Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
weri, urob si to tak, ako sa tebe páči! čiže nechaj srdiečko a pre rodičov osobitný stôl..
Odpovedať
Profilova fotka
hej dračica, len my dvaja.. ale keďže mamin muž mi nieje žiadna rodina, len dôvod môjho stresu tak neviem prečo by tam mal aj on sedieť, tak sme sa rozhodli pre srdiečko.. lenže drahého mama stále nás prehovára, nech to máme klasicky, že sa s tým musím zmieriť.. ale keď ja nechcem mať po svojom boku ožratého debila, ktorý bude na všetko len frflať a všetkých urážať... všetci budú mať na ňho len lepší výhľad, že aký to je chuj a spraví mi takú hanbu že už teraz mi je zle keď si to predstavím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
barborka - no ako to pekne znie.. škoda len že to nie je prípad mojej mamy... simcab - len nechcem aby boli drahého rodičia urazení, že nesedia za hlavným stolom... :-/
Odpovedať
weri, a mama ho nevie spacifikovať, aby sa choval?
Odpovedať
Dracica ja mam uz topanky a saty nie..no a? nemyslim si ze bude problem ci sa bude hodit...su biele a to staci :-) :-) wera drz sa svojho prvotneho planu so srdcom!!!!!
Odpovedať
hej ale barborav pisala ze nie kazda biele je biela a to je fakt weri to ano to mas pravdu ale tak ,,je jedno,, ci je pri vas alebo dalej ak je to kvoli tomu ze bude opity a urazat lebo to moze hocikde ak sa tohoto bojis...Je strasne ze he tam musis mat... svokra tiez dovedie cudzieho priatela ale tak co uz...bude sediet vedla nas...vsak to je jedno ani si ho vsimat nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo oni su taki divni.. Ked to mame poviem, tak sa urazi, ked ona jeho bude kludnit, tak su schopni sa tam pohadat ako dive svine.. Takze tak.. Uz mi x krat povedali, ze na svadbu nepojdu, ze ich nejaka nasa debilna svadba netrapi atd.. A cakam ze den pred svadbou sa velmi pohadaju a budu mi robit stres ci vlasne pojdu alebo nie...
Odpovedať
a nemoze ist len tvoja mama?? bez neho jej to nejako vysvetlit ze aby sa tam nehadali ...
Odpovedať
Profilova fotka
juuj wera, to je mrzute.. :-( a vobec ho tam nepozvat sa neda? vyslovene povedat mame, ze ho tam nechces.. S tym ona nesuhlasi? alebo ak by si sa ich vzdala oboch v krajnom pripade...? :-S ci mamcu tam asi chces, ze?
Odpovedať
vsak podla mna je to len jedne den/vecer to by mohla vydrat bez neho a on by mal tak svj volny den a mohol by ist kam chcel..podla mna by to bolo pre oboch fajn nie?
Odpovedať
Profilova fotka
weri to mi je luto ze taketo musis riesit... Kocky a co sa tu stalo, kto koho uraza, nieco mi uslo :-N :-|
Odpovedať
Profilova fotka
joj vieri, nechcela by som byt v tvojej kozi. Co keby si dala tvoj srdieckovy stol a z jednej aj z drohej strany normalny stol len pre rodicov? Ze by neboli s vami, ale mali by ich vlastny hlavny stol. Mozno aj so svedkami alebo tak............ :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviete ktore su najlepsie ocne tiene sypke ocne tiene alebo normalne? co najdlhsie vydrzi bez dalsej upravy aby na viecku neboli ,,ciarky,, od tiena. dik
Odpovedať
draci daj si pod ocne tiene puder (obycajsky) a podla mna sú lepsie obycajne...
Odpovedať
Profilova fotka
ja nosim aj aj - kvalita zalezi dost od znacky.. Mozem len vrelo odporucat sypke od Gosh, a tuhe tiez od nich, aj Bourjois, a potom samozrejme aj uz ultra luxusne znacky ako lancome, guerlain, dior atd.. U tych mas 100% istotu, ze sa nezmazu a nerozciarkuju. ale ako pise barborav - zalezi aj od kvality podkladu ;-) dobry podkladovy kremik a na to trosku puder. Ale ak ta bude licit nejaka kozmeticka/vizazistka, ona to predsa musi vediet :-)
Odpovedať
a tie take leskle tede nie??? okrem normalnych som este ziadne ine nemala tak neviem,preto sa pytam...a potom budem skusat sa malovat...lebo chcem sa na svadbu namalovat sama...len neviem ako dlho vydrzia tiene...aby boli pekne... fotit sa pojdem pred obradom takze to este budem ,,cerstvo,, namalovana takze to budu pekne fotky ...ale aj tak chcem aby co najdlhsie mi to vydrzalo i ked viem ze ked mi bude teplo pri tancovani ..tak to dlho asi nevydrzi...
Odpovedať
Profilova fotka
co myslis lesklymi? myslis tekute? s tymi nemam najlepsiu skusenost, no su baby, co ich maju rady. Ak myslis proste leskle, tj trblietave, tak prave take ma uzasne Gosh - su balene zvlast v takych malilinkych teglickoch a maju naozaj nadherne odtiene ;-) a vydrzia! samozrejme postupne po hodinach stracaju trochu sytost, ale je najmenej potom prstom docapnut trosku len pre ozivenie farby ;-)
Odpovedať
no hej tekute som myslela... ja chcem nieco take lahsie,prirodzenejsie nemam rada moc baby namalovane co potom niekedy to je prehnane a vyzeraju ako velkonocne vajicko....alebo ako lica cervene ako z rozpravky Mrazik - Marfuša :-D nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale nejako dotienujem...to nie je tazke...len este uvidim aky otien lebo mam zelene oci a to sa hodi hneda,blede siva,fialova aj tusim modra... najviac mi ide siva a hneda..
Odpovedať
Profilova fotka
urcite najlepsou volbou, ktorou sa nic nepokazi su jemne odtiene sedej, ja pouzivam vzdy dva - na mihalnice svetlejsi na viecko tmavsi ;-) to licenie, co si pripojila je velmi pekne, presne take - prechadza zo svetlejsieho do tmavsieho. Mozno este kusok fialovej by som pouzila, ale neexperimentovala by som na svadbu s farbami typu modra, zelena, ani zemita hneda.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, prave tie tekute robia ciarky. Leskle su aj prachove, ja pouzivam MAC - http://www.flickr.com/photos/archange... Ja osobne pouzivam cranberry a amethyst- co je leskly, este je leskly aj digit a beautiful iris. Leskle nie su len tekute........... :-N
Odpovedať
vsak prave lebo co som pozerala vela neviest je prirodzenych tak jemnucko namalovane...aby potom to moc nekricalo...jednoduchosti je krasa...ja tiez som na tejto fotke malicko namalovana a ta retus robi divy :-D tak si myslim ze nic extra nechcem a zvladnem to aj sama bez experta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, pozerala si na youtube ako najlepsie naniest mejkap? Pozri, maju tam super tipy. Mne ked robily mejkap tuto raz, ked som kupovala tie MAC ocne tiene, tak mi to predviedla. Najprv mi dala svetly tien, ktory bol leskly na cele viecko. Potom ten tmovsi matny, ale len na spodok, a potom do uz len dokoncila, aby obidva tiene splyvali v strede a na rohu oka. Samozrejme ako baby povedaly, daj si tam foundation ako svade na tvari. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
robili dokonca. uz pisem ako madar =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jezisko maria, ani to necitajte - ake hrubky robim! :-N
Odpovedať
:-D no ja viem ako sa tie tienovania robia a ako sa ...to nie je ziadna veda to je lahke len dolezite je mat kvalitne tiene a ceruzku apod. to si musim kupit ...lebo takto na bezne nosenie staci obycajne (co dlho zase pekne nevyzeraju) a toto by som mala prakticky cely den takze..musim nieco pohladat
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - no tak sme to pôvodne chceli, že bude to srdiečko, a pri ňom 2 guľaté stoly s najbližšími, že budú tam hneď pri nás, ale nie za jednym stolom... ale keď skoro svokra so skoro svokrom to hneď berú tak, že vždy na svadbách sú rodičia pri hlavnom stole a oni nebudú, atď.. a veľa nám pomáhajú, nechcem aby sa hnevali či urazili :-/ usacek, dracica - no keď nepozvem jeho, mama nepríde vôbec, ona už teraz má problém s tým, že čo tam oni budú robiť, že ona tam bude len na večeri a podobne... no čo, keď nakoniec neprídu nebudem kvôli nim stresovať, zmením zasadací a bude pri mne sedieť babička a deduško.. ale kurnik aj tak to neviem prekúsnuť 8-( dračica - čiarky sa ti nebudú robiť ak si dáš dobrý podklad a puder na oči pred maľovaním a vydrží ti to dlho.. ale na svadbu by som sa asi nemaľovala sama, predsa len vizážistka ti bude vedieť poradiť aj odtiene, úplne inak vynikneš.. a hlavne na fotenie je treba aspoň o trošku výzaznejší make up, aby bolo vidieť že si namaľovaná ;-)
Odpovedať
weri o to lepsie ked to nebude vidno ze som namalovana aspon to bude vidiet prirzenejsie :-) vies co pozeram niektore nevesty su uplne tak najemno ze to ani vidno nie je a to daju za to 70 eur co sa mi zda take..ze to by si dokazali spravit aj samy.... aj sestranicu mam co je kozmeticka tak nieco mi moze poradit...vsak uvidim este
Odpovedať
ahojte! weri a nemohla by si to urobit tak, ze by od zaciatku pri vas sedeli babicka a dedusko? Skus mame vysvetlit, ze ju lubis, ale jej manzela nie, ze nie je "pokrvny" a tak tam budu stary rodicia... Uff, tazke to mas... Drzim palce, aby to dopadlo dobre!! Baby a vy sa sami malujete na svadbu? No to by som ja teda nezvladla.... Ked uz sme pri tom, poradte, preco, ked si dam make up a puder na celu tvar, sa mi na ocnych vieckach urobia "ciarky"? Ak tiene nepouzijem. Je to tym pudrom? Som si spomenula, ako som raz bola u vizazistky, pred kamoskinou svadbou a ked mi spravila make up, tak to vyzeralo ok, aspon som si myslela, ale potom na fotkach som vyzerala ako malovane vajce... no otras.... Inak ja vazne rozmyslam aj nad umelymi riasami, aspon trsy by som si dala...
Odpovedať
bero moja spoluziacka ma napustene riasy (namalovane) da sa to na niekolko mesiacov alebo rok to vydrzi uplne tie mihalnice ma teka velke ako keby si ich kazdy den malovala...a nerozmazavaju sa ...skvele to vyzera.. to je lepsie nez umele nie?? ja chcem sa sama malovat lebo poznam ludi co nadavali na vyzazistov ze im to nespravili podla svojich predstav...a ja ked to budem sama tak spravim si to ako ja chcem. a predtym budem markrat skusat ake sa mi hodia odfotim sa a ukazem rodine co hovoria ktore mozu byt...takto to ja budem riesit...uz to mam premyslene :-)
Odpovedať
ano moze to byt aj tym pudrom asi nie je moc kvalitny...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?