Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Caute majovky, vita janga medzi nami :-D..dani, dakujem za tip ;-)...mate sa? inak janga..s takym pocitom som sa stretla...rezervovala som si saty v jednom salone, ale po mesiaci ma premohol pocit, ze to nie je "ONO"...a tak som hladala dalej, az som nasla tie PRAVE :-D...a vzdy ked idem okolo toho salonu a nemusim ani vojst, a aj tak sa usmievam ako rozpuknuty orech :-D...
Odpovedať
Julova dakujem za privitanie. ja nemam pocit, ze to nie je ono... ja len som z toho trosku vedla... a tak asi kazdu hodinu pozeram fotky zo skusania, aby som sa uistila, ze su to fakt tie prave :-D
Odpovedať
ked si sa citila ako princezna a boli pohodlne, tak nevahaj...maj je tu cobydup, tak nech Ti ten pocit vydrzi :-D...a dokonca mame svadbu v rovnaky den ;-)...a nemas foto zo skusania? :-)
Odpovedať
nejde mi to dat do albumu, tie fotky su velmi velke
Odpovedať
tak ich zmensi...uplne jednoducho - otvor si ich cez Paint alebo malovanie a cez funkciu Obrazok - roztiahnut ci zkosit zmensi percento na 99 - to staci ;-) a daj ulozit obrazok - a je to zmensene ;-)
Odpovedať
moment maturujem
Odpovedať
joj no trochu mit ot trvalo, lebo mi tu drahy stale behal a nechcela som, aby to videl, ale je to tam!
Odpovedať
x-) x-) x-) krasne...jemne a vyzeraju byt lahucke...tak to ti ten pocit zarucene musi vydrzat az do svadby :-D...dobre si vybrala ;-)
Odpovedať
su to vlastne tie 17, len bez tej ruze. su take maslove a mne teda padli do oka hned :-)
Odpovedať
Vdaka. Ja som chcela vzdy saty s cipkovymi rukavmi, tak som si dala na to usit bolerko, lebo tie co mali sa mi nepacili. Inac su celkom jednoduche...
Odpovedať
mne sa povodne velmi pacili tie co mas ako obrazok 19 - Dalia ;-)....ale ta stola okolo ramien je dooost nepohodlna, a v pase som rovna, cize by to na mne tak pekne nevyzeralo...tak som nasla inde :-)...velmi som tuzila z Nicol po satach Picola - s cervenym korzetom, ale uz ich nemali...tak som nasla saty s cervenym bolerkom a je to :-D...v Nicol som si najprv vybrala ine...ako sa len volali...aa... Islandia - ale nakoniec, kedze nebol ani naznak cervenej to nebolo to ONO PRAVE ;-)
Odpovedať
ved ta 19 to su vlastne tiez tie iste len so stolou. A ty teda nakoniec budes mat tie co mas v albume?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D uz mam popolnocne saty! skvele! aj obrucky sme uz vybrali.8-) A kde ste vsetky? ja ze sa pochvalim... :-(
Odpovedať
ano, janga...tie budem mat ;-) sampoooooo ;-)...som pripravena na Tvoje chvaly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kupil mi nastavajuci saty 8-) (kedze ja som na ne momentalne ani nemala)... ale laska na first look, som sa po ne musela po dvoch tyzdnoch vratit, lebo mi stale vrtali v hlave (a hlavne sa mi trochu zavrtali do rozpoctu :-N )... mozno dam do albumu, no najprv musim upravit foto, lebo su velke a hadam aj ksicht by som si mohla odstranit heh :-D
Odpovedať
sampooo..su krasne :-) a cervene x-) ...a aj s ksichtom! prosiiiim :-D...ani z mojho server nepadol :-D.. a obrucky? ukaz ukaz ukaz :-D inak - mame ze rychly internet od T-mobile ]-( ...blizko nas je Polic. riaditelstvo a maju take rusicky, ze dovidenia...vecer niekedy udrzat signal na nasej ulici je o nervy, tak vzdy rezignujem...a rano ked nemozem spat, tak si surfujem :-D FOMARIIIIK!!!! TAK AKO??? ROBILA SI SI??? SOM STRAAASNE ZVEDAVA =-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova s ksichtom? co ja viem.. :-D este by ma tu dakto nasiel... ale na chvilu to tam mozem dat, napriklad ze na dnes 8-) obrucky este nemame, iba sme ich dali robit. Ale ak dakde objavim nejaky obrazok tych nasich, tak som sem dam. Z bieleho zlata budu
Odpovedať
to sampo: perfektny vyber popolnocnych siat, krasna farba, nenormalne sa ti hodi ;-) su site alebo kupovane?
Odpovedať
Profilova fotka
Čavino májovky! Test som si nerobila. Pojdem radšej zajtra k doktorovi. Včera som sa sem vobec nemohla dostať. Vždy mi to vyhadzovalo trápny "Error". Ale dnes som už tu, medzi vami.
Odpovedať
Profilova fotka
joj diky petruska55 :-D treba ma trochu poutesovat, lebo som mala vcera trochu vycitky kvoli cene ;-) saty su kupene v PP, ale maju aj stranku (teda ta "moda"), moje tam sice nie su, ale su tam aj ine pekne. www.angelika.com.pl
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik a ja ze ako ma potesis dnes pozitivnou spravou. :-D no ale mozes aj zajtra 8-)
Odpovedať
jaka zlata tmavoocka :-)...nooo...tak dnes som potesena, dakujem :-D...a dufam, ze vo stvrtok budem pozitivne :-D... fomarik - drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo: Dúfam, že poteším nielen teba ale aj seba a Mirka. Si predstav, že on včera kúpil fotoalbum a povedal, aby som si prvý pozitívny test doň vložila....ževraj to bude prvá fotka našej bábiky. Aj som sa trošku nahnevala, aby to nezariekol ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik to si potom na svadbe uz ani nevypijes 8-) to by bolo skvele, keby vam to vyslo a este aj julovej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak fomarik som sa zabudla minule opytat, ze ci robis v BB ked v Europe? lebo ja sa tam obcas motam :-D aj topanky som tam kupila svadobne aj kadeco ine 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz to vyzera, ze si pisem sama so sebou, ale musim este :-D zase sa mi snivali svadobne bludy, ze som si sla po saty a tie moje boli totalne znemoznene - zlto modre, uplne priserne, navyse mi boli kratke a kazdu topanku som mala inu (to sa mi snivalo uz druhykrat). A vcera ze som zapochybovala, ci si toho mojho mam zobrat, lebo sa z neho vyklul vidlak.. taky ozajstny, ze farma, zvieratka a tak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo: uvidíme, uvidíme či budeme piť....Ano robím v Europe. Tak sa niekedy zastav ;-) ;-) ;-) ...dobre som sa pobavila na tvojom vidláckom sne.... Mne sa dnes snívalo niečo s bábovkami, takže pohoda. No, zrejme si si písala sama lebo ja som si doteraz trošku zdriemla. Poriadne ma to zlomilo...ešte teraz sa preberám
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik neviem sice, kam sa to odkladaju tie deti, ale ked to nahodou objavim, tak hodim oko, ci tam nie je niekto, kto sa na teba podoba :-D
Odpovedať
ahojte majovky :-)....tak sme sa nasmiali pri "Krok za krokom" :-D...len mam take divne pocity v bruchu ]-( ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
julova myslis, ze si prebudila mrchu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?