Menu Forum

Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
  • Svadba bola 4. júna 2011
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
Registrovala sa 3. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 540 príspevkov. Nová Dubnica, okres Ilava.
    okres Trenčín
 Tak ja nechapem preco sa niektore mamy musia stale montovat do zivota svojich dcer. Ja mam len 20 rokov a moja mamina mi povedala nech si zariadime vsetko ako my chceme a kedy mi chceme. Osobne by som si asi toto velmi pacit nenechala, aby mi nadaval za to ze som na nejakej stranke alebo si pozeram nejake veci. Preboha sak to robia mamy ked maju dcery 18 rokov a nevedia co od zivota chcu a do vsetkeho sa bezhlavo hrnu. Naozaj tomu nechapem ako si mozu niektore zeny takto nechat cely zivot od niekoho dirigovat a este sa pred mamou skryvat... Trocha vela na moje chapanie.
Barborka ak sa smiem spytat kolko mas rokov?
5. dec 2009 o 17:37  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 21. mája 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
Registrovala sa 11. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Košice.
    okres Košice
 Ja viem Miska, je to asi tvrde, ale na takych ludi sa inak asi ist neda... a vy by ste sa zbaili a odisli so snubencom, ale nie kazdy ma taku moznost, alebo moze... a ci chceme alebo nie, musime udrziavat ake-take vztahy so svokrovcami emoticon
rora, klobuk dole inak, si silne ziena a rozhodne sa nedaj!!! Inak co sa deti tyka, suhlasim s tebou, dnes je to nenormalny luxus mat dieta, tiez si chcem na neho aspon ako-tak zarobit a az potom pred tridsiatkou planovat deti...
5. dec 2009 o 18:39  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
miskamisko (26 r.)
2
    okres Trenčín
 zuzi tak ani pre nas by to nebolo lahke, nemame tam ani pracu, ani kde byvat. Ale ver mi ze za ten pokoj v dusi by to rozhodne stalo. S tymi vztahmi zo svokrovcami to poznam vo vlastnej rodine, jedna sestra ani nevie ze nejaku svokru ma a jej syncek ma len jednu babku. Moja druha sestra svokru navstevuju velmi sporadicky, lebo jej manzel radsej ide ku nam ako ku nim domov. Tak ti poviem tak ze zo svokry netreba mat strach, ved je to len zena a ked ju ani jej vlastny syn nemusi, tak je to len cudzia zena co sa snazi skazit pekny vztah, ktory by bez jej pricinenia mal urcite lepsi priebeh a krajsiu buducnost
5. dec 2009 o 18:43  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 rora Podla toho co pises tak mam pocit ze vy si zijete ako v Kocurkove emoticon emoticon emoticon No proste take trojuholniky sa tam tvoria medzi vsetkymi ze sranda ....

miska Nie vsetci maju taku mamku aku mas ty. Moja je tiez cudna! Ano poviem to takto .. Neviem to presne vysvetlit ale je cudna. Ja s nou nemam dobry vztah z toho hladiska ze ja sa s nou napriklad nedokazem porozpravat, neviem si predstavit aby som sa s nou bavila o sexe alebo o nasom buducom babatku. A to sa tyka aj svadby. Ona by najradsej bola keby som sa vydala az ked sa to bude jej pacit! No a tam sa konci nasa diskusia. Co mam s nou dalej hovorit ked ona pletie uplne nieco ine ako ja!

Baby my hned po svadbe ideme na babatko. Ja som hotova z toho. Chceme uz velmi take nase malinke!
6. dec 2009 o 09:12  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 362 príspevkov. Má 68 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 21. apríla 2012
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 362 príspevkov. Má 68 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 21. apríla 2012
    okres Považská Bystrica
 Dievcata, ja vas teraz len citam, to je asi maximum, co stiham emoticon ale ked ste sa zacali bavit o maminach, musim prispiet aj ja... so snubencom sme spolu 5 rokov, minuly rok sme sa zasnubili. ja chodim na tuto stranku celkom dlho a casto, a mamina velakrat videla, co obzeram a stahujem do pocitaca. nevyjadrila sa k tomu, akurat, ked sme mali medzi sebou raz konflikt (uplne na inu temu), zacala mi vykrikat, ze planujem svadbu poza jej chrbat a ze sa to dozvie urcite posledna, ked uz bude vsetko pripravene.... neda si vysvetlit, ze pozeranie stranok neznamena okamzite svadbu o dva tyzdne... rovnako nechape, ze vzhladom k tomu, aky mame vztah vo vseobecnosti, nebudem za nou chodit s kazdym obrazkom a diskutovat s nou, ci to moze byt alebo nie...

ona je z tych mam, ktore sa nezaujimaju o bezne veci, ale to, ze sa jej nezdoverujem, co, ako, kde a kedy robim s mojim milym, povazuje za najvacsi podraz, aky jej mozem urobit. emoticon a nie, nie je to vekom alebo strachom o mna-jednoducho to je povahou a neda sa ani po dobrom, ani po zlom. Takze v nasom pripade nebudem mat problem so svokrou ja ako nevesta, ale moj drahy ako zat emoticon

snubencovi rodicia su perfektni, nijaky problem, nijake zasahovanie a nasilne vnucovanie niecoho... vidia, ako to vyzera u nas doma a vyjadrili sa, ze ja patrim k nim a hotovo emoticon takze mame nastastie oporu aspon z jednej strany rodiny...
6. dec 2009 o 09:57  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
  • Svadba bola 10. septembra 2011
    Poprad/ Veľká Lomnica, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
Registrovala sa 12. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Spišský Štiavnik, okres Poprad.
 miskamisko
mam 22 rokov a s mamkou vychadzam super, je mi najlepsou kamaratkou, hovorim s nou o vsetkom od sexu az neviem po co, skratka o vsetkom, len jej sa skratka nepaci ze si tak skoro prezeram veci okolo svadby, vraj by sa to nemalo a tak, ze sa moze nieco zvrtnut a svadba nebude a ze potom budem strasne nestastna a tak, skratka ona je stara natura- dievca z dediny, ona ma ma strasne rada a je na mne zavysla emoticon , ale to len kvoli tomu ze ma sama vychovavala, boji sa o mna aby som nahonou nebola nestastna. emoticon
6. dec 2009 o 10:21  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 a so snubencom sme sa tiez rozhodli ze miminko chceme hned po svadbe aj ked ja by som chcela uz teraz, ale on nie ale len z dovodu ze mam dokoncit najprv skolu, kedze on skolu uz ma a vie ze v zivote je aspon trochu potrebna emoticon
6. dec 2009 o 10:29  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1105 príspevkov a 6 inzerátov. Má 34 priateľov.
 hainy Kocurkovo je slabe slovo emoticon emoticon emoticon
6. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 Barborka, ved ked mate s mamou taky super vztah, tak jej skus normalne argumentovat a uviest konkretny priklad, ze niektore veci jednoducho musis riesit a vybavovat uz teraz, lebo potom uz bude neskoro... napriklad, ze salu musis mat rok dopredu, fotografa, datum, kostol a pod. A este pred tym ako to vsetko rezervujes, si najprv nieco z toho musis aj vybrat a preto musis uz teraz sledovat tieto veci...Moja mamka tiez sa na mna najprv pozerala ze ci mi sibe, ze uz teraz to riesim, ale som jej normalne vysvetlila, ze uz to nie je ako za ich mladych cias, ked sa nasi brali, ale ze dnes sa vsetko riesi velmi skoro, ci to chcem alebo nie... A ked to nezacnem aj ja riesit dostatocne skoro, tak uz si nebudem mat z coho vyberat... Neskusala si na nu ist takto?
Baby ja som taky schizofrenik co sa tyka babetka... ale uz som tu pisala, ze my este pockame... hlavne kvoli peniazkom emoticon aj ked take male zlate a nase... emoticon hmm...
6. dec 2009 o 12:07  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 kzuzik ja som to takto mamke aj argumentovala ako si to ty napisala, aj bola chvilu v pohode co sa tyka svadby ale raz za cas ked ma vidi na tejto stranke tak zase ju to chyti, ale uz som si na to zvykla, nejako to vydrzim, kym zacnem poriadne vybavovat vsetko okolo svadby.
6. dec 2009 o 14:47  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 danulicek
Presne o tomto som pisala vyssie. Ze kazdy ma inu maminu. Vies ale moze to byt aj tak ze chyby vidime teraz na nasich rodicoch a na svokrovcoch nevidime az tak tie chyby ktore aj oni urcite maju a ktore by nam tiez urcite v niecom vadili .. ale kedze s nimi nezijeme a nie sme s nimi tak casto ako s rodicmi tak moze vznikat te n dojem ze su lepsi ako vlastni rodicia. Ale samozrejme nemusi to byt vzdy takto...

barbora Povedz mamke ze teraz si stastna ze si mozes prezerat svadobne obrazky a keby si to nerobila tak este len potom by si bola nestastana ... A rozmyslat teraz o tom ci svadba dopadne dobre alebo zle, alebo neviem o co ide tvojej mamine tak to je uplna hlupost .. este vacsia ako to ze si nemozes pozerat obrazky emoticon
Tvoj snubenec rozmysla presne tak isto ako ten moj! emoticon Ja by som tiez uz teraz chcela babatko ale tiez je v tom skola a este k tomu by to moji rodicia asi ani neprezili.

rora
Da sa to nejako inak odborne nazvat? emoticon

kzuzik
Preco schizofrenik? Bojis sa toho? Alebo sa na to este necitis? Ved to je vsetko v poriadku! Nie kazdej z nas tikaju rovnako biologicke hodiny. Tie moje sa prebudili ked sa narodili moje neterky. A biju az doteraz ... Niekedy je ta tuzba az neznesitelna ... Raz to pride aj na teba a potom pochopis co to je emoticon Ja sa tiez bojim tej financnej stranky ale my planujeme babatko po mojej skole takze ked si budem potom hladat pracu tak myslim ze nebude to az take zle ako keby som skolu nemala a snubenec pracuje takze vyzit budeme musiet!
6. dec 2009 o 16:15  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 hainy, da sa to nazvat inak, ale nie odborne, ale skorej vulgarnejsie emoticon

Ja mam tiez take "schiza" stavy ked tiez si poviem, ze naco cakam a hned chcem dieta emoticon , ale zas ma to potom nachvilu prejde (ozve sa rozum emoticon ) a vtedy zas tuzim uz cim skor mat vlastne byvanie, a tieto dve tuzby sa mi striedaju, ale tak vidim svoju situaciu triezvo a radsej sa budem teraz riadit rozumom, v prvom rade posplacat co treba (uver za auto), potom zaplatit svadbu a zaroven zohnat nejaky lacny byt a az potom to ostatne emoticon Ale hrozne nas brzdi tato kriza, nie je ziadna praca a to je to najhorsie emoticon bez staleho prijmu sa nepohneme nikam.
6. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
kzuzik (30 r.)
    okres Košice
 hainy no ja som na tom s tou schizou podobne ako rora, obcas ma to prepadne ked vidim okolo male babetka, ale potom pride rozum a uvedomim si najprv musime kupit byt, potom co to nasporit a tak si budeme moct dovolit babo... a okrem toho by som chcela aspon dva roky mat robotu, do ktorej sa mozem z materskej dovolenky vratit.
6. dec 2009 o 19:38  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
    okres Ružomberok
 ahojte, aj ja sa idem ku tejto teme pripojit.
moja mama ma minule prekvapila, ked sa zacala vypytovat na svadbu a uz aj zacala setrit, s tym ma velmi potesila, hoci ona je stara skola, ale uz sme aj trochu na nete pozerali saty a tak, ale zatial len tak, ked na to prisla rec.
napriklad mojmu drahemu sa nepaci, ze beham po takychto strankach ohladom svadby, ale dakedy aj on zacne premyslat nahlas a hlavne on si uz teraz hladal kemp do talianska na rozlucku so slobodou a ze kto to prehana.
a co sa tyka svokry, tak ja budem mat dve, takze mam dvojtu radost so svokier, a ta jedna je tak stara ako moja sestra, takze sranda emoticon
6. dec 2009 o 20:59  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 mishelita
A aka stara je tvoja sestra??? emoticon emoticon emoticon
Ako to je mozne ze budes mat 2 svokry?

Baby presne! S mojou tuzbou je spojene tiez to ze nemame este byvanie a nemam este ani pracu ani nic. Ale ja chcem mat v 30-ke uz 2. dieta emoticon Nechcem ist potom svojej dcere alebo synovi na stuzkovu v 60-ke. A tak isto chcem byt mladou babkou emoticon
A vobec sa mi nepaci tento trend ze dieta az po 30-ke. Samozrejme je to na kazdej zene ako sa rozhodne ale nie je to dobre aj zo zdravotneho hladiska. No ktovie ako to cele bude... Ci sa nam vobec podari hned otehotniet .. lebo nie je to az take lahke ako citam niekedy na Konikovi.
7. dec 2009 o 08:33  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
Registrovala sa 28. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov, 2 albumy a 2 inzeráty. Má 9 priateľov. Okres Martin.
  • Svadba bola 11. júna 2011
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
Registrovala sa 28. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov, 2 albumy a 2 inzeráty. Má 9 priateľov. Okres Martin.
    okres Martin
 dievcata kolko budete mat druziciek? budete mat parny pocet?
7. dec 2009 o 10:12  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 hainy
no priatelovi rodicia sa rozviedli a obaja sa znova zosobasili, takze mam vsetko dvojmo, ale originaly su svokra cislo 1 a svokor cislo 1, takze to mam funny.

pravdu povediac ja si este neviem predstavit mat svoje dieta, este by som si rada uzila zivot aj vo dvojici a potom nejako rok po svadbe, ked uz budeme mat poriesene nejake tie veci, tak potom.

lucka.mt
no ja neviem, ja asi nebudem mat take, ze poviem ktore su druzicky, osobne ani neviem co by mali take druzicky robit. jedine poviem, ze moja najstarsia neter je hlavna druzicka a to je vsetko. ale musim povedat, ze sa mi paci, ked su podobne oblecene, ale moj priatel by mi povedal, ze to je cista amerika.
7. dec 2009 o 10:22  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
 mishelita
no ved to, ze u nas to nie je zatial take rozsirene, ale kamaratka mala 2 druzicky v rovnakych satach a bolo to neskutocne pekne, este aj ucesy mali rovnake emoticon
7. dec 2009 o 10:24  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala sa 2. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 888 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Česká republika.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Spišskej Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala sa 2. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 888 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Česká republika.
 ja som mala 5 druziciek. a a boli to kamoska a surodenci nas oboch. podla mna na pocte vobec nezalezi.
7. dec 2009 o 10:26  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malajana
fotoportrét
fotoportrét
malajana
 len dodan, nemali rovnake saty, ale vsetky boli farebene emoticon. a mali kyticky malinke s chryzanten v bielej farbe.
7. dec 2009 o 10:29  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
fotoportrét
fotoportrét
barborabilinova
 lucka.mt
tak ja ani neviem ci chcem mat nejake druzicky a ked nejake bysa nasli tak asi bude len jedna a to hlavna. Hlavne mi zalezi na tom, aby nam mal kto robit starejsiho. Baby mate niekto ten svadobny bedeker je to dobra vec, ci su tam aj nejake zbytocnosti a staci mi, ked sa budem riadit podla planu co je na tejto stranke a podla toho, ako robila sesterka svadbu?

My chceme bábo hned po svadbe bez toho aby som si hľadala robotu, hádam sa nám to podari a to aj kvoli tomu, že som vystudovana ucitelka pre materske školky a v tejto oblasti je tazke si najst pracu a keby som si ju aj nasla co dufam ze si raz najdem, tak by som ju kvoli miminku nechcela stratit kedze mimo dufam ze nam vyjde hned po savadbe a tak radsej hned mat miminko uzit si matersku a potom ist do prace, ale pokial by sa nam nepodarilo mat mimco hned tak urcite nebudem sediet doma na zadku. emoticon
7. dec 2009 o 10:30  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
 malajana
a tie kyticky drzali normalne v ruke? ci mali nejake venceky na ruku
7. dec 2009 o 10:30  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 lucka.mt
to fakt? to muselo byt naozaj pekne, moja spoluziacka by mala mat rovnako oblecene druzicky, tak sa pojdem pozriet a uvidim to nazivo, ale tiez som uz nad tym rozmyslala, ale este mam cas na rozmyslenie.

a baby videli ste uz toto?
http://www.youtube.com/watch?v=ynnwhzWnnVg

strasne sa mi to paci, tak nad tymto vazne uvazujem, vyzera to uuuuplne uzasne emoticon , a je tam toho ovela viacej.
7. dec 2009 o 10:31  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malajana
fotoportrét
fotoportrét
malajana
 kyticky drzali v ruke. ale boli take malinke. priemer kytice bol cca 15 cm a bola relativne okruhla.
7. dec 2009 o 10:37  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
 aku budete mat vyzdobu domu baby? teda ak organizujete odobierku u nevesty. poradte co vsetko sa da vyzdobit...
7. dec 2009 o 11:31  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 lucka.mt
Ja vobec netusim ... to ma byt parny pocet? To som tiez nevedela .. A aku maju vlastne funkciu druzicky? A kto moze byt druzickou? Mam pocit ze o svadbe este toho vela neviem ... emoticon

barbora Jedna baba tu niekde pisala ze to boli zbytocne vyhodene peniaze za ten bedeker. Ze nasla tam vsetko co uz vedela ... Tak neviem ako chces. Ale ja si ho nebudem kupovat. Ja sa budem radit tymto co je na tejto stranke a samozrejme vasimi radami a casovymi planmi aby som nebola pozuadu emoticon

Takze baby ak budete nieco riesit .. hocico! Hodte to sem na stranku aby sme my ostatne vedeli kedy, co a ako .. emoticon

barbora Presne tak rozmyslam aj ja emoticon Len s tym rozdielom ze dufam ze sa mi podari najst nejaku pracu hned po skole t.j. v juni, v auguste bude svadba no a pracovala by som pokial by som mohla s bruskom emoticon A ty este stale studujes alebo co vlastne teraz robis? Lebo pisala si ze uz si vystudovana...

mishelita
Ano to som uz videla. Je to super. Len uz vidim ako si to s drahym nacvicujem emoticon Pozerali sme to spolu a on povedal ze aj my musime take nieco spravit .. Ale my sme obaja take tanecne dreva takze asi zostaneme pri normalnom tanci. A ja som k tomu vsetkemu este hamblivka takze tento tanec by bol pre mna stresujuci .. emoticon Ale inak je to super! emoticon

lucka.mt
Nad vyzdobou som este nerozmyslala. Mas na mysli nieco specialne? Ale minule som v kvetinarstve nasla take polystyrenove srdcia a napadlo ma zeby som ich nejako ozdobila a dala bud na dvere alebo na stenu. Ja byvam v dome a mame zabradlie na schodach takze to zabradlie bude tiez iste vyzdobene ale neviem ako. Neviete co sa dava na zabradlie? Je to organza alebo nieco ine??? A co este by sa dalo v dome ozdobit? Ty uz vies aku budes mat vyzdobu?
7. dec 2009 o 15:06  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
fotoportrét
fotoportrét
rora
3
 ja vyzdobu domu alebo bytu riesit nebudem, lebo si myslim ze to ma vyznam iba pri odobierke a ta je zas vecou nejakych tradicii alebo veriacich, alebo tak nejak. Ja sa do svadby od rodicov planujem odobrat sama,nie sme na tradicie a ani veriaci emoticon a videla som svagrininu odobierku a to teda bola katastrofa, este teraz z toho padam na zem od smiechu emoticon starejsi stal za prd, pripadal mi jak opity a este aj koktal, no des emoticon emoticon
Takze mam o starost menej emoticon
7. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 rora Ty nebudes mat sbadbu v kostole? Ja tiez nie som veriaca ale svadbu v kostole by som mat chcela .. dufam ze to nebude problem.
Takze odobierka je ked nevesta ide prec z domu alebo aj ked po svadbe ostava byvat doma?
7. dec 2009 o 15:17  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
 h.a.i.n.y
druzickou moze byt kazde slobodne dievca zo strany nevesty ako aj zo strany zenicha, slobodny chalani su zase druzbovia emoticon u mna budu mat baby saty rovnakej farby ako vyzdoba, teda zelene...

vyzdoba domu bude bielo zelena, nejaky vencek na dvere a z organzy masle na branu a na plot asi... viac ma nenapada...
7. dec 2009 o 15:20  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
lucka.mt (30 r.)
    okres Martin
 inak dievcence emoticon ten bedeker sa velmi neoplati, mam ho ale lepsi je napr. svadobny planovac na tychto svadobnych strankach, su tam aj pripomienky co kedy vybavit emoticon
7. dec 2009 o 15:24  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš