Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Heej už som sa poobímala s WC misou :-p Noo pošli autogram :-D
Odpovedať
Hainy ako krásne si to napísala x-) A Vierka mohla si ma zobrať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu taak sa s tebou tesiiiim caka ta najuzasnejsie a najnadhernejsie obdobie v zivote sice prvy trimester si uzijes s wc ale potom ked ta malinke zacne kopkat juuuj ... vravim z vlastnej skusenosti ;-)
Odpovedať
Vierka sa asi zacitala odkedy tu nebola :-D sa nam kdesi stratila. Lulu - autogramy len predavam :-D kolko das? :-D :-D :-D srandicky, srandicky.... :-D :-D Sranda musi byt.
Odpovedať
lulu Ale tak kde su tie ciarocky? A ja ceeem vidiet uz =-)
Odpovedať
Hainy si na pokeci? Deniska stačí 1 cent :-D Trdielko dakujem mooc x-)
Odpovedať
Ale má čo Vierka dočítavať :-p :-D
Odpovedať
lulu - staci, ze si to ty ;-) Treba ti teraz trosku viac setrit, ako ste planovali ;-)
Odpovedať
Presne ale pre drobca aj na kraj sveta by som šla x-) ;-) Dobre chceš adresu aby si mi ten podpis poslala :-D
Odpovedať
lulu Nie nie som nikde. Daj tu foto do albumu, len chcem vidiet a potom ju hned vymazes chapes? :-)
Odpovedať
Aha okik jasneee moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka akekolvek otazky pytaj sa ja uz som maminka x-) h.a.i.n.y. je mi luto sice ako by tvoji rodicia reagovali na mimi ale ver mi zazila som to iste,ja som otehotnela pred maturitou a moja mama duplom moja sibnuta svokra neboli nadsene a patricne mi to davala svokra najavo no Emmka sa narodila a odrazu ju vsetci strasne lubia a vsetky problemy ako carovnym prutikom zmizli ... ale ved kto by ju nelubil tu nasu princeznicku chichi x-) x-) Deniska viem ze si z Lubovne od piatka do nedele budem veeelmi blizko teba v Sabinove ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hainynka moja máš v albumíku mojom rýchlo pozri aby som vymazala ;-)
Odpovedať
trdielko Verim tomu ze potom by to uz bolo dobre ale tak ako by som im to oznamila tak by bolo urcite zle. A Stara Lubovna a Sabinov su pekne daleko od seba :-D
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=9lb5uT... ako sa volá tato pesnička?? ja neviem a hrozne sa mi páči x-) :-N
Odpovedať
Joooj Lulu uz vidiiiim x-) no kraaasa. Uz aj aj ti verim :-D Ale nieee ... si robim srandu. Inak baby mi tu rozoberame take temy co by sme asi nemali. Dufam ze nam ju admini nezrusia takze racte sa polepsit prosim ;-)
Odpovedať
Lulu, no budem chciet adresu potom, ze vam poslem prianie ku svadbicke a narodeniu mimi ;-) a tam bude aj autogram :-D trdielko - a mate niekoho v Sabinove? Juj ked od nas to je tak nieco vyse hodinky. Keby som mala auto .... juuj :-|
Odpovedať
Dakujem Hainy x-) dobre moja Deniska ;-) Ale tú pesničke nech nevymažú tú chcem do rekapitulácie na svadobnom DVD ;-) :-N
Odpovedať
A snad nas nevymazu....ved to vsetko je k teme, r.2011 :-D Aj lulu je sucastou, a stale bude. ;-)
Odpovedať
wera sa este asi nestihla spamatat :-D No ja vas opustam baby a prajem dobru nocku. A tebe lulu nerusivu noc x-)
Odpovedať
h.a.i.n.y - veru veru, Vierka sa stratila v tom mnozstve info :-D Tak teda aj tebe dobru nocku. ;-)
Odpovedať
Baby idem, ráno zase 6:00 budíček a šup do práce 8-( Takže príjemný zvyšok večera x-) Majte sa ;-) Papa :-)
Odpovedať
lulu - a ty tiez nerusene a sladko spinkaj, ... teda spinkajte ;-)
Odpovedať
Joj baby vy ste zlaté x-) A kuk do témičky 2012 naše trdielko im to pekne napísala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no znamych tam mame a navstevujeme sa sice byvame od seba skoro 400 km ;-) my v Leviciach oni tam v SB ... no kamaratka je priamo z SB a isla do porodnice do Starej Lubovne tak som myslela ze je to blizsie :-N no ale Deniska zase uznaj ze budeme bliiizko seba lebo takto nas deli skoro 400 km a tam nas bude delit menej :-D prave som "vynadala" tej saman_night v tej teme 2012 a obranila som si Lulu to co je za neinteligentne spravanie este sa do nej pustila za to ze jej zapriala pekne pripravy??no nech sa da vypchat ... nevytvorime sukromnu temicku ak sa to da a tam si mozeme pisat bááársčo ;-) ozaaaj boli ste niektora uz v meste polskom Leluchov hned za hranicami??my tam chceme ist chceme si kupit do bytu garnize,nejake svadobne hluposti ak by boli ale neviem co tam maju ...
Odpovedať
Profilova fotka
lucinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem !!!!! jeden deň tu nie som a takéto novinky ! jejda ako sa moc s tebou teším !
Odpovedať
lulu, blahozelam k babatku :-)
Odpovedať
trdielko - to mas pravdu, ze takto nas deli taka dialka a Sabinov ani co by kamenom dohodim ;-) No a ked tu bola kamoska rodit u nas, tak niet cudo, pretoze k nam na gyndu chodia rodit mamicky aj z Presova a podobne....gynekologiu tu mame vraj veeelmi dobru, ja som tam sice nelezala, ale kazdy si chvali ;-) tak asi preto. A pekne si to tej saman napisala, pekne slusne a tak ako sa na prave damy patr ;-) A s tou sukromnou temickou nie je zly napad , ale my si aj tu kecame o com chceme, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky pekne ránko :-) joj tak som sa načítala ;-) aspoň som mala čo robiť pri raňajkách ;-) lucka, zlatíčko z celého srdiečka Ti gratulujem a prajem veľa veľa zdraíčka :-) vôbec sa vám nestiham venovať, čo ma dosť mrzí :-( musím sa totiž učiť a ešte k tomu všetkému to ani nejde 8-(
Odpovedať
prave som sa docitala to skvela sprava LULU gratulujem :) svadba s bruskom nie je nic neobvykle podla mna to vobec nevadi :) Dokonca aj ja som bola uz na maminej svadbe v brusku :)) a to mate velke stastie ze ste si to mohli prehodit a vsetko ste mohli vybavit, niekedy sa to ani neda vbavit skor :) tak este raz gratulujemmmmmmmmmm
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?