Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Ja jej verím, ona už teraz vymýšľa všelijaké detaily, ktoré sú časovo dosť náročné, ale urobí to pre mňa, lebo bude aj ona s rodinou na hostine, je to moja budúca príbuzná, tak chce aby to bolo tip top. Ale tak každý má iný vkus tak ju musím trochu usmerniť.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova no jasné, to hej, treba povedať svoju predstavu, aby to bolo hlavne podľa tvojich predstáv :-) tak potom super, že to je budúca rodina, že ste v takom bližšom kontakte, než len dodávateľ/zákazník :-) A organzy už máš nakúpené? Či si požičiavaš z agentúry?
Odpovedať
@z.junasova Mate krasnu salu! A k tej organze - tak ako ti wera pise - ono sa to prichytava spendlikom, aj my sme tak mali. A poctom sviecok by som sa netrapila.. parny/ neparny pocet, to je jedno, hlavne nech to na stole pekne vyzera..
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g to všetko zabezpečí ona. Ale už som pozerala aj ja organzu, servítky a pod. v nejakých internetových obchodoch. Jedine čo som si objednala organzu bielu a cyklamenovú na výzdobu auta. @beronsche Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahoooj :-) už máte svadobné fotočky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova to máš super, máš o starosť menej :-) ja som pokupovala úplne všetko od špendlíčkov, organzy na stoličky, na stoly, do kostola, perličiek, kávy do kvetinových aranžmánov, .... a keď sme videli cenu, ktorú sme mali zaplatiť jednej známej za kvetinové aranžmány a to, že to tam prišla spraviť, tak som skoro odpadla - aaale nevadí, bolo to krásne, podľa toho ako som si to predstavovala, kašlať už na to radšej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Od dnes si pobehujem po robote v svadobných črievičkách :-D , aby som ich trošku rozchodila. Nooo, nebude to ľahké, ale dúfam, že v nich vydržím čo najdlhšie. Ale čo už, keď ja taká maličká, som si musela vybrať za muža takého vysokého chlapiska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no tak podľa toho čo som videla v tvojom albume, by som si ťa bez zaváhania objednala na výzdobu. Klobúk dole. :-) Ja som si tiež chcela najprv všetko sama spraviť, ale nakoniec som to nechala na ňu, hlavne z toho dôvodu, že už bývame dosť ďaleko a chodíme len na víkendy.
Odpovedať
@wera.g Ahoj Weri, no fotky este nemame... :-p este ani jedinu sme nevideli... Zacinam si mysliet, ze sa stala nejaka katastrofa a fotky sa stratili... :-N A este som aj smutna, lebo som si vcera poskriabala obrucku.. lutujem, ze sme si nedali obrucky spravit z 9 karatoveho zlata, to je tvrdsie, vydrzala by dlhsie.. =-) A ty sa ako mas? Malinke rastie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova joooooj si zlatíčko ďakujeeeeem moc, ale ja som to len vymyslela a povedala ako to má byť, položila to tam už tá naša známa - ja by som to nestíhala :-N @beronsche ešte nemáte? :-( ale neboj, určite vám ich Pali čím skôr pošle, možno mal len toho veľmi veľa a nestíhal skôr, ale určite to čakanie bude stáť za to - už sa neviem fotočiek dočkať ! :-) Skús mu prípadne crnknúť, či napísať, nech ti aspoň náhľady pošle - sama sa už neviem dočkať vašich fotiek :-) Nooo, aj ja už ju mám poškriabanú - a to s ňou nič také nerobím :-( Teda - nie sú tam ryhy, ale také jemné škrabance.. A ako sa ti podarilo si ju škriabnuť? :-( Ja sa mám celkom fajn, dosť hekticky, ale dá sa to :-) Aj preto sem skoro ani nechodím, teda sem tam zbehnem, ale ani nestíham písať, nič... Ale inak super, nemôžem sa sťažovať - klop klop klop :-) A malinký? jooj no minulý týždeň sme boli na 3Dčku, paraaada, krááásny je, stále len zíval a naťahoval sa - sme ho zobudili :-D A už mal 517g, rastie ako z vody :-)))
Odpovedať
@wera.g to je super ze ste v poriadku, a to nema nejako vela? ci cakate dvojicky? ;-) To je normalne ked prstene nosite kazdy den ze sa Vam to stalo....ja mam tiez uz rok snubny a kazdy den ho nosim a zospodu je doskriabany ale tak...nikomu ho neukazujem zo spodu tak ...co uz...aspon je vidno ze ho nosim :-D
Odpovedať
@wera.g waw, ten 3d ultrazvuk musel byt carovny! :-) Uz som mu pisala, slubil, ze nieco posle... Nuz, ja viem, ze ma vela roboty, len sa uz neviem dockat! Ja som tak strasne nefotogenicka ze az, tak som teda zvedava, ako tam budem vyzerat.. :-D Dufam, ze aspon co - to bude publikovatelne.. :-) My si obrucky vobec nedavame dole a tak sa mi podarilo ju poskriabat pri upratovani... Mrzi ma, ze je zosuchane hned vedla kamienka a tak ju ani nemozem otocit... Och a keby ste videli manzelovu... tak ta vyzera, ako keby ju uz nosil aspon rok.. :-D ale som rada, ze ju nosi stale... @dracica6663 presne tak, aspon vidno, ze ich nosime! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babule... ako ste sa dneska rozpisali, aspon som mala co citat kym som jedla :) @wera.g weruska super ze sa mate dobre a drobcek rastie... a mate aj DVD z 3d ultrazvuku??? Muselo to byt super :) @beronsche aj ja som uz zvedava na vase fotocky... urcite budes krasna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nie nie, je to váha akurát taká akú má mať na jeho "vek" :-))) no hej, je to normálne, ale vieš, po mesiaci? Si neviem predstaviť ako bude vyzerať po 40 rokoch :-D :-D :-D teda... ak sa do ňho ešte zmestím :-)) Ja som ho od svadby ešte dole nedala, teda raz, keď som ukazovala čo tam máme vyryté a to mi ho musel Tomi zase nasadiť, inak by to nebolo ono :-D @beronsche hej hej, to 3D je úúúplne úúúžasné, strašne bol zlatučký ako sa naťahoval, jazyk vyplazoval, aj pusinku nám poslal :-))) Dali nám to na CD, tak teraz stále pozeráme videjká a fotočky :-) Drahý si ho dal aj ako pozadie na mobil :-D A nevrav, že si nefotogenická - aha aká si krásna a prirodzená na tejto profilovej fotke :-) A svadobné budú úúúplne úžasnééé určite, už sa tiež neviem dočkať ! :-) @bybi ahoooj x-) hej hej, máme CD - sú tam aj fotky aj videjká, je to nááádhera - môžem prípadne pridať jednu foto, ale len tak nachvíľočku, ak chcete :-))) A čo, ako sa mávaš? Čo nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g pridaj pridaj, rada sa pozriem :) Ja mam tiez aj dotky aj DVD zo Zarkinho 3D a som ho asi mesiac dozadu pozerala a bolo to uzasne... Taka krasna spomienka :) Aj pre nu to bude super ked bude velka, bude sa na seba moct pozriet aka bole ked bola este v brusku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzka, ja by som dala navleky na vsetkych 10 urcite . a pokrcis akukolvek organzu a aby drzala, prispendlis ju o obrus - my sme to tak mali.
Odpovedať
@bybi @wera.g Vdaka! No, dufam, ze uz nebudeme musiet cakat na fotky velmi dlho.. :-) Weri, dakujem za pochvalu, ale ta profilovka bol tiez boj... :-D :-D Moj manzel trosku foti, je to taky jeho konicek a obcas mu musim robit "modelku". No a asi tak na 1 fotke zo 1000 vyzeram ako tak (vid profil foto)... :-D :-D :-D Ved aj Pali bol so mna nestastny... zapana som sa nevedela normalne tvarit... :-D :-D :-D Ja som ako Chandler z Priatelov, pamatate tu cast, ako sa isli s Monicou fotit? :-D :-D :-D :-D Babyyy mam problem s nespavostou.. Poradte, co pomaha? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche snáď nie, dúfam, že budú čím skôr :-) Hehe, ale úspešne vyhraný boj - je to tam v tebe niekde dobre schované a zrazu sa to ukáže a aká super fotka vznikne ;-) Jaaaaj, že Chandler, to bol super diel :-D :-D :-D Ale no, každopádne myslím, že preháňaš a fotky budú úúúžasné a na všetkých budeš nádherná ! x-) x-) x-) A ako, že problém s nespavosťou? Už dlhšie, či len zopár nocí? Nie je ti teplo? Mne pomáha otvorené okno, prípadne skús pohár teplého mliečka pred spaním :-) a hlavne cca 2 hodinky pred spaním nejedz ťažké jedlá, aj to dokáže pokaziť spánok...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jaaaj ťapa som zabudla cd doma, teda až večer keď tak :-D ale ako vravíš, je to nádherné a presne, potom keď bude Zarka dospelá, bude to pre ňu podľa mňa taký zážitok vidieť sa ešte v brušku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj baby, nezháňate niektorá bielu kravatku, alebo bielu vestu s fr.kravatkou? Mám úplne nové - nakoniec som mala krémové šatky, teda sme drahému požičiavali inú - a tieto už nemáme na čo využiť, tak som ich šupla do bazáriku, ak by ste niektorá chceli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g vierka, tá vesta je veľmi pekná, len neviem akú veľkosť by drahý poterboval. Keď nosí košele veľ. 45-46 tak by mu bola dobrá????? Netuším ako je to s číslovaním košiel.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova fííha, no košele sa kupujú myslím podľa obvodu krku, ale vestička by mala byť podľa veľkosti saka/obleku.. A vzadu je tam ešte taká tá sťahovačka, tak sa to krásne prispôsobí. Prípadne ak by si chcela, viem ju priniesť do BA na vyskúšanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova resp chystáme sa ísť kúpať do Galanty, tak cestou by sme ju tiež mohli vziať ak by ste ju chceli vyskúšať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g to by bolo fajn a kedy sa chystáte, lebo my na víkendy chodíme do Beladíc kvôli vybavovačkám okolo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova nooo práve jedine do júla tento víkend nám vychádza :-( potom ideme na týždeň do štúrova a to už vám bude asi neskoro, že?
Odpovedať
baby ja sa tak strašne teším!!! povolili mi vziať si voľno na bud. týždeň!!! ideme totiž pre svokrovcov do monka!!! júúúúj, zas pôjdem na úžasný francúzsky trh x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab super Simi, uži si to poriadne :-) trhy v Paríži sa mi páčili, predpokladám, že sú všade rovnaké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuuuuuuj no supeeeer ! teším sa s tebou, parádička ! :-) :-) :-)
Odpovedať
@wera.g @angieska ďakujem vám, baby.. trhy na azúrovom pobreží sú úžasné!!! malinké obchodíky, pred nimi sú stánky, kde predávajú zeleninu, ovocie, sušenú levanduľu, prenádherné mydlá, všetko to tam vonia, aaaaach.. a strašne sa teším do jedného obchodíku, kde predávajú kadejaké somariny do domácnosti.. obrusy, závesy, košíčky, solničky.. to je pre mňa raj!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Tak nevadí, ja si v piatok keď pôjdeme na oblek zistím aké číslo by mal mať a potom uvidím.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?