Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Simi - a co si budeme klamat? Nie je to tak? ;-) :-D Vies, .... aj ma napadlo, ona keby nieco z toho co tu natrepala, myslela vazne, tak by niekomu napisala aspon nejaku postu, ze ako ju to mrzi, ze to chce vsetko dat do poriadku...alebo co ja viem, hocico....ale ona rovno vsetko hned vymazat.... To tiez o niecom svedci.
Odpovedať
Simka - a nie si ty nahodou tehu???? :-D TAke zmeny chute a vobec...take chute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petka no hmm..ja este tehu niesom, ale moj manzel co robi? pridem k nemu, zdvihne mi tricko, zaklope na brucho, prikloni sa a sepka mu ,,ahooj, to som ja tvoj ockoo" :-D :-D no uvaz.. tiez je taky blazon :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si musim ist na to zapalit a potom idem spat. Dobruuuuuu noooooocku
Odpovedať
Peti - to bolo zlate ;-) Ten tvoj Tomi musi byt expert. V nasom pripade som to skorej asi ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Deni niee cosi, ma prist mrcha..to preto.. uz sa mi aj xichtik vyhodil trosilinka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nie je to super? Padnete do postele a taketo srandicky :D babulky idem ja hajat:) Pekne snicky:)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, nuz..opet musim iba suhlasit, setris mi pismenka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka je to pekne, to ano :-) tak sladkeeee sny ;-)
Odpovedať
Peti - dobruuu nocku. Simi - my dnes asi kazdu vyprevadzame :-D A jeeeej, tak to je krasne, ze "klop, klop, to som ja tvoj ocko" :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bambi :-D my sme taky nocny vtaci ;-) vies Deniska ja sa tak strasne tesim na tehotenstvo, Ondrik bude uzasny pocas neho a aj k babetku.. uz teraz mi hovori co a ako, predstavuje si, sniva a mne sa to paci.. hovori, ze ked budem tehu, kupi maly tranzistorik (ake skarede slovo :-D ) a bude ho davat ku brusku a bude pustat malemu pesnicky.. :-) no a to klopkanie robi kazdy den.. asi mu uz biju naozaj bio hodiny :-)
Odpovedať
Ta uz by ste na ten "vybuch" nemali cakat, ked to takto krasne tika ;-) JA viem, viem....mate iste plany, ale tak...pride tak pride ;-) Verim ti, ze sa tesis. Ja takisto a to si musim trosicku pockat, ale po svadbe cakat nebudem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved to, ze prvy ciel bol dojst do svadby bez tehu a teraz ma uz zase nic tak velmi nedrzi, len nejake okolnosti, ale ved ty vies... teoreticky by som mohla v decembri otehotniet ;-) Ondrik mi hovori, ze kludne mozme aj uz, ale vaham kvoli tomu stahovaniu..chcem si uzit tehotenstvo v klude a bez stresu.. a nie sa stahovat, malovat, pratat, behat po nakupoch co do bytu, riesit.. rozumies.. tak som na vazkach...co myslis ty? :-) myslim, ze aj mamka a svokrovci by nam pomohli zo stahovanim a budovanim si hniezdecka.. ale tak.. co ja viem.. cas ukaze asi? :-)
Odpovedať
Jooj, tak jasne...chapem, ze si to chces uzit. Ale tak vsetci by stahovali, a ty by si sedela na lavicke pred bytovkou, hladkala si brusko a vyhrievala sa na slniecku ;-) ;-) A s tymi nakupmi to zas take strasne nemoze byt. A ako pises, ma vam kto pomoct. Ale ako pises "cas ukaze" :-) No ja by som sa uz nemohla dockat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate som si teraz uvedomila, ze toto rozhodnutie stoji len a len na mne..vidis, to mi do teraz necvaklo..uff.. ale tak vies, ze keby sme otehotneli budem stastna, len asi este mesiac dva pockam..paci sa mi ako to vidis z tej pozitivnej stranky, ze budem hopat na lavicke, na slniecko a ... zeby dirigovat? :-D :-D pripadne organizovat :-D nuz predstava je to kazdopadne prijemna.. :-)
Odpovedať
Tak 2 mesiace uz nie je vela :-N V decembri by sa to podarilo ;-) a v juni by som pridavala ja fotky zo svadby a ty z bruska a z maleho mimi ;-) No bodaj by. Tak dirigovat - jasneeee, domacnost bude zariadena ako si to pani domu predstavuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) v juni z bruska a niekedy v septembri mimi ;-) jeeeeeeeeeeej ja chceeeem...az mi srdce podskocilo pri tej predstave... uvidime, nechame tomu volny priebeh :-) saticky kedy ides obzerat? skusat? ;-)
Odpovedať
Tak moja, teda na Vianoce - vianocny darcek ;-) Najneskor!!! :-N Hm...saticky? Ani neviem, nejak sa neplasim. Aj kvoli tej skusenosti tu v nasom salone.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) rozkaz sefe ;-) :-D neviem si predstavit, ze uz na dalsie vianoce by bolo s nami mimi.. v dobrom... je to takeee neuveritelne.. :-) ale bola by som rada, keby sa tu nejaka kocka ku mne pridala, nech niesom v tom sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj Deni nevies ci vykupuju svadobne saty aj do salonov? to asi nie co? ]-(
Odpovedať
O Booooze, ta my tu o detickach a akurat pozeram talentmaniu, bol taky malinky chlapcek, bol uzasnyyyy :-N x-) x-) ako tancoval. Az mi slzy vysli - perfektny. Tak veru, Simi, to by bolo krasne, prve Vianoce s babätkom ;-) Ja by som sa s radostou pridala.... :-N ale...
Odpovedať
Profilova fotka
jeej teraz idu talenty? :-) ale, ale, ake ale? co ked uz nedojde mrcha tento mesiac? wow to by bol gol :-D sak sa pridaaaaaaaaj ku mne..otehotnieme v decembri aaa v juni bude este take male brusko aa mozes si dat saticky strihane pod prsiami, vies ake myslim? jeeeej to by bolo fest zlate.. :-)
Odpovedať
O, tak toto veru netusim. Ale skus niekam napisat maily. Mozno ze ano. ;-)
Odpovedať
Simi, Simi - v juni by uz bolo brusko az-az velke :-D Ale pre mna by toto bol ten najmensi problem ;-) Beriem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pokusim sa predat a ak by sa nedarilo tak rozposlem maily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deni co beries????????????????? zartujes?? ci??
Odpovedať
A nedala si saticky este na bazarik? juj, tak ja by som nesrandovala, keby nebolo take tazke milacika presvedcit ;-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
este nie..ale chystam sa ;-) a aj topanocky a tak.. prosiiiiiiiiim prehovor hoo :-) :-)
Odpovedať
Moja zlata, ja budem donho hucat ;-) to si pis. A mozno nejak "udriem" na to jeho slabe miestecko :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem silnooo drzat palce.. a ako dlho ste spolu? idem ti pisnut IP..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?