Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby myslim ze Simka bude mat zajtra uplne ine starosti ako hrabat sa sem a strkat sem fotky, bude mat daleko ine manzelske povinnosti a bude urcite rada ked sa vyspinka. Napr u nas bolo dnes krasne pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, no super ze to tak dobre dopadlo u cukrarky. to bolo v leviciach? baby blizsie ko mne vy mate cukrarky? ja by som chcela tu tortu co mam v albume tu poschodovu srdieckovu :-. ale sa bojim kolko si zanu vypytaju......... ani neviem, kde mam zacat s cukrarkami, ci ist do cukrarne alebo niekomu znamemu. Simi uz je manzelka ;-) inAK ako vikendujete? ja som tala vystavena, ze nic nerobim, akurat co som umyla zeme a urobila veceru.......... luci, ako sa mate> brusko uz zacina rast? uz pocitujes nejake zmeny? :-.
Odpovedať
lady podla mna cukrarka by mala byt schopna urobit akukolvek tortu podla tvojho obrazka, mnohe to maju napisane i na svojich webovkach ;-) no a s tymi peniazkami...typujem okolo 100 eur, podla vysky a toho ovocia
Odpovedať
no a reagujem na simiku...my chapeme povinnosti a potesime sa hocimu cim nas prekvapi ;-) ja som si ista ze simika nas ma rada a coskoro dojde sa tesim ;-) a to ´´strkanie´´ fotiek nemusi byt, hlavne ze sa ukaze ona x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, to 100 eur sa mi zda straaaaaaaaaaasne vela, ved moja saty stali iba o nieco viac......... ja si ju tusim upeciem sama ]-(
Odpovedať
ja viem, ale sak ked su take ceny taak co spravis??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
upeciem sama ;-) ako vikendujes?
Odpovedať
ja si dam taku malicku, uz som si kukala nase cukrarne ;-) ;-) ;-) zmrzlo, je tu kosaaaaaaaa..aty? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlo :-D :-D :-D ja ok, pozerame jamesa bourna. videla si? tu je ok, tak akurat, ale uz je citit, ze ide jesen. zachvilu pojdeme pustit lampion, dnes to mame za 300. to tak ako male deti, pustime aj ked to bude 200 a 100 dni. a potom ich budeme mat na svadbe......... ;-)
Odpovedať
videla...hej to znie pekne, tak krasne symbolicky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasona, nie jamesa. ja truba. maj sa ruzicka, zajtra sa mozno zastavim. bru nocku :-)
Odpovedať
Janii...no ešte nie....a jedená zmena od "začiatku" tehu je tá že mi už nebíva zle :-D :-p :-) Miška...ja viem že bude mať iné starosti...ale ja si nájdem pre vás čas deň po svadbe,pôrode a ešte neviem čo všetko nás s bambulkou čaká ;-) :-) A myslím že keď si Simi našla na nás čas aj v piatok čiže deň pred svabičkou si nájde aspoň tých 5 minútz na to aby pridala jednu fotečku a napísala ako bolo ;-) :-N Veď v piatok mala tiež veľa strostí a bola tu ;-) Nás zase volali tam kde sme boli včera...že tam majú nejakú akciu či čo no proste niečo v dedine...včera nám to chceli povedať potom sa na to aj zabudlo :-D Takže tam pôjdeme..potom sa ozvem...ešte budem na noteboooku pokiaľ Radim nezakričí že ideme :-D :-D A už sa tešííím na dobrý obedík ktorý navaria po dlhom čase si dám normálny domáci obedííík :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
A zabudla som dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky, este som tu nebola prva. ;-) prajem vam krasnu nedelu :-)
Odpovedať
dobreeee ;-)
Odpovedať
JAni...ahoooooj :-) Som ťa o minútu predbehla :-D :-D
Odpovedať
Ja azse brááázdim po mmb :-D :-D
Odpovedať
Kdeeee ste sa straaaatili :-D :-D :-D
Odpovedať
uf mne sa dnes snivalo s Werou :-D :-D :-D
Odpovedať
Ružička...a o čom :-D :-D A ozaj Vieruška dnes točia predsvadobné videjko :-) 8-)
Odpovedať
pozyvala ma na ich jarmok do mesta ci co to bolo :-D :-N
Odpovedať
Ružička :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no vazne :-N jaaaaj a jaka zlata bola v tom telefone :-D :-D ze pod a nevymyslaj inak sa nahnevam :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Ideeme už majtee sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, tak my sme uz doma z dovolenky - super bolo:)))) lady - vedela by som si v tom polsku vybrat popolnocne, ale ja si ich chcem dat usit, mam presnu predstavu...ale ak by som si mala kupit, tak asi medzi 3 by som si tam vyberala, co sa mi veelmi pacili.. ale ako saty pre maminu a tak mali uuzasne.. a obleky sa nam tiez veelmi pacili... my mame s tomim taketo auticko (len nase je cierne): http://www.ford.sk/page.php?url_id=608 ale hosti budeme rozvazat tymto (zmesti sa viac ludi :) ): http://www.vw.sk/modely/multivan/ mali sme ho aj na bratovej svadbe a super pomocnik :)))) inak v pl odporucam predajnu babyboo - maluszek...uuuuzasny vyber pre novorodencov....aj pre vacsie deticky, ale specializuju sa na novorodencov, cele vybavicky.. my sme s tomim vybrali pre drobca nabytok (uplne sa hodi k nasmu:) : http://www.babybazar.sk/fotky_popup.p... maju aj s inymi zvieratkami ako zirafka :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. Ja len na skok. Vcera som dorobila pierka pre hosti, uz len pre rodicov a pre svedkov mi treba spravit. A saty mam uz skoro hotove, vcera mi zimo poslal 2 fotky, spredu a zozadu, vyzeraju krasne... Uvidim este nazivo, ale asi az po dovolenke |-|
Odpovedať
Peťkaaa.....to ste už aj kúpili? :-) Nám sa tiež tento páči ale je moc drahý celá sada :-( :-N my kúpime niečo takéto niečo to dlšie vydrží..môže použiť aj ako školááák :-) http://bratislava.tetaberta.sk/offer/... len nie vo modrej farbe ;-) tato je peknááá http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?c... Bybi...supeeeeer že už máš pierka :-) Kedy idete na dovču? Keď by som ta už nestihla tak peknú dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu pekne,taka klasicka studentska :) Este sme nekupili,to sme len pozerali,ze sa nam to super hodi do nasej izby - mame velikansku izbu, a ked odtial vyhodime velky stolny futbal,tak sa tam cela ta zostava bez problemov zmesti..
Odpovedať
Profilova fotka
lulu az v stredu :-) do vtedy sa este ukazem... Dnes nam treba aj balit, lebo po praci sa mi nebude chciet a este cakam aj kamosku zajtra a v utorok chcem ist ja za naj kamoskou, sa vratila dnes zo SK, tak na to cas nebude... Ale taaaaak sa mi nehce, neznasam balenie a este viac vybalovanie...
Odpovedať
Peťuuš...hej...ale máme to už prešpekulované ;-) Na stôl príde prebalovacia podložka čiže bude to taký prebalovací pultík :-) A do poličiek zatial nejaké hračky ;-) :-) A do skríň Sofinkinu garderóbu :-) No my máme tú oranžovú tak uvidíme aleb spáľnu máme menšiu tak tá yb zatiaľ stačila ako detská izba ;-) :-) Bybi....a kamže idete? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?