Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evka.e
Registrovala sa 26. apríla 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Ilava.
  • Svadba bola 9. apríla 2011
    Dubnica nad Váhom, okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
evka.e
Registrovala sa 26. apríla 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Ilava.
 h.a.i.n.y
Teraz pracujeme v zahranici a este by sme to tu chceli nejaky rok a pol vydrzat kvoli peniazkom. Takze preto su plany az na rok 2011, ked uz budeme pekne vo svojom emoticon.
1. dec 2009 o 15:43  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Košice.
    okres Košice
 Jeeeeeeeeej emoticon dakujem hainy emoticon
My planujeme zhruba do 40 ludi a asi hej, keby to bolo uz buduci rok, asi tiez ten isty datum... ty mas kedy svadbu?
1. dec 2009 o 17:30  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 kzuzik
No vidis aka si sikovna emoticon Ty to mas uz iba za 535 dni a ja aaaz za 619 emoticon A uz vytuzene cakam kedy sa mi objavi na zaciatku tohto trojcisla 5-ka emoticon a potom to uz pojde hadam rychlejsie emoticon Ja mam svadbu v auguste. Aspon tak by sme chceli. A budeme mat okolo 100 ludi az. Ale chcela by som niekoho z tohto poctu vyhodit lebo chcem aby sme sa vmestili do jednej saly ktora sa nam velmi paaaci s drahym a tam je kapacita 97 ludi.. Musime sadnut aj s rodicmi a spisat pocet hosti. Lebo zatial sme si ho spisali iba my sami a vyslo nam 105 hosti emoticon a to sa nam nelubi velmi
1. dec 2009 o 20:17  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 Hmm tak to ti verim... u nas nastastie nebol vobec problem s poctom, lebo obaja sme z dost malych rodin, comu som aj rada, lebo (ak neratam ze usetrime emoticon ) paci sa mi taka mensia svadba... Radsej tam budem mat menej ludi a viem, ze nam to vsetci praju, ako pozyvat hore dole kazdeho Ferka len preto lebo sa to patri... emoticon Ale tak moji rodicia este velmi nechcu riesit presne pocty, lebo sa im to zda este daleko, chapes... a dovtedy sa este vselico moze stat emoticon
1. dec 2009 o 20:43  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 Mne tusim nejak ani osud nicomu nepraje, mi vcera odisiel notebook a prisla som v nom zrejme o vsetko co som mala ohladom svadby, kontakty, instrumentalky na obrad, stovky navrhov a obrazkov na oznamenia aj s programom na upravu, obrazky siat ktore som si chcela dat usit a kopec dalsich veci.
A po vcerajsej hadke s drahym sa dnes chysta mamicke vycistit zaludok za to ohovaranie tak som zvedava kam sa pohneme... emoticon
2. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
  • Svadba bola 4. júna 2011
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
    okres Trenčín
 rora budem ti velmi drzat palce aby ste sa pohli tym spravnym smerom a to jest smerom dopredu a udobrili si a ty mala daleko lepsiu naladu. je to blbe ked sa vsetko naraz poserie, poznam to velmi dobre. minuly tyzden som stratila ubytko, priatelovi odmietli diplomovku z rakuska co chcel robit, strasne sme sa pohadali, jeho teta mi odmietla poskytnut ubytovanie, v robote mi povedali ze ked budem mat taketo problemy tak to sa neda trpiet. Tak je to vsetko strasne tazke... emoticon
2. dec 2009 o 11:05  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 dakujem. fakt neznasam chvile ked sa vsetko naraz kazi, je to taka schvalnost ako sa hovori na pos.aneho aj zachod spadne emoticon
2. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 Rora je mi to luto... emoticon mas teraz ozaj tazke obdobie... budem ti drzat prsteky emoticon Ak by si chcela, mozem ti poslat vsetky obrazky, ktore som nazbierala ohladom svadby, hm? emoticon
2. dec 2009 o 12:40  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Baby je mi to luto emoticon Citim s vami. Ale neviem si to ani asi predstavit lebo zatial mam kde byvat a ani so svokrou sa zatial nehadam... Ale verte mi je mi to ozaj luto co sa vam stalo! emoticon
rori kde si mala ulozene subory? Iste to uz nebude v notebooku? Ja mam rozdeleny disk na C a D a to preto ze keby mi spadol system tak na tom D mi stale vsetko ostane. Nemala si to nahodou aj ty takto?
2. dec 2009 o 14:53  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evka.e
fotoportrét
fotoportrét
evka.e
 Baby, no je mi velmi luto, ked tu citam taketo smutne veci... Ako poradit? Mne vzdy pomaha jedine: "Co ma nezabije, to ma posilni"... A to uz sa mi stalo zopar horsich veci nez su medziludske vztahy. Takze Rora, Miska... hlavicky hore emoticon.
2. dec 2009 o 15:38  •  Svadba bola v apríli 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 kzuzik dakujem, no ked uz budem mat nejaky funkcny pc tak si zacnem pomalicky zas odznova zbierat daco, ved casu bude dost emoticon

hainy ja som to mala vselikde, no to je fuk, neda sa s nim uz nic robit. hlavne ma stve ze som tam mala tolko spolocnych fotiek emoticon emoticon

evka tak podla vety co ma nezabije,to ma posilni, by som mala byt uz velmi silna, ale ide to veru tazko emoticon

No a samozrejme ze so svokrou nic nove, drahy mal zas len plne usta reci ze si ma pojde domov zastat a vytmavi jej tie kydy, no nic sa nekonalo. Asi sa budem musiet dvihnut a ist veci riesit osobne, no to uz budu zuby lietat emoticon

tak sa zatial majte, prajem pekny vecer emoticon
2. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 rora, tak ja by som uz ozaj isla osobne sa jej spytat, ze co ma za problem... lebo ono sa sice pekne povie, aby si ste ju ignorovali, ale ked je to raz tvoja svokra, tak nou nikdy byt neprestane a budes sa s nou v zivote chtiac alebo nechtiac stretavat... a rozhodne s tym treba nieco robit, lebo to vobec nie je normalne emoticon Skus sa s nou ist normalne porozpravat, ze co jej vadi, no a uvidis... kazdopadne ti velmi budem drzat palce emoticon a ten PC ma ozaj mrzi... aj mne sa to uz stalo, tak viem ake to je neprijemne ked o vsetko prides emoticon a moj Drahy by povedal, ze presne to je dovod, preco si zalohovat PC... ale po vojne je kazdy general emoticon tak sa drz kocka emoticon
2. dec 2009 o 19:34  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte zienky. Tak ako sa mate? 1. januara si uz konecne mozeme povedat ze na buduci rok mame svadbu emoticon

rora tak ako to dopadlo so svokrickou?
4. dec 2009 o 13:23  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ahoj, no nijak. zlahla sa po nej zem. priatel bol dvakrat doma, volal jej, pisal jej, neozyva sa,zrejme sa mu vyhyba lebo tusi ze by s nou spravil krik. Ale ja takto nemam pokoja, chcem aby si to vypocula, snad sa uvedomi. Cez vikend by sme mali ist vybavit novy pc, tak snad uz tu budem moct naplno fungovat, sak uz mam abstak ked na net mozem ist len ked neni segra doma emoticon
4. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 No vidis .... takze svokra ma len velke reci ale ked sa chcete ist s nou hadat tak sa stiahne do uzadia???? Tak tomu nerozumiem ... no bude to ale riadna bestia!
rora Idete kupovat novy pc? A ten stary sa neda opravit? No aspon budes mat co robit .. natahovat do pc nove fotocky emoticon
4. dec 2009 o 13:36  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 No tak dufam ze kupime nejaky,ale uz nechcem notebook,kopu ludi mi hovorilo ze sa im to kazi. V tom starom cosi zhorelo som sa dozvedela a moze ist rovno do kosa.. no co uz. no sak to bude zas robota postahovat kopu veci z netu, ale tak co uz narobim.
No ona je divny clovek, jedine co chcem aby si to s nou priatel vydiskutoval a viac s nou koncime.
4. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 A co keby si si to vydiskutovala aj ty s nou??? Ved narazky ma stale na teba a nie na neho! A nech to stoji co to stoji!
4. dec 2009 o 15:08  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ved mala aj na nho, ale mne v prvom rade ide o to, aby on sam sa mna zastal pred nou bez toho aby som pri nom stala ako policajt a kazala mu co jej ma hovorit. preto mi ide o to aby za nou isiel sam. mne by nerobilo problem s nou ist konzultovat vsetko to zle co som kvoli nej znasala, aj v praci, aj v sukromi, ale zrejme by som jej asi jednu uvalila. a az na taku uroven klesnut nechcem emoticon
4. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 rora ak by to bolo potrebne tak preco nie? emoticon Ale radsej nie lebo by ta este udala .... a to by nebolo to najlepsie ..
Takym ludom zvykne niekedy dobre prepnut v hlave.
No a s tvojim drahym neviem co by sa dalo robit .... emoticon
4. dec 2009 o 15:36  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 no tak nakoniec sme ju zastihli vcera vecer o pol jedenastej, ale ja som ostala radsej v aute cakat. no samozrejme ze sa zo vsetkeho vykrucala, ze ona nic nerozpravala, zapierala vsetko a dokonca ze to nie ona, ale ja si vsetko vymyslam a bla bla... no samozrejme ze priatel bol na nu velice mierny, tak ja som jej este dodatocne napisala sms ze je bezcharakterna osoba a nech na mna laskavo nekyda, lebo budem rovnako bez zabran a zverejnim jej fotky a aferu co mala s milencom. A tymto asi vsetko konci, teda pokial sa ku mne nedonesie zas nejaka klebeta alebo urazka na moju stranu.
5. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 a inac uz sa hlasim z noveho pc tak som cela nastartovana na stranky o svadbach emoticon emoticon emoticon
5. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 rora si super napisala buducej svokre ja by som nemala odvahu sa takto postavit svokre emoticon
5. dec 2009 o 14:42  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 rora super, si moj clovek, ja by som jej asi uvalila, keby som s nou prisla osobne do kontaktu, tak hadam to uz budete mat aspon trochu lepsie... emoticon tak sa tesim s tebou, ze uz mas novy PC emoticon tak sa mozes konecne zacat (zase) realizovat emoticon ja osobne sa v tom neskutocne vyzivam emoticon
5. dec 2009 o 14:46  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 ja by som sa tiez chcela velmi realizovat baby, ale nemozem lebo mojej mamke to strasne vadi, stale mi vravi " ze si sa zajtra idem vydavat", ze takto vystrájam, tak si vzdy veci okolo svadby pozeram tajne emoticon
5. dec 2009 o 14:51  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 nuz tak ja uz som nemala ineho vychodiska, len jej takto pohrozit a dat jej najavo ze nie som rohoz o ktoru sa bude otierat a dufam ze jej to uz dojde.
No tak ja nasim tiez nic nehovorim o svadbe, naco, sama pre seba si robim zbierku vselicoho, sem tam sa mi do toho kukne priatel, ale tak este je cas rozpravat o vsetkom kazdemu, skorej mi vyhovuje to mat zatial v tajnosti emoticon No a ani som sa nenazdala a priatel ma zacal nazyvat snubenicou, to by nebolo take tragicke, ale pisala som ze na zasnuby este len cakam, tak zrejme som ich nepostrehla emoticon emoticon emoticon
Inac mama ma sem tam take narazky (sice to mysli zo srandy, ale uz mi to vtipne nepripada) ohladom vnucata, kedy sa odstahujem do vlastneho, co svadba.... lebo vidi ze jej kazdu chvilu hovorim ktora moja spoluziacka sa vydava, dalsej sa narodilo dieta, druha je tehotna a tak ma z toho taku akusi depku a citim taky akokeby natlak a to sa mi moc nepaci emoticon ale celkovo mam pocit ze ked niekomu poviem ze co je natom mat dieta v tridsiatke tak som za blazna emoticon
5. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 mojej mamke sa nepaci moje prezeranie potrieb na svadbu kvoli tomu , ze je to vraj daleko a ze o ked sa nieco stane a co potom a ze mam cas, ale ja si myslim ze to len robi kvoli tomu ze sa boji ze ma straca a niekedy mi to ide uz poriadne na nervy.
Rora
gratulujem ti k tvojim zasnubam, ktore si asi nepostrehla emoticon emoticon
5. dec 2009 o 15:05  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 barbora A odkial tvoja mamka vie ze si pozeras veci okolo svadby? Chodi do tvojho pc alebo ty do jej, alebo ako? Moji rodicia v mojom pc neboli este ani raz. A nie preto zeby som im nedovolila ale preto lebo oco asi ani nevie zapnut pc emoticon a mamka cele dni v robote zapnuty pc tak doma je rada ze ma od neho pokoj.

rora A ty chces dieta v tridsiatke? A svokra ti nieco odpisala? Neviem ale podla mna si sa s nou mala porozpravat aj ty! Je dobre ze ,,snubec" emoticon nabral odvahu ale kedze je to o tebe tak mala by si si to vybavit ty s nou!
5. dec 2009 o 15:23  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 nechcem ho az v tridsiatke,ale ani by som sa tomu nebranila ak by to tak vyslo, ale tak ked na mna ide niekto s temou dietata tak ho tym odbijem. lebo neznasam vety tipu "ine v tvojom veku uz su vydate" alebo "ine v tvojom veku uz maju dve deti"... a co ked maju, my musime pozerat na financie a nie na to kto iny uz v nasom veku co ma emoticon

Neodpisala mi svokra nic, lebo zrejme sa boji a caka az kym pride svokor z tyzdnoviek aby mu pozalovala a zvelicila celu situaciu, lebo ona mu teraz hra na city, ked sa prevalila jej afera. Sak ked pred par dnami ju drahy nezastihol nikdy doma tak jej napisal sms ze kedy bude doma ze sa s nou chce porozpravat a hned mu volal tato (svokor) ze co od nej chce, ze urcite jej ide vynadat a kricat na nu... lebo dobre vedela co narobila a preto sa bala a svokra nahnala aby priatelovi hned zavolal a orodoval za nu.... je to vypocitava potvora co len zvelicuje.
Ja teraz na najblizsie obdobie nemam chut ju ani stretnu v meste a nie to este ist za nou.Ale ten jej frajer mi pisal ze ma nejake eso v rukave, tak som zvedava co na nu vytiahne emoticon a pripade potreby to pouzijem.
5. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
 rora obdivujem ako to zvladas ja uz by som na taketo nieco nemala nervy, intriganov nemam rada a ani by som to sama nikdy robit nechcela. S priatelom sme jeho rodicom hned povedali ze ak nieco budu mat proti nam, tak my sa balime, odchadzame do rakuska a radsej budeme zacinat od nuly, ako si takto nechat nicit zivot
5. dec 2009 o 16:32  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 h.a.i.n.y
tak moja mamka vie ze si pozeram veci okolo svadby preto ze vzdy ked si ich pozriem vstupi do mojej izby, tak sa uz snazim si to pozerat len ked som sama doma alebo som u mileho a v poslednej dobe ma ale vzdy vidi na tejto stranke tak si mysli ze stale nieco hladam aj ked om jej uz vysvetlila ze si tu pisu baby, ktore maju v roku 2011 svadbu ale co uz ona je taka, to je este stara natura ako sa hovori emoticon uz som si na to za cely moj zivot zvykla emoticon emoticon
5. dec 2009 o 17:16  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš