Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak hej, ale zase vizážistka vie pekne zakryť všetky prípadné nedostatky pleti a vyzdvihnúť dostatky ;-) ale zase je to na tebe, hlavne ty musíš byť spokojná :-)
Odpovedať
ja som si už dávnejšie dala napustiť mihalnice, no nebolo to ktoviečo.. rsp. nebolo to vôbec dobré.. mihalnice mám jemné, čiže to vôbec neukázolo tak, že som nalíčená.. boli tmavšie, ale inak prd.. myslela som, že keď budú tmavé, vykrútim klieštikmi, dám len priesvitnú špirálu a bude pokoj.. no pre mňa to boli fakt vyhodené peniaze.. a na svadbu by som chcela aj ja trsy, vyzerá to krásne :-)
Odpovedať
wera chvalabohu mam dobru plet tak to nemam problem..ale tak fotograf vie tie nedostatky aj upravit na fotkach...to je velka vyhoda :-) simi mozno ti to zle spravili alebo co ...hm..neviem ja s tym skusenosti nemam len spoluziacke to velmi dobre vyzera vsetci jej to obdivuju...
Odpovedať
Profilova fotka
bero - no to by mi nikdy neodpustila, a pozerať na svadbe na jej zdutú tvár uff, to nie, najradšej by som to tak mala, ale moja mama je strašne žiarlivá na všetkých a keby sedel tam niekto iný než ona, tak už by bol strašný problém, vytýkala by mi to tam a pokazila by nám celú svadbu.. tak to budem musieť nejako pretrpieť tam, ale úprimne už teraz ma to desí čo tam tí dvaja porobia... dračica - napustenie mihalníc ti ich nepredĺži, ja chodievam každé leto, to ti len zafarbí mihalnice, že keď si napr pri vode, stále ich máš pekné ako namaľované, ale nie väčšie :-) a vydrží mi to vždy tak cca mesiac :-) teda ak myslíme obe to isté :-N
Odpovedať
drači, ja by som skôr povedala, že to pekne ukáže len na silnejších - takých hrubších mihalniciach.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez rozmyslam nad trsami. a idem okuknut tie napustene, dobry n :-) apad!
Odpovedať
Profilova fotka
simča - trsy sú naozaj krásne, ja už som ich zopár krát mala ale len preto, že som musela, nie dobrovoľne :-D ale neviem to vysvetliť, mala som také ťažšie oči, unavenejšie, tak na svadbu by som to ja už neriskovala :-N aaaale každá sme iná, každej to môže inak sadnúť :-) mne každá vizážistka hovorí aké mám dlhé a husté mihalnice, teda ja nebudem nič navyše dávať :-) a už sa teším na moju skvelú Radku čo na mne vykúzli :-D
Odpovedať
mozno skusim to napustenie/ nafarbenie rias... Moje su ale take dost kratke a uuuuplne rovne, svinuchy. Raz som skusila natocenie, vydrzalo to asi mesiac, ale spokojna som nebola. Hlavne preto, ze na jednom oku mi to chytilo viac a drzalo dlhsie. Celkovo sa mi to velmi nepacilo, uz by som si to nedala..... A k tym trsom, jedine, coho sa bojim je, ze mi po svadbe nezlezu dole, ze ich nebudem moct jednoducho "odlepit" a ze mi znicia moje vlastne riasy....... A este by som chcela, aby vizazistka pouzila moj vlastny make up. Plet ako detsku prdelku mat nikdy nebudem, tak co uz... hlavne nech mi "nakresli" velikanske oci!!! :-D :-D A ruz tiez nechcem, lebo ho nikdy nepouzivam, tak by som sa citila divne....
Odpovedať
weri tak ja neviem ona hovorila ze ich ma napustene a ma ich huste,cierne a velke...tak netusim...
Odpovedať
to asi treba par mesiacov dopredu vyskusat ake to je lebo kazdej sadne nieco ine... bero no hej ruz asi nie...lesk je lepsi...uz pri tom foteni by som mala naruzovane pery pobozkam ho a uz bude mat aj on to by bola fotka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero - to napustenie je super keď ideš niekam na dovču, že keď si pri vode, tak máš stále aspoň o niečo výraznejšie oči :-) aaale u kozmetičky to nie je nič moc keď ti to robí - ti akoby zalepí oči mihalnicami a sedíš tam a nič nevidíš - vtedy ma ide poraziť, nemám rada ten pocit, keď nevidím čo sa tam deje :-N ja by som sa toho natočenia bála, že mi vypadajú mihalnice :-N a tie trsy som si ja musela strhávať, lebo inak to nešlo dole, ale nič mi nevypadalo :-D myslím že s použitím tvojho makeupu nebude mať vizážistka žiadny problém :-) a pôjdeš aj na skúšku, hm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drači možno má aj originál husté a veľké mihalnice, to napustenie len spôsobilo že ich má čierne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... pekne namalovana ani to moc nie je vidno taka prirozene krasnucka nevesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero a aspoň nejaký jemný lesk? aby nepôsobili tvoje pery moc bledo keď budeš mať očiská krásne veľké zvýraznené? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej bavite sa o mihalniciach? Ja budem mat nalepovane, ale tak ze mihalnica na mihalnicu, vydrzi to asi 2 mesiace a trva to par hodin. Ale mam to slubene ako svadobny dar ;-) Inak by som si to nedavala, lebo to stoji 4500 ceskych, ale ta kocka co to robi mi to skubila aj s nechtikmi zadarmo ako svadobny dar x-) Zlata babula x-) Ona aj predlzuje vlasy, ale to ja nepotrebujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi. ako sa to vola?
Odpovedať
Profilova fotka
joj lady to neviem, ona mi hovorila ze to sa nalepuje na moje mihalnice nejakym specialnym lepidlom, jedna po druhej, ale neviem ako sa to vola :-N Ona ma s tym firmu a sa tomu venuje aj s partnerom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem pozriet do googlu, dobry napad. :-)
Odpovedať
bybi, myslim, ze o tom tu niekde baby pisali.. Vraj je to super, krasne, ale zliezaju s tym aj vlastne dole... Tak neviem... weri, urcite pojdem na skusku.. Jediny problem je, ze este neviem ku komu.. :-N Zacinam vazne rozmyslat nad vyhladenim pleti laserom, mam totiz problem s miliami.... Asi si napisem zoznam so "za" a "proti"... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi to budeš mať aké krásne mega mihalničky :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ani nevedela ze take nieco existuje :-) A super je ze to vydrzi celkom dlho a ze to netreba ani malovat, ze to opticky zvacsi oko a mihalnice su dlhsie, lebo su nalepene :-) Mozem sa jej spytat, ja ju mam na FB, tak mozno aj u nej by si si to mohla spravit, ale ona je v Cechach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero neviem, ona mi hovorila ze to mi postupne same povypadava, ale ja to nasilu davat nebudem dole :-) Ona to mava stale, si to sama robi aj svojej mame :-)
Odpovedať
bybi, mozno to, co ja som citala, bolo nieco ine......
Odpovedať
Profilova fotka
wero to dufam, lebo ja mam riedke a kratke svoje mihalnice, tak potrebujem nejaku pomoc aspon na jeden den v mojom zivote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero mozno :-) ale ja myslim ze ked si to sama nebudem davat nasilu dole, tak mi moje mihalnice nepovypadavaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri - prepac za to wero :-N to malo byt weri :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bero - keby si bola tu na záhorí viem ti zopár veľmi šikovných odporučiť, ale tam kde budete mať svadbu nepoznám nikohoo :-/ a čože sú to tie milie, nikdy som to nepočula :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe wero :-D :-D možno by sa to aj tými trsmi dalo, ak by si sa bála aby ti nepovypadávali, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nebojim ze mi vypadaju moje, ja jej verim :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi tak potom super, už som zvedavá ako to bude vyzerať - keď budete mať fotočky :-) ozaj dlllho sme nepísali, akože sa máš, hm? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?