Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Termín mám podľa výpočtu na jednej stránke 11.apríla a som v 4tt x-) x-) x-) x-) Ale svadba je 9.4.2011 takže sa bude musieť presunúť
Odpovedať
mooooja.... blahozelam teda ;-) ;-) ;-) a veeelmi zavidim v dobrom....juuuj A kedy presuniete svadbu?
Odpovedať
A co drahy na to? Piiiis :-)
Odpovedať
no takže Radko príde zachvilu z roboty porozprávame sa a potom sa uvidí ;-) A ďakujem pridám na FB foto testíku ale naozaj je slabunka zle sa to fotí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu gratulujem, tesim sa s tebou !!! :-) :-) babenky nestiham Vas citat, chvilu tu clovek nieje a 5 novych stran :-)
Odpovedať
Simika daaakujm pred chvílou ešte jeden testík iná značka a ešte silnejšia čiarka :-) :-) :-) Ale na mk sa nepridám nestíhala by som a s Vami je mi supeeer x-)
Odpovedať
No Lucy, neopustaj nas :-) sa opovaz. Chceme to prezivat s tebou ;-) A co ti Radko na to povedal? Joj, jak sa s tebou tesim.
Odpovedať
lulu gratulujem...teda jaka novinka :-p
Odpovedať
Takže fotky testíkov sú na fb :-) môžete kuk ;-)
Odpovedať
Deniska díki no zatial je niekde pre Trnavou bo bol niekde pri Hlohovci idú tam niečo robiť ;-) Som zvedavá čo mi povie :-D
Odpovedať
Diuška aj tebe x-) Dakujeeem Vám babulky moje x-)
Odpovedať
TAkze si mu to ani este nepovedala? :-) Jooj, jak sa tesim a ked som kuk na FB tie fotecky... az zimomriavky. Toto som ja uz parkrat chcela vidiet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Idem ešte tie družičkovské satôčky pridať x-)
Odpovedať
Nie som volala že mám niečo súrne že je to váážne :-D chudák vystrašený :-D :-N
Odpovedať
tak drzime palce a napis jeho reakciu a ako dalej ;-)
Odpovedať
Jasnéééééé :-)))
Odpovedať
jo jo potom cakame :-p
Odpovedať
A ozaj pridala som aj družičkovské šatôčky x-) LAe hlava deravá do testíkového albumu :-D
Odpovedať
Videla som aj saticka...krasne :-) A hlavne tie zelene sa mi pacia velmi.
Odpovedať
ano i mne tie zelene najviac ;-)
Odpovedať
Taakže baby chudák prvé čo otvoril dvere tak že si v poriadku a ja že ano :-D S testíkmi v ruke :-D Chudáčisko sa spamätával 1 minútu kým pochopil o čo sa jedná 8-) :-D Takže sme sa dohodli že ja zajtra volám gynegológovy nech má objedná ;-) Takže nový termín svadby je stanovený na január 2011 konkrétne 29.1.2011 ;-) :-) Volali sme fotografovi nášmu kamarátovi že v poho ;-) Ale nepovedali sme prečo :-D Teraz Radko ide do cukrárne mali by tam byť ešte a do 21:00 sú v kaštieli tak to ide teraz vybaviť ;-) Ale zajtra by nemal čas tak to vyriešil takto :-D ;-)
Odpovedať
Sli šte śpinuškať? :-N
Odpovedať
Tak idem keď tu neni žiadna ;-) =-) A v práci sa to tak skoro ani povedať nechystám :-D ;-) Ešte pekný večer :-)
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme svadbu vo februári, aj keď som to ani ja nepokladala na velmi mudry nápad,ale čo už..je to kompromis medzi septembrom 2010 a junom 2011 :D tak hádam nezamrzneme :-o aby som sa vyjadrila k teme svedkovia..ja som mala jasno už dávno v tom- mne je moja najlepšia kamarátka a mojmu nastávajucemu zase tiez jeden z naj kamarátov.Nd rodinou som ani velmi nepremyslala,nech sa urazí kto chce.:)
Odpovedať
lulu Gratulujem! x-) Vy ste sa uz normalne snazili o mimi alebo to je len nahoda ze si otehotnela? A vydavat sa chces s bruskom? A ako sa to chystas oznamit rodicom? Asi budu prekvapeni ci? :-) Ale musis byt happy! Ved vsetky s tebou sme! x-) A nemozes pridat fotku testika tu do albumu lebo ja nie som na FB a aj ja cem vidieeeeet :-(
Odpovedať
Admini zmažú a ty si na pokeci? tam pridám :-) ďakujem no až po svadbe sme chceli :-D A ďakujem, bude bruškatá svadba :-) No podľa mňa dostanú infarkt :-N
Odpovedať
Ešte pokukujem veci na mmb :-D
Odpovedať
Nie nie som ani na pokeci .. ale chcela by som vidiet .. tak len na chvilku daj a vymaz hned .. oni to nestihnu :-)
Odpovedať
Bruskata svadba :-) to je mile.... ;-) Vasi dostanu infarkt? =-) ale potesia sa, ved svadbu ste tak ci tak chystali ;-)
Odpovedať
Deniska jasné :-D budú sami bez seba(budú sa tešiť) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?