Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a samozrejme gratulujem :-)
Odpovedať
a ti si uz rozmyslala ze ci budes mat kadernicku? ja sa aj toho bojim ze nejakej pojdem a ....... velakrat som pocula aj citala ze kadernicka spravila skvely uces ze a vsetkym pacil a tak.....ALE ze nevydzal celu noc...... Tak rozmyslam na co mam vyhodit peniaze ked mi to nevydrzi?? :-( Povedala som mame nech mi spravi a ona ze nechcem lebo potom budem nadavat ako vyzeram :-) no ale....neviem....skusim este niekomu z rodiny povedat vsak by som to dopredu natrenovali aky uces a skusila by som to kolko mi vydrzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme takí popletkovia :-D :-D ale neboj Zuzi určite to zvládnete super :-) potom treba pripomenúť nech na vás myslíme :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte to co tu bolo akoze vcera vecer ani citat nejdem maaam tolko roboty az az ...po par dnoch vsetko vybalit,oprat,ozehlit a uvarit este poupratovat kedze cez vikend je velka oslava 1.rocika :-) dakujem vam za priania krasne pre Emmušku x-) zbezne nieco som zachytila no kedze som vas necitala priblizne 6 dni neviem co sa to tu dialo ja len tolko niekto tu napisal ze vidno ze mas 20 rokov ..noo aj ja mam 20 rokov a som mlada a som uz mamina ale to neznamena ze som "hlupe male šteňa co nevie co chce" neznamena to ze sa neviem postarat o malu a somacnost ...nie som o nic horsia ako ktorakolvek starsia mamina ... teraz som bola u mojej maminy-nas vztah nikdy nebol idealny a opat sa mi potvrdilo ze 6 dni vkuse s mojou mamou je katastrofa ale aj o tom je zivot,nemazna sa a nie je lahky no musime vsetko od neho prijat s uctou a pokorou a popasovat sa so svojim "osudom" a tesit sa z toho co mame aj ked su to malickosti ...stretla ma jedna tetka na dedine a pyta sa ma : ako to zvladas,taka mlada a hned decko?ved su aj ine riesenia!!! skoro som odpadla otocila som sa a odisla ani dovidenia som jej nepovedala! maximalne ma to urazilo!!!to ze som mlada automaticky znamena ze som neschopna a zla matka ?????? preco je to tak ?? ved vysoku skolu si spravim hocikedy ,moja dcera je pre mna vsetko vsetulinko na svete a milujem ju najviac v galaxii a nikdy by som koli mladosti nesla na zakrok,mozeme byt s drahym obaja stastny ze mame tak krasnu,sikovnu a zdravu dceru! nikto sa na mna tu nehnevajte toť je moj nazor ... a poprosim o vysvetlenie situacie celej do bodyk do ip ;-) a krasny dnicek vam prajem dievcence ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj trdielko a nerozculuj sa hned :-) ked si to precitas cele tak pochopis preco to bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bolo to teraz v piatok ... som mala dovolenku a ráno o siedmej začal behať po byte stále šuchotal tak som bola celkom už aj nahnevaná že ma nenechá búvať .. potom stíchol tak som zaspala späť :-) a zrazu počujem ako sa ma pýta Peťka spíš? tak som rozlepila jedno oko a on tam klačal vedľa postele v obleku :-) taký bol podarený .. potom mi povedal zopár krásnych viet a ja len jedno slovo :-D :-D :-D možno to nie je ako z romantického filmu ale bolo to krásnučke :-D :-D a myslím že keď ma požiadal o ruku s výbuchom na hlave polepenými a opuchnutými očkami tak to už so mnou hádam nejak vydrží celý život :-D :-D :-D a čo sa týka účesu ja by som určite chcela niečo jednoduchšie ... necítim sa veľmi dobre keď mám povyčesavané vlasy kadejako a bála by som sa že sa mi to hneď rozpadne :-|
Odpovedať
ale co si to bolo velmi pekne poziadanie o ruku naozaj !!!!!!!! a este ze sa dal do obleku no super :-) ja tiez nechcem zlozity uces chcem natocene vlasy mam ich dost uz dlhe a este si aj necham dlhsie nabuduci rok sa pojdem este podstrihnut aby som nemala rozsiepene konceky...ale nejako asi troska vypnut sponkami neviem....mam uz predstavu a podla mna ked ich budem mat skoro vsetky rozpustene nema mi co poadnut dufam :-D a este budem mat korunku - celenku
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik, tak to muselo byt krasne :-) ja mam uz aj kadernika aj vizazistku.
Odpovedať
Profilova fotka
no veď aj ja si nechávam dlhé vlasy .. tiež len natočiť trošku vypnúť a možno si nechám spraviť ofinku a hotovo žiadne dvojhodinové prepletance :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby len teraz fakt som si vsimla ze ta lulu si aj mna vymazala s priatelov z fb to kaslem sa ja na nu dakujem dracica za vysvetlenie no nemam jednoducho slov aj by som mala ale radsej si necham pre seba ;-) kweetinka moja kde si mi ??chybas chybas chybas ty si prvaaa osobka s ktorou som sa tu "zoznamila" :-D a ktru som si pridala na fb :-D no baby pevne verim ze nic sa tu uz nestane a tak vam navrhujem sukromnu temicku kde budeme my co si rozumieme hmmm ??? pisali ste niekto adminkam o lulu??treba ju zablokovat :-|
Odpovedať
zuzik pozerala som si album tvoj a mas tam len jeden uces a taky ty chces?? tu babu poznam byva tam kde ja :-) a to jej vlasy robila jedna kadernicka ona je strasne znama z Pezinka
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, tu sa asi neda vytvorit sukromna tema, skor na MK.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej bolo to krásne :-D :-D len svojej mamine to oznámil na druhý deň a tá celá nešťastná že sa jej ani neozval že toto od neho nečakala .. tak mi ho potom bolo veľmi ľúto :-| ja viem že je to raz mamina ale mohla to trošku predýchať keď vedela že je taký vysmiaty :-( ale možno to vnímam inak ...
Odpovedať
Profilova fotka
draci, hej, taky chcem, strasne sa mi paci ten uces, ja mam vlasy pod plecia, do jari este dorastu.
Odpovedať
slintacik mozno to tak ani nemyslela no kto vie...ale urcite sa raduje s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten uces co ma zuzka v albume je strasne peknucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi a chceš to aj také farebnučké???
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, prave som vsetko precitala a som v nemom uzase. som si o sebe nemyslela, ze som taka naivka a to mam 30. ]-( ja som jej to vsetko zozrala a este ju lutovala. v kazdom pripade moj zivot je realny. na fb s vami spojena nie som, ale ak mate zaujem, mozem poslat do ip, kde ma fb najdete. :-)
Odpovedať
beruska to robi Silvia Voštinarova pozri si jej stranku pekne ucesy ale take...na moj vkus moc zlozite....ale ako pekne su.... a budete mat zavoj??? ja asi nie ...mne sa nepaci na niektorych nevestacch zavoj ze maju krasny uces ale kvoli zavoju im to nie je vidne.... to je skoda podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
draci ja som hrozne chcela spanielsky zavoj, ale vyzerala som v nom fakt hrozne. tak neviem. este skusim taky klasicky a uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam znamu kadernicku, ona mi robila vlasy aj na stuzkovu aj na svadbu kamaratom :-) len v januari bude rodit tak dufam ze do juna bude opat vo svojom pracovnom nasadeni, aspon co sa tyka mna :-) je to slozity uces draci, ale nieco take podobne by som chcela, nie uplne take iste, ale nieco natocene a aby sa to ku koncu zuzovalo, chapes? :-D idem kuk tu stranku. zavoj mat nebudem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ja vas teraz nestiham docitat, idem robit, ale urcite sa k tomu potom vyjadrim... som ani spat nemohla :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera: strasne sa mi paci to prutene srdiecko na dverach co mas v albume. nevies kde by sa take dalo zohnat ale do cervena?
Odpovedať
sinov : vsak prave to.......ze vela veci sa mi paci na obrazku a v skutocnosti to je ine alebo zo satami sa bojim ze sa mi ani nehodia...a ze budem mat uplne ine..no to sa uvidi nabud.rok. asi ani ja zavoj nebudem mat budem mat saty a bolerko a nieco vo vlasoch mozno nejake malicke ozdobky alebo len celenku uvidime.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babušky :-) ako sa dnes mávate? :) práve som pridala do albumíku foto účesu, ktorý mi raz robili, myslíte že by sa hodil aj na svadobný? Ale asik bez závoja, že? :-( ja závoj chcem, už mám aj vybraný, chcela som ale pôvodne tak nejak rozpustene vlasy, ale nakoniec asi vyhrá drdol jednoduchý dozadu, nejaký kvietok a závoj zhora :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik, to este nevim, ale spekulujem nad zosvetlenim, teda skor melir, ja mam povodne vlasy cierne, farbim si ich na hnedo cokoladovo, tak neviem ci mi zosvetlenie pojde. ale ako poznam mojho kadernika tak ma od toho odhovori, tvrdi, ze ja som typicka tmavovlaska a mne vraj blond a svetle odtiene nepojdu.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej. weri, krasny uces, ja by som dala spanielsky krasny dlhy na obrad a potom dole, ale je to vec vkusu. aj kvietok vyrazny by sa tam hodil, ale bez zavoja potom.
Odpovedať
zuzi niektorym to nejde moja sestranica ma tmavu pokozku ma tmavohnede vlasy dala si ciernu to este jej islo ale raz si dala blond a skoro sme odpadli vsetci strasne vyzerala....vobec jej to neslo
Odpovedať
Profilova fotka
draci, ja som mala blond melir, ked som mala aj trvalu /sialene vysokoskolske obdobie, skoda ze nemam ziadnu foto v nich/, ale viac sa pacim sama sebe v tmavej, ale chce to nejaku zmenu.
Odpovedať
Profilova fotka
wera: ten uces je krasny. mat take dlhe vlasy... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?