Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
z.junasova to spravili aj našej bambulke :-( Drzosť v tích ľudoch ]-( 8-(
Odpovedať
lulu - no ahoj. TAk videli sme tie "male drzane" v teme 2012, ale asi ta nepochopili. Tiez to o niecom svedci 8-) Si kupila satocky pre druzicky? Ty si dalsia sikulka ;-) Tebe tie pripravy teda idu. Nechces v tom podnikat? :-D z.junasova - nic si z tych "zlatych tetusiek" nerob...ja sice strachopud nie som, ale tiez pochybujem ze do toho salunu este vobec vstupit. TAkto prichadzaju o zakaznicky....
Odpovedať
Profilova fotka
no a potom choď do nejakého salónu, ja by som chcela ísť budúci týždeň a budem mať aj auto k dispozícii. Inak ho má snúbenec ktorý je vojak a dochádza do Serede a na jeseň mu začínajú všelijaké výcviky a tak. A než si rezervujem nejaké šaty chcem zistiť aký štýl sa mi vlastne hodí. KeĎ budem mať foto tak ich hodím do albumu a dúfam že poradíte čo mi sekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, no super - aka skvela nevesta! Mojej najstarsej druzicke ja davam polovicku na jej saty a malym neterkam co su malicke druzicky (mojho mileho netere) - tak tie satky kupuje svokra. Inak svokra vedela ze budu male druzicky pred tym, ako som to ja vedele ]-( ze SVOKRY!!!
Odpovedať
z.junasova - presne o to ide, ze by sme si rady vyskusali saticky, aby sme vedeli co nam sekne. A ony nam to "nedovolia" ]-( pche. A inak, ako sa volas? Aby sme ti mohli nejak pekne hovorit.... ;-)
Odpovedať
No baby dik ale budem musieť prerobiť tú moju tabuľku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby - z.junasova - ved povedzte male klamstvo a hotovo - potom sa okolo vas budu mat ani by ste neverili. Ved si musite vyskusat saty - aby ste vedeli, ktore najlepsie pasuju - farba, styl, strih a tak. Ja som vyskusala aj modre a aj ruzove, kremove, smotanove, bezove, snehovo biele, male velke, s rukavmi, bez, s V vystrihom, satenove, sifonove........ Ved svadobne saty uz nikdy v zivote nebudes skusat, tak si to uzi........
Odpovedať
Profilova fotka
bambula som zuzana, aj som si chcela zmeniť nick, ale asi to nejde :-| no neviem
Odpovedať
Profilova fotka
ja si mylsím že keď už mám na prste snubný prsteň, čo je v mojom prípade aj dosť vidieť, tak je jedno aký je dátum svadby. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, zavoj aj bolerko mas objednane.......ja este musim vyskusat, co pojde k mojim satam. Ja mam take jednoduche saty, tak by som chcela dlhy zavoj - ta dlzka je tusim cathedral - taky 2 metrovy, aby mi obohatil saty. Topanky sa este bojim kupoat, lebo by som ich nosila aj teraz - tak sa vytesujem :-D
Odpovedať
Zuzka - nick si nemusis menit ani sa to hadam neda, hlavne, ze my vieme ako sa volas ;-) Ja som Denisa. Janka - a mas pravdu, ale to mam tym tetam povedat, ze mam svadbu v januari? :-D vtedy je malo svadieb. Ale co...asi to tak urobim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, som sa nejak rozpísala, už musím bežať z práce lebo nestihnem bus, tak zatiaľ, teším sa zajtra na ďalšie čítanie tejto témy , snáď nie veľmi dlhé
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
deniska, povedz, ze v januari - ze chcete bielu svadbu, a nech vyvaluju oci, :-p maj sa zuzka!
Odpovedať
:-D no Jani, ta istoze, kukala by este viac jak vcera si ma premeriavala. ]-( A vravela, ze tazko teraz vyberat saty, pretoze nevesty dovtedy este zvyknu otehotniet a saty im potom nesedia.... 8-( ako uuuplne sa vyhovarala, chcela ma odradit....to neznamena, ze ked onitam s tym maju skusenosti, ze kazda jedna nevesta do svojej svadby otehotnie...aj ked....bodaj by :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nestacim sa cudovat - aka uplna drzost! ze otehotniet - co sa ma ona do toho vlastne starat. Asi pracuje na nespravnom mieste. Ja som mala teda velke stastie - aj ked som im povedala, ze svadba bude az o rok, tak to brali a nevypytovali sa. Normalne mi urobili z toho zazitok - pomohli mi obliect, upravit a aj vyzliect. A len zvlekali saty, korunky, topanky...... Ale sa im to odplatilo nakoniec a som si jedny kupila :-D
Odpovedať
No vies, asi som tu pani otravovala tym, ze som tam vobec prisla, pretoze sedela na balkone a fajcila. :-S To iste som si povedala, ked som tam zavrela dvere, ze ked ju to nebavi, preco tam vlastne pracuje. A keby tam mala ine zakaznicky, nepoviem...nestihala by mozno sama, Ale okrem mna tam nikto nebol. Tak ty si satky kupila hned pri prvej skuske???? :-N waw....
Odpovedať
Baby teda aké drzane ]-( :-x Ja som si šaty nebola ešte skúšať :-N Spravila som si tú moju tabulku dala som si žltú ružu podobnú akú som dala Vierke ;-) Potom môžete kuk idem to tam vložiť ;-) Baby krámy ešte nedorazili :-o :-p :-N
Odpovedať
A lulu - coze, coze? =-) Mavas vzdy presne a nacas kramy?
Odpovedať
Profilova fotka
tava jedna, uz by som tam neisla. Ja som bola pozriet, lebo mali akciove ceny na urcitu dobu (vypredaj minulorocnych modelov). Dala som si ich odlozit a o 3 dni som tam isla aj so svokrou, ze nech mi poradi. To bola minula sobota. Tak zo si ich znova dala odlozit a isli sme skusat viac. To bolo v takom velkom hangari, kde mali stovky siat (take, co boli pouzite na prehliadky, modeling a vo vykladoch - boli asi tretinu ceny) a tam som si vyskusala vsetko mozne aj nemozne. Potom som isla do toho prveho obchodu a kupila iich :-D Vlastne su prve, na ktore mi padli oci, a prve, ktore som vyskusala. Uplne ine, ako som si voec predstavovala, ale su ako stvorene pre mna :-D
Odpovedať
Myslím drzane tie predavačky ak by ma niektorá z Vás zle pochopila ;-) :-N
Odpovedať
No hej meškali mi možno iba 3 krát :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu no toto - tehulka na svadbe? :-. kolko meskas?
Odpovedať
ladynka naša odfoť som zvedaaavá ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulum kde to byvas? :-N
Odpovedať
Janka - tak to mas super, urcite je tam u vas viac moznosti a iny pristup, ako tu u nas. Lucy - a co myslis, aky je dovod terajsieho meskania? Sice den este neskoncil, nepredbiehajme ;-) ale...
Odpovedať
lady daj pokoooj nestraššš maa bábätku sa nebránim ale nie pred svadbou a na svadbe si ani vodky nedaám :-D Zatial dnes =-)
Odpovedať
Janka v Trnave ;-) :-) Ty naša angličanka zober ma tam ;-) A manžela na futbal a bude pokoj :-D
Odpovedať
Deniska prestan ma strasit :-D :-N hmmm mám kúpit testík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, pozri - su to tieso, len maku trblietky na tej vrchnej casti. Krajsirka mi bude pridavat trblietky/koralky aj na suknu http://www.pronuptia.fr/#/en/Collecti... Preto potrebujem velky zavojisko :-N Kupila som ich v Pronuptia tu v Manchestri.
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, mas napisane, ze bycas v zahranizi, tak som bola zvedava. Mozes hocikedy prist, ste vitani! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?