Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahoj fomarik x-) ...no neviem...asi tym, ze je konecne piatok :-D :-D...a o den menej cakania, kym si budem robit test...uz len 6x sa vyspim |-|
Odpovedať
Profilova fotka
majovky sa majuuu radi....to preto ze maj lasky cas ;-) :-N :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak!!!!!!!!!!!!!!!! Mali by sme vytvoriť nejaký klub súdržných májoviek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze ja pridem na svadbu vam, vy mne :-D
Odpovedať
:-D dani, daj tip na to perie, prosiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova.................presne viem ako sa asi cítiš . Už sa nevieš dočkať na dve modré paličky, že? nebojkaj, tých pár dní prebehne cubidup. Potom nám daj vedieť ako si pochodila. Božinku...ved ja to teraz budem prežívať s tebou. Mne mrch mešká už 26 deň a bojím sa urobiť test, že tam nájdem zase len jednu trápnu paličku. Radšej na budúci týžden zájdem na sono.
Odpovedať
sampo...dana asi k Tebe nepride :-D
Odpovedať
fomarik z celeho srdca Ti prajem dve // x-) ...teda...ked uz si pockala 26 dni, tak uz ten tyzden nejako dotiahnes a tak nejak narovnako sa dozvieme nas ortiel...
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tak zisťujem, tak ja sa z májoviek budem svadbiť ako posledná ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved do pol piatej mozno stihne :-D
Odpovedať
fomarik - to najlepsie na koniec :-x x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
formarik posledná možno ale možno sa už budete svadbiť traja (alebo štyria) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sampo :-D :-D
Odpovedať
cafte....dnes sa tusim mate vsetci radi....TAK AJ JA SA PRIDAVAM... :-D ;-) ;-) :-D ;-) :-D ...formarik sprav si testik.... ;-)
Odpovedať
sampo - spravny postreh ;-) KTO SA MA RAD??? MAJOVKY! MAJOVKY! :-D
Odpovedať
Kto hlasuje za test??? :-D
Odpovedať
ja neviem, luc...ja sa normalne bojim za fomar :-)... |-| x-) ..nejaka som nerozhodna :-D...to sa mi casto nestava :-)
Odpovedať
preco bojis???fomar ty neces mimi?? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ked ja už som unavená z tých testov....nenormálne a vobec im neverím. Cez vianoce som si robila tri, 2 boli pozitívne a jeden negatívny :-. . Pre srandu jeden obcikal Mirko a ten bol tiež pozitívny :-D . Hovorila som to mojmu doktorvi a obvodnej a oni sa mi len smiali. Povedali, že ak mi na budúce bude meškať mrcha, mám prísť o mesiac na to k nim, teda na gyndu, aby mi zobrali krv na HCG...to bude 10%-né. Vyskúšala som snád všetky možné značky tehotenských testov,už ma z nich bolí hlava. ;-( Ale už to nechcem rozoberať ]-( . Ked to bude mať prísť, tak to príde. Inak doktor mi hovoril, že s najvačšou pravdepodobnosťou by sme s Mirkom mali mať dvojičky, takže....Sampo...možnože ani nie si dalkeo od pravdy.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved mozno aj ty julova budes uz zdvojena :-D to by bolo skvele, keby vam to obom vyslo. Trochu by som vam asi zavidela.. :-N ale ja si teda pockam este.
Odpovedať
fomarik aj my.... ;-) budeme jazdit dostavnikom :-D :-D
Odpovedať
luc - ze aby tam nebola len jedna /...tak sa bojim :-( sampo...kym nie rozdvojena, tak to beriem :-D....aj ja mam nabeh na dvojicky |-| ..
Odpovedať
Profilova fotka
dvojicky? to som chcela aj ja vzdy.. ale teraz uz o tom nie som velmi presvedcena, ked vidim, kolko roboty je s jednym malym =-) formarik, ja teda neviem, ci by som este uverila nejakemu testu po tvojich skusenostiach. Radsej by som asi nabehla na gyn., nech to pocujem od nich. :-)
Odpovedať
ja som pri zasnubach od draheho dostala aj furik na ten briliant, aby som ho vladala nosit...tak vyuzijem aj na brusko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luculka...aj vy máte mať dvojičky? Julova....prepáč, ak som ta nejak zdeprimovala, ale to som naozaj nechecla. Ešte raz Prepáč. Ten test si určite urob. Vlastne, májoky, vy ste ma prehovorili......ja si zajtra idem urobiť test a basta 8-) 8-) 8-) 8-) ...zajtra vám dám vedieť, OK?
Odpovedať
nie, to nie, fomar, neboj ;-)...ale ono aj ked sa utesujem, ze je to len prvy pokus v nasom pripade, tak viem ze budem smutna z jednej / Tak OK, fomarik...si odvazna a odvaznym stastie praje...drzim palceky ;-)...asi nebudem vooobec v noci spat :-D...a aj keby tam bola jedna / a mrcha nepride, tak este nic nie je stratene x-) tak tfuj tfuj tfuj pre stastie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
formarik tak ti zelam parny pocet paliciek :-D a aj tebe julova :-)
Odpovedať
sampo :-X ;-) ... len aby tam neboli styri :-D
Odpovedať
ahojte, troska odbocim od temy ale prosm vas neviete mi poradit nejakeho dobreho DJ v okoli Nr? bo uz som zufala, neviem sa na nikoho skontaktovat a ak sa uz tak je obsadeny. dakujem pa pa :-p
Odpovedať
ale styri budu, lebo ked zbadam dve, tak sa rozrevem od stastia a budem vidiet dvojmo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?