Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezos, uz mi dosli saty, ale drzia ich u nas na colnici! :-( snad to bude rychlovka.. aj ked chcu odo mna zaplatit dan a to sa mi moc nepaci, nastastie je to smiesna suma ;-) no ale ako vydrzim takmer 9 mesiacov mu ich neukazat! :-D esteze mu ani nenapadne sa na ne pytat.. ;-)
Odpovedať
usacek - do svadby mas uz len 8 mesiacov ;-) Trosicku kratsie, snad to vydrzis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik25 cítila som sa v nich,hmm ako v ktorých :-) čo mi dávali len korzetovky, v tom som si nebola tak istá, stále som si prsia naprávala, hoci to aj bolo pevne zviazané, stiahnuté, ale mala som ten pocit, že si to napraviť musím :-D uff, ešte že mám šaty s ramienkami a môžem stvárať čokoľvek chcem, nič nevypadne :-D Ale jedny sa mi veľmi veľmi veľmi páčili čo som mala na sebe, aj ramienka mali a cítila som sa v nich tak dievčensky, jemne, rozprávkovo :-) ALE od mojich neboli ani jedny pre mňa krajšie :-D Ale fakt na salón mám len tie najlepšie slová, šatky majú krásne čistučké, voňavučké, novučké, Monika aj jej mamina sú skvelé, radosť spolupracovať :-) A dokonca mi zohnali aj spodné prádielko pod svadobné šaty, tak sa moooooooc teším, lebo na mňa zohnať korzetovku bielu, to bol horor :-N
Odpovedať
dobré ránko dievčatá.. ako sa máte?? ja som uzimená, po dlhej dobe som išla busom do práce a jasné, že meškal.. a ten vetrisko čo fúkal, no horor.. a k tomu sa mi ešte pokazil zips na veste 8-( zapnúť sa dal, ale rozopnúť ani za svet :-D no v práci som ho opravila.. som zvedavá aký ma dnes čaká deň =-) nejako mi je blbo, hlava bolí, brucho bolí.. :-( ale vám prajem, aby ste dnešok prežili čo najlepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Tak ja som mala dnes opat svadobnu nocnu moru. Prisiel nam kameraman, normalne zacal natacat obrad, potom sme sli na hostinu a po chvili sa mu kamera pokazila. A ja som bola upne nestastna z toho, ze uz je neskoro niekoho ineho zhanat, ze svadbu nebudem mat natocenu a nebudem mat pamiatku. Tak ma to vzalo, ze som sa na celu svadbu vykaslala a odisla domov. Tentokrat som sa uz ale aspon dostala k tomu, ze som sa vydala:D :-D :-D :-D A ked som sa zobudila tak som bola taka stastna, ze to bol len sen.
Odpovedať
kacennka - nejedla si večer niečo ťaké? :-D mne sa to stáva :-D Už ste riešili, kde necháte vytlačiť svadobné oznamka? alebo že či máte na niekoho nejaké referencie? :-)
Odpovedať
ahoj kati :-) ja som sa vydávala predvčerom :-D už prišiel deň D a ferko nikde :-D prišli sme na to, že on si zle poznačil dátum, tak nás nebude nikto fotiť.. tak sme nerobili tragédiu, že sa teda pofotíme zajtra.. tak som sa išla obliekať a mamina vytiahla zo skrine dáke divné šaty.. že tie moje vysnené tiež prídu len zajtra :-D tak som sa zmierila aj so šatami, že teda keď sa pôjdeme fotiť, oblečiem si tie, ktoré chcem mať a vydám sa aj v týchto.. prišla ma učesať kamarátka, celkom jej to aj vyšlo ako som chcela.. no prišiel ďalší problém - keďže bol vonku sneh (!!!), nemala som si čo obuť keďže doma dvoje sandálky :-D a potom som sa zobudila :-D
Odpovedať
barborka, my si ich budeme asi tlačiť samí..
Odpovedať
a potom obálky budete ako riešiť? budete dávať do obyčajných?
Odpovedať
Profilova fotka
simca:))) celkom fajn sen. Vidis, to je asi znamenie aby si o tyzden posunula svadbu aby som mohla aj ja prist pozret:D barborka, ono to z jedla neni, mne sa taketo bludy snivaju dost casto:D Vcera sme inac boli s drahym na prvej tanecnej lekcii. Domov sme prisli az o 11, uplne unaveni, ale bolo super:)
Odpovedať
Profilova fotka
my oznamka bud kupime hotove, take ako mam v albume, len su dost drahe, asi 1,5 eura za jednu. Alebo si z fotiek urobime oznamko a dame to tlacit normalne vo fotolabe ako fotky.
Odpovedať
kati som len srandovala ;-) myslím že čím bližšie to bude, tým horšie sny to budú :-))) tie hodiny tanca su perfektné, budete ako z hriešneho tanca tancovať :-))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooo aj také oznamko si ja predsatvujem, že by som si ho urobila, ale neviem kde s adajú zohnať pekné obálky....
Odpovedať
barborav ja obalky neriesim ;-) ;-) ked sa mi ponukne ponuka, tak asi hej, ale mne stacia aj normalne ;-) ;-)
Odpovedať
dobre ranko, aj ja som tak rozmyslala ze na obycajnu obalku nieco dam vytlacit alebo tam nejaky obrazok nalepim...vyzdobim este neviem ako to bude...ale urcite nebudem kvoli tomu kupovat extra obalky...ja som ani nechcela pozvanky davat vsak na co rodine to poviem osobne...ale to rodicia povedali ze to byva tak co uz....kupim vykres a vytlacim oznamko v praci :-) aj menovky tak nejako budem robit...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez obalky nerak neriesim. AK budeme mat to hotove oznamko, tak k nemu su aj obalky s takou jemnou potlacou ako na oznamku a ak budu tie fotkove, tak dam obycajnu obalku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) baby to s tými snami poznám a to som si vždy myslela, že len ja tak bláznim :-D tiež sa mi x krát snívalo, že ten neprišiel, ten nestihol, šaty zlé, kaderníčka zrušila, make up som si sama robila, tortu sme museli sami piecť, že sála nebola vyzdobená... Podľa mňa sa moje podvedomie pripravuje na najhoršie scenáre a potom ma už nič neprekvapí :-D my máme oznámenia také aké mám v albume, sú veľmi maličké obálky sa na ne kúpiť nedajú, ale rozmýšľam, že ich sama porobím, kúpim nejaký pekný papier a pôjdem na to, nemôže to byť ťažké :-) ozaj do svadby máme 198 dní, ale to letí :-))))
Odpovedať
ja 157 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a na obálky budeme asi aj pečatidlo dávať, tak sa moc teším, len musím zohnať hnedý pečatidlový vosk, červený sa nehodí :-D kacennka aj nás tak vychádzajú oznámenia, je to dosť, ale čo keď sa nám tak páčia :-) ale jedna baba tu na mojasvadba mala také isté ako budeme mať my, tak mi odpredala tie vonkajšie kartičky za super cenu a pozvánky ku svadobnému stolu sme dostali zadarmo od nej, tak sme ušetrili pekné peniažky za 50 oznámení :-) ozaj baby koľko oznámení si dávate robiť? my chceme dokopy asi 100, ale neviem či to nie je málo :-/
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam este vyse 300:( ale rychlo to ubehne.
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka letí to strašne rýchlo, my sme mali 300 prednedávnom a už máme menej než 200, čochvíľa sú vianoce a potom zistím, že vôbec nestíhame a bude panika :-D :-D :-D
Odpovedať
tie Vianoce ešte že sú :-))))
Odpovedať
len sa veľmi neponáhľajme.. takto o rok budeme nariekať, že ako sme sa tešili a už je po všetkom..
Odpovedať
Profilova fotka
barborav - tešíš sa na ježiška? :-) ja by som tento rok kľudne vianoce vynechala, toľko výdavkov čo sme tento rok mali a ešte len budeme mať a keď si predstavím, ako sa už vianoce točia okolo darčekov a koľkým ľuďom budeme darček kupovať, tak to sme mohli mať aj oblečenie pre ženícha kúpené :-/ strašne robia z tých vianoc kšefty obchodníci.. a keď vidím už teraz reklamy vianočné, tak ma ide roztrhnúť - nemôžu aspoň do dušičiek vydržať? Aaaaaach jo, asi som stará už :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - súhlasím, letí to rýchlo ani sa nezdá... :-) ale zase potom si založíme tému na koňovi a tam budeme vyčkávať :-) :-D
Odpovedať
wera ze na konovi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
wera.g presne tak aj ja keby neboli nebudem sa hnevat :-) ja nic kupovat nebudem to aj vsetkym poviem dopredu lebo nemam peniaze :-( co uz...
Odpovedať
tak by sme si už mali založiť.. nieže nás predbehnú nejaké "aprílovky" :-D
Odpovedať
teším sa na Vianoce na šalát a na pečenie :-))) a ešte z toho, že budem mať trošku volna, aj ked tento rok je 24piatok.. ja už ani nie za pol rok abudem nadávať, že ako to rýchlo ubehlo :-))) tento rok som sa rozhodla trošku menej darčekov dávať a snáď nám to nebude nik zazlievať,,, Už som začala objednávať z oriflamu nejaké veci (krémy a tak) a potom ešte niečo dokúpime (také vačšie darčeky) ja pod stromčekom nájdem obrúčku a môj mangel budúci tiež :-D sestra sa venuje výrobe dekorácii zo servítok, začala nám robiť tzv ,,knihu hostí´´. inak neviem ako vy, ale ja by som alkohol úplne z našej svadby vylúčila!!!! ]-( už teraz sa všetci tešia, aká žúrka to bude a úplne im nedochádza podstata veci.. neznášam opitých ľudí! Ja síce aj ked sa raz za rok ,,spustím´´ tak sa odoberiem do postele s lavórom a dám pokoj. Mám fóbiu z toho, že sa budú chcieť opití ľudia so mnou vytancovávať.. a ešte mám fóbiu aj z tohoto - ja neznášam, keď sa ma ľudia dotýkaju. okrem našich, frajera.. neznášam tie hladkačky po chrbte a po ruke a tak... asi to nie je úplne zdravé, ale čo už :-| fíha, ale som sa vykecala :-N
Odpovedať
jaj je pekne..teda slnecno..mohlo by byt i cez vikend 8-) ze barborka? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?