Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja pojdem asi hladat vrbu ak mozem odkukat napad wera ;-) inak sak na fb ma uz mas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - my sme s drahým vystrihali tú vŕbu skoro svokre na záhradke :-D ale viem kde sú také, nemáš cestu na záhorie? :-D meddy - vitaj u nás :-) a aké by si chcela pierka? lebo ja nie som profík, ale baví ma to, teda nemám problém :-) ak chceš, pošli mi do ip tvoj mail a ja ti pošlem fotky pierok ktoré som robila pre nás a uvidíš či sa ti budú páčiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuška - trúúúúúba som, keď všetky nicky spojiť s menami uff moja hlava deravá :-D kľudne odkukaj, keď prídem domov zo služobky, odfotím to naše srdiečko a pridám ho do albumíku - možno pomôže :-)
Odpovedať
Dbreee raaaanko dievcence :-D Ja som teraz vstala, az sama nechapem a to sa este citim, akokeby ma niekto zobudil o 6 h. rano. ]-( Nastastie sa mi nesnivalo o jednej osobe vooobec, ale.....snivalo sa mi, ze som sa vydavala. Predstavte si, viac ako polovica hosti neprisla, pretoze sme vobec nerozdali oznamenia. Nemala som ani svadobne saty a obrucky vyberal drahy sam. Ale boli krasne. Rano som az pozerala ci ju nemam na prsteku :-D A po svadbe sme hned isli s patiou na chatu. Bola som sklamana, ze tolko ludi neprislo, ale na chate som sa uz fajne bavila :-D To su mi sny.... :-D :-D trdielko - nestresuj, kvoli tomu, co sa tu popisalo vcera, ze "vidno, ze mas 20 rokov". Kedze si si neprecitala vsetko, tak tam bolo aj to, ze aj ka clovek nieco odzite a ma aj tych 20 rokov, rozmysla a sprava sa uplne inak. Takze nehadzeme vsetky do jedneho vrec. A dievcence - aj ja by som chcela spanielsky zavoj, vlasky len jemne zopnute natocene....a ten zavoj samozrejme len do kostola a na fotenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj kočky a môžem sa vás spýtať že koľko máte rokov a koľko majú vaši miláčikovia ?? ako sa to tu už riešilo pardón :-N ja som len zvedavá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera ok ;-) ja budem rada, máme maličkú svadbu, tak ich budem potrebovať len pár, ale ja som lenivá a nie som ani taká zručná, aby som ich vyrobila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy a kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska do 30, len rodina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a my do 20 a to budeme mat aj kamaratov :-D a kde budete mat?
Odpovedať
Bybi - kraaasne, krasnucke satocky ;-) A velmi ti pristanu. To ramienko vyzera dobre...A zlate, ze "to som realna ja" :-D :-D :-D
Odpovedať
slintacik.........obaja mame 23r
Odpovedať
Profilova fotka
beruska nám to naskočilo, keďže ja mám ešte 2 súrodencov a priateľ 3 :-D . A kde to budeme mať ešte netušíme asi vo vedľajšej dedine, je tam pekná reštaurácia, len než sa rozhýbeme, aby bolo ešte niečo voľné, keďže svadbu máme v januári :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slintacik ja mám 33 a priateľ 29
Odpovedať
Profilova fotka
jeee tak to sme rovnako mladí :) aj ja mám 23 ( do 11.11.) a Peťko mal teraz 26 ozaj dracica nemáš nejakú zdrobnelinu alebo tak ako by som ťa mohla oslovovať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate najvyssi cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ale podľa fotiek by som Ti povedala menej ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska tiež si myslím :-D :-D :-D akosi nám toho ešte veľa chýba :-D A vy budete mať v TT?
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik wau ďakujeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintáčik - ja mám 22 a môj drahý čoskoro 28. Svadba bude v deň nášho 4tého výročia a to budem mať skoro 23 :-) meddy - kľudne, a akej farby by si ich chcela? A chcela by si aj veľké pre rodičov? Aj také som robila a vyzerajú jednoducho a pekne (teda podľa mňa) :-D - veď pošlem fotočky :-) bambula, ty budeš krásna tak jemne s tým závojíkom a vláskami, už sa neviem dočkať vašich fotiek :-))
Odpovedať
no mozes co ja viem...mima ...volam sa miriam
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa neviem dockat vsetkych fotiek :-D ja mam 22 a drahy 32 :-) svadba bude skoro presne po 4 a pol roku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: jedine zeby si vedela o dakej vrbe v malackach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik - ja ma 30 a priatel 31
Odpovedať
Profilova fotka
wera pošli mi to do mailu a ja ti pošlem farbu organzy, akej bude výzdoba. Chcela som si ju hodiť do albumu, len tá fotka je príliš veľká a nejde mi zmenšiť :-| . A určite si nechám poradiť ;-)
Odpovedať
Wierocka - ja som si myslela, ze si ma tu nikto ani len nevsimol, uz som bola na ochode :-| Ale dakujem. Zlatucka si. A mne sa strasne paci v tvojom albume ten uces (drdol hore)...ale mne by to nepristalo. No na tebe si to viem zivot predstavit ;-) A jeeeeej, vy v den svadby budete mat 4.vyrocie? My v den svadby 3. vyrocie. Pret aj ten datum ;-) Inak ja mam coskoro 25 a drahy 28.
Odpovedať
Profilova fotka
aaale bambuu sak my vieme o tebe :-) sme radi, ze si tu teda ja som rada urcite :-)
Odpovedať
swinov - teba najst na FB, to je umenie :-D VAs tam te tolko :-D Ale uz ta mam.
Odpovedať
sinov a nemate v malackach les alebo potok nejaky alebo tak?? my budeme mat 4 roky v decembri vyrocie :-)tolko sa spolu uz trapime :-D zartujem
Odpovedať
Profilova fotka
bambi: no co uz s takym menom. uz musim vydrzat do svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci aj my budeme mat v decembri 4 roky :-D kolkateho mate? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?