Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Kde stee? :-D Asi večeriate :-N Aj ja pri notbooku :-D :-D Aj s taneirom v ruke :-D
Odpovedať
Bože ja mám dnes asi deň s pravopisnými chybami :-p :-D :-N A asi trpím samomluvou :-D
Odpovedať
asi sa venuju svojim polovickam :-p
Odpovedať
Ružička....tak tá moja pozerá správy na joj-ke a mňa si nevšíma :-D :-D :-D :-D Sorry že som dlhšie neodpísala zase brázdim po mmb ako keby toho dnes nestačilo :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Ahojte idem ja špekulovať a vymýšlať :-D :-D Myslím také kravnky pre malinkú :-) Brú nocku a príjemný zvyšok večera ;-) x-)
Odpovedať
baj baj ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
inak co sme s Bero rozoberali ako cukrarka bude vediet navrh, tak kukam ze niektore cukrarky maju i webove stranky a tam maju vzory, takze aj toto treba kuknut :-)
Odpovedať
tak kukala som torticky a niektore su riadne palky, no klasika okol 120 eur, ale su aj za 30 eur co je normalna cena, takze fajn, esteze fakt xcem malu ;-) :-p tak som rada
Odpovedať
inak kukam ze ked mate vsetko komorne i ceny su oka , tak mozno sa dam i na tie kolaciky ak to poberiem z jednej cukrarne x-) a jak sa kukam na obrazky tak som i chut dostala, tak nejake mozno dam na stol a zvysne zabalime hostom na domov kto bude xciet, samozrejme i ja si pobalim na neskor hehe :-p :-p :-p
Odpovedať
Dobré ránko :-) Ako viete čo ide Radko robiť na raňajky :-D :-D Že klobásu :-D :-p Ja to jesť nebudem :-D
Odpovedať
Ružička...Ty čo tu robíš o pól noci? :-D Ja som vtedy vypla TV a šla do postele k Radimovi :-D :-D POtom sme ale do 1-nej kecali :-D :-p
Odpovedať
:-) no lenze ja s priatelom nebyvam, takze nema moc ku komu ist
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko dievcence hlasim sa vam z palarikova od svokry ;-) vcera sme boli u pani cukrarky mila zienka popozerali sme si aj torty aj ostatne dala nam papier -cennik zakuskov robieva 64 druhov zakuskov ma jdnotnu cenu a to 0,23 centov=1 kus=kremove zakusky drobne pecivo=nekremove=linecke a pod=0,10 centov parada ...len nevieme vybrat z toho vyberu ;-) tortu sme si vybrali tiez 2 poschodova biela so zlatou maslou mam ju v albume =30 euro :-) chceme malicku lebo moja mamina dava robit penovu velku a teta mi upecie orechovu mensiu tak naco nejaku obrovsku :-) a tu smajlikovu dam robit na rozlucku x-) zajtra ideme ku kameramanovi tesime sa ;-) tak pekne vikendujte dievcence p.s.necitala som vas
Odpovedať
Trdielko :-) Aj tebe pekný víkendík ;-) Baby jaké pekné bodynká x-) http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb...
Odpovedať
Ja som si schrúpla... :-D :-D Odpočinok musí byť ;-) Ružička....jaaj :-) :-N
Odpovedať
To kde steeee a ja že tu budem dočítavať :-D Radko sa prekonal robí kapusnicu :-) :-p :-D Mňaaaam už sa neviem dočkať 8-) :-D A ja som zatial stihla vyjesť malú dezertnú misku kyslej kapusty :-D Žeby tehotenské chute?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, konecne sa mi podarilo prihlasit. A mam novinku, vcera sme zazili sok, prisiel mamcin brat a doniesol nam svadobny dar-velikansku plazmovu telku. Som odpadla, ze co to.
Odpovedať
Zuzi,...wooow supeer :-D :-) Len aby si veddela je to dosť nákazlivé..ten môj je pri tom celý deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ved uvidime :-) ale prekvapko to bolo riadne. Tak aby sme sa do toho uz pustili. Aj fotografov ma 2 znamych, tak snad sa podari aj lacnejsie. Az na to, ze su z ba, no neva.
Odpovedať
Zuzi...supeeer dajú lacnejšie určiiite :-)
Odpovedať
Booženku asi víkendujete :-) Simi...myslím na Vás :-) Dúfam že je všetko ako z rozprávky x-) Nám volala tatinova sestra celá family je u nich...majú tam "jarmok" to je taká večšia dedinka pre Piešťanoch..tak ideme iba na chvíľku aby sa neurazili...jednak je zima a moc sa mi nechce :-D :-p Ale pre pokoj v rodine :-D
Odpovedať
Tak sa majteee potooom sa ozveeem :-D :-)
Odpovedať
cauko
Odpovedať
Ahojte no boli sme....no celkom to ušlo :-) Som zjedla celú cigánsku :-D :-D :-p Šak ja budem mať v 13tt brucho ako v 20tt :-D :-D :-D Teraz som sa stihla porezať takže celkom ok :-D :-D
Odpovedať
A tu je nejako mŕtvo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ako som isla domov, tak som stretla 3 svadby, teda podniky, kde boli svadobne auta.
Odpovedať
Zuzi...woooow vyťažený dátum ;-) :-) Ozaj naša Simi sa už zabáva a už je v manželskom zväsku...už sa tešííím ako napíše aký bol jej deň "D" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som zvjedaf :-)
Odpovedať
Ideeeem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera :-) PS: Simi pridaj aspoň jednú foto zajtra aká si bola nevestička :-)))))))))) Nevieeeem sa dočkať a myslím na teba celýýý dnííííík :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a ja su tu obavam ze opat nestihnem docitat a tu mrrrtvooo :-D juj aj ja dnes myslim na Simonku uz sa tesim na fotky sice pocasie im az tak neprialo ale nevadiii fakt zajtra aspon 1 fotku daj Simonka ked sa vyhajate po tej vasej velkej slave aka si bola kráááásna nevesta x-) zuzka perfiššny darcek aj taky chcem od niekoho :-D :-D chichi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?