Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova tak to áno, myslím, že leto sa už tento rok definitívne skončilo... možno bude ešte pekne, ale už určite nie teplo na kúpanie v jazere :(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Aj to je možné, lebo nás sobášil náš p farár, takže to bo preňho cudzí kostol a možno iný podnos nenašiel.
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoooj, tak máš teraz fofry čo? prajem Ti nech všetko dobre dopadne, teším sa potom na fotky a prvé dojmy :) v sobotu na teba budem myslieť, hlavne si to uži :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Akože keď si predstavím ako som sa bála, že budú tropické teploty ako minulý rok, tak mi je do smiechu. Ale vlastne nám vyšlo počasie presne také ako sme chceli. Jediná škoda je tých lampiónov, lebo v noci mrholilo, ale pustili sme si ich teraz v sobotu a bolo to fakt nádherné.
Odpovedať
ahojte :-) tak už som tu aj ja.. dnes som začala v práci, a mám toho vyše hlavy :-p sranda, ako som si všade musela meno poprepisovať.. prišiel mi aj tovar cez DPD, a oni nemajú takú dlhú kolónku na moje nové priezvisko :-D tak sme sa smiali s kuriérom :-D fotograf mi poslal ďalších pár fotiek, tak vám ich hodím keď budem mať čas..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahooooj Simi, no vitaj mladá pani :) No ja mám taký istý problém, mám oveľa dlhšie priezvisko a také dosť ťažké, tak mi ho teraz dosť často skomolia hocikde :) nikto si ho nevie zapamätať, ešte aj z rodiny sa často mýlia ( z mojej strany) jeeeej daj potom, teším sa na ďalšie fotečky... u nás už zase prší, takže dáme dneska s manželom papučovú kultúru, poobede sme pozvaní k našim na obed... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja mám zatiaľ prepísanú len menovku na dverách kancelárie. Ešte nemáme sobášny list, tak nemôžem nič vybavovať. Ale aj do telefónu sa ešte predstavujem ako Junasová, ale asi budem musieť poslať nejaký hromadný mail, nech nemusím po každé vysvetľovať, že som sa vydala. Len do práce tiež musím dať kópiu sobášneho listu, tak asi počkám kým ma oficiálne zmenia aj v telefónnom zozname. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova tak to áno, počasie je tento rok fakt nevyspytateľné... však hovorím minule manželovi, že sme mali začiatkom marca krajšie a teplejšie počasie ako bolo teraz v júli a začiatkom augusta... :) ale tak na počasí v ten deň nezáleží, aj keď to vie pokaziť trošku náladu a niektoré aktivity... ale hlavne že všetko dobre dopadlo, treba to brať z tej lepšej stránky... aspoň si sa nepotila v šatičkách, koláčiky sa netopili, hostia nesťažovali, že je im teplo... tak vám to pekne vyšlo, v kruhu blízkych keď ste ich vypustili nasledujúci víkend :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @lucia3006 A dnes mi volal môj manželík :-) že nám prišiel matrac čo sme objednávali, prvá vec, ktorú sme si kúpili za finančné svadobné dary :-D Tak sa teším ako ju dnes otestujeme :-D :-D :-D Doteraz sme totiž spali na takých rozkladacích matracoch na zemi :-) Posteľ ešte nemáme, tú si ešte dokúpime. A ďalšia vec, ktorú potrebujeme je stôl so stoličkami do kuchyne a budme kompletne zariadený. A svokra nám nachystala darček mne k meninám a drahému k narodeninám, dala nám indície a my máme hľadať. To aby sme sa asi nenudili, keď budeme strážiť ich dom keď odídu na dovolenku. Takže do konca týždňa budeme loziť a pátrať po dome a po záhrade, ktorá je teda fakt riadne veľká. :-D
Odpovedať
@z.junasova teda to mas pravdu, ta tacka, ci co to je, je fakt "dobra"... Ale neviem, ci by ju aj tak farar nepouzil, aj keby si mala vankusik. Nam napr. kazal dat obrucky dole z vankusika a polozit ich na tacku.. Baby ako si zvykate na nove priezvisko? Ja som akurat rozmyslala, ze ho vobec nepouzivam... :-N Nechala som si aj moje a v praci pouzivam to a potom ma to "taha" ho pouzivat vsade... :-N A pravdupovediac okrem obcianky este nemam meno zmenene nikde....
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeeej tak to je supeeer, máš vynaliezavú svokru :) my sme si za svadobné kúpili nový LCD televízor... je to teraz taká naša spomienka na svadbu, ktorú využívame každý deň :)jasné treba otestovať matrac :) my sme naštastie bytík kupovali komplet zariadený ( nábytok bol takmer nový - pani čo tu bývala pred nami, tu bývala necelý rok)... akurát jedálensky stôl so stoličkami sme si kupovali nové - a za supeer cenu v Jysku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Nám práveže hovoril aby sme si zohnali vankúšik, ale ja som to považovala za zbytočné, preto som si to vlastne aj sama zapríčinila. Ja si celkom zvykám, už sa všade podpisujem, len sa tak ešte ja sama nepredstavujem, hlavne v práci, kde ma všetci poznajú pod rodným priezviskom, ale ako som písala, počkám si, kým mi aj v práci oficiálne zmenia priezvisko. A dosť mi pomáhajú zvyknúť si na nové priezvisko moja nová rodina, svokrovci, švagriná a tak, lebo tí ma s radosťou oslovujú novým, ich, priezviskom, alebo ich typickou prezývkou Škorecka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucia3006 Aj my sme kúpili byt v máji, komplet zariadený, zrekonštruovaný pred rokom, ale postel si zobrali a takisto stôl so stoličkami z kuchyne. To sú jediné dve veci, ktoré si musíme kúpiť. Inak nám všetko nechali, vrátane spotrebičov. Jediné čo sme doteraz kupovali, boli drobnosti do kuchyne a teraz by sme mali dostať hriankovač, čo som sa malým nedopatrením dozvedela, tak sa teším, lebo hrianky so syrom a kečupom by som jedla stále :-D . V práci sme dostali mixér a od manželových krstných sme dostali okrem finančného daru aj krásny príborový set, že aby sme mali aj niečo čím si na nich spomenieme keď to budeme používať.
Odpovedať
@z.junasova aha tak to je ine... Ved je to len malickost, aspon mas nieco na pobavenie, ked budes ukazovat tu fotku a prstienkami... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Myslím, že ja mám celý obrad aj omšu na pobavenie :-D Takú som ja ani nikto z hostí nezažila, normálne bola sranda, som zvedavá ak sa nasmejeme keď budeme pozerať DVD, normálne začínam ľutovať, že sme si povedali, že netreba natáčať celú omšu, keďže to býva dosť dlhé, ale tá naša bola taká dobrá, že ani nevieme ako rýchlo to ubehlo :-D
Odpovedať
jeeeej, práve som sa predstavila prvýkrát pod novým priezviskom.. a drahého som nazvala svojim manželom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeej hrianky zbožňujem aj ja :) my máme hriankovač aj toastovač :) to som mala ešte predtým, rok som bývala v Banskej Bystrici, tak ma rodičia zásobili a teraz som to akoby našla :) my sme si zase do bytíku dokupovali len ten jedálensky stôl so stoličkami a konferenčný stolík :) a nejakú elektroniku (niečo som mala, niečo nám zostalo zabudované v kuchynskej linke) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, ja len narychlo lebo odkedy sme na SK, nemam na nic cas... ani len spat... ale uz sa musim dospat, lebo budem na svadbe ako mumia :-D Dneska idem zase na skusku siat, vcera som bola, povodne mi ich mali skratit a vypnut vlecku, ale treba ich aj zuzit. Aj som sa trosku toho obavala, ja som si ich sice aj mensie objednala, ale podarilo sa mi schudnut viac ako som cakala, takze saty teraz treba zuzit, ale zase som rada ze to mam kde spravit. Tak dneska by uz mali byt zuzene a este potom vlecku vypnu a hadam to do piatku stihnu aj oprat aj ozehlit :) Potom ideme alko a nealko kupovat a ked vsetko vybavime, chceli by sme ist niekde do ZOO, asi BA, lebo to je najblizsie a je tam pekne. Chcem ist niekde so Zarkou, nech neni len doma zavreta a ona ma ZOO strasne rada :) A vy sa tu ako mate babule, necitala som, tak neviem. Mam pocit ze nemam na nic cas...' @simcab Simi inak ta tvoja kyticka nema chybu, normalne rozmyslam ze si aj ja dam spravit taku kabelku :) dneska tam idem dohodnut detaily, ja stale neviem aku chcem kyticu, tak to asi necham na neho... ale ta tvoja ma fakt zaujala :) tak uvidim ci sa nieco take bude dat aj z kal :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahoj spolunevesta :-) to nestihanie a nespatie nejak doverne poznam posledne dni :-D tiez mam dnes skusku siat, zuzovali mi ich, tak som zvedava, ako to dnes dopadne, beriem so sebou uz aj neter, co ma bude obliekat, aby videla, ako to robit :-)no a okrem toho upratat, nejake ovocie nakupit, kedze maju v akcii a kus aj vyzdoby pripravit, lebo ked mi zajtra urobia nechty, budem nemozna, nebudem s nimi nic vediet urobit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska my sme boli dnes kupit alkohol a nealko, super je ze je to kusok od toho kde je svadba a oni to tam v piatok vsetko dovezu, takze s tym nemame ziadnu starost, len sme objednali, zaplatili a ziadne nosenie, nic :) a co sa neminie mozme vratit :) Ja idem vecer zase na skusku siat, museli sme ich este skratit a vypli sme vlacku, tak dnes na skusku, aby mi ich do piatku stihla vyprat a vyzehlit :) zajtra mame relativne volno, ideme do BA do ZOO a vo stvrtok uz mam skusku ucesu a nechty. A v piatok uz budeme zakusky a vsetko nosit do restiky...
Odpovedať
Baby ako mam robit zasadaci poriadok mame stoly do U a na menovky som pisala krsne mena....Na hlavny vchod dam ich priezviska?? Aby sa vedeli rychlo zorientovat kde maju sediet? Na jednej strane budu starsi –manzelia a na druhej strane mládež a teda partneri
Odpovedať
@dracica6663 A nemohla by si urcit 2 ludi - jedneho z tvojej strany a druheho z manzelovej a oni by na to dohliadli? Trebarz by stali pri vchode a navigovali by hosti kam ist? :-)
Odpovedať
@beronsche ako myslis ze by som nemala zasadaci poriadok???
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ee, zasadaci urobis, polozis menovky a oboznamis s tym dvoch ludi, ktori proste vezmu hosti pri vchode a ukazu im kam :) ja mam menovky, ale vobec neriesim, proste sa budu hladat :-D cca poviem, kde kto a nech uz najdu presne
Odpovedať
@angieska hm no skusim to povedat druzbovi a druzicke...vsak snad nebude velky chaos...aj tak vela ludi si pojde pred vchodom do saly zapalit...alebo na wc :-) po hodine v kostole...bude to asi treba
Odpovedať
@dracica6663 Tak som to myslela, ako @angieska napisala... :-)
Odpovedať
ahojte nevestičky, poradíte nejaké stránky, na ktorých sa dá lacno nakúpiť materiál, na výzdobu alebo na výrobu pierok, či rôznych ozdôb? Môžete do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@niania17 Ahoj no na pierka som pouzila obycajnu satenovu stuzku, ktoru kupis v galanterke a vyjde ta lacnejsie ako cez net, gulicky tiez......organzy som kupovala na www.velvetheavenshop.sk......a inac mam takmer vsetko do vyzdoby odtial z bazaru.......az na sviecky a svietniky...tie mam z Kiky..........niekedy sa oplati prejst aj po obchodoch....
Odpovedať
Profilova fotka
No baby uz viem co je to nocna mora.Hrozny sen sa mi snival......ze sme boli u nas v dedine v restike.....a chystali sme sa do kostola......cestou do kostola sme stretli nasich svedkov oblecenych v rifliach a tricku so synom ze nemoze prist na svadbu lebo maleho stipla osa....chuda male celu tvar ma opuchnutu......a tak sme isli dalej do kostola......okolo nasho domu a tam mi sestra hovori ze nech sa idem obliect.....som tam zistila ze mam oblecenu suknu zo svojich svadobnych siat, ktore su mimochodm cele a nie dvojdielne a mala som iba vrchnu cast plaviek....sme prisli k nam ze sa idem obliect a pozeram oblek mojho muza je zaveseny v skrini , este nerozbaleny....a vtedy som si spomenula ze o 7 rano som mala byt u kadernicky..............no proste misung taky ze brutal......a neviem ani preco.....a odekdy sa mi to snivalo ma chyta nejaka neurcita nervozita z neviem coho......stale si hovorim ze moja svadba nebude dokonala, lebo nic nie je dokonale, ale to bude nasa svadba a samy sme si ju celu vybavili..........no presne o mesiac dnes a takyto cas uz budeme v kostole..........jupiiiiiiiiiii....uz nech je to rychlo tu............uz to chcem mat asi za sebou........asi preto lebo mam taky divny pocit ze sa bojim ze sa nieco stane zle......
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja sa vam ozyvam z nemocnice. V pondelok v noci ma hospitalizovali so silnymi bolestami v podbrusku, pricom mi nasli 10 cm cystu na (uz mojom jedninom) vajecniku. Za normalnej situacie by ma operovali, ale kedze som ja speci pripad a uz mam za sebou vela zasahov do brucha v kratkom case, boja sa ma otvorit. Takze 2 a pol mesiaca do svadby a ja namiesto priprav a tesenia sa na svadbu lezim v nemocnici na liekoch od bolesti a modlim sa, aby ma nemuseli operovat a tato nocna mora uz konecne raz skoncila :-( @bybi @angieska kocky, vam zela v sobotu vela stastia, nech je ten vas dnik presne podla predstav, hlavne si to uzite, dobre sa zabavte a potom uz ako pani manzelky dajte vediet ako ste to vsetko prezivali...a samozrejme aj nejake fotecky pridajte :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?