Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lucka Ty mas kedy svadbu? Nemas to napisane v profile =-) No presne na to som zabudla.. Na vyzdobu na branu. A aj v kostole budete mat vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja az v maji 2011 :) ale casu nikdy nie je dost, takze inspiracie zbieram uz teraz... v kostole chcem na lavice nejake maslicky alebo kvietky so stuzkami a na stolicky navleky a masle (teda tie dve pre nas a dve pre svedkov)
Odpovedať
Baby pocula som ze nie vo vsetky soboty sa sobasi. Viete nieco o tom? A kedy idete kupovat obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
nesobasi sa cez obdobie pôstu
Odpovedať
lucka a ja az v auguste 2011 :-D Ty mas v profile napiseny 30. november 1999 :-D Ja sa len preto pytam lebo v albume mas odpocitavanie a mas to o 100 dni menej ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak bola vykonana naprava ;-)
Odpovedať
Ale s jednou babou teraz pisem a ona mala svadbu v maji a pisala my ze ju nemohli v kostole sobasit lebo prave v tu sobotu nesobasili .. Tak neviem ...
Odpovedať
Profilova fotka
no to bude mozno kvoli velkej noci nie? alebo nejaky post pred velkou nocou...
Odpovedať
Pekny datum mate :-) Ja som vybrala 13.8. lebo moj drahy ma meninky a minule som prisla na to ze v ten isty den ma jeho brat narodeniny. Tak dufam ze to nebude problem :-) Aspon si budu obaja pamatat ze sme mali v tento den svadbu
Odpovedať
lucka ale velka noc je v aprili
Odpovedať
Profilova fotka
my sme este uvazovali nad 12. junom (lebo 12. april mam ja narodeniny, a 12. april buduci manzel) takze by to vzdy islo po dvoch mesiach, april - jun - august, vzdy dvanasteho :D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom neviem preco sa nesobasi, mozno to zavisi od konkretneho kostola, teda farnosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to by bolo pekne takto! Len 12. jun vychadza na nedelu. Ale v roku 2010 na sobotu :-) Takze este mas stale cas si to rozmysliet :-) Ja by som chcela toho 11. juna 2011 na draheho narodky ale to budem mat tesne po statniciach takze neprichadza do uvahy :-( A tak som to dala na jeho meninky.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave... nedela :( 2010 nestiham, lebo mam este skolu
Odpovedať
Tak dufam ze nas kostol bude prave v nasu sobotu sobasit. To je ako ozaj super ... Odkial ja mam teraz vediet ci bude alebo nebude sobasit? Dost blbe ..
Odpovedať
luci Ktory chodis teraz rocnik a na akej skole?
Odpovedať
Profilova fotka
no skus pozriet ci farnost, kde chces svadbu nema www stranku. ja som si tak zohnala kontakt a napisala tam (nie kvoli tomu ci sobasia, ale ci treba birmovku)
Odpovedať
Profilova fotka
k tej svadbe v kostole baby, hlavne hainy: ak nie je aspon jeden z vas pokrsteny, svadbu v kostole mat nemozete. neviem, ci sa este vyzaduju aj ine sviatosti (prve sv. prijimanie, birmovka), ale krst urcite.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ja teraz koncim, takze 2.ING a uz sa neviem dockat konca :D
Odpovedať
lucka ako to je s tou birmovkou??? Co si zistila??? kitty Obaja sme pokrsteni, obaja mame prijimanie, drahy ma aj birmovku a ja nemam. Zosobasia nas aj tak?
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nas birmovku nevyzaduju, staci ked donesies krstny list z farnosti kde ta krstili. priatel ma tiez aj birmovku, ja len prijimanie, nemali s tym problem, vraj birmovka je sviatost Krestanskej dospelosti, so sobasom to nema nic
Odpovedať
bozee luci ako ti zavidim. Ja sa uz tiez neviem dockat konca ... :-( Ale ja mam pred sebou este 1 rok Ing.. fnuk .. Sa bojim ze to nevydrzim. Strasne to ide pomaly.
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja uz mam toho plne zuby... kam chodis do skoly??
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj, vydrzis ;) uz mas viac za sebou ako pred sebou
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, myslim, ze ano, aj ked nie som si ista, mozno to zalezi aj od farnosti. ale viem, ked sa zenil moj ujo, jeho snubenica nemala birmovku a svadbu v kostole mali, aj ked si to sice velmi nepamatam, ale myslim, ze to bolo tak, lebo poznam babku, inac by ziadna svadba nebola :-) cize na svadbu ti birmovku pravdepodobne netreba, akurat viem, ze pri krste hej (krstni rodicia), ale to uz je ina tema :-)
Odpovedať
Luci tak to si ma potesila. Ale vraj to zavisi aj od farara ze kazdy ma ine poziadavky. Tak dufaj ze ten ktory ti odpisal tak tam bude aj v roku 2011 :-) Luci ty si nechcela mat svadbu hned po skole? Ja by som po skole dalsi rok uz asi nedokazala cakat. Ci sa chces najskor zamestnat?
Odpovedať
Profilova fotka
kitty88 ani pri krste netreba, vzdy zalezi od farnosti
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ja chcem najskor najst nejaku pracu, od leta s priatelom byvat (a planovat svadbu, aj ked to robim uz teraz :D) no a v tom maji svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, ohladom tohto nemam 100 %-ne info, lebo to sa ma este netyka :-) a ohladom svadby v podstate tiez velmi nie, lebo obaja mame aj krst, prijimanie a aj birmovku, takze tieto veci velmi neriesim
Odpovedať
kity No to viem ze ku krstu treba birmovku. A ja budem o par mesiacov krstnou. Len sestra mi to len pred nedavnom oznamila takze birmovku sa nestiha. Ako sa to potom riesi ked nemam birmovku a sestra ma chce za krstnu? lucka Ja chodim na Ekonomicku odbor Manazment MSP a ty? To si tie stale hovorim ze mam pred sebou uz len 3 semestre z toho v poslednom uz nemame ziadne predmety len piseme diplomovku ale aj tak je to strasne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?