Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@kacennnka no audi aj mne sa paci to je naj auto podla mna....aj on by chcel ale na nu nemame...tak toto auto chce tiez z bazaru...On auto ma ale uz chce ine...som mu kazala ze ked si ho kupi musi stare predat...vsak nie sme milionari aby sme mali dve auta ked na druhom by sa nejazdilo a poistka by sa platila...
Odpovedať
@kacennnka áno áno, chceli sme to tam, lebo to má kamarát.. ale toto je len banketka, ale ešte je tam aj normálne reštika a ešte jedna banketka.. tak ak mi povie, že je to voľné, pôjdem to omrknúť dnes..
Odpovedať
@kacennnka @dracica6663 my keď sme kupovali auto, tiež sme chceli audi a4.. je to super auto a cenovo sa vyrovná octavii.. nakoniec sme však kúpili octaviu, lebo sa nám pritrafila super cena za super auto.. ja som octaviu nechcela, ale teraz by som ju za svet nedala.. je úžasná.. pohodlná, spoľahlivá, nežerie veľa..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no, tak to je jasne... pokial nebyvate niekde mimo civilizacie a nemate este deti, tak dve auta nie su vobec treba. Tak u nas som ja ta viac zapalena do toho hladania. Ale zase ja som v tom trochu povrchna, hladam auto podla toho ako vyzera a az tak ma nezaujima vykon a ostate veci:)) Ale snad do mesiaca budeme mat aj my.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no, my sme tiez zvazovali octavku a tiez ju moc nechcem. Ma svoje vyhody co sa tyka spotreby, mozno aj udrzby ale jej cena je podobna tej audi, takze urcite radsej audi. Mne tie skodovky nie su sympaticke aj ked su to dobre auta. A presne A4 chceme, skoda ze sme nekupovali pred rokom, to boli ceny uplne dole. Ale tak teraz to tiez nie je az tak zle.
Odpovedať
@kacennnka jasne...aj oktaviu chcel...a potom ford fokus combi...on hlada nejake vecie auto aby sa aj kocarik zmestil :-) a ja zase chcem co najnovsie aby dlho vydrzalo nic co ma co ja viem 10 rokov...aj ja pozeram podla vyzoru ale tak na obrazku to je ine ako v skutocnosti ....drzim palceky aby ste si aj vykupili ake chcete :-)
Odpovedať
@kacennnka čo sa týka porovnania octavia-audi, tak octavia vyhráva aj kvôli tomu, že je na ňu lacnejší servis a náhradné diely.. a chvalabohu, že sme audi nekúpili, lebo keby sme na nej museli meniť to čo sme menili na octávke, tak si môžme pekne krásne hádam aj úver brať :-N
Odpovedať
@dracica6663 áno áno, aj my máme kombi kvôli kočíku.. a je to super aj keď ideme na väčšie nákupy, tak ak sklopíme sedačky, tak máme riadny nákladiak :-D dokonca sme v nej odviezli jedálenský stôl so 6 stoličkami :-D
Odpovedať
@simcab :-) to je super drahy ma fabiu a chce ine auto a ked sme si robili byt tak co vsetko do nej dal a to nie je ani kombi :-) parkety,stol, listy na a prkety a ine veci :-) on hovori ze to je male - velke auto :-D
Odpovedať
@simcab co ste zle kupili ked ste musieli menit veci na aute?
Odpovedať
@dracica6663 nie nie, proste to odišlo, ako môže čokoľvek na aute..
Odpovedať
@simcab jaaj, no on zase zle kupil...postupne sa tam kazili veci...ktore aj povedali ze boli vymenene...asi neboli alebo boli ale zle suciastky...vsade kde sa da ta oklamu....toto co uz je za svet ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dracica6663 vieš čo, my sme dobre natrafili na toto auto.. lebo dali ho do servisu, kde robí môj otec, na výmenu prevodovky.. čiže bolo super, že otec všetko nakomplet mohol skontrolovať čo je v akom stave.. a tiež bolo dobre, že sa o auto starala majiteľka, pravidelne chodila na prehliadky do autorizovaného servisu..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no, to je proste tak, ked sa kupuje v bazari. Je to v podstate macka vo vreci. Ale ked nie kazdy ma moznost kupovat nove auto, co uz. Ostava nam len dufat, ze sa nic nepokazi tak skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi octavka je supeeeeeeer auto... my sme mali jednu, kupili sme ju uplne novu, tiez combi, ale museli sme ju dat prec :-( zacal tu byt problem s tym ze bola na slovenskych znackach, tak sme ju predali a kupili ine... ale ja sa doteraz za nimi obzeram ked ich vidim na ceste... hned by som ju brala spat :-) to bolo najlepsie auto ake sme mali...
Odpovedať
Profilova fotka
a k tym chlapom, oni su fakt vsetci rovnaki... ja riesim svadbu a moj si hlada motorku, aku si kupi... hlavne ze ked nieco vybavim, tak sa prvy chvali kamaratom co uz mame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ak sa nemylim, tak to, ze je auto na inej znacke nevadi... bez problemov sa to da prepisat...sice to stoji asi 500 eur ale nevidim v tom problem. Ci ste mali iny problem? My prave rozmyslame nad dovozom z rakuska alebo nemecka, tak taketo veci budeme musiet absolvovat.
Odpovedať
baby, môžem mať tieto topánky s týmito šatami?? chcem to ako prezlečenie, ak by bolo veľmi teplo, alebo na nedeľu..
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka u nas bol problem to ze my by sme ju museli prestavat na druhu stranu (volant), kedze tu sa jazdi nalavo, takze to bol hlavny problem... Zistovali sme to, ved my sme ju mali uplne odnova, pravidelne prehliadky, ona bola v super stave a predavali sme ju 4-rocnu,,, hned by som ju brala spat... a ten co ju kupil ju do pol roka rozbil :-( pre mna to bolo moje bejby... ty kokos, fakt je to "len" auto, ale mne je aj po 2 rokoch za nou smutno :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi mozes a tie topanky su uuuuzastne x-) x-) x-)
Odpovedať
@bybi maťka, naša olinka je tiež naše bejby x-)
Odpovedať
@bybi ďakujem za pochvalu, ja som z nich nadšená.. len zas sú tam samé mašličky :-D ja som taká pani guličkovo-mašličková :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no, to budes krasne zladena:) urcite sa to hodi. @bybi jhaaaj, jasne, to ma nenapadlo, ze vy tam mate volant na opacnej strane. No, to chapem, clovek si zvykne aj na taketo materialne veci a potom mu je luto... a hlavne, ked sa ten novy majitel on nestara.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka aj to ze to bolo nase prve nove auto... tak to bolo o to vzacnejsie :) teraz mame dalsie auta, ale ta octavka bola pre nas taka specialna :) a presne, zostala v meste draheho rodicov, tak ju obcas vidavali a ten ju rozbil... 8-( co uz... @simcab simi ja som tiez na bodky... maslicky az tak nie, ale ja mam strasne rada retro a tie toapnocky su tak trosku retro...
Odpovedať
@simcab Simi to bude krasa!! Tie saticky a tie nadherne topanky!! Ja som tiez zatazena na maslicky! Tych nikdy nie je dost.. :-D
Odpovedať
@beronsche ďakujem moja.. no potešila si ma.. a s mašličkami máš pravdu!!! :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aké máš guličky simiii, ja o ničom nevieeem :-( :-D no baby keď sme pri tých autíčkach, tak my máme práve nášho deduška v oprave :-( už 2 týždne... najprv nám nešlo naštartovať, z ničoho nič - vôbec nešlo otočiť kľúčikom, potom prišli na závadu, ale odišiel nám do toho ešte aj ventilátor v afte, tak sa nakúpili náhradné diely za 150€ a už keď ich vymenili, zistili, že v nich chyba nebola :-S teda afto stále neopravené, dúfam že už to nebude stáť nejaké strašné peniažky, teraz sa nám šikne každá korunka, keď čakáme mimi a prídeme o jeden príjem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche tiež sa pridávam do klubu mašličkových :-D :-D @simcab - zajtra idem na tú poštu, ešte ma napadlo, ako sme sa dohodli za tú pompadúrku, chcela si ju, či nie? :-N
Odpovedať
@wera.g guličky sú spomínanie vyššie :-) pompadúrku mi nemusíš posielať, lebo sme sa rozprávali, že ja budem mať kabelkovú kytičku, preto nemôžem mať dve kabelky :-D ;-) ešte som ťa chcela poprosiť, či mi môžeš poslať aj tie prísavky - aj tie ti potom vrátim, príp. ti pošlem za ne peniažky - to sa už dohodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej hej, len som zabudla, že sme skonštatovali že nie :-D jasné aj tie prísavky pre teba mám ako som spomínala a môžeš si ich kľudne nechať, mne sú už na nič, nič nebudem prísavkovať :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?