Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
a mozno by aj nejaky z BA docestoval do Nitry...hm? Ja budem mat DJ RED-a z BA a akurat vcera som s nim mala prve stretko a veeelmi sa mi pacil, aj dievcata tu na stranke ho odporucali...akurat vravel, ze uz po jul ma vsetko obsadene...ale tvoj termin je kusok dalej, tak skus sa nanho nakontaktovat...kontakt naho je aj tu na stranke v katalogu firiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fomár...tak mi povie Mirko, ked ho nahnevám ;-) ;-) ;-) ;-) Májovky dakujem velmi pekne, už nech je zajtraaaaaaaaaaa...alebo julova počkám na teba a spravíme si testíky spolu? ;-) ;-) ;-) Cuore: Tak ja osobne ti v tomto neporadím. Nie som odtial a ani Nitru nepoznám. Ale skúsim niečo vysondovať.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno by ste si tie testy mohli urobit zajtra, vtedy je aj parny datum :-D dokonca že 2 4! 8-)
Odpovedať
fomarik mily najmilsi, odpust |-| x-) :-D ja neviem...asi si urob uz zajtra a pozitivne ma dobijes a potom to vyjde aj mne :-D...prosiiim v tomto sa ma nepytaj na radu, lebo by bolo take supis, keby nam narovnako vysli dve //, ale uz som aj nedockava, co Ti test ukaze zajtra :-D :-D
Odpovedať
sampo...ale ja mam este cely tyzden do mrchy... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky...už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako sa vlastne naozaj všetky voláme?
Odpovedať
Ja to mam v albume na oznamku...ale ja som skor rozmyslala, ako vznikli nase prezyvky, ktore tu pouzivame :-)...ja som julova - od "narodena v juli", ale inak som Zuska ;-)...a velmi ma zaujima, ako vznikol fomarik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je odvodené od Somárik....tak mavolá Mirko....ake´d sa somnou mazná tak ma volá Fomárik. ja ho volám papulka. Ale oficiálne som Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
No a po svadbe budem pani Havlíčková. Konečne, lebo 23 rokov sa nedokážem stotožniť s mojím terajším priezviskom Ceglédová. Idem kuk na tvoje oznamko ;-)
Odpovedať
jeee, tak to je zlate...a ja napriklad mojho Petula volam usiplesk a doberam si ho, ze ma najvacsie usi na svete a pritom ich vobec velke nema, ale aj tak mu to uz prischlo :-)...a on ma vola drobec, lebo som take male kuraatko :-) alebo mamina - uz ma steluje do tej pozy :-D...tak tesi ma, Lucia ;-)...a tusim aj luculka je Lucia ;-)..dana_viktoria je jasna a este sampo by sa nam mala odhalit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty si pre Peťka drobec? To je tiež milé. Mňa tak volá svokra, ale používa aj termín Prchútik. Ale to len preto, že má 180cm, robí si zo mňa srandu. sampo...odhaľ sa
Odpovedať
Profilova fotka
Julova...to oznámenie nemá chybu. Je dokonalé, úplne originálne. To bola vlastná samovýroba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oprava...ja mám 180cm....
Odpovedať
ja mam 162 cm |-| ;-) :-) a Peto 182 cm ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova...všimla som si, že v téme o ohováraní chlapov, kde sme včera prispeli niekto napísal, že chlapi, ktorí sa angažujú do svadobných príprav sú DIVNÍ. My sme tam svojich nastávajúcich vychválili do neba.
Odpovedať
aj ja som si to vsimla, fomarik, ale kusla som si do jazyka a neokomentovala som to ;-)...pre mna su divni zasa ti druhi, ktori sa neangazuju a niekto ich do svadby musi nutit :-)...ked sa muz chce zenit, nepotrebuje predsa cas na "stravenie"...;-)...ja tomu tam nerozumiem, tak uz tam nebudem pisat nazor...zaklad, ze vieme, aki su ti nasi uzasni ;-)
Odpovedať
bezim ja z prace domov, vecer este nakuknem...Petulo mi robi veceru...tesiiiim sa :-)...tak zatial pekny den..pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze, kym som povysavala, tak ste mali prudku diskusiu 8-) ja som Jana, ked sme uz pri zoznamovani :-D tesi ma! a este k tym centimetrom ;-) ja mam 173 a on 179 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik ja ma o dve cm menej ako ty :-) ...nejak ste sa rozkecali...mi trvalo kym som sa prepracovala na koniec... aj ja mam strach si urbobit test...ale presne z opacneho dovodu ako vy... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova mate krasne oznamko :-) nase este nie je :-( aj ked uz by hadam aj mohlo byt, cas bezi. tiez bude vlastna vyroba... :-)
Odpovedať
ja som lucia... :-D :-D :-D ale to vam asi doslo....julova formarik....k tým DIVNÝM chlapom.... ;-) No coment :-p
Odpovedať
ahoj lucy ;-) mate krasne oznamko x-) aj my sme na takym podobnym uvazovali ale nakoniec sme sa rozhodli pre ine ale aj tieto co mate vy boli horucim favoritom ;-) ozik ako pokracujete s naukami?
Odpovedať
No caute majovky, tak sa k vam konecne pridavam, doteraz som len sem-tam citala, co vsetko uz mate zajednane a tak, no a ja stale nic!!! Ale dnes som si konecne vybrala saty!!! Asi poznate ten uzasny pocit, tak som sa chcela podelit o radost, aj ked uz u mna nastava dilema, ci som si vybrala dobre ....
Odpovedať
Profilova fotka
nejak skoro nastala ta dilema.... :-) ja som si vyberala saty niekedy v novembri a uz si ich ani nepamatam...lebo ja som z toho rozcarovania zabudla fotit...teda nechat sa odfotit.... :-) a aketo saticky si si vybrala?
Odpovedať
no sú krásne, len vieš to prvé rozčarovanie už prešlo - bola som úplne nadšená a teraz začínam pochybovať! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si nimi bola uplne ista cele tie mesiace...ale v utorok som bola s mojou krajcirkou v nejakej svadobke, lebo si tam chcela dat obtiahnut gombiky a zbadala so tam saty do ktorych som sa zamilovala ... nuz ale co uz...tak mi treba nemala som tam vojst.... :-D
Odpovedať
Prave preto som si doteraz nijake nevyberala - som len chodila, pozerala (aj to len raz zacas, ked ma to chytilo), ale tak uz som si povedala, ze je asi uz najvyssi cas, vsetci ma znervoznovali, ze este nic nemam, no a teraz sa znervoznujem sama, ci som urobila dobre. A ty si si ake vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak uz si ich poriadne nepamatam :-) ..viem ze su biele...dvojdielne...vrch neni typicky korzet ale zapina sa za krkom a je zdobeny perlickami a strasom...sukna je dvojvrstvova...podsivka a biely tyl na tom jemne nariaseny.... viem ze som nimi bola taka nadsena ze ked sme isli do jedneho obchodu hned potom pozret spodne pradlo tak som odkracala aj s nakupnym kosikom a mama si to asi po pol kilometry chodze vsimla ze si vykracujem ako karkulka a pohupujem cervenym nakupnym kosikom.... takze asi su pekne tie saty :-)
Odpovedať
Vauuu, tak to si dobra, ja som si pripadala blbo len zato, ze som chodila po meste a usmievala som sa ako debil (a neslo to prestat). Podotykam ze to sa mi obvykle nestava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v euforii a nepripadala som si vobec blbo... az ked mi mama povedala "a teraz ho chod tam vratit" ...ked som si predstavila ze sa tam mam trepat od starej trznice cez cele namestie.... :-) nakoniec ho mame doma :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?