Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem simi, si strasne zlata :-) mna to teda caka zajtra, tak dufam, ze to dobre dopadne a ze budem mat aspon na chvilku pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeej, no parada, tak dalsia svadobna cesta v plane, budem na teba moc mysliet, nech sa vam ten drobcek tam konecne podari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ty sa tam hlavne drž a pevne verím, že budeš mať teraz pokoj už, na sprostých lekárov nedbaj, viem, ako to zabolí, zažila som podobnú situáciu, veď vieš, niektorým fakt nedochádza, že nie sme kusy mäsa a chceme rodinky....a pevne verím, že aj tebe sa drobček čoskoro podarí, možno už na svadbe budete traja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @angieska Dievčatá, obom vám ešte raz gratulujem a veľmi sa teším, že vám svadobný deň dopadol tak úžasne. Ja by som si ho tak strašne rada ešte zopakovala. Ale strašne sa teším aspoň na oslavu, na ktorú sme 3.9. pozvaní, lebo to bude v tej istej sále a hrať bude ten istý dj. Tak si to aspoň takto zopakujeme. Teším, teším, teším :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Ja som na tom s otehotnením podobne, ešte neplánujeme a hlavne preto, že manžel pôjde v zime možno do zahraničia na 7 mesiacov. A teda tehotná, sama doma a nebodaj aj porodiť keď bude preč, toho by som sa bála. Jednoducho to necháme na osud. Do tridsiatky má ešte tri roky :-N A ak budem patriť medzi tie, ktoré deti odkladajú a potom to nepôjde, tak to tak asi malo byť. Nechcem mať dieťa len preto že mám na to vek, ale preto že ho už chcem. :-) Asi som napísala viac ako som chcela, tak sorry :-D
Odpovedať
@z.junasova vsak ano to mas pravdu, lebo ked niekto deti nechce ale ma ich tak aj taky postoj ma k nim a nema dobry vztah k detom.... Mas pravdu to radcej pockajte aj ja by som sa bala na tvojom mieste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Zuzka ja som na tom rovnako... tiež ma do toho už všetci z rodiny tlačia ale ja nechcem, necítim sa na to... ani si to neviem predstaviť z finančného hľadiska, ak prídem o jeden príjem tým, že zostanem doma... dosť by som to v práci aj skomplikovala kolegom, aj ja sama sebe, neviem si predstaviť robiť na smeny pri malom dieťati... prísť po nočnej unavená a ešte celý deň a možno aj noc byť s dieťatkom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ako sa tu mávate? @nikol18 dúfam, že všetko dobre dopadne... ešte si v nemocnici? myslím na teba, nech si čím skôr doma a v poriadku... ja som mala zaujímavý pondelok... najskôr ma chytila nejaká črevná viróza a po ceste do práce sme mali s kolegynkou dopravnú nehodu... taký mladý maník do nás nabúral zozadu v plnej rýchlosti keď sme stáli v kolóne... naštastie sa nám nič vážne nestalo, len ma krk bolí... ale manžel vraví že to je tým otrasom pri tom náraze...
Odpovedať
@lucia3006 no to nie to sa neda to by si nemohla pracovat....to sa ani neda zvladat....z fyzic.hladiska... Kazdy je iny a na kazdu to pride iny cas kedy je pripravena a chce ma dieta.... Ja uz by som velmi chcela mat drobca x-) ;-) My si nasporime na dieta lebo na zaciatku je tych peniazov potrebne na vsetky veci...a potom to uz nejako pojde :-) ak budem mat po skole
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasné moja, ak to takto už cítiš... ja som síce tiež chcela, ale na základe niektorých skutočností, keď som toto všetko prehodnotila, tak som si uvedomila, že dieťatko ešte nechcem... máme teraz krásnu polročnú neterku, a to je teraz moja radosť... :)
Odpovedať
@lucia3006 tak ano, ked mas dietatko pri sebe s ktorym mozes byt....ja taku moznost ani nemam... :-| A co tvoj manzel, on ma aky nazor na to tiez to tak citi ako ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Aj ja som mala črevnú virózu :-( v posledný deň v práci pred dovolenkou mi zostalo tak zle, že som večer mala 38,5 teplotu. To som vyležala a na druhý deň večer ma dostala črevná viróza a trvala až do nedele. Takže super dovolenka ]-( A to sme mali ísť s manželom na obed osláviť moje meniny a jeho narodeniny, ale to som sa prekonala a dala som si slimáčiky s pizza štanglami a cesnakovým dressingom :-p . Na druhý deň sme zas grilovali, tak aj to som po troške dávala. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@z.junasova tak si sa veľmi nešetrila :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Tak to nieee :-D Keď ide o dobré jedlo, tak ma nič nezastaví :-D Ešte som si chcela dať jeden trojuholníček pizze čo sme doniesli domov, ale manžel mi zakázal chvalabohu. Ale teda aj tak som schudla 2kg a som zase na tej istej váhe ako keď som mala 20 rokov. :-D Ale pri mojom papaní to rýchlo doženiem :-)
Odpovedať
@z.junasova no však aj ja som taká.. keď vidím, tak jem :-D ale včera som sa aj s drahým vadila, že čo toľko vyjedá! mne by kľudne na večer stačila paradajka s mozzarelou, ale on chce buď mäso alebo placky zemiakové alebo hranolky.. no a vyjedaj paradajky keď ti mäsko rozvoniava :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Chlapi sú teda veľkí jedáci, vrátane môjho :-D Ja som sa najviac bála toho, aby môj manžel nechodil vyplakávať za mamičkou že je doma hladnučký ]-( lebo svokra je teda veľmi dobrá kuchárka, vrátane svokra. Tak sa musím snažiť aby som sa to dobre naučila. :-) Ale chvalabohu mám manžela, ktorý by neumrel od hladu, keby som z nejakého dôvodu nemohla variť ja. :-)
Odpovedať
@z.junasova za toto som rada aj ja, že môj dokáže uvariť.. ako on neznáša krájať mäso, ale keď mu ho pokrájam, tak uvarí výborné dobrotky :-p a my to máme teraz na figu s kuchyňou, lebo varí iba svokra (varí veľmi dobre), ale už mi to aj chýba, rada by som ja pokuchtila..
Odpovedať
no kde ste všetky?? ja dnes nemám veľa práce, tak len preklikávam, a nikto nič..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tu som moja :-) mám pri sebe manžela tak vieš.....stíham vás síce čítať, ale s odpoveďami je to už horšie :-) pomaličky balíme aj na svadobnú cestu, zajtra odchádzame
Odpovedať
@angieska ahoj moja.. tak že ho pozdravujem ;-) juuuuj, tak vám ticho závidím.. aj ja by som išla.. tak si to užite, a nemyslite na nič, nech sa TO podarí!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a čo sa týka jedenia, môj drahý zje všetko, čo nezje jeho - okrem olív :-) a som výborná kuchárka, takže sa o neho nebojím :-D (to sa nechválim, to povedal drahý a taká chvála poteší :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ďakujeme, nemyslíme na nič, jedine na to, čo zbaliť :-D
Odpovedať
@angieska tak teraz môžete myslieť, od zajtra nemyslite! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné moja, a ty tiež skús nemyslieť, veď vieš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Aj ja som tu len priebežne. Prvý deň v práci po týždňovej dovolenke, tak mám čo dohánať. :-) @angieska Potichučky tú svadobnú cestu závidím :-D Naše jediné tohtoročné vyrazenie na dovolenku bude asi víkend na chate so švagrinkou a jej priateľom a možno ďalšími dvomi pármi. Ale aj to sa ráta. Dúfam že budúce leto si to vynahradíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova no my budeme mať dvojakú, prvá dlhšia, druhá koncom októbra 3dňová, teším sa na obe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, baby, našla som konečne balóny na svadobnú výzdobu doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja uz mam po tom :-) nastastie ma trosku prispali, tak som o nicom nevedela. Vraj to dobre dopadlo, obsah cysty odstranili, tak dufam, ze uz bude vsetko ok a najneskor v piatok som doma :-) akurat som teraz po sprche kukala na brusko, ze dajako mi splaslo, ale ci to je tym, ze tam ta cysta nie je, alebo celodennym hladovanim netusim, no potesilo ma to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 -super... tak sa drž.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?