Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a preco ste sa rozhodli prave pre Dja? nebojite sa ze budete chciet zahrat nejaku pesnicku a on ju nebude mat? Alebo ze aj napriek vasim prosbam tam pusti trapny dym, lasery a hlasitu hudbu diskotekovu? Lebo vo mne slovo Dj vzbudzuje slovo diskoteka, alkohol a hlasna hudba. Priatel povedal ze ked si bude chciet pustat nieco z magisu tak donesieme z domu zostavu a budeme na tom pustat Cdcka. A ked pojdete do kostola a tak, tak to vam nebude hrat ziadna hudba? Alebo si chcete objednavat kvoli tomu zvlast skupinu? Cize zbytocne platit dve verzie hudby? Velmi by ma vsetky tieto veci zaujimali. P.S Dja asi nechcem aj preto lebo moj byvali bol Dj a rozisli sme sa jednym z najhorsich moznych sposobov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som jednoznacne za zivu hudbu, uz mame aj vybratu len ju treba objednat a pokial by uz boli obsadeny tak az potom zacenm premyslat nad tym ci bude Dj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, my budeme mat DJa, lebo ani kapela ti nezahra a nezaspieva vsetko a radsej budem pocuvat original z CDcka ako falosny spev. Dalsia vec je, ze jeden DJ ta vyjde podla mna lacnejsie ako cela kapela, ked uvazis, ze ich musis aj nakrmit... A v kostole nam bude hrat asi organista :-) Ale preto je asi take takze najst dobreho DJa, aby ti hral co chces, mal to vsetko v repertoari, privelmi do svadby nekecal a pod. papa :-)
Odpovedať
Suhlasim s kzuzik :-) Ja si tiez myslim ze ziva hudba ti toho nenahra az tak vela .... ta hra prevazne iba ludovky a tie ja celu svadbu pocuvat vobec nemienim... A aby mi v dome vyhravali nejaky muzikanti alebo pri vchode do kostola tak to mi pride trapne. Neviem preco ale je to tak.. V kostole mi tiez budu spievat nejake dievcatka :-) a taktiez suhlasim s kzuzik v tom ze 5 muzikanti je nieco ine ako 1 Dj. Kedze muzikantom musim dat aj viac do vrecka a este im aj musis kazdemu dat najest a napit. Mozno si to vysvetlujete tak ze chceme na svadbe setrit ale treba sa na to pozriet aj z tejto stranky. Ale samozrejme ziva hudba je ziva hudba a kazda z nas chce nieco ine. Ked sa zenil moj brat tak mal zivu kapelu, tak my pre zmenu budeme mat Dj-a .. aspon na porovnanie :-) ale nehovorim ze je to 100%-ne. Moze sa to samozrejme este zmenit ale zatial chceme Dj-a :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak je pravda ze kapela nezahra vsetko ale aspon mam istotu ze mi tam nepustia techno a nebudu mat djske moresy, zeby mi kecali do svadby alebo nieco podobne. Ja mam suseda co hravaju na svadbach, zabavach, oslavach. Ked niekto chce tak su dvaja a ked niekto chce vela tak idu az styria. Co nevedia zaspievat tak pustia normalne z CD a to vsetko sa predom dohaduje a donesu si toho ozaj vela. Len sa bojim ze jeden panko co je tam trocha starsi tak aby do mojej svadby nezomrel :-( V kostole jasne ze chcem organistu, ale na nastup by som chcela aby mi snubencov synovec zahral na saxafone ave maria, snad sa to dovtedy nauci 8-) Ale nechcem klasicke pomale kostolne pesnicky, ale v NDCA hoky spievaju trocha rychlejsie piesne a miestami aj nieco tipu Hallelujah a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som jednoznacne za DJa, nad zivou hudbou som ani nerozmyslala. Bola som na niekolkych svadbach a plesoch, kde hrala ziva hudba, ale nikdy som sa nejak extra nebavila. A dokonca jedna skupina bola taka otrasna, ze chut do tanca sme vobec nemali, svadbu sme nejak "pretrpeli" do druhej alebo tak nejak, spevacka uz o polnoci nemala hlas a navyse takmer cely ich repertoar pozostaval z ludoviek, co (ako vravi hainy) ja takisto celu svadbu pocuvat vobec nemienim. A ten DJ, ktoreho sme si vybrali, zahra vsetko, z kazdeho rozku trosku (ludovky, repete, moderne, oldies..., aj na zelanie). Poculi sme ho na jednej svadbe a velmi sa nam pacil, hned sme si vraveli, ze toho chceme aj na nasej :-) Odporucila som ho aj kamoske, ktora sa v auguste vydava, tak uvidime, co predvedie :-D No a v kostole bude hrat organ a spievat zbor.
Odpovedať
Miska tak hadam dovtedy nezomrie ... :-| A synovca musis trosku do toho dotlacit aby to bolo perfect :-)
Odpovedať
ahojte baby :) pozeram ze uz tu naplno planujete :-) mna presla chut na celu svadbu po tom co sa zas okolo nas deje, dlhodobo intrigujuca svokra s velmi sprostymi vyjadreniami na moju osobu co ma za nasledok len to ze sa s polovickou hadame a mam chut so vsetkym tresknut,lebo nemam pocit ze by draheho trapilo ze na mna niekto hadze spinu, resp. nemieni proti tomu nic robit. 8-( 8-( a vcera som mu v afekte vykricala ze nehrozi aby som raz prijala meno ake ma ona lebo by mi z toho bolo zle |-| tak neviem co bude dalej.
Odpovedať
Ahoj rora! Uz som cakala kedy napises lebo si sa dlho neozvala ... pozeram ze si si aj album zrusila .. Velmi ma to mrzi! Co sa stalo? Co zasa na teba hodila? Neda sa to riesit tak aby ste neboli vobec spolu v kontakte? Aby nemala moznost do vas zasahovat!
Odpovedať
ved to je to, ze absolutne nie sme v kontakte a takto na mna kyda. dozvedela som sa to od jej byvaleho frajera, (s ktorym podvadzala svokra, dobre,ze??? a na mna ide taka bezcharakterna osoba kydat), on mi pise vsetko co o mne rozpravala vsetkym, najnovsie som podla nej jalova, a to preto lebo este nemame dieta a svagrina 21 rocna uz caka druhe a ako je to mozne ze ja este nie, ze som vadna..... A toto je len jedna z jej perliciek co vypusta do eteru a uz sa s drahym tak vadime ze uz neviem co dalej. cela jeho rodina sa mi zhnusila.vsetci co ma poznaju si skrz jej ohovaranie bohvieco o mne myslia.
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda Rora, to ma mrzí že máš takéto problémy so skoro svokrou :( Keby si sa s ňou otvorene porozprávala, že čo proti tebe má, resp čo jej tak strašne vadí? Jejda ale takéto reči, to nie je normálne :( A tvoj drahý si ťa vôbec nezastane? A rozprávali ste sa o tom? Odporúčam odísť niekam preč, vziať sa a budete mať pokoj ;) Ja by som to tak tiež chcela, ale môj drahý nechce o tom ani počuť :(
Odpovedať
keby za nou idem sa porozpravat,akurat by som jej potvrdila ze sa jej podarilo mi ublizit. a s nou aj tak nie je rec, zivot si pos.ala tak musi na truc robit zle a akurat ja sa jej do toho hodim. a o priatelovi som si myslela ze sa ma razne zastane a pojde si to domov s nou vyjasnit, ale ten ma len kopu reci predo mnou a skutek utek.
Odpovedať
Článok sa načítava...
rori mas to tazke. Toto je typicky priklad zlej svokri! Takze ona by uz chcela vnuka? A nevadi jej zeby bol pred svadbou? A co tak si jej reci vobec nevsimat??? Uplne ju vypustit zo svojho zivota.. Ved nech si hovori!!!
Odpovedať
roti: pridavam sa k h.a.i.n.y. vsetky reci svokry vypusti s hlavy. je jasne ze to nenjde len tak, ale skusit to ignorovat. to je jedine co sa s tym da robit. nemyslimz e by porozpravanie sa s nou viedlo k rozumnemu koncu. a s manzom sa o nej nehadajte. urcite ziadne ultymatum typu ja alebo ona. to je len horsie. takze reci ignorovat.
Odpovedať
to posledne na co by sa tesila je vnuk alebo vnucka od nas.ona vidi len svagrinu (dceru). dobre viem ake by mala reci keby mame dieta a este nie sme svoji. to by som bola ku.va a tak by ma aj prezentovala pred znamymi... Takze nech urobim akokolvek ona na to vzdy najde reci. Ja som dost prchka povaha a nechcem to s nou riesit ja,lebo by som jej asi ublizila,ale vadi mi ze priatel jej nepovie ani ň, to mi tak pripada ze sa jej boji 8-( a pritom na jeho adresu uz tiez zaznelo dost.
Odpovedať
Tak potom ti neostava nic ine len ju ignorovat. Proste si povedz ze je to taky typ cloveka co potrebuje ublizovat a ohovarat a vymyslat (poznam aj ja takych ludi a mam ich vies kde). Aj ked je to svokra ... co by ste mali mat relativne dobry vztah aspon na oko .. ale za takychto podmienok zabudni ze mas nejaku svokru! Uplne si to nevsimaj a zi si svoj zivot. Neviem ci sa da si to nevsimat ale casom to urcite pojde. A najlepsie ziaden kontakt s nou! A hlavne nereagovat na hlupe poznamky! Lebo to ju este viac posilni!
Odpovedať
ja sa snazim si ju nevsimat uz rok a pol, a uz nam bolo aj fajn, lenze ona sa vzdy sama k nam hlasi sprostymi poznamkami, uz aj o mojej rodine a to ju ani nepozna, priatel s nou nebol uz rok, nie je tu ziadny kontakt, len sa k nam od roznych ludi dostavaju od nej odkazy takeho typu ako som napisala... No snad to medzi mnou a priatelom bude uz lepsie, lebo caka len na to kedy sa rozideme a to jej radost nemienim spravit, ale zas sa ani nemienim trapit vo vztahu kde si chlap nevie zastat polovicku.
Odpovedať
rora mas pravdu. Ale je malo chlapov ktori sa budu hadat so svojou mamou. Predsa je to ich mama! A tvoj priatel asi sam vie ze to nema vyznam! Nebolo by dobre keby ste sa vy dvaja rozisli kvoli tomu ze sa nieco jeho mame napaci! Vy sa mate radi a to je najdolezitejsie! Ona je proste taka povaha ze aj keby mal neviem koho tak aj tak by bola nevesta zla! Ale musis pocitat s tym ze dokial bude svokra zit tak dovtedy nebudes mat pokoj! Ale riesit to rozchodom to urcite nema zmysel!
Odpovedať
Profilova fotka
rora, fakt ti nazávidím, a viem o čom hovoríš. Ja som to mala v minulom vzťahu, toto isté, a som rada žýe som sa jej zbavila. Bolo to síce za všeliakých okolností, ale fakt som rada. Tiež som si toho prežila, takéto jej trápnosti a zbožňovala som, keď sme niekde boli a ona svojmu synčekovi ktorý mal podotýkam 28 rokov zavolala, že jej je smutno doma a nech ide domov spať. No zažili ste to už???? A on sa zdvihol a išiel. to je len zlomok toho čo stvárala, on jej na valentína kupoval presne takú istú kyticu ako mne, presne taký kvet ako mne a to ma žralo. Až raz prišiel deň a poedal mi, že som mnou končí, asi mu mamička poradila. mali sme pred svadbou, mnňa a moju rodinu považovala za chamraď a sedlákov a fakt chalan nič lepšie nemohol urobiť len sa so mnou rozísť. Veľa ľudí mi vravelo nech na to kašlem, no to nešlo nech som sa akokoľvek snažila, že si vezmem jeho a nie ju a podobne, no ja som o nej denne počúvala. Na vianoce som tam musela po večeri ísť a odovzdať jej darčeky, a ver mi že čokoľvek som kúila bolo na p...Ak to nestálo aspoň 3 tisícky tak to šmarila do garáže, alebo s tým utrela svoje auto, vrchol drzosti. Mne ak niečo kúpila bolo to oblečenie bu%d hnedej alebo zelenej farby, a vedela že tie dve farby neznesiem, alebo ma som mala štátnice a ona mi zavolala aby som jej došla umyť okná a upratať po malovke....otras. V záhrade na mňa hodila dažďovku a pod. A raz ma tak nasrala, že som jej všetko vykričala, proste som sa neudržala ale bolo to stále úplne zlé. Všetko mali dobré len oni, moji rodičia boli pred ňou chudáci.
Odpovedať
Profilova fotka
Rora to si treba zanadavat na taku svokru a moc neriesit. Ja uz som sa poucila ked ona nas tolko rozhadavala az sme sa po dvoch rokoch s priatelom rozisli no potom sme si povedali ze nie nedame sa jej podlomit a dali sme sa naspat dokopy. Odvtedy robi problemy len svokor, ktoremu ked priatel nieco povie tak ostane ticho. mne sa teraz stala taka zvlastna vec, ze svokra mi zacala hladat pracu u nich v okrese, lebo chce aby sme sa s priatelom co najskorej nastahovali do toho ich stareho bytu, aby nebol prazdny. :-)
Odpovedať
miska to ozaj? :-D A ved aspon budete mat bytik. Ci ako to je vlastne? sigsauer Tak to je uz ozaj sila co si tu napisala! Ani sa mi tomu nechce verit ale ak to je tak ako pises tak je to sila! Proste brutal! Nechapem o co ide tym zenskym!
Odpovedať
Profilova fotka
hainy s tym bytom je to tak ze oni maju dva byty, jeden stary a malicky na ktorom maju sidlo kablovky a potom maju novy a velky byt. Teraz zo zaciatku pojdeme byvat na ten maly a stary bytik a ked sa rozrastieme o potomka tak si to vymenime zo svokrovcami a pojdeme do toho vacsieho a novsieho bytu
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj Miska, to mate super, ze mate kde byvat :-) Ziadne hypoteky na 30 rokov... zavidim :-( rora, tak to mi je fakt luto, ale pripajam sa k dievcatam co napisali, ze ju treba ignorovat a tiez si myslim, ze je pravda, ze maloktory chlap sa postavi proti svojej mame :-( bohuzial... Hlavu hore rora :-) a sigsauer - tak to je pecka!!! Teda take spravanie sa svokry mi pride ako z toho najhorsieho filmu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak ona aj boal ako z hororového filmu, ale už ma to trápiť nemusí, stará už si môže otravovať niekoho iného, ašťastie som ju od rozchodu nevidela a ni nestretla:-)))) a ani nechcem. Prežila som si to, je to preč, teraz mám skvelého priateľa, o chvíľu manžela:-)))
Odpovedať
To je ozaj dobre ze maju kde byvat. Ze ziadna hypoteka na krku. Zatial co my s drahym sme sa rozhodli pre tu hypoteku na 30 rokov lebo peniazkov nie je na zvys :-( kzuzik aj vy sa chystate stavat domcek? kzuzik vy kedy idete rezervovat salu? Lebo som pocula ze v KE sa dost skoro rezervuju saly. Alebo uz mate? A preco sa vydavas az v roku 2011? Tiez mas este skolu?
Odpovedať
Caute baby :-), pridavam sa k nevestam roku 2011. Priblizne to planujeme na september ;-). Neviem sa dockat, ale tak ako doteraz vsetko utieklo ako voda, verim ze sa ani nenazdame a bude to tu :-).
Odpovedať
Ahoj Evi :-) som rada ze sa nasa tema opat o nieco rozrasta ;-) dufam ze nas tu bude coraz viac.. Preco si sa rozhodla az pre rok 2011?
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj tak to je pre nas s Drahym dilema, ci domcek, alebo byt... urcite budeme musiet zobrat hypoteku, ale zatial este neviem na co... Ja sa vydavam az 2011, lebo sestra mojho Draheho sa vydava na buduci rok, teda 2010 a sme si povedali, ze nebudeme sa im montovat aj my do toho roku 2010 ;-) nech si ho uziju, lebo boli zasnubeni este pred nami a my sa potom vezmeme v 2011 :-) Ale aj mi to vyhovuje, lebo toho roku koncim skolu a potom mam este cely buduci na dokonale planovanie svadbicky :-) A co sa tyka saly... tak zatial sa tak rozhliadam, ze kde co a niekedy v marci 2010, by som uz chcela zacat obiehavat a rezervovat nejaku. Inak svadbu mame 21.5.2011, takze mozno si niekto povie, ze trochu skoro zaciname s pripravami a rezervovanim, ale tak radsej budem vsade prva (aj ked ma niekde mozno vysmeju :-D ) ako by som sa musela prisposobovat, lebo niekto alebo nieco uz nebude na nas termin volne... chapete ;-) h.a.i.n.y a ty nie si z KE?
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky.... :-( ako si mam nastavit tie pekne vecicky v mojom albume ako je odpocitavanie a pod??? :-(
Odpovedať
kzuzik Chod do mojeho albumu a klikni pod moje odpocitavanie na MySpace-Countdowns, otvori sa ti stranka a tam si vsetko pekne nastavis :-) Nie ja nie som z KE len som tak pocula ze niektore saly su v KE dost vychytene a su zarezervovane aj 2 roky dopredu. Tak som pocula .. ale v ziadnom priapde nechcem strasit. Kolko planujete ludi? Takze keby ste mali na rok svadbu tak by tiez bola v maji? Ja mam tiez rada veci ked mam na nich cas a nie potom brat uz len to co ostalo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?