Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ďakujem moc, určite vyskúšam večer keď prídem z práce :-) snáď zaberie :-)
Odpovedať
@wera.g @kacennnka @angieska dievčatá, to aby som išla zohnať mikrobus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g vieri citam ze ste boli na 3d. Takze cakate chlapca? Aj ja cem............ mate vymyslene mena?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeej supeeer a kedy odchádzame teda? :-D @ladyjh hej hej, chlapčeka :-) meno tiež už máme, je to malý Tobiasko :-) a čo vy ste ešte nezačali skúšať? Veď do svadbičky už len chvííľočka :-)
Odpovedať
@wera.g no tak to teda neviem ešte :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab daj vedieť potom, ja som zbalená za 10 minút :-D ale nie, teraz vážne, neviete ešte kedy pôjdete? Ja už odrátavam dni do našej dovči, ideme do Štúrova na týždeň, sa teším, že pôjdeme niekam mimo :-)
Odpovedať
@wera.g no ešte nevieme, až v piatok sa dozvieme kedy skončia svokrovci.. tak by sme chceli ísť aspoň deň dopredu, nech idem pozrieť môj milovaný trh x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g hehe zacali, len keby sa darilo tak, ako vam :-N uvidime, ci sa nam postasti, ale asi budem potrebovat od teba nejake tipy :-D
Odpovedať
@simcab Aj ja chcem iiist na azurove pobrezieee! :-) Simi uzite si to!! @wera.g So spankom mam problem, odkedy sme teraz prisli zo slovenska.. nazvala som to navratova depresia.. :-D Ale je to neprijemne... Tobias - ake krasne meno! :-) @ladyjh Jani, neboj, dockas sa!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab heej??? som ani nevedela :) no tak super ze som pomohla a vytlacili ste to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak si to tam riadne užite, oddýchnite a pofoť nám to tam aspoň, nech sa tam môžeme aspoň cez pc preniesť :-D @ladyjh ale nooo, uvidíš ani sa nenazdáš a zrazu tam budú 2 čiarky :-) a budeme spolu virtuálne kočíkovať :-D a tipy? hmmm, noooo to vieš... sú včielky... a kvetinky... :-D :-D :-D @beronsche - a koľko ste už doma? skús dnes to mliečko a otvorené okno, verím, že ti to pomôže :-)
Odpovedať
@wera.g no tak neviem či si oddýchneme, lebo to pôjdeme tak viac-menej iba na otočku.. fotky mám na fb z minuloročnej dovči tam, tak kukni, ak budeš chcieť :-) @beronsche maji, so spánkom mám problémy aj ja posledné cca 2 týždne.. neviem či sú to stresy alebo čo, no vždy sa zobudím okolo 5-6 s tým, že mám pocit, že som zaspala :-( a potom zaspím tak tvrdo, že sa mi snívajú bludy a do toho zvoní budík :-( pôjdem si kúpiť do lekárne benosen či ako sa to volá - to sú také bylinné tabletky na podporu dobrého spánku..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g :-D :-D :-D tak musim tu moju vcelisko tracha ponahanat.......a poprehanat........ ;-) drz mi palce! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri, odhalila si ma, si nebezpečný súper :-D a hlavne ste na mňa dvaja, to nemám šancu vyhrať :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jej simi, mikrobus pozháňame, to vieš, keď vybavujem výlety, mám kontakty na šoférov :-D len či by si nás potom domov dostala..... :-N s tým obrázkom vo worde - nastaviť zalamovanie obrázka nad text alebo pod text a potom ľubovoľne presúvaš, ak to chceš mať stabilne, tabuľka, dva stĺpce, neviditeľné orámovanie :-) asi už je neskoro, ale možno niekedy pomôže ;-) @wera.g díky za typy, kvetinky a včeličky mi vlastne nikto nevysvetľoval :-D
Odpovedať
@lucia3006 ahoj poznas Zdenku Valkovu ona je kozmeticka v Budmericiach
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, no vy ste tu toho riadne vela popisali :-) vobec som nemala kedy vam napisat, posledne dni sme mali starosti so psikom a nakoniec nam vcera odisiel do psieho nebicka, tak dufam, ze je mu tam dobre a uz sa netrapi :-( takze je to tu teraz bez neho take smutne a vsetci sme z toho mimo...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 joj, to mi je ľúto :-( môj odišiel koncom zimy, doteraz vonku mám problém pozrieť na prázdnu búdu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no tak to verim, presne podobne stavy teraz prezivam :-( stale kukam na jeho kreslo a pocuvam, ci sa odniekal neozve cupkanie po parketach...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 neboj, to prejde...treba sa sústrediť na svadobné prípravy a snaženie a to prázdne miesto sa vyplní ;-)
Odpovedať
@nikol18 mojka to ma strašne mrzí :-( viem si predstaviť, čo prežívaš, lebo ja takéto veci ťažko znášam.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Ahoj drači, jasné, je to moja teta, ale aká je kozmetička to netuším, ale chodí k nej naša babka a tá si chváli... ale je to fajn žienka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 to je mi veľmi ľúto, viem ako to hrozne bolí... psíkovia sú členovia rodiny, tiež som veľmi naviazaná na nášho psíka a predtým som bola na huskyho - moju Mayušku, ktorá zostala v Banskej Bystrici u môjho bývalého priateľa... ťažko som to veľmi znášala, ale tvojmu psíkovi je už v nebíčku dobre ... teraz sa na teba bude odtiaľ usmievať, brechať a dávať pozor ...
Odpovedať
@lucia3006 aha skoda ze nevies...lebo rozmyslam nad tym ze by ma nalicila...len neviem ziadne referencie
Odpovedať
@nikol18 aj mna to mrzi :-( aj ja som mala svojho psika...a tento rok zomrel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 veľmi ma mrzí, že vám psík odišiel do psieho nebíčka, ale treba si povedať, že pokiaľ sa trápil, tak mu tam bude dobre :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @simcab @lucia3006 @dracica6663 @wera.g ahojte dievcata,dakujem za psychicku podporu a povzbudive slova :-) ja viem,ze mu je tam lepsie,ale aj tak nam velmi chyba :-( dnes mame mat riadne horuco,tak dufam,ze sa v kancelarii neuvarim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 no tu to tiež vyzerá na horúčavu, aj ke´d Tatry už sú v oblakoch... poobede ma čakajú behačky v aute, asi klíma príde na svoje :-)
Odpovedať
@nikol18 vsak hlasili okolo 31 stupnov...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko všetkým :-) u nás to vyzerá na riadne teplo dnes, fuj, zase budem pachtiť ako taká lokomotíva :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?