Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo ze ju tu niekto spoznal..
Odpovedať
Uz som napisala jednej babe z tej temy Januar 2011....len aby vedeli. ;-) A ten potrat by bol jasny, keby v tom vsetkom pokracovala. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
petka no a? mna tu spoznali uz viacere, co ma poznaju osobne..chaba vyhovorka..ja som ju aj tak vzdy volala lulu... bambi ktorej? tej co pisala vzdy? haha ze aka misia toto :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Amur je ten ked stojis pred kauflandom a pozeraz za neho,tak je to blok nalavo :)
Odpovedať
simi - hej, ved sa tam striedali takmer len oni dve, teda co ja som si vsimla. No misia, fakt ;-) Ale nech si aj ony davaju pozor...
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja neviem..mne je to desat ci ma tu niekto spozna..aj v albume mam nase mena a adresy..
Odpovedať
Profilova fotka
petka myslis za kauflandom, nie tam kde su vchody do kauflandu, ci? viem kde je maja, lena take vyskove.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka ja takisto.. nase oznamko aj s adresami..nase fotky.. vsak existujem a za co sa mam hanbit? vediem zivot za ktory sa nehanbim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vy tu mate hotovu kriminalku :-p lulu boze ty si ako priatelka mojho brata nemas pojem o zivote a vsetko ti bolo nosene az ku noham. ja zijem vo svajci a napriek tomu sa musime s priatelom riadne na robit a kazdy druhy tyzden na nevidime, lebo ja chodim do prace vecer a priatel ma rannu a pred letom som mala 6 rokov pracu ked som robila cez vykendy a poveceroch a priatela som nevidela a ked som mala ja volno bol on v praci. Boze take nieco by som si nevymyslela aj napriek tomu ze sa 4 roky pokusam otehotniet a do svadby ho musim tlacit, lebo my hovori ze pomaly pomaly... On teraz spi a ja som sama na nete, lebo priatel o piatej vstava...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak simi:) okolo amuru ides ked ides do leny - ten je 13p a modry teraz,ze? Tam mam kamaratku,teda teraz sa do matejoviec odstahovala. Amur je kolmo na kaufland,nie pozdlz
Odpovedať
Profilova fotka
milaciky ona si vsetko vymysela.. nic jej nebolo nosene ku noham.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
amur hmm dlha bytovka? tam dole je zenska dr., ten je to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambi kde si? :-(
Odpovedať
Baby dobru noc!!
Odpovedať
tu som, tuuu ;-) - len som sa zatulala, obzerala som pricesky na nete ;-) Chcem dllllhe, dlheeee vlasky :-D :-D Ale radsej by som vlastneee....
Odpovedať
Profilova fotka
bero dobruuu a sladke sny.. :-)
Odpovedať
Bero - dobruuuu a krasne sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi tak budes musiet vydrzat a oni dorastu ;-)
Odpovedať
ach jaaaj, to potrva, strasne pomaly rastuu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Je dlha - 4 vchody a neviem ci je tam dr..ked som tam byvala,tak tam este nebola.. Baby a budeme si este verit? Nebudeme sa teraz navzajom podozrievat? :-(
Odpovedať
Peti - tak ako sme pisali, budeme si davat bacha, ked pride niekto novy, moze sa tam skryvat ktokolvek. Ale tie co ste tu, ste skutocne, podla fotiek na FB, su take prirodzene,...a nie len "JA, JA, JA"... a tebe verim, ty vies preco... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ehm mam pocit, ze budem verit tym, ktore zatial poznam a pripadne novee si preluskneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si vazne poklad..inak tu mas uzasnu foto..tak sa na nu dobre pozera..take dobro a pokoj z nej idu:) Baby tomi zase vyziera sladke:D odpadnem z neho :D
Odpovedať
Ja si myslim, ze zatial z toho co sa tu popisalo, boli len jej prispevky ciste bludy....
Odpovedať
Profilova fotka
tomi je tvoj nastavajuci? ja akurat pucim minonky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ty si bohovska, ziadna servitka pred usta.. ze ciste bludy :-D :-D
Odpovedať
Ou...nerobte chute :-p Ja uz ked zacnem pocitovat hlad alebo chut, musim utiect do postele :-D Nou si to kompenzujem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som neodolala musela som sa sem este k vam kuk :-D pc som vypla, ale mobil ma lakal :-D Petka, ja vam verit verim a budem verit, ale uz budem mat pochybnosti pri novych babach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som sa uz mala pobrat.. :-D dnes mam desne zravy den.. uz naozaj neviem, co by som mala do seba vopchat.. teraz som si pripravila oriesky... jak by nieee, no sak po sladkom mam chut na slane.. ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
Ano simi:) tomi je moj buduci manzelik:) Prave sa smejeme,ze ked nase deti dostanu sibacku alebo mikulasa,tak tato im vysluzky preriedi :D tomiho navrh change-u (vymeny),co ho teraz napadlo: za velku milku spravi ulohy a za zajaca alebo mikulasa zrusi zaracha :D. Aj ti vasi chlapi su taki blazni? :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?