Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 ahojte baby, co mate noveho, uz mate nieco vybavene?
my by sme mali cez tyzden volat hudbu a ak sa podari tak si ju aj zarezervovatemoticon pokial mily zase nepovie ze to ma cas ako vzdy, ale pomaly si na to zvykam,
7. feb 2010 o 15:33  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 nie je to všetko skoro takto rezervovať? mne jeden dj povedal že on ešte nevie čo bude na buduci rok mam sa hlasiť v januari, že teraz rieši len tento rok emoticon
7. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 liana, jasne ze je to skoro.. kludne ti staci zacan rok dopredu.. ked sa vydavas v septembri BUDUCEHO roka, tak toto je maximalne skoro objednavat vsetko.. takto to robia extremiskty.. ked zacnete v septembri so salou a kostolom /uradom/, hudbou, kameramanom a fotografom, tak je vsetko v pohode.. nie je kam sa plasit.. cosi..
7. feb 2010 o 16:02  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no tak mi to chceme preto rezervovat tak skoro lebo musime, kedze sme si vybrali skupinu ktora sa rezervuje vzdy tak skoro, lebo vzdy su zadany nuiekomu inemu a nemam chut potom hladat nejakeho djeja.
7. feb 2010 o 16:27  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 ja mam najvacie obavy kedy ist na matriku. lebo tam sa chodi svadba ohlasit a vyplnit tie ich papiere, niekde som citala, ze asi 2 mesiace pred svadbou alebo tak nejak emoticon a ked nahodou na moj termin nebudu sobasit alebo budu mat dovolenky tak co ja potom so zarezervovanymi a kupenymi vecami???? takze hned by som bola kludnejsia keby toto mozem vybavit uz rok a pol do svadby, aby som si aspon mojim terminom mohla byt na sto percent ista, a potom jasne ze vsetko ostatne ma este cas emoticon
7. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no ja by som sa bala zeby ma vysmiali ze idem tak skoro vybavovat papiere a ze by ma poslali kade lahsie emoticon
7. feb 2010 o 20:13  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 rora, plne ta chapem, ze ked chces mat presny datum, tak sa obavas.. ale rok a pol je velmi dlhy cas.. ked tam pojdes rok dopredu, tak to ti uuuuplne bohato staci.. urcite.. emoticon btw vydavame sa v rovnaky den emoticon
7. feb 2010 o 21:07  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sobicatko6
10
Registrovala sa 6. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 475 príspevkov. Má 27 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sobicatko6
10
Registrovala sa 6. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 475 príspevkov. Má 27 priateľov.
 h.a.i.n.y - ahoj , my mame rezervovanu salu , ale zalohu mame doniest najneskor do 21.12. 2010 , teraz este netreba... emoticon
7. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 tanicka a co ta viedlo k takemu datumu? ja som si ho vybrala aj preto lebo mi je to proste sympaticky mesiac emoticon a 21.8. mam este aj meniny, takze sa tesim emoticon tento rok to vychadza na sobotu, comu by som bola velmi rada, ale tak tento rok by sme svadbu aj tak nemohli este riesit.
8. feb 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
  • Svadba bola 4. júna 2011
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
    okres Trenčín
 tak ja som sa konecne dokopala k tomu dat sem aspon jeden moj navrh svadobneho oznamenia, na foto som ja s drahym, robila som si to sama ale len vo worde a toto je printscreen obrazovky, trocha orezany, preto to vyzera tak zvlastne
8. feb 2010 o 15:55  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 rora, chceli sme leto a kedze buduci rok koncim vysoku skolu, a potom chceme ist na "predsvadobnu cestu", tak sme si zvolili august. 20. augusta maju vyrocie svadby chalanovi rodicia, tak my sme si vybrali datum 21.8 emoticon velmi sa obaja tesime, pretoze zasnubeni sme uz dlhsie.. planovali sme sa vziat uz davnejsie, ale prisla mi do toho vysoka skola a potom som este pokracovala na magisterskom stupni a nechcela som sa vydavat pocas vysky.. emoticon takze hned ako budem mat Mgr diplom v ruke, tak bude svadba emoticon o dva tyzdne oslavime spolu 7 rokov, takze je uz nacase a nase rodinky sa velmi tesia.. emoticon vy uz mate nieco objednane?
8. feb 2010 o 17:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 my toho este vela nemame, iba kupenych par drobnosti, zatial len pozeram po internete a salonoch saty, kedze si ich chcem kupit a stale som nenasla to prave emoticon
8. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 miskamisko my uz mame tiez svadobne oznamenia ale neviem ich tu nahodit lebo tiez ich mame vo worde emoticon
8. feb 2010 o 18:16  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 a co ste si nerobili oznamka v nejakom jednoduchom grafickom programe na upravu fotiek? emoticon ja som navrhov oznamiek mala niekolko desiatok, no vsetko sa mi vymazalo a uz ma to teraz nebavi vymyslat emoticon ale niekedy si k tomu za sadnem ked budem mat cas emoticon
8. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 tak ja by aj rada robila v nejakom inom programe ale neviem sa v takychto programoch pohybovat som antitalent na nieco take a som rada ze aspon vo worde som to vedela urobit emoticon
8. feb 2010 o 18:49  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 barbora, co tak napriklad coreldraw? mohla by som ti s tym pomoct ak by si chcela..
8. feb 2010 o 18:52  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 a my este nemame nic.. zaciname salou, ideme pozriet niekedy v jari, ale objednavat budeme az niekedy v aguste emoticon na vsetko je este cas.. potom si to zacnem vychutnavat.. ale jasne, ze sa bavime vo virtualnych veciach ze co a ako, ze aka bude farba saly a tak emoticon aj vieme ako bude vyzerat oznamko.. obaja pracujeme s grafikou takze si ho navrhneme sami emoticon
8. feb 2010 o 18:54  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
 ja som si robila vo photoshope a skusala som daco aj v lightroome, ale mna viac bavi uprava fotiek ako hrajkanie sa s grafikou. emoticon
8. feb 2010 o 19:33  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 niekto vie jedno, niekto ani jedno, ja robim obe.. naco to rozoberat.. ponukam jej pomoc..
8. feb 2010 o 19:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 tanicka_photo tak ak by ti to nevadilo a vedela by si mi nahodit to moje oznamko do toho programu tak ako ho mam navrhnute tak by to bolo super emoticon
8. feb 2010 o 20:08  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 no ked to mas vo worde, tak to nepojde emoticon prerobim ti ho nanovo uplne do detajlov emoticon
8. feb 2010 o 20:11  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 no ked sa ti chce tak to mozes skusit, aj ked my mame take jednoduche oznamko ktore si chceme doma tlacit emoticon
8. feb 2010 o 20:20  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 poslala som ti ip
8. feb 2010 o 20:30  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 uz som ti to poslala dufam ze ti to doslo
emoticon
8. feb 2010 o 20:39  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 tanicka_photo a teba take veci bavia robit lebo mna vobec ale to je tym ze to neviem emoticon
8. feb 2010 o 20:41  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 ano bavi ma to.. ale to radsej cez ip emoticon tu sa totiz berie hocico ako reklama alebo co
8. feb 2010 o 21:31  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkajas
Registrovala sa 8. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 11. júna 2011
fotoportrét
fotoportrét
lenkajas
Registrovala sa 8. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Svadba bola 11. júna 2011
 Ahojte dievcata. Tak aj mi sme sa uz konecne dohodli na spolocnom datume svadby bude to rok 2011. v juni. Ja tiez stale na to myslim a neviem kedy je ten spravny cas zacat s pripravami. ja by som este nechcela zacinat len sa chcem informovat aspon na to co mam v mysli kolko by ta nasa kralovska svadba stala,lebo si ju budeme platit sami. Chceme to tak preto aby sa nam do toho nik nemohol montovat a taktiez to nik nevie a ani nebude az 2 mesiace pred svadbou ked uz bude vsetko vybavene. budeme na to sami alebo nam pomozu priatelia ktory to uz zazili,alebo to niejak zvladneme. Mozno si myslite ze sme sialeny ale je to nas taky sen okrem toho ze obrad by sme cheli na smolenickom zamku a hostinu potom doma v meste. len ci na peniazky budu stacit. A vy co kedy zacinate. uz sa aj tesite?
8. feb 2010 o 22:32  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ja som tiez robila tuna na fore oznamko jednej babe z aprilovych neviest 2010 emoticon
9. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Bratislava
PRO Shop: 20 inzerátov
fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Bratislava
PRO Shop: 20 inzerátov
 lenkajas, pokiaľ máš plat okolo 1000 € mesačne v čistom, bez výdavkov na byt, či dom, stravu obliekanie, naftu, tak kráľovskú svadbu zvládnete sami. My se mali tiež taký plán, že sa o tom nikto nedozvie a bola som pri vybavovaní maximálne opatrná a aj tak sa to dostalo vonka. Pri vybavovaní sály som nemala tušenia že prevádzkárka je krstnej známa, alebo že ma niekto uvidí pozerať do svadobného výkladu. Daj si pozor ešte na jednu vec - ľahko sa ti môže stať, že sa na teba rodičia urazia, lebo oni to často chápu tak že ti nestáli ani za to, aby i im oznámila že sa vydávaš. Moja mamka si to tak vzala k srdcu, a bola smutná, že sa jej vydáva dcéra a ni o tom nevie, že sa nemôže pochváliť kamarátkam. Viem, že ti ide o to, aby sa ti do toho nemontovali, lebo aj mne o to išlo, platili sme si zatiaľ všetko, ale ešte sme naplatili jedlo, hudbu, kameru, starejšieho. Chcela som našich odbremeniť od starostí, mamu od stresov, aj sa mi to síce podarilo len s tým, že bola smutná že to nevedela skôr, ak sú rodičia normálni, tak nechajú na teba aby si na svadbe mala svoje predstavy a nie ich, lebo je to tvoja svadba, tvoj sen. Tak nakoniec moja mamka má na starosti len svoju kaderníčku, kozmetičku, šaty si už kúpila a zákusky a otec? ten nemá žiadne starosti, len sa obliecť.
9. feb 2010 o 08:07  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
 sigsauer mas uplnu pravdu.. ak su rodicia chapavi a normalni, tak dcere len pomahaju, no nechavaju ju plnit si svoj vlastny sen.. maximalne ju v niecom usmernia, ale to len malinko.. ale kazdopadne si takisto myslim zeby si to mala rodicom povedat.. ved si ich dcera.. emoticon nech sa tesia s tebou a prezivaju tie krasne okamihy s tebou.. emoticon
9. feb 2010 o 08:35  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš