Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
a sama nemozes ist? ci to by bolo este horsie? ja si sama seba tiez neviem este predstavit ze ako sa budem tvarit pri vchadzani na obrad :-D ci sa smiat alebo plakat, no uz to vidim jak sa mi ruky trasu aj s celou kyticou :-D a potom este podpisat sa novym menom, no to bude vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza ja u tiez uplne zobuznujem a ked si pozriej filmy o nej a vidim tie jej saty tak chcem aj ja tak vyzerat ved aj tie hviezdy - vlasenky co mala tak podobne zhanam a aj fotenie chceme v takom dobovom style a na zamku :-) rora tak mna ku oltaru bude vies moja mamka kedze otca nemam, ako mam ale no je to zlozite - skratka mamka je slobna mamicka :-)
Odpovedať
ved my to tiez mame take vselijake co sa tyka rodicov, mna ma kto odviest - ale ja nechcem, a aby sa nikto neurazil tak pojdeme asi s priatelom spolu. hej sisi bola velka fesanda x-) a tie saty boli vsetky nadherne. ale ozaj si neviem predstavit ze tie zeny v takych fungovali denno denne pri vsetkych cinnostiach. museli byt tazke :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ano mali co robit a nosit na sebe ale ved pre krasu zena musi trpiet ako sa hovori :-)
Odpovedať
rora ano asi pojdem sama,len ci sa moj otec neurazi, ale mozno si bude mysliet, ze sa to robi iba v kostole, teda duuufam :-D sisi mala kraasne saty,len zohnat nejake podobne by bol zrejme problem, ale zas usit sa da...je to moja oblubena hist. osobnost :-D inak vedeli ste ze mojasvadba je i na facebooku? :-D len skoda ze to tam moc nefrci
Odpovedať
inak ten podpis ja uz sem-tam trenujem radsej dopredu :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nevedela som ze je to aj na facebooku no fakt skoda
Odpovedať
Profilova fotka
tak take saty ako sisi urcite nenajdes ale daju sa prisposobit k jej stylu nejaku ccipku aby mali ten kruh je dolezity a jeto uz len vlasy poriadne upravit a sme ako sisi :-) ;-)
Odpovedať
ja som vedela uz davno ze je na facebooku ;-)
Odpovedať
rora si tam? :-D lebo z mena neviem :-D
Odpovedať
myslim ze som fanusikom, ale musim to skontrolovat :-D
Odpovedať
aha, tak som to nasla. toto tam musi byt nove. lebo co som uz davno objavila, tak bol modrykonik na facebooku, ale s nim tam bola aj mojasvadba a modrastrecha dokopy. takze cisto stranky mojasvadba nie som este fanusikom a asi ani nebudem, preistotu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, takže ja som tu nová, svadbu chystáme na 21. 5. 2011. Hoci je to ešte ďaleko, ale sálu už máme objednanú. Zásnuby, sme mali tento rok na Valentína. Už sa veľmi teším na svadbu... :-) a na prípravy s ňou spojené.
Odpovedať
nika, vitaj.. tusim si aj prva medzi nami, ktora sa vydava v maji a teda aj najskor z nas.. /zatia/ ci sa mylim?? =-) :-D inak holky, mam taku otazku.. vy riesite pierka?? =-) ci nie? ako ono to je zbytocnost, ale riesi to niektora z vas?
Odpovedať
svadobne pierka su podla mna dost zbytocna vec, ani neviem vlastne aku to ma ulohu ked to maju ludia pripnute na obleceni, ci iba akoze aby ostatni vedeli ze su to svadobcania?? :-N obdivujem baby co vyrobou pierok a zhananim materialu stravia niekolko hodin |-| alebo ich kupuju v salonoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne osobne sa pierka páčia, keďže som z východného Slovenska, u nás je to tradícia. Ja už mám pierka vyhliadnuté v salóne, z ktorého si budem pravdepodobne požičiavať šaty a aj objednávať svadobné oznámenia. Tie mi robia zatiaľ najväčšiu starosť, lebo si neviem vybrať :-)
Odpovedať
rora, s pierkami je to taka tradicia, ze sa pripinali slobodnym dievcatam a tie ich pripinali svojim partnerom.. ale tak ja na podobne tradicie nie som, takze maximalne tak budem za "oznackovanie" rodicov, starostu a to je vsetko.. pierka sa aj tak potratia na svadbe, pripadne po nej zahodia.. takze su nepotrebne uplne.. 8-( nika, aj ja som z vychodu, ale zasadne odmietam vsetky nase tradicie.. keby bolo iba na mne, tak ziadna odobierka by nebola.. ale teraz bude, aby sme sa nahodou niekoho nedotkli.. :-) a ani redovy by som nemala.. mne sa pri takej tancovacke toci hlava a je mi zle 8-( no ale ked som to niekomu povedala, tak sanky padali k zemi :-D ale nehovorim, ze som do niecoho nutena, to nie.. ale ked redovy, tak som si pohladala kapelu, ktora ho hra takym lazo-plazo tempom :-D takze super.. nebudem sa tam vykrucat jak besna..
Odpovedať
Profilova fotka
Každý má na to svoj názor, záleží iba na tom ako sa snúbenci dohodnú. Každému sa páči niečo iné. Inak už máte niečo povybavované??? Alebo čo sa chystáte najskôr pripraviť? :-)
Odpovedať
no ved jasne, ze kazdy ma svoj nazor.. my konkretne ideme teraz cez vikend riesit salu a hudbu.. uz sme to mali riesit cez sviatky ale nejak nezvysil cas.. priatel ked je nachvilku doma, tak sa venujeme jeden druhemu a nemame cas diskutovat s jeho rodicmi o svadbe :-| ale tak priatel sa do toho zacina angazovat cim dalej tym viac a trva na tom, aby sme to zacali riesit..
Odpovedať
Profilova fotka
No my už sálu máme aj objednanú. Kameramana a fotografa vyhliadnutého, ale obaja si myslíme, že je ešte dosť skoro, ich objednať. Tak počkáme do augusta a až potom, teraz si hlavne prezeráme svadobné oznámenia, ktoré si nevieme vybrať z toľkého množstva... :-)
Odpovedať
tak my s kameramanom a fotografom nebudeme mat problem.. hlavne ta sala a hudba je pre nas prim.. a co sa tyka oznamenia, tak to si budeme vyrabat sami.. moj priatel sa venoval par rokov profesionalne grafike, teraz sa tomu venuje popri zamestnaniu.. a ja pracujem s fotkami.. takze to pre nas nebude problem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je dobré, keď si ich viete vyrobiť. Lebo budú presne také aké chcete. My bohužiaľ, takí zruční nie sme ;-) takže si budeme musieť nejaké predsa len vybrať. A už máte nejakú hudbu vyhliadnutú???
Odpovedať
no, ano je to super, lebo mame presnu predstavu.. len este neviem kto nas nafoti.. do atelieru nepojdeme a o zrkadlo sa fotit nebudeme :-D hudbu vyhliadnutu mame.. dve kapely.. jednu by som uprednostnila skor nielen kvoli tomu ako sa mi pozdavaju co sa hrania tyka, ale aj kvoli ich pristupu cez email.. pohodovi, mili ludia.. a ta druha skupina cez email len jednou vetou odpovedala, co sa mi zdalo take akoby som ich otravovala alebo co 8-( neprofesionalita.. ale samozrejme vsetko sa uvidi az po pokecani s priatelovymi rodicmi :-) my takto vsetko spolu..
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiež spolu, ale priateľoví rodičia sú odcestovaní prídu až v novembri, takže teraz väčšinu veci preberáme s mojimi rodičmi, ktorí so všetkým súhlasia ;-)
Odpovedať
no ved ani u nas nie je problem.. si neviem predstavit zeby sme sa mali kvoli svadbe hadat =-) ja som sice tvrdohlavy cholerik, ale ked su aj ine navrhy dobre, tak dokazem ich prijat.. hlavne ked su od rozumnych a inteligentnych ludi.. ale urcite by som sa nehadala kvoli zariadovaniu tak pekneho dna.. :-) a priatelovym rodicom chystate prekvapko? alebo oni vedia ze sa chysta svadba?
Odpovedať
ach baby, mam pocit, ze ma to prevalcuje..ked citam aky perfektny mate prehlad v tychto veciach a kolko toho treba prebrat, tak mi je az do placu |-| ...tak vam zavidim, ze nie ste na to sami, ja svoju svadbu preberam len s priatelom a mojim svedkom |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo priateľoví rodičia už o tom vedia, len oni pracujú v zahraničí, takže skôr ako v novembri, nebudú môcť prísť, nechali to na nás a mojich rodičoch s ktorými máme všetko prediskutovať :-) biela.ruza no ja okrem sále ešte ozaj nič vybavené, len si tak stále niečo zisťujem, googlujem a prezerám. Nič sa neboj, zvládneš to... ;-)
Odpovedať
biela.ruza netrap sa kvoli tomu.. aspon budes mat na svadbe tych najdolezitejsich a to je podstatne.. co sa tyka veci, tak ja mam napisany jeden dlhy zoznam 8-( :-D biela.ruza, ked chces, tak ti ho mozem poslat.. :-D vazne.. rada sa podelim :-D :-D ale tak zbytocne takto skoro sa plasit.. sala, kostol, kameraman a fotograf sa vybavia do/cez leto a ostatne ma cas na zimu/jar.. a potom pridu statnice :-S znova schudnem takych 6 kil.. 8-( stres ma obera o moje drahocenne kilogramy.. :-D na svadbe budem 45 kilova anorekticka.. 8-( snad stihnem za tyzden po statniciach nejak pribrat :-D
Odpovedať
dakujem ste zlate :-N pockaj Tani, 45 kg? to som snad mala v detstve :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja vážim už 6 rokov 41 kg... ;-) ;-) ;-) A s prípravou na svadbu mám rovnaký názor ako tanicka_photo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?