Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ruzi ja sa tak so segrami doberam, ked nejaku somarinu urobime - ze no co si to ty koza roza zas vymyslela... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne su tie pierka lady... Ja mam tiez tak v plane viac maslicky a do stredu kalu... Hostia maju v strede len kvetnku a goralku :-)
Odpovedať
ach wera kde je? :-( vzdy sa jej xcem nieco opytat a neni tu :-(
Odpovedať
jani, prave som nasla kde tu mame hobbycraft, takze plan na zajtra - navsteva hobycraftu!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bro, ak mozem odporucit, chod tam bez draheho ;-) My sme tam boli minuly tyzden, ja by som tam mohla aj tyzden chodit, moj sa docela nudil, ale bol zlaty, tak trpezlivo cakal kym si pozriem vsetko co ma zaujime... Ale povedal, ze nabuduce nech idem radsej sama :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Simika a teba zajtra prajem nadherny dnik, aby to bolo presne take ake to sami chcete mat x-)
Odpovedať
bybi a kupili ste nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja som kupila tie iste kaly co aj lady a stuzky na pierka, goralky a uz ani neviem co este :-p Ale keby som bola sama, tak asi vykupim polku obchodu, takze bolo aj dobre, ze tam bol drahy so mnou :-N A bolo to aj super na inspitracie, lebo niektore veci co sa mi tam pacili som si nasla na ebay za tretinu ceny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak bybi. uz len na inspiracie sa tam oplati chodit. aj ja chodim sama, cez obednu prestavku. tiez tam rada chodim, je to straaaaasne velke a je tam vela veci. cele oddelenie tam maje svadobne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam z roboty daleko, aj z domu to mam asi 15km... Ale ja mam rada take obchodiky x-) Ja by som tam vedela aj cely den chodit, kazdy jeden regal by som presla... Napr organza tam stoji asi 13 libier, ja som nasla na ebay 25cm x 29m za nejakych 7 libier :-) Tak neskor asi kupim jedno balenie na vyzdobu auta a uvidim co si sama budem robit salu, alebo to necham na aranzerov... Podla toho sa rozhodnem..
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, pozerala si uz aj na trhu tenmaterial na vyzdobu? Ja som videla v obchode kde mali zaclony a bolo to take iste ako organza. za nejakych 70p za meter.........aj na trhu maju. popozeraj.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nepozerala, ja ani na trh nechodim tu, ani neviem kde by mohol byt... Ale viem ze mame v meste taky nejaky obchod, tak pojdem aj tam pozriet... Ja by som najradsej vsetko hned nakupila, len neviem kde by som to este rok vsetko skladovala... A inak neviem teraz s tou vyzdobou, ci si to mam sama, alebo nie... Zase si neviem predstavit, ako to tam budem chystat, potom po svadbe ist vsetko zase odpratat... Uvidim kolko nas to vyjde, mozno dam len nejake drobnosti moje, na ktorych by som vedela usetrit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja budem mat brachove auto takze bude k dispozicii aj pred aj po svadbe. tak vyzdobim den pred tym. To staci 3metre materialu, 5-6 prisaviek a umelych kvetov, balenie stuhy a je. Aranzerka si pocita aj ze cestu....... Ja kupujem tu ci je to z obchodu alebo cez ebay a poslem domov dorucene pred svadbou. aj ja som taky kontrol freak, ze chcem vsetko sama aby to bolo presne podla mojich predstav. Ja som asi bridezilla. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady ja som skor myslela salu... Auto budeme mat nase, vcera sme sa o tom rozpravali s mojim a sme sa zhodli, ze zbytocne vyhadzovat za prenajom peniaze... A aj tak, co sa odveziem par km... a my budeme spat tam kde bude hostina, tak na druhy den ho zoberieme rovno domov... Len neviem ako auto vyzdobim a tiez by som to najradsej robila sama, ale ja budem doma a unasich a drahy doma u jeho rodicov a my byvame 180km od seba... A nemozem zase auto vyzdobit 3 dni pred ked na nom bude este jazdit... :-| |-| =-) Fakt netusim ako to spravim...
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzdobu na auto si ale budem sama robit :-) uz mam nejaku predstavu co by som asi chcela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, tvoj nastavajuci by mohol but v hoteli aj s rodicmi noc pred svadbou........ moj tiez tak bude. Ja doma, oni vsetci v hoteli. teda taky je plan. ja budem mat vyzdubu od perinbaby, prenajom a sama si to urobim. pozri yddoby.sk. prenajom bude okolo 250 eur, cize sa to neda ani porovnat s formamy ktore si rataju aj 2000 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam salu vybratu, kde sa prenajom neplati, len na osobu, prenajom je free. A moj nechce ist do hotela, on chce byt doma a pride odtial az v den svadby... to je 2 hodky autom a on nejake extra pripravy nema, oblecie sako, nageluje vlasy a je hotovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
daj auto vyzdobit svokre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička som tuuuuuu :-) baby ahojte, veľmi ste mi chýbali :-D len som sa sem skôr nedostala, je toho veľmi veľa dnes v práci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nám prenajme afto náš kamarát - hlavný družba ako svadobný dar - totiž môj drahý chce nejaké extra, a keď o tom počul náš kamarát, tak hne´d sa toho ujal, že on nám ho prenajme, ozdobí aj nás bude voziť v ten deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tu sama - pekne teda ]-( :-D už odchádzam z práce, tak sa majte krásne a pokúsim sa večer sem dostať ;-) PS v nedeľu natáčame predsvadobné video, to bude prča :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi - zajtra už máte svadbičku? juuuj držím palce, nech vám svadobný deň výjde podľa vašich predstáv, budeš určite nádherná nevesta :-) už teraz sa veľmi teším na fotky, užite si váš veľký deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierka predsvadobne video? takze budete pozovat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej predsvadobne, zasnubne a na konci bude - pokracovanie 7.5.2011 :-)
Odpovedať
lady mas uzasne fotky ;-) a weri tesim sa dufam ze uvidim hehe 8-) :-p
Odpovedať
Woooow Vieruška....potom pridaj na FB :-) Nech Vám počasie víde :-N Baby boli sme v Piešťanoch ani sa nepýtajte :-D No u očnej v poho....hned keď sme prišli možno 5 minút sme čakali 8-) Ale dám si aj okuliare lebo niekedy mi z čočiek šibe :-D Tak za okuliate vyše 300€ :-p Ale to bola optika v auparku...a je to Talianska značka takže sa ani nečudujem a za čočky okolo 70€ :-o :-| Ale šak o.k. No v Auparku bola lego výstava(také z lega postavičky,zvieratá a tak :-)) Tak som si to odfotila jak malé detsko ale nevadí :-D :-D V Exisporte mali výpredaje tak som si kúpila nike botasky zo 120€ na 35€ :-o :-) No nekúp to? :-D Mali tam aj malinké nike capačky ale stáli 30€ :-o :-S Cez internetťa to víde lacnejšie ;-) Ale ako také obchodi nič moc :-| A potom na druhej strane tam boli postavičky z Toy Story 3 vyššie než ja :-D TAk aj tam sa fotili..no tak aj ja som sa odfotila :-D :-D Bol tam ten kovboj a ten Buzz či ako sa volá :-D Ale v jednej optike len tak sme sa boli pozrieť a jedna predavačka ma totálne na*rala Ja že kontatné šošovky by sa dali objednať alebo nejakú vzorku? A ona že ako tebe 15-ročnej mama n´dovolí dať si šošovky? Tak som otočila a šla späť ]-( ;-) A kúpili sme si sendviče lebo sme umierali hladom...a zadarmo zmrku nám dali- mali ochutnávku :-D :-N Potom v Tescu potraviny a ešte také tenisky na von a tak ;-) No a v Daichmane som si kúpila také zlté "čínanky" za 10€ no nekúp to? :-D Potom v Kik ešte do kuchyne také na príbori,na kávu takú dózu a čelenku že 1€ nekúp to? :-D :-D A potom som zbadala také destiatníki(alebo dózy :-N) Že 2 ks za 1,99€ Bude mať malinká na ihrisko,výlety keď budeme chodiť :-) A jena je taká väčšia a druhá taká na hrozno..na ovocie :-) No a potom som zbadala niečo podobné ako baliaci papier Macko Pooh mali rôzne farby...to som musela kúpiť :-) ZA 0,70€ :-) Tak kúpime obojstrannú pásku a dáme malinkej na skrinu keď kúpime ;-) Alebo kúpime nejaké lepidlo na stenu a dáme ako "tapetu" :-) Mám aj pofotené ale na booku mám zaprataný disk lebo mi foťák robí veľké foto :-p A zmešiť to vie iba sesternicin muž :-D :-D :-D
Odpovedať
Booože aký príspevok som dala :-D
Odpovedať
taky dobry..rady nad zlato :-D :-D
Odpovedať
Jaaaj a zabudla som kúpili sme si takú čínu(také jedlo) čínanci predávajú v Tescu aj v Trnave aj v Piešťanoch :-) Vidíte ako sa Radko vyhýba vareniu??? :-D :-D
Odpovedať
Ružička že?? Jedna podstatná rada čo sa ti zdá dobre tak kúp a potom sa vyhovr že nekúp to? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?