Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tani a ty chodis az na 2 skoly? 8-)
Odpovedať
nie na dva.. na jednu.. ale studujem dva odobry naraz.. a na bakalarskom stupni som este k tomu mala aj psychologicko-pedagogicky zaklad, co vyzeralo ako samostatny /treti/ odbor.. :-D takze srandy kopec.. nastastie to uz mam za sebou a teraz, na magisterskom stupni mam uz len dva odbory.. :-D preco?
Odpovedať
ja len tak, bo si to raz spominala,tak som xcela len vediet...fiiha musis byt fakt sikovna :-D
Odpovedať
..a tak co ti poviem :-| nevedela som do coho idem.. odbory som si vyberala z haluze, aby sranda bola :-D az prvy semester mi otvoril oci =-) :-D no ale tak uz ked som sa dala, zabojovala som a uspesne som sa dopracovala az po koniec Bc. stupna.. no a teraz verim ze to bude aj uspesne ukoncenie Mgr. a potom hura na zivot :-D ty studujes tiez?
Odpovedať
hej studujem,ale len 1 studijny program :-)
Odpovedať
fuuu paanecku holky, kam ste zdrhli? na predsvadobne cesty?? :-D :-D
Odpovedať
bohuzial nie :-N ale rada by som uz konecne vypadla dakam sa zrelaxovat, lebo uz je toho na mna moc |-| myslim v praci a tak. a napisala som zas na mimibazare tej babe co predava tie moje vysnivane saty, tak snad uz daco poriesime, lebo ja ich C H C E M x-) x-) x-) x-) som sa do nich zamilovala
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby rozmyslali ste uz nad svadobnym valcikom ci chcete klasicku valcikovu hudbu alebo niejaku pesnicku v rytme valcika? ja som sa rozhodla pre pesnicku hijo de la luna a pokial to nasa skupina nebude vediet zaspievat tak chceme klasicky hudbu viedenskeho valcika :-) tak som zvedava dufam ze to budu vediet zahrat so zaspievanim si myslim nebudu mat problem ale skor zo zahratim
Odpovedať
rora, drzim ti palce ;-) barbora, napriklad u nas bude zniet nejaky moderny sladacik.. netancujeme pre hosti, ale pre seba, takze ziadne kreacie vymyslat nebudeme.. a kedze nam to na spolocnych tancoch nejde a nemame zaujem sa ich naucit, tak to vyriesime po svojom :-)
Odpovedať
my budeme mat prvy tanec taky aky prave na zabave budu hrat ked tam dojdeme aj s partiou :-D :-D :-D inac obdivujem vas, co budete mat seriozne tance, lebo ja na toto absolutne niesom, totalne drevo na spolocenske tance, pripadam si jak buldozer pri niecom takom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja chcem klasiku zboznujem tanec aj ked moj mily je uplne drevo skoda ale valcik zvlada :-) a ked ma trosku v sebe :-) tak aj on tancuje odusu :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D rora to bolo dobree :-D my tiez nie sme na spolocenske.. maximalne sladaky, lebo tam sa len kyves :-D ale inak ee :-D a valcik? vsak to ani neviem rozlisit od cacci a inych druhov :-D pre mna to je vsetko na jedno kopyto
Odpovedať
Článok sa načítava...
rora jak ja, tiez nebudem mat tie seriozne tance, takze sme v tom spolu :-N inak prave rozmyslam ze jaku hudbicku si dam pustit ked pojdeme k oddavajucemu, xcem nejaku pomalu srdcu blizku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa snazim mojho viest k tancu ale nadari sa mi to nejako ale to nevadi nemoze byt vo vsetko dokonaly aj ekd v tanci by mohol byt :-D kedze ja ho zboznujem a aj som tancovala latino tak hadam sa na neho nieco zo mna nalepi
Odpovedať
inak ani mne sa nedari, akoze moj priatel netancuje i keby traktory padali z neba :-D
Odpovedať
barbora, ja som rada ze toho mojho som aspon na sladaciky prehovorila :-D on ma odpor k tanecnemu parketu :-D ale tak ako hovoris - nemoze byt vo vsetkom dokonaly.. :-D no a ja o hudbe v kostole nerozmyslam.. chcem klasicky pochod.. vzdy som po tom tuzilaa x-) :-D
Odpovedať
baby napisete mi presny nazov interpreta a piesne toho typickeho pochodu? 8-)
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=z0wmzo...
Odpovedať
x-) krasa.. skoda ze priatel sa pri tom za hlavu chyta :-D :-D
Odpovedať
tak ale na svadbe to snad neurobi :-D
Odpovedať
biela ruza ty tiez riesis hudbu na civil.obrad? ja som tu na fore pozerala jednu temu kde davaju baby tipy, a veru tolko melodii si pripravit na tu chvilku =-) pre prichod hosti, prichod nevesty, vymena prstienkov, podpisovanie, gratulacie.... a pritom napr. ta vymena prstenov alebo podpisovanie je len okamih, to stihnu z tej pesnicky vobec zahrat nieco?? :-N som z toho trochu prekvapena. no ale viac budeme vediet az buduci rok po dohode s matrikarkou ze co a kolko trva a co si mame pripravit
Odpovedať
ano len civilny jedine...prosim ta, povies mi presne tu temu?
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=c3EWml... booože, tak toto je trapas, tomuto sa chcem teda vyhnúť!!! .. ako na stužkovej :-D
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=hSgRis... keby moj chlap vedel tancovat, tak nemame co riesit :-)
Odpovedať
ahojte! Pridavam sa k vydavajucim v roku 2011. Predstavy uz mame, co ako chceme, vsetko uz bude zalezat len na financiach...Jedine, s cim vaham je fotograf a priestor... mali sme mat klasicku salu, ale kedze som dost narocna, a snivam od destva o krasnej romantickej svadbe a okruhle stoly, zacinala som zvazovat novy priestor Hotel Centrum...vraj je po rekonstrukcii, foto su pekne, ale to je vsetko, co viem. Mal tam niekto svadbu? ako varia? Pripadne Vase skusenosti ci uz z vlastnej alebo inej svadby... Tiez som sa chcela opytat, ako sa Vam pacia fotografie od Lukackovych...mne sa foto pacia, len mi to pride stale to iste dookola bez akehokolvek napadu bez fantazie, vzdy to iste ako na beziacom pase. Tiez chcem fotografa, ktory nielenze urobi pekne umelecke fotky, ale aj momentky a zachyti vsetky dolezite, zaujimave, dojimave a necakane chvilky pocas celeho dna. Troska sa obavam, ze spojit to v 1nebude mozne. A o cene ani nehovorim...Toto radsej nekomentujem, lebo ceny vsetkeho okolo svadby su strasne, no co ja na tom smutne, ze niekedy cena vysoka, ale kvalita nizka, len meno ohucane...toho sa bojim, aby som sa nepopalila...ze skocim na nieco, co je vychvalene, vypytaju vela penazi a muzika ziadna :-D
Odpovedať
zdravim vas kočky :-) tak s priatelom sme dnes kecli so svokrovcami ohladom rezervacie.. sala uz je viac-menej ista.. kostol isty tiez.. hudba nebude ta, ktoru som povodne chcela, ale ina, kvalitou rovnaka, no dolezitejsie je, ze su priamo z nasho mesta.. a videla som ich aj na jednej svadbe a boli super :-) takze som rada.. salu pojdeme coskoro rezervovat a s kostolom tiez nebude problem.. takze.. pomaly zaciname :-)
Odpovedať
no tani tak parada, ze uz takto mate co to vybavene ;-) ja som dneska priatelovi len cosi hovorila ohladom svadby a on na to "hm a kedy sa to vlastne berieme??" 8-( :-N :-N neviem ci sa mam tomu smiat |-| :-N ale tak snad si to uz zapamata :-D
Odpovedať
rora, no odlahlo mi.. cakala som ze znova bude len o tom rec ze "to je skoro".. ale nie, normalne a s radostou to prijali, ze samozrejme, ziadny problem a bude sa objednavat :-D tak som stastna.. priatelovi daj na nocny stolik papierik s datumom.. nech ho kazde rano a kazdy vecer ma na ociach.. aj snivat sa mu o tom bude :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?