Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barborka, ja som sa nad takýmito vecami ešte absolútne nezamýšľala (a dúfam, že sa ani nebudem musieť), no budem to riešiť potom.. však v dnešnej dobe je už X možností.. no len dúfam, že sa s nimi nebudem musieť oboznámiť a bábo príde jednoducho..
Odpovedať
simcab Ale co citam na konikovi tak ze v Socialke su strasne neochotne zeny (a to kdekolvek na SR) a ze nie su ochotne ti povedat ze co a ako. Ako keby nechceli aby sme my mali vyhody. Ja tiez pojdem na socialku ale najskor si chcem tu postudovat co a ako aby som tomu aspon trosku chapala. Ale za rok sa toho moze zmenit velmi vela a este teraz po volbach ...
Odpovedať
Profilova fotka
barborka babo pride vtedy ked sa budete najmenej snazit a ked na to budete najmenej mysliet. Povedane po nasom ...aha to je nadavka tak nic, ale asi ma chapes. No vsetky zeny tak tajne dufaju ze nebudu mat problemy s babatkami. Jedine co ma hneva je kolko deciek v dnesnej dobe sulozi bez toho aby vedeli co to obnasa a potom ked to ostane tehotne tak to ide na potrat. Co by pritom normalna dospela zena dala za to aby mohla mat dietatko. Niekedy je mi z toho az do placu. Ale ty sa barborka neboj a pokazde si to naplno uzivaj.
Odpovedať
barborabilinova Neviem ako funguju tie jonasove vypocty ale mozem ti povedat ze ak sa vam to do roka nepodari tak problem bude pravdepodobne niekde inde a nie vo vasich vypoctoch. Takze po roku by ste mali obaja rozhodne ist ku doktorovi.
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s mas uplnu pravdu, mna to tiez serka ked pocujem o takych mladych babach ktore idu na potrat a druhe sa snazia a nemozu. a urcite si to budeme vzdy naplno uzivat ;-) h.a.i.n.y tak viem ze po roku treba ist k lekarovi, ale zase verim aj na tie vypocty kedze je to o astrologii na ktoru verim co uz :-)
Odpovedať
juuuj, no ja tiez verim ze sa nebudeme musiet velmi snazit... moja buduca svagrinka sa snazi s manzelom uz dlhsie, vsetky lekarske vysetrenie dopadli dobre a aj tak sa im nedari...mozno preto ze je z toho prilis vystresovana... ja proste az sa dohodneme ze uz by bolo nacase, tak vysadim tabletky a budeme fungovat tak ako doteraz a ked babo pride, tak bude tu...nemienim to nejak velmi riesiti :D
Odpovedať
fuu kočky ale ste sa rozpisali dnes :-D žeby málo učenia, alebo práce? :-D ale pekne, pekne, aspoň kus odreagovania po učení deviatakov :-D čo sa týka budúcnosti, tak plánujeme kúpiť autíčko 4x4 a čo sa týka bývania, tak my dvaja máme dvojizbáčik, ktorý tento rok predáme a kúpime si trojizbák, aby tam malo miesto aj miminko 8-) nad ktorým uvažujeme ale teda vôbec neviem ako je to s tym platením čo tu toľko rozoberáte =-) každopádne môj priateľ sa veľmi teší a bábätko by chcel už dávno, len tá moja škola to brzdí v tom zmysle, že chcem pokojne a s kľudom doštudovať.. :-) prstene z chirurgickej ocele z toho dôvodu, ako som spomínala - priateľ kvôli práci obrúčku pravdepodobne nosiť nebude a striebro aj hrubšie čo mám, tak po pravidelnom nosení sa mi poškriabalo, kým chir. oceľ je ako nová.. takže tu neváhame.. no a čo sa týka svadby, tak svokrovci sa veselo pustili do vybavovania, povedala som im svoje predstavy, poukazovala fotky a super je, že máme rovnaký vkus, takže svokrík mal dnes dohodnúť sálu, svokrička hudbu a ja mám na starosti foto a kameru :-) prájem vám krásny slnečný dnik kočky.. ..a btw michala s príspevkom: "ale zivot nie je o pozityvach v zivote pride tak vela negativ az ti z toho bude na zvracanie. Kto si mysli ze zivot je ruzovy patri do skolky nie do dospelackeho zivota" - na to ti poviem len toľko - ako si ustelieš, tak budeš spať :-)
Odpovedať
tánička, tak ty si si tie prípravy pekne zmenežovala :-D
Odpovedať
simcab, vsak?? :-D :-D tiez mi to take prislo, akoby som ulohy delila :-D ale v skutocnosti sa svokrovci ponukli sami :-D nevies mi prosim ta povedat ci si tu platbu /neviem ako sa to vola, ale myslim to, co tu stale spominate ohladom materskej/ mozem platit aj teraz, kym este studujem a nepracujem? =-)
Odpovedať
v podstate ako samoplatca si platiť môžeš.. ale viac info ti nepoviem.. :-N
Odpovedať
aj tak ti dakujem.. ;-) musim si o tom pozistovat.. roky planujeme babo po skole hned a tu sa dozvedam cosi o nejakom plateni :-S priatel bol sklamany 8-( ale tak tych par mesiacov vydrzi.. aj tak sa to nepodari na prvykrat.. snad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ked tu to tak citam, ta ma napadla jedna vec co sa tyka tehotenstva.....kamoskinmu snubencovi povedali ze nemoze mat, ona je matka dvoch uzasnych chlapcov, ale predsa aj on by chcel este svoje.....nebrala ani antikoncepciu nic a babo neprichadzalo.Sestra mu zacala pichat injekcie B12 lebo je dost chudy tak aby trosku pribral a buuuum, kamoska zistila ze je tehotna......lekarka jej potvrdila ze je v 5.tyzdni tehotenstva.A tiez to bolo tak ze sa snazili a snazili a nic.....uz ju podozrieval ze berie antikoncepciu a zrazu co cert nechcel......obaja sa teraz neksutocne tesia a svabu planuju az po narodeni aby nehrozili stresmi babatko.Ja so svojim snubencom to planujeme naopak, tiez nechcem ohorzit babatko tak sme sa zhodli ze bude az po svadbu, ktoru mame naplanovanu na 10. september 2011......dufam ze sa nic nestane a vsetko dobre dopadne.....a taktiez som len nedavno zmenila pracu....tak este chcem troska porobit, nasetrit nejake peniazky lebo vsetko dnes nieco stoji.....a myslim ze ked zena robi nejake 2 roky v kuse tak este jej daju nieco navyse alebo cosi take som pocula......neriesim to este teraz.....aj tak sa to dovtedy zmeni...
Odpovedať
Článok sa načítava...
..najlepsie je, ked babatko pride neplanovane.. pretoze zvycajne, ked sa to planuje, tak nie a nie prist.. ako kurtica spominala, dolezite je, aby neboli dotycni vystresovani a brali to skor ako "zabavku" a nie ako nutnost, z ktorej maju stresy.. :-) dufam, ze v takejto zostave sa stretneme na modrom konikovi tak, ako ste tu spominali :-D to by bola idylka :-D
Odpovedať
satanica: nestras, moj drahy je tiez taky vychrtlik, tak dufam, ze v tom nebudeme mat tiez problem...ale aspon mam navod, co treba robit :D
Odpovedať
kurtica, začni ho poriadne chovať! :-D
Odpovedať
tani ale tomu stresu sa dnes povacsinou ani vyhnut neda :-( ja mam stres kazdy den v praci, potom este aj velakrat doma.... :-( prave preto sa asi vela ludom ktorym sa nedarilo dlhu dobu, podarilo pocat niekde v klude na dovolenke, takze pri najhorsom to budeme riesit tak ;-)
Odpovedať
veru, to by bolo, rora.. niekedy v septembri ísť na svadobnú dovolenku a tam keby sa podarilo, tak by to pekne zapadlo "do plánov" :-D a síce, že by sme mali radi jarné dieťatko :-)
Odpovedať
aj ja by som rada take jarne :-D napriklad marcove :-D keby sa to tak dalo presne naplanovat... :-N
Odpovedať
no to si musíme tak určiť, že od marca do júna.. :-D už len či sa podarí.. :-N
Odpovedať
ja by som len bola rada aby mi to vyslo tak, ze posledny trimester nebude v lete, lebo vtedy by to bol riadny zaberak, horucavy, opuchnute nohy, .... :-S
Odpovedať
no mne by tiež bolo najlepšie mať bábo do apríla kvôli astme... aj keď nemám veľmi silnú, no lieky už od apríla začínam brať.. no lekárka mi hovorila, že pri mojom type by mi to aj tehotenstvo mohlo upraviť =-) no neviem.. =-)
Odpovedať
ano rora, viiem, ze stresu sa clovek tazko vyhne a zvlast, ked jeho nasledky ostavaju v tele cloveka aj 6 tyzdnov po situacii.. ale predsa je to ine, ked sa clovek silou mocou snazi o dietatko a stresuje sa kvoli tomu a ine to je, ked to necha na prirodu a uziva si milovanie s polovickou :-) no nie?
Odpovedať
len ci nebude tazke na to prestat len tak mysliet :-D
Odpovedať
no vieš, rora, to je ako keby ti niekto povedal teraz: "nemysli na svadbu" :-D a myšlienky na dieťatko sú ešte silnejšie! x-)
Odpovedať
hej, asi si ma nepochopila, ja to myslim tak, ze si povies "ok, chceme babatko, ale ked pride, tak pride.. avsak boli by sme radi, keby prislo cim skor".. a rozdiel je ked povies "noo drahy pod do postele, ideme robit dieta" a teraz sa o nho budes usilovat stoj co stoj.. tak vtedy sa to malokedy podari.. myslela som to takto :-) snad sa chapeme
Odpovedať
myslím, že sa chápeme ;-)
Odpovedať
no teda, nad takym, ze vazne planovat babo som neuvazovala...ale vazne by som nechcela ani letny porod a asi ani velmi zimny...tak na jar, ze clovek moze potom chodit v peknom pocasi kocikovat von a tak, to by bolo super... Jaaaj, baby, normalne ma na to nutite mysliet aj ked nechcem... Tiez by bolo super hned po svadbe tehotniet, hlavne preto ze vsetky baby-kamaratky teraz niekedy rodili, tak akurat by sme zdedili a pozicali veci od nich... poradili by, deticky by sa nam mohli hravat spolu, bo by nebol taky rozdiel vekovy medzi nimi... no ale ja sa fakt na to este necitim...a drahy tiez nie aj ked vzdy ked je s nejakymi detickami (najcastejsie s neterkami), tak sa tak nadchne, ze uz by aj on chcel ale zasa financne skor ako po svadbe urcite nie... aaaach jaaaaj... minule mi doktorka povedala, ze co cakame do svadby, ved je moderne mat deti skor a ze uz som pomaly za zenitom, ze treba cim skor :-D Ludia, mam 27, to som uz za zenitom ??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no kurtica, ak ty si za zenitom, co potom ja??? ja mam o tri mesiace 30 :-o
Odpovedať
mne sa tiez nepaci ako sa vsade teraz robi tragedia z toho ze prve dieta az po tridsiatke ]-( sice mam este do tridsiatky dost casu, ale tiez by som prve chcela asi az v tom veku. a dalsie ak by sme chceli a dalo by sa, tak po 35tke :-N a to by sa asi na mna v porodnici pozerali tie 20 rocne dievcence ako na starenu ze som si asi zmylila porodnicu s marnicou :-N tiez som si davnejsie myslela, aj s kamaratkami sme sa o tom este na skole bavili, ako raz spolu budeme chodit nase deti kocikovat a ze spolu budu vyrastat, no ja mam teraz 23 a kamaratky uz maju deti, alebo su uz akurat tehotne... nuz co :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze do 35ky stihnem dve deti. po 35ke je totiz uz vacsie riziko postihnutia a vsetky tehotne musia ist na amniocentezu a tomu by som sa rada vyhla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?