Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
boze zas sme v tych negativach, keby tu bola Tanicka tak sa nahneva :-D :-D :-D Taaaani pomooooc kde si? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ale zivot nie je o pozityvach v zivote pride tak vela negativ az ti z toho bude na zvracanie. Kto si mysli ze zivot je ruzovy patri do skolky nie do dospelackeho zivota
Odpovedať
No teeeda, posledny svoj prispevok som nasla na nejakej 61. strane :D uspesne som docitala az k poslednej strane. Teeeda, najprv som sa cudovala, ze co tu baby strasite so skusanim siat...tak my mame svadbu za rok a mesiac a den :D a este ma ani nenapadlo behat po salonoch. Ale uz sa ma kamoska pytala, tak si pojdem niekedy koncom leta s nou pobehat po salonoch, aspon zistit co sa mi hodi. Aj tak si ich necham sit, len musim zistit ci sa mi hodi strih aky som si vybrala, aelbo ani velmi nie a vyberiem ine. Paci sa mi ze ste tu rozoberali prstienky, ja neznasam zlato, cervene sa mi az tak nepaci (iba ak v kombinacii s niecim), biele je drahe, striebro sa deformuje...no asi skoncime pri chir. oceli. Musim sa dohodnut s milovanym este. On tiez zlato neznasa, striebro ma rad, ale tiez vie ze sa deformuje. A chir. ocel vyzera ako striebro, ja v tom nevidim rozdiel. Drahy je za, aby sme v juny a auguste ked tu bude pobehali zlatnictva a posurfovali na nete a nieco vybrali, aby sme tento vydavok mali za sebou. Ze hudba na obrad? to aj toto treba riesit??? :-D No neviem, my to asi nechame na kostol, nech vyberu nieco pekne. Ja mam vysnivanu pesnicku ktoru by som chcela pocut pri prichode k oltaru, ale je tak trosku rockova, takze asi to prezijem bez nej :D No a na uvodny tanec? hups. No nieco pekne vyberieme, len u nas je problem, ze moj drahy aj ked rad tancuje a uz som sa mu celkom prisposobila pri tych sladacikoch a kus rychlejsich pesnickach, na ktore sme spolu tancovali...lenze on nema vobec rytmus a to je tazko s nim tancovat obcas. Navyse ani ja nie som nejaka hviezda, takze nas prvy tanec bude asi tragedia :D A mozno ho naucim ten valcik nejak, alebo pojdeme na nejake sukromne hodiny :D Ja mam nastastie po skole, robota zatial ista. Hypoteku, teda vlastne stavebny uver mame uz na krku. Byt je v najme a caka kym si ho prerobime. Najhorsie to bude mat drahy, lebo teraz robi v zahranici, ale po svadbe uz chce ostat na slovensku a nieco si tu najst. Nieco uz ma slubene koncom buduceho roka, ale dovtedy treba prezit. Bud tesne pred svadbou alebo tesne po svadbe chceme zacat s prerabkou bytu, aby sme sa tak nejak po svadbe aj nastahovat mohli. No ale viete co ma tesi? Ze moj drahy nasu svadbu riesi so mnou, aj ked povodne sa vyjadril, ze ja mam vsetko vybrat, objednat, on len platit bude. Nastastie to tak nie je. Dala som mu pred nos fotky fotografov, co sa mi pacili aj s cenami a vybral. Uz mame rezervovane. Napisala som mu zoznam sal, co sa mi pozdavali aj vyzorom aj cenou, obehal, pozistoval, spolu sme vybrali. A dufam, ze to tak bude so vsetkym. Sice obcas namietne, ze sak kamarati vybavili za par tyzdnov alebo mesiacov...tak mu na to akurat poviem,z e dobreee, mozme riesit aj mesiac pred svadbou a pojdem tam v pyzame, svadba bude v nejakej skolskej jedalni, fotit nas bude jeho sestra atd...a vsetky vydavky budu naraz. Tak potom sa necha presvedcit, ze radsej pekne postupne, vzdy nieco poriesit ked je doma a budeme mat klud. A este ma tu kus soklo s kym kazdym tu babenky riesia svadbu...my zatial riesime len sami dvaja, sem tam sa na nejaky nazor spytam nasich...ale viacmenej ich do toho netaham...aj nasi aj svokrovci maju pocit, ze je este prilis skoro, tak ani nemam chut s nimi riesit. Este sme sa nedohodli co kto bude platit, no ale zatial sme v takom stave, ze ked budeme tak setrit ako sme zacali a nevyhadzovat peniaze za hluposti, tak si ju zvladneme aj sami zaplatit a ked sa rodicovci rozhodnu prispiet, tak to budeme mat skoro ako svadobny dar :D
Odpovedať
tak dakujem za tu psychologicku analyzu, zvlast ked ma nepoznas a ked nepoznas nas styl rozhovorov...by si mohla mat z toho aj titul 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no ženy, hlavu hore!!! teraz sa vydávame, nie plačeme nad životom :-D :-D :-D
Odpovedať
kurtica ahoj mas to pekne naplanovane, dufam ze ti vyjde vsetko ako si zelas, vyzeras ako fajn baba :-D inak fakt sa to striebro deformuje?..teda ja mam viacero prstenov a nosim ich kazdy den a nezda sa mi ze by boli znicene,neviem :-D ..ale tiez urcite nexcem zlato... kurtica a neboj sa,my sme sa tu stretli tak dobre ze kecame ale skor o skusenoastiach a sebe, nez o tom ze ci sme uz boli vsetko poskusat a objednat tak sa nestras :-D
Odpovedať
simcab ty sa mi tiez pacis :-D ...vo vsetkej pocestnosti... :-D :-D :-D
Odpovedať
nikto neplace, ale svadba je len jeden den a na co sa budem tesit po nej? :-D musim si potom urcit dalsi nejaky den D na ktory budem hladiet a tesit sa aby som si pred ocami zakryla realitu a finacne suchoty :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
biela ruza uz som mala asi 8 striebornych prstenov co sa mi najprv poohybali a nakoniec praskli. dala som do opravy a praskli nanovo. tak isli do kosa... |-| a pri obrucke by som to nerada zazila. takze my bud biele zlato, alebo chir.ocel :-)
Odpovedať
rora, ja som sa tiež zamýšľala nad tým, že čo po svadbe :-D no drahý prisľúbil potomka, tak sa budeme zaoberať ním x-) teda aspoň dúfam! ale minule už vyratúval kedy treba začať, tak hádam to tak aj bude :-D nad tými prsteňmi špekulujem od včera :-N vraj biele zlato sa zvykne zošúchať a je z neho také bielo-žlté =-) oceľ neviem či chcem.. jáááááj
Odpovedať
inak čo sa striebra týka, tak aj mne sa také tenšie poohýbali, no mám jeden hrubší - cca 5mm a ten je stále rovnaký približne 5 rokov.. čiže tiež záleží na kvalite materiálu..
Odpovedať
ach ked mame tolko moznosti a uvidime ake to je az ked to sami vyskusame,potom jak treba poradit ??? :-D ..hm to biele zlato bude i drahe co? :-S simcab hlavne ze priatel toho potomka prislubi to je hlavne, bo niekto napr. i nexce....takze zacnite :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz som to tu raz tusim pisala, ci sa v roku 2012 vidime v nejakej teme na modrom koniku? :-D
Odpovedať
no ja by som sa tam rada stretla už v roku 2011.. a keby bolo na mne, tak som tam od minulého roka :-D
Odpovedať
no moje kamaratky uz maju pomaly jedna za druhou deti a zatial ma to nejak nenakazilo :-D :-D najde sa niekto kto by pockal pripadne do roku 2013? :-N :-N nejako sa mi paci zivot bez zavazkov, no mozno po svadbe sa to zmeni uplne opacne :-)
Odpovedať
rora ja, teda odisla som z planu mat male hned po svadbe :-D
Odpovedať
no však ja som zase myslela, že na drahého to nepríde.. ani svadba, nie to ešte dieťa.. on len samá párty a techno :-D :-D :-D ale nejako sa mu zapáčil takýto život, že sme spolu doma - varíme, upratujeme, vegetíme, debatíme.. a som neskutočne šťastná!
Odpovedať
simcab tesim sa s tebou ;-) 8-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
ale ked to je take zlate, ked vidim ze sa niekto tesi z takychto veci...teda v dnesnom pretechnizovanom a umelom svete su este ludia s hodnotami 8-) ;-)
Odpovedať
no ja len k tomu striebru, ja co som mala strieborne prstienku, tak sice boli tensie ale vsetky sa mi najskor "spucili" a potom aj popraskali. A priatel ma jeden super strieborny asi cm siroky ale hruby neviem kolko mozem mat a tiez sa mu najrpv spucil, potom ho vyrovnal, ale po nejakom case praskol, dal opravit a terazky zasa je taky spuceny. Ale to je prsten ktory nosi v kuse, ani nedava dolu vacsinou. uff, babenky, no ja som asi z tej kategorie co babo este neplanuje. Nie ze nechcem, len sa na to necitim. Ale ked uz sa vezmeme a nastahujeme, tak s tym pocitam, ale asi to nejak prudko planovat nebudem...Uvidime ako dopadneme a v ktorom roku sa s vami stretnem na modrom konikovi :D
Odpovedať
simcab Tak na modrom konikovi dufam ze sa stretneme v tom roku 2011 :-) Len mam problem s tym DNP neviem kedy a co zacat platit. Ty si v tomto zbehla? Alebo planujes si to vobec platit?
Odpovedať
joj vidite baby, je niekde na nejakej stranke (kedysi byvalo na obcan.sk ale teraz to tam nevidim) vysvetlene ako je to s tymi prispevkami uplne presne? tusim na konikovi dakde je, ale tak ja sa tam neorientujem... mne sice plati zamestnavatel, no ale tiez by som si rada priplatit, aby som potom mala ten polrok pokoj.
Odpovedať
hainy, zbehlá nie som :-( a ako szčo som zatiaľ neplatila odvody do SP, čiže na materskú by som momentálne nárok nemala.. no od júla už budem povinne platiť z minima a potom po svadbe by som chcela aj čosi navyše (ak sa to tak bude dať).. no a keď už budem tehotná, tak si chcem platiť z maxima, aby mi to potom dobre vyšloo.
Odpovedať
kurtica, niekde na konci témy sa bavili o príspevku ;-) http://www.modrykonik.sk/forum/tema/r...
Odpovedať
joooj, hainy, dúfam, že sa stretneme tam!!! ja keď vidím ako si tam tie maminky pomáhajú a riadia! x-) veľmi sa mi to páči :-)
Odpovedať
... hmmmm... no maminky si skôr radia ako riadia :-D =-)
Odpovedať
No ja to tam studujem ale som z toho cvok :-)
Odpovedať
ja ti tak poviem :-D keď to budem riešiť, tak sa pekne krásne vyberiem do soc. poisťovne a tam sa na všetko popýtam :-D a bude info z prvej ruky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y a simcab hadam sa aj ja tam na modrom konikovi s vami stretnem v roku v 2011 dufam ze to pojde bez problemov a co sa tyka toho platenia tak neviem ako to dopadne moj mily povedal ze to bude platit rad, ale teraz ma nejake starosti z pracou a nevyzera to asi ruzovo ale hadam to dopadne dobre ja v to verim aj ed som poriadny pesimista :-) Baby a nerozmyslali ste nad tym ze keby sa vam nepodarilo otehotniet do roka zeby ste skusili tie jonasove vypocty presneho dna kedy mi malo dojst k oplodneniu? my ano a sme sa aj zhodli ze pokial do roka neotehotniem tak sa to objedna, ale hadam nam to nebude treba ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?