Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
rora, ja budem zrejme riešiť opálenie do šiat v solárku... neviem si predstaviť, že by som pred svadbou išla na dovolenku. Vôbec by som si neoddýchla, len by som myslela na to, či je všetko zariadené a či treba ešte niečo doriešiť. Bola by som tam asi v strese ako sa poznám 8-(
Odpovedať
tak to ja zas som proti solarkam :-N :-N a ja sa budem snazit na tej dovolenke zbavit vsetkeho stresu, lebo vtedy sa mienim na tvari pekne vyhadzat, takze sa tam budem chciet naladit na taku pohodovu vlnu a potom uz bude svadba za par dni a aj tak by nebol asi cas na nejake velke zmeny,takze bude tak ako bude a dufam ze uz vsetko bude nachystane a zorganizovane uz pred dovcou ;-) a inac ako budete travit valentyn? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rora my valentin budeme travit dospavanim po pochovavani basy a cestovanim naspat domov od mojich rodicov. Dufam ze nam moja mama zabali aj daco papat lebo sa mi isto nebude chciet v nedelu varit ako sa poznam a valentin zakoncime unaveny v posteli. :-)
Odpovedať
no tak dospavat budem aj ja, lebo budem po nocnej, ale tak hadam pojdeme dakam na veceru alebo na pizu, lebo mam pre priatela prstienok ;-) lebo on sa tak davnejsie divil tomu, ze na zasnuby dostane baba kyticu, prsten a este mozno aj daco ine a chalan nic :-N :-N :-N tak mu teraz chcem spravit taku malu radost ze aj on dostane taky akoze "pozasnubny" aby sa mohol chvalit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas stastie ked tvoj drahy rad nosi taketo veci. Moj by to ako elektrikar len odlozil do suplika a nic nenosi, ziadne retiazky, prstienky, naramky. Ma len jedny hodinky a to je vsetko. Ani parfumy nema rad, jeden ma odomna uz 3 roky :-(
Odpovedať
no tak s tymi vonavkami je tu nas podobne, ma ich priatel odo mna na policke asi 15 a zapadaju prachom 8-( :-N ale retiazky na krk, na ruku a prstene, tak to hej, tym sa rad ovesi. len dufam ze som sa trafila do velkosti prstena, lebo som ho kupovala podla jeho prstena, ale tak uvidime, lebo ona ma tie prsty tiez take vselijake pokrivene :-N
Odpovedať
ja takisto solarko neuznavam 8-( trubice tam menia raz za sto rokov a vobec nedodrzuju predpisy.. viem, ze ani slnko nie je bohvieake zdrave, ale uprednostnujem prirodne opalenie 8-) a co sa tyka valentina, tak tento sviatok my dvaja neuznavame, takze to bude dnik ako kazdy iny, no krasny ako kazdy iny ked sme spolu :-D :-p
Odpovedať
Ja idem do solárka väčšinou vtedy, keď sa potrebujem opáliť na nejakú príležitosť a inak sa nedá. Som veľmi vyťažená prácou a školou, takže prírodného si moc neužijem :-( A čo sa týka Valentína, idem pracovne do Prahy v nedeľu, tak beriem so sebou aj polovičku a urobíme si tam pekný nedeľný večer a ostaneme tam do utorka, už sa tešíííííím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sigsauer , hej pomylila som si datum :-) malo to byt 11.6.2011 samozrejme...to asi preto, ze ja by som sa vydavala aj hned..:-)takze pomalicky mozem asi zacat aspon s predstavami, ako by to asi mohlo vyzerat a hlavne s miestom.
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g , to vazne??a ja ze do buduceho roku mam s takymito vecami cas..:-) to aby som zacala nasich pripravovat na to, aby setrili :-)lebo sami to asi neutiahneme vsetko...a odkial si?ze by si poradila nejaku dobru restiku ....
Odpovedať
baby, ktorym budu svadbu platit rodicia, neboli oni nastvani ked ste im to povedali?? =-) lebo ja si to neviem predstavit v reale, ze by som dosla a povedala budeme sa brat, ale nemame na to, tak nam prispejte :-N :-N alebo to rodicia beru ako samozrejmost? nebojite sa ze kvoli plateniu vam budu zasahovat do priprav?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ja si budem platit svadbu napolovicu a to saty, fotografa a hudbu a ostatok mamka, mamka ked sa o dozvedela tak na polovicu bola v poho ale aj trochu smutna ze sa jej nikto nepytal na to ci ma na svadbu peniaze alebo nie, preto som sa rozhodla ze aspon polovicu si zaplatim a jej ostane uz len kolace, aperitiv a jedlo
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nam platia dosťveci rodicia, a vobec nam do nicoho nezasahuju. ja by som si chcela platit saty a nejake drobnosti....a priatel si plati oblek,obrucky... a nie je to vobec blbe, ze nam rodicia financne pomahaju ,prave naopak dost nam to pomaha :)
Odpovedať
tak ja sa len pytam, lebo som tu na fore citala taku temu a vidim ze je to bezne ze rodicia to financuju, ale bola som trosku udivena, lebo nie kazdy hned ma na to aj financie =-) tak ci to vzali ako svoj nutnu povinnost alebo sa ponukli aj sami daco zafinancovat... x-)
Odpovedať
rora Ja som na nich vysla s tym ze my si svadbu zaplatime sami lebo viem ze mali ine vydavky. Ale oni na mna vyleteli ze svadbu budu platit oni, lebo svadbu robia rodicia. Takze oni ani nechceli pocut o tom aby sme si my mali sami platit svadbu.
Odpovedať
rora A ako to bude u vas?
Odpovedať
no my ani nemame ine vychodisko, nez si to platit sami. a kedze uz mam konecne normalnu pracu na plny uvazok tak hadam ze od takeho marca zacneme z kazdej vyplaty odkladat tak aby sme ku koncu roku mali aspon 1000eur + uz kupene obrucky, oblek, topanky, doplnky a mozno saty, ak najdem tie prave. No mozno moja mama bude chciet na hostinu trochu prispiet (ziadat ju ale asi nebudem), lebo si pamatam este zo skoly, ked sa organizovala stuzkova a kazdy rodic mal nejak pomoct, tak sa do toho vrhla :-D No a co sa priatelovych rodicov tyka, tak pred 2mi rokmi hovorili ked sa svagrina vydavala, ze jej dali len 15 tisic, a tento rok sa nam snazil svokor nahovorit ze ich svadba stala len 8 tisic Sk (hostina pre 25 ludi,jedlo,alko,nealko,zakusky,torta), no ja som blba neni,tolko by stala svadba pre 5 ludi a nie celu rodinu!!!! ja od nich nic nechcem, ale mna normalne urazilo ze vlastny syn im nestoji ani za 2 zakusky. keby aspon OCHOTU prejavili,to by nam stacilo, a nemuseli by mu dat ani cent. mimochodom maju plne vacky penazi.... |-| ale len pre seba.
Odpovedať
rora A na svadbu ich budete pozyvat alebo nie?
Odpovedať
nam sa sice ponukli platit rodicia, ale ja od mojich nevezmem ani cent :-| nemame prave najlepsie vztahy a nechcem aby mi to potom do smrti vykrikovali :-|
Odpovedať
drobculka A ty mas kedy svadbu? No ked je to tak ako pises tak samozrejme ani ja by som od rodicov nic nechcela. A nasi mi povedali ze keby sme si my platili svadbu tak potom by ich do smrti ohovrali ze nezaplatili decku svadbu.
Odpovedať
no, svokra vie ze pokial sa mi neospravedlni za vsetko to kydanie spiny na mna, tak viac ju nepozname, a ona sa neospravedlni, lebo nema charakter,takze ju mame z krku, a co sa tyka svokra, ten nas sklamal tiez, takze to iste. ale ako nam sam povedal, ze "jemu nikto nezabrani aby isiel na svadbu", tak este uvidime ake uzasne prekvapenie nam prichysta 8-( nemam ani chut na to mysliet.su to blazni. no este sme rozmyslali nad svagrom, ale ten by sa tam dosiel iba opit a odisiel by. a to ja nemienim z mojho vrecka podporovat.
Odpovedať
rora, my ešte presne nevieme ako to bude z mojej strany... priateľ sa ide ženiť druhý krát, takže on si bude platiť veci sám, nemôže predsa chcieť po rodičoch, aby mu druhý raz platili - ale na margo toho povedal, že s nimi nebudeme nič rozoberať ani riešiť (prvý raz to riadne posrali a nemá záujem). Čo sa týka mojej strany, to bude tiež problém, mamu mám super, otec zrejme nebude so svadbou súhlasiť a začne robiť problémy, takže to nakoniec možno dopadne tak, že ho ani nepozveme. Takže to sa ešte uvidí. Každopádne, pre každý prípad si niečo idem sporiť, aby som potom nebola zaskočená, keď moji rodičia nič neprispejú. Paradoxne - z mojej strany tam bude všetko "otcova" rodina, tak to bude celkom "sranda". Čo už, vzťahy medzi rodičmi a deťmi sú všelijaké a rodičia sú niekedy šialení... 8-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu nová, no nedá mi napísať niečo na tému rodičia a svadba. S priateľom by sme chceli svadbu 27.8.2011, a čo sa týka prispievania rodičov na svadbu, tiež si s tým neviem dať rady. Budúci svokrovci sú úžasní ľudia, ale určite od nich nebudeme chcieť peniaze, lebo si to nemôžu dovoliť. Na druhej strane moji rodičia sú raz na nože, raz je to OK, ale na svadbu chcú prispieť, teda aspoň mama mi to povedala. Zásnuby sme totiž zrealizovali bez nich, teda oni si predstavovali, že priateľ príde s kyticou, ........ atď., jednoducho si potrpia na tradície. Takže vraj zo svadby ich nemôžeme vynechať. A ja si neviem predstaviť že by sme to sami utiahli, aj keď nejaké úspory máme. Inak jedna otázka, koľko si myslíte že by mohla finančne vyjsť celá svadba, asi tak pre 80 ľudí (sme strašne veľká rodina) realizovaná v kultúrnom dome u nás na dedine.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,rada by som sa pridala.tiez sa s priatelom pohravame s myslienkou ze by sme zrealizovali svadbu v roku 2011, ja by som najradsej v aprili.uz ste zacali s nejakymi pripravami?podla mna je to este priskoro.ja by som chcela zacat tak v septembri alebo v oktobri,ked uz budem mat po skole a hadam uz aj pracu budem mat.myslite ze je to dost casu alebo nie?
Odpovedať
murko, ak mate nejaky presny datum a salu, ktora je oblubena, tak len sala sa objednava cca rok dopredu.. nehovoriac o hudbe, kameramanovi, fotografovi..
Odpovedať
Profilova fotka
murko zalezi od toho ako si narocna na video, foto, hudbu, salu. Je dost pravdepodobne ze ak budes chciet nieco velmi kvalitne tak to v oktobri uz bude davno zarezervovane. Na veci tipu obrucky, saty, oblek a vsetko taketo je casu dost. Ale co sa rezervacii tyka, tak zalezi ozaj len od toho ako velmi kvalitne tie veci chces
Odpovedať
Profilova fotka
no tak na foto a priestory si potrpim to urcite.datum nemame presny,ja by som chcela 30.april ale kedze ma cakaju statnice este v lete tak vsetko sa moze zmenit kedze neviem ako sa situacia vyvinie,hlavne s pracou.no podla mojho priatela staci pol roka pred terminom nieco rezervovat,takze asi takym stylom to ten april asi nebude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti poviem ze ak chces manzelov zitnanskych, ci pana cechovskeho, alebo Rofa alebo niekoho podobnej kapacity, tak treba rezervovat tipujem tak do juna tohto roku, lebo v maji minuleho roku uz mali zitnansky vylepene ze rok 2010 maju plny od marca az do novembra
Odpovedať
murko, chlapa radšej nepočúvaj :-D Ja mám toto isté doma, teda neviem ako tvoj, ale môj priateľ bude viac menej len pritakávať alebo hovoriť nie. Všetky vybavovačky budú na mne. Ako on hovorí - je len "doplnok" :-D Vtipálek... A keďže som časovo veľmi vyťažená, tak chcem začať skôr a postupne. Jednak je to lepšie, keď nemáš veľa času cez deň a na druhej strane, je to postupné platenie záloh a nakupovanie vecí, čiže je to taký optický klam, že ťa toľko nezaťažuje finančne :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko, pravdupovediac som prave nad zitnanskymi a rofom rozmyslala.rofa mala moja sestra minuly rok v aprili a velmi sa mi pacila jeho praca.fakt klobuk dole ;-) kast: no my este nemame na 100% isty ten datum,takze kym to nebude iste, nema vyznam nic vybavovat,ale mozno sa to do toho maja-juna este upresni a mozno sa to nakoniec aj stihne na toho 30.aprila. strasne by som chcela ten datum,bolo by to na nase 5.vyrocie:)vsteko je vsak este v teoretickej rovine a nikto este ani netusi ze nad niecim takym uvazujeme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?