Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
:-S no tak ja som v auguste po statniciach vazila 44kg.. myslis ze teraz to slo nejak rapidne hore? :-S ani nahodou.. som rada ze uz vnutorny stres pomynul a prestali mi vypadavat vlasy :-D ale s vahou som stale na tom biedne :-| videla som tu na stranke temu o chudnuti za 90 dni.. :-D ale o priberani ani slovo :-D diskriminacia :-D :-D
Odpovedať
:-D nika, vitaj v klube nas, pierok.. :-D tesi ma, ze som kyprejsia ako ty :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa snažím jesť, čo najviac v poslednom čase, lebo chcem aspoň 5 lg pribrať, ale nedarí sa... čo už... priateľ sa zo mňa smeje, že ak budem tehotná, tak ostanem po pôrode bacuľka :-D
Odpovedať
a preco sa smeje? je zle byt baculkou? ja som chuda, ale tvar mam okruhlu a licka buclate stale :-D a mojmu priatelovi je jedno ci by som vazila 50 alebo 70 kil.. ale bal sa o mna ked som mala 44.. kupoval mi rozne vitaminy na pribratie.. a zakazal mi NEJEST :-D stale mi kupoval nejake maskrty :-D
Odpovedať
Tani ano ano len posli ak mas chut ten zoznam :-N
Odpovedať
poslanyyyyy 8-)
Odpovedať
dikyyyy vidiiiiiiiiiiim 8-)
Odpovedať
biela ruza ja veci okolo svadby preberam len s priatelom. s nikym inym. a teda este tu s vami. a to je vsetko, nemam zatial potrebu sa o tom bavit s niekym inym. svokrovci su mimo hru a s mojou mamou momentalne riesime byvanie,takze svadbou ju absolutne nezatazujem. ;-) a keby to zalezalo len cisto na mne, tak vsetko vybavim sama aby nikto nic nevedel a zrazu by som len oznamila - za tyzden mame svadbu,pridite :-D
Odpovedať
mne stacilo mat v praci stres jeden tyzden a pribrala som 2 kila 8-( a vy mate stres zo skoly a chudnete 8-( kto si to so mnou vymeni??? :-N
Odpovedať
rora si zlata, ale tak napriklad ja vobec nechudnem,teda aspon myslim :-D :-D :-D inak baby kukala som nejake ine temy, nieco ohladne harmonogramu svadobneho dna a pisali tam uz vydate baby, ze fotograf ich fotil tak 2 ay 3 hodiny...preboha je to tak? ved mi aj hostia od cakania zutekaju :-D neviem, mozno teda ak to fakt hentak dlho trva, radsej sa ist cisto len v trojici ja,manzel a fotograf fotit dopredu teda chvilu pred samotnym obradom..hmmm :-o
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza Takže čo sa týka toho fotografovania, u nás je to tak, že počas svad. hostiny sa vymedzí čas na fotenie, fotografovanie trvá najviac 1 hodinu... ;-) Býva to zvyčajne pred redovým tancom.
Odpovedať
dakujem nika,uvidim co s tym... ;-) ale asi by som si mala robit trocha uz aj hlbsi prieskum, teda aby som dopredu vedela kolko take veci stoja, proste ked rozmyslam nad sluzbami, ktore sa tu odporucanju, mala by som si kukat i cenniky,sice za rok sa mozu ceny aj zmenit :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja planujem v priebehu tohto roka (ak budeme mat financie nazvys :-N ) ist sa dat fotit, take akoze foto z rande,niekde vonku, aby sme si to vyskusali, a rovno aj otestujeme fotografa ktoreho som si vybrala (ma v ponuke totiz taky mini balicek takychto fotiek), aby sme potom na portretnom foteni zhruba vedeli co a ako,a kolko to bude trvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza ty máš ten zoznam od tanicka_photo??? keby si bola taká dobrá a poslala mi ho??? lebo mne sa už robí nejaká chaos z toho všetkého :-|
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza Ďakujem pekne, už mi došlo... veľmi pekne urobené :-)
Odpovedať
wow.. to tak bude kolovat moj program??? =-) ja som si to robila len cisto pre sukromne ucely, baby.. co sa fotenia tyka, tak niektore pary to robia pred obradom hodku - dve..
Odpovedať
Profilova fotka
ooops, tak prepáč tanicka_photo, ak si náhodou na mňa trošku nasrdená.... :-(
Odpovedať
nie, tak pohoda.. ale nabuduce pytat radsej od autora.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, nabudúce sa nič podobne nezopakuje... :D a ešte k to mu foteniu, bola som na jednej svadbe a tam sa fotilo hneď po kostole... tiež to bolo zaujímavé, každý nadával, že je hladný ;-) :-D ;-) :-D
Odpovedať
tak to je teda uz brutus.. my napriklad sa budeme urcite fotit predobedom.. rano kozmeticka, kadernicka no a predobedom fotenie na hodku a pol - dve.. podla toho ako sa dohodneme s fotografom a takisto podla pocasia.. vsetko sa stiha pekne
Odpovedať
my sa pojdeme fotit niekolko hodin pred obradom, lebo po nom by sme nemali kedy a vsetci by boli urcite nervozni kebyze na nas musia cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
No my plánujeme fotenie pred obradom a potom na svad. hostine s príbuznými, tak priblížne chceme venovať hodinu foteniu so známymi, uvidíme, čo nám navrhne fotograf :-)
Odpovedať
presne tak rora, aj my :-) aby potom sme sa mohli venovat uz len hostom a zabave
Odpovedať
nika, na svadobnej hostine sa priebezne robia fotky so znamymi.. aj pripitok, aj tanovacka, aj normalne portrety..
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás je to tak že sa robí aj spol. foto aj foto s družičkami a aj družbami atď atď... u nás je to zvyčajne pre redovým...
Odpovedať
Profilova fotka
nika ty myslis asi inscenovane svadobne fotografie s hostami, poznam to a pride mi to aj lepsie ako len momentky : :-)
Odpovedať
no ved to sa robi aj bezne na svadbach.. sa na to ani nedohaduje specialny cas.. ved na to tam ten fotograf je..
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s no presne to mám na mysli, len som nevedela ako to vysvetliť... ;-)
Odpovedať
tani promin.... :-( :-( :-(
Odpovedať
aale.. v pohodke.. tak nabuduce uz vies co a ako.. ale nehnevam sa.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?