svadbou, vedúcej do mrazáka uložiť.... ja tento problém neriešim, mám príliš veľa kolegov teraz (nezamestnaných), toľko koláčov nemáme emoticon a Lukáš vzal do práce až po svadbe, pretože sme piekli na východe, takže pred nemal ani možnosť odniesť
16. aug 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 ako zvláštne to znie...manžel.... emoticon
16. aug 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska juuuj, to je super taký darček!!! emoticon tam sa to bábo isto podarí emoticon veľmi vám to prajem!
16. aug 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
fotoportrét
fotoportrét
angieska
3
 @simcab jeeej, ďakujem Simi, dúfam, že sa onedlho obe stretneme s peknými bruškami emoticon
16. aug 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @angieska @simcab dakujem za radu....dnes mi sef spravil sok sa ma pytal kedy planujem ist na matersku emoticon skoro som odpadla.....
16. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @angieska juuuj, dúfam, že to tak bude.. emoticon
@dracica6663 to aj mne povedala vedúca, že aby som jej hneď povedala keď o tom budem vedieť.. vieš ako, s tým sa ráta, že väčšina mladomanželov chce mimi hneď po svadbe..
16. aug 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @simcab vsak jasne len ma to zaskocilo vsak este som neni ani vydata...on mi to vysvetlil aby si mohli najst nahradu za mna preto sa ma to pytal
16. aug 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @dracica6663 áno áno, aj mne to preto hovorili.. lebo vieš ako, môže sa stať, že budú nejaké komplikácie, a ty zostaneš doma už v 3, - 4, mesiaci zo dňa na deň..
16. aug 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 @simcab hm no vsak ano...vcera som bola u doktora mi hovoril ze cez vikned mam predpoklady a mame sa snazit emoticon ja som mu len hovorila ze v buducnosti a on to zobral tak ze teraz...no ale urcite si este budeme davat pozor...
16. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
fotoportrét
fotoportrét
simcab
10
 @dracica6663 a kedy plánujete??
16. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš