Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked sa tu tak bavite o tej skole tak prave kvoli skole draheho to mame az o rok, drahy ma tento rok ing statnice a nechcela som ho zbytocne stresovat nejakou svadbou. Ved spolu mozeme zit aj bez nejakeho papiera. Tymto sa ospravedlnujem vsetkym nabozensky zalozenym nevestam. Ale pre nas ten papier nie je az tak potrebny aby som tym draheho zatazovala v rok ked robi ing statnice.
Odpovedať
aj ja som to chcela mat uz v tento rok, ale mam tiez statnice- len Bc, a ani drahy este moc nechcel, ze to je este skoro na neho- to su ty chlapi, tak sme sa zhodli ze na buduci rok v auguste by to aj slo, my spolu uz byvame vyse 2 rokov a aj sme uz zasnubeny vyse 2 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
denulka tak to vitaj v klube aj my uz byvame vyse 2 roky spolu a zasnubeny sme od maja 2008 a oficialne od augusta 2008
Odpovedať
a kde ste to kast nakoniec vybrali? ja som ešte stále v štadiu vyberania a vylučovania vhodných sál. na prvom mieste ostáva u nás Castel (pre prípad že by sme vyhrali to loto :-D ) a tiež sa mi pozdáva City hotel a nejaká sála pri Slovnafte neviem presne názov. V lete to pôjdeme aj osobne obehať, ale dostala som príkazom :-D urobiž užší výber lebo behať po všetkých podnikoch zásadne odmietol :-D :-D rofa som odmietla, mala ho kolegyňa zapýtal si rovných 40000 SK, dostali jeden album a fotky sa mi nepáčili, odfotil ich pri kamione na dialnici smerom na viedeň, na autobusovej zastávke, pri grafitoch...no neurobilo to na mňa dojem a za tie peniaze už vôbec nie. osobne sa mi páči tvorba Goleja a Halvonikovej, Zitnanskych nepoznam :-.
Odpovedať
moj drahy bol prefikany on to spojil s oslavov mojich narodenin kde boli aj rodicia, aj svokrovci a moji bratia
Odpovedať
rora No ja nemam sajnu zatial ako to bude s fotenim. Fotit sa pojdeme asi pred obradom to este neviem .. ak bude cas. A s hostami priamo na mieste hostiny kedy tedy :-D A co sa dopravy tyka tak u nas bude nevyhnuty autobus. Dufam ze bude stacit jeden ... =-) jucuska My mame tento pocet 103 bez kameramana, hudby atd. ..... kast Ale ved teraz sa zeni predsa s tebou tak nevidim dovod preco nepozvat aj jeho rodinu.
Odpovedať
misakmisko- a dakujem za privitanie
Odpovedať
Profilova fotka
liana tak ako pan fojtik ani mna moc neoslovil :) pani halvonikova zacina mat prijemnu tvorbu, goleja drahy neznasa(osobne dovody) Liana to za tu cenu uz si mozes objednat pomaly svetovu kapacitu a nie slovaka :) Co sa tyka fotenia tak sa pojdeme fotit ked bude vecerne svetlo aby neboli ostre tiene a aby kamaratka nemusela az privelmi skakat s difuznou doskou, chcela by som aby niektore portrety boli prisvecovane zlatou odrazkou a hlavne nechcem aby fotograf musel dosvecovat bleskom :) ked tak tak jedine nocne fotky dosvecovat zableskami :)
Odpovedať
miskamisko-mas pekne napady, ja by som chcela kamaratku, ktora sa este len uci fotit, ale kedze je mladsia od mna, mohla by mat nejake pekne napady
Odpovedať
Profilova fotka
joooj denulka ja mam take napady, len kto sa to so mnou da fotit to neviem, asi ziaden fotograf na to nebude. Videla som jednu zahranicnu sutaz fotografiu vola sa to trash the dress ale tie fotky su fakt uzasne :-D
Odpovedať
Prave teraz som pozerala na nete tvorbu Zitnanskych...no nadhera...nevie niekto odkial su a kolko beru?
Odpovedať
Profilova fotka
mne od nich prisla takato ponuka: balík fotograf/portrety, reportaž do 01 hod. rannej + krátky videoklip/cca 20 minutový za 1600€. bohuzial to bolo nad nase moznosti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sinov a toto je len ten maly balik, takuto cenu sme my cakali za kompletku, kedze pre rok 2010 mali za kompletku cenu 1300eur, 12 hodin foto plus video
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa rozhodli inak nielen pre tu cenu, ale aj preto, ze nechceme kameramana. si moc nepotrime na kukanie DVD, tak sme chceli investovat do kvalitneho fotografa. nakoniec sme sa teda rozhodli pre Zuzku Halvonikovu. bude nas fotit od pripravy az do 02.00 a cena je 830€ + cestovne naklady, co sa nam zda v pohode. dufam, ze este bude mat volny nas termin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz uz chapem cenu pani zitnanskej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ja sa nestazujem. len konstatujem, ze to bolo nad nase moznosti. :-)
Odpovedať
liana: zatiaľ máme taký tip - hotel Zátoka v Senci pri jazere. Ešte sme ho naživo nevideli, ale fotky čo majú na nete, aj čo som pozerala ľudí čo tam mali svadbu, tak sa mi to celkom pozdáva. Uvidím aký bude pocit naživo a ak dobrý, je vysoká pravdepodobnosť, že to bude tam. Nepýtajú ani za prenájom, len za menu a pitie... Myslím že od 29 Eur na osobu. Pôvodne sme chceli priamo v BA, ale nepoznám žiadny hotel ktorý má záhradu, lebo vonku chcem mať obrad a hostinu v hotelíku... nepoznáš nič také v BA?
Odpovedať
miskamisko, pri vsetkej vaznosti, chudak fotograf, co ta bude mat :-S
Odpovedať
kast pozeram ze mame rovnaky datum :-D ten hotel zatoka v senci sme mali davnejsie na plane aj my :-D ale zislo z toho. sice mame slnecne jazera velmi radi, kazdy rok tam radi v lete chodievame a sme si to tam oblubili, ale nakoniec vyhrala blizsia varianta kde bude hostina lebo sa nam nechce vybavovat este aj doprava do senca lebo sme z pn, a rodina z kade tade a este by sa museli vselijak presuvat a to uz vidim ten chaos :-D :-D takze sa o ten hotel nepobijeme :-D ale zarezervuj cim skor, aby uz nebolo obsadene ;-)
Odpovedať
priamo v BA kast veru nie, mimo akurat Kamilu, potom to "moje" mierovo x-) a o tej Zátoke som počula, spolužiak tam mal svadbu. A ešte hotel Kotva v Bieli, ale tam neviem či robia aj obrad. Ja som vždy snívala mať svadbu mimo našej dediny, niekde v BA a nakoniec do hry prišiel aj náš kulturny dom, robia tam svadby, mala som tam stužkovu, ale osobne sa mi okolie nepači tak neviem lebo cenovo to vyzerá najprijatelnejšie. a to som bola na vážkach či špekulovať nad DJom alebo skupinou tolko chvalenej Gin tonic, cenovo skoro rovnako, ale stroskotala som znova na tom že drahý sa o to nezaujíma ešte a on nevie .... ]-( to ma ide fakt vytočiť. potom kostol je v zaujme mojej sledovanosti. ja by som to tam ani nemusela nejako extra, ale svokra by hneď aj infarkt dostala keby som zahlasila že v kostole nie... a ten v dedine tiež moc nemusim lebo len zo zvedavosti ma tam prídu okukovať taký ľudia ktorých ani vidieť nechcem. Preto premýšlam nad Blumentálom, alebo Modrým kostolíkom, alebo fakt neviem...
Odpovedať
rora: a kde nakoniec budete mať hostinu? My budeme mať tiež presúvačky, ja zo záhoria, moja rodina odtiaľ, priateľova z BA, vrátane kamarátov... len nič v BA ma nenapadá, kde sa dá vonku mať obrad :-( liana: vôbec sa ti nečudujem. Ja pochádzam z dediny a veeeeľmi dobre viem o čom hovoríš. Tiež by som tam nemala svadbu ani za svet! A kultúrne domy už vôbec nemusím - komunistické stavby :-| Skús modrý kostolík, ten je veľmi pekný. Noooo, ja by som chcela zrejme DJa, ktorý robí zároveň aj zábavu. Skupiny sú drahé a potom zháňať ešte aj človeka na bavenie, priateľ takého jedného zažil na svadbe a nebol nadšený... a neboj, tiež sme na tom rovnako - on ešte nič nerieši, má čaaaas a mňa s tým vytáča, ja jeho zase naopak s tým, že to riešiť chcem. Ale ja už som prišla na takú fintu - treba si to vymyslieť a potom len povedať - buď sa vyjadríš k tomu alebo ak nie, tak to beriem tak, že súhlasíš a hotovo :-p :-D
Odpovedať
no tak hostinu budeme mat len jednu malu s rodinou (max 20 ludi,take posedenie) a potom party s priatelmi (tych sme naratali zatial velmi vela :-N ). tu prvu oslavu planujeme podla toho na ktorej matrike resp. sobasnej sieni bude obrad, ak u nas v meste,je to v centre, tam mame na vyber v okoli siene niekolko restauracii a mame to blizko aj od domu. ak vo vedlajsom mestecku bude obrad, tak tam je tiez par takych restauracii kde byvaju svadby. cize mi neplanujeme zarezervovat nejaku salu a tam si doniest vsetko.lebo to by sa nam oplatilo kebyze mame vacsiu svadbu a nie oslavu na dva razy a tu prvu s malym poctom ;-)
Odpovedať
ale u nás je to ešte stále v tom štádiu že keď poviem že to beriem a hotovo tak mi povie ako ty chceš :-D a keď mu poviem cenu tak mi len povie že, lacnejšie by nebolo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sme dnes volali hudobnu skupinu, takye predbezne ju mame zarezervovanu a potvrdit to mame v polke aprila ked budeme mat zarezervovanu salu, tak aspon nieco uz mame som rada huraaaaaaaaa :-)
Odpovedať
barbora Tak gratulujem. A aku mate skupinu? To tak dopredu ju bolo treba rezervovat? My chceme Dj-a ale nemam vobec este vyhliadnuteho koho? Ozaj nemate nejaky dobry typ baby na Dj-a? Kvalita za rozumnu cenu?
Odpovedať
ja si moc na foteni nepotrpim, mne bude stacit, ze budu pekne a budem tam s niekym na kom mi zalezi a koho mlujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
registrovany uzivatel: dnes pocet prispevkov: 1 niet co dodat. naco nam lezes do temy s takymito prispevkami.... 8-( 8-( ze vam to uz neni trapne vsetkym tym co vam vadia nejake nazory na fotografov! keby si svoje prispevky prezentoval(a) aspon pod vlastnym ksichtom so svojou fotkou 8-( ale nie, zaregistrujes sa dnes kvoli tomu aby si tu rychlo mohol okomentovat 8-( 8-( ale co sa budem rozculovat, aj taky musia byt 8-(
Odpovedať
rora, jaj, tak to ozaj bude lepšie len také posedenie v reštike. Ja som včera volala s mamkou a s otcom to nevyzerá ružovo, presne ako som predpokladala... :-S A to ešte ani nevie, že svadba nebude v kostole 8-( To bude potom ešte horšie. Moja mama totiž sporila peniaze na svadbu a už straaašne dávno si ich akože otec "požičal", keď sme mali autonehodu, aby dal opraviť auto. Od vtedy jej ich nevrátil a keď mu mama teraz oznámila, že sa budem o rok vydávať a že tie peniaze potrebuje a chce aby ich vrátil, tak odmieta a trápne jej povedal, nech si predá polku domu a prajne zhodnotil, že to je ešte dlhá doba a že do vtedy sa môžeme kludne rozísť :-( Mám sto chutí sa na všetko vyprdnúť a urobiť si svadbu niekde pri mori... neurobím to len kvôli mame, bolo by mi to ľúto :-( Štve ma, že jediné čo môj otec vie je kaziť druhým radosť!
Odpovedať
Profilova fotka
kast tak to mi je fakt luto ze sa tak tvoj otec zachoval. h.a.i.n.y tak nasa skupina sa vola duo rytmo z spisskej belej , su velmi dobry uz som ich pocula hrat dva krat u nas v rodine na svadbach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?