Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
dobre ranko, vy kupujete skor topanky a este nemate saty vybrate?? to nie je skoro?? vsak co ked sa vam ani nehodia k satam?? podla mna je dolezite saty mat a podla toho si kupit topanky aby sa hodili a ladili spolu...nie?
Odpovedať
ano, ale niektoré sme pomýlené :-)))) a robíme veci opačne :-DDDD
Odpovedať
aha :-) tak potom to je v poriadku...len sa mi to zda divne lebo potom ak sa nehodia tak kupovat dalsie topanky??...
Odpovedať
no, mne sa páčili biele, tak som si kúpila, lebo som vedela, že chcem iba biele šaty... všetko by bolo v poriadku, akurát že biela a biela nie je taká istá :-D
Odpovedať
no vsak ano bielej su viacej otienov...ale tak budes mat dlhe saty tak to nebude ani vidno...a kto uz by aj na topanky pozeral...dolezitejsie na neveste su saty tie si vsimne kazdy a obdivuje nie?
Odpovedať
takze ti uz mas saty? a odkial poziciavas alebo si kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Tak ja som vcera bola na skype s DJ Bennym ponad hodinu, ma krasny hlas a je velmi prijemny, tak dneska alebo zajtra sa rozhodneme :-) Ale ja sa priklanam skor k tomu ze ho budeme mat :-) Len je to trosku viac ako som pocitala, ale zase si chcem byt ista, ze sa ludia budu bavit, ved to je aj moja vizitka :-) Ja uz mam tiez topanky, ale ja som mala najprv saty, tiez som sa bala kupovat bez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezos, tak 15tisic to je uz sialene megalomanstvo.. To uz je skor o nejakej poze "aha, ja na to mam" (aj ked nema zjavne..), ako o skutocnej oslave lasky.. Uprimne, moja kamaratka mala svadbu na luke, navarili gulas, urobili chlebicky, opekali a bolo to nadherne! :-) keby som nemala obrad az o 15.30, tak tiez sme s mojim povodne chceli mat oslavu v lesiku nad mestom..
Odpovedať
Profilova fotka
Ako baby mna asi porazí tak keď už mi dnes ráno drahý oznámil že nebudeme mať svadbu tak som skoro odpadla. Potom našťastie dodal že to len podľa zopár ľudí na msku.... ako nemám dnes už ani slov nad tým, som taká znechutená. Keby sa k tomuto dostala moja mama tak povie že drahého firma nám ničí život a aj spoločnú budúcnosť a možno by aj mala pravdu :-(
Odpovedať
Chcela som sa spytat, kde si niekto teraz objedna zo salonu saty ( kolekci 2010) tak je suma vyssia lebo je este rok 2010 ??? a v roku 2011 by kolekci 2010 – co uz je stara bola lacnejsia pretoze uz maju novu kolekci…..alebo je to tak ze uz su sumy upravene na rok 2011 ? Ci jako to funguje??? Dufam ze som to spravne napisala…
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda Miska a co sa stalo??? Draci ja neviem :-N Ale asi ceny upravia az ked dostanu novu kolekciu, tak ak ju uz maju, potom uz mozno budu ceny nizsie, ale to teraz len tipujem :-N
Odpovedať
drači, ja si myslím, že keĎ už teraz v novembri prídu do salónov šaty z kolekcie 2011, tak tie z kolekcie 2010 by mali ísť s cenou dole.. ale nie je to overené, len si to tak myslím..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Miška kasli na nich!!! to sú hlúpi hlúpi a ešte raz hlúpi ľudia.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi v to aj ja dúfam že na veľtrhu budú šaty omnoho lacnejšie ale čo som teda počula tak riadny boj o šaty tam je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala - nerozumiem slovu "mska"... kazdopadne, je to mrzute, to by nemal hovorit ani zo srandy :-| dracica - takmer vzdy su modely z predchadzajuceho roka lacnejsie. takze je predpoklad, ze aj modely 2010 bude nabuduci rok lacnejsie.. no najlepsie to zistis, ak sa opytas rovno v salone - ci su modely 2009 zlacnene tento rok a podla mna aj ked sa rovno opytas, ci budu modely 2010 lacnejsie nabuduci rok, tak to odpovedia.
Odpovedať
a čo sa týka topánok, tak ja som hľadala krásne mašličkové a v poslednej fáze hľadania mi už ani na farbe nezáležalo :-D ale myslím, že strieborná môže byť k bielym, keďže mám striebornú bižu, prípadne aj do kytice kúpim nejakú somarinku striebornú.. :-N a šaty ešte nemám doma, no mám už vybraté, čiže postupnosť bola dodržaná :-D
Odpovedať
hm no tak dakujem...budem sa musiet na to spytat...v salone. A pozerali ste ake firmy idu na veltrh nie je ich nejako vela a tak asi tam ani nepojdem na co vela ludi a tlacenica..a nic neuvidim ani vyskusat nebudem moct...
Odpovedať
draci- mám zajednané a zaplatenú zálohu za požičanie v salone v DS.-..
Odpovedať
Profilova fotka
Simi keby si náhodou bola v tescu na kamennom námestí tam majú veľa krásnych topániek aj s mašlami
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - a k tym topankam - ja som si ich kupila prve, lebo proste to boli topanky snov! ;-) a su farby ivory (slonovina), tak som si podla toho dala usit aj saty, ktore som mala uz daavno vybrane tiez, len som si mohla vybrat v akom odtieni bielej budu. Tak su tiez ivory a vyzeraju s topankami uuuuzasne ;-)
Odpovedať
baby, inak ja mám dnes do svadby 150 dni :-))))) to je ake pekné čislo ;-) :-D a ešte chcem napísať jednu pozitívnu skúsenosť - objednala som si tu na bazare srdiecka na auto a sú kráááááááásne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam termiiin...:-)
Odpovedať
alique ;-)
Odpovedať
aky datum?
Odpovedať
Profilova fotka
baby čo sa to tu deje v tom fóre, ako tu urážajú jedny druhých?? uff tak to je sila... barbora tak to máte už ako blízko :-) :-) alique tešíme sa s tebou :-) a aký termín máte? nemali ste 30.11.1999? - tak máš v profile :-N
Odpovedať
ahoj weri.. no je to úplný trapas podľa mňa.. 8-(
Odpovedať
wera.g otras ako tu ohovárajú nechutne!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa by sa mali také témy hneď uzamykať, toto nie je možné čo sa tu deje... a ešte aj to, že sú tu ľudia, ktorí svadbu neplánujú, len tu nadávajú na všetko a všetkých a nikto s tým nič nerobí? fakt strašné... babušky, mám dilemu, nevieme či máme nakoniec mať namiesto hlavného stola to srdiečko, alebo nie, či máme dať klasický hlavný stôl.. keď ja za hlavným stolom mamineho muža nechcem 8-( alebo to mám predýchať??
Odpovedať
a keby ste mali ten stol tak to len vy dvaja by ste boli??? podla mna sa patri cestne miesto mat pre rodicov,mali by byt pri novomanzeloch...nie?
Odpovedať
predýchať Weri.... Mamulienka ťa určite ľúbi a už len kvôli tomu by si mala..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?