Kto má tiež svadbu v máji 2018?

Čo máte už vybavené baby? A co dôležité Vám chýba? :-D
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@567funny567 ahojky :) mame hudbu, miestnost, kameramana, fotografa, cepcenie, vyzdobu, svadobne saty, mini darcek pre hosti, chram, nauky. Nemame oznamka, co davat na redovy, oblek, matriku. :-) mame este chvíľu času. Teraz sme pomaly v stadiu riešenia oznámení. Ty si ako na tom?
Odpovedať
@iam24 my máme, sálu ( vtom výzdoba, jedlo, nealko, pivo), kamera, foto,DJ, kostol ale náuka nás čaká v januári alebo vo februári :-), svadobné šaty, pálené, starejsieho máme tiež, tak asi nebudem riešiť súbor, to mi príde už veľa aj starejsi aj súbor na cepcenie. Po novom roku ideme riešiť zákusky, tortu, pozvánky, oblek... =-) :-D
Odpovedať
Ozaj ani obrúčky nemáme :) do konca roka neriešime nič lebo máme frmol v robote obaja a nemáme to kedy spolu riešiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@567funny567 my uz obrúčky mame na to som zabudla taktiez mam kozmeticku, kadernicku a nechtarku zajednanu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) my už máme takmer všetko tiež :) matrika, sála, jedlo, svadobné a popolnočné šaty, oblek, hudba, starejší, obrúčky, fotograf, menovky na stôl, teraz čakáme na pozvánky :) a už dokonca aj svadobnú cestu :D zákusky a tortu po novom roku čo sa týka kozmetičky a kaderníčky, neviem si vyrať :D
Odpovedať
@iam24 hej obrúčky som zbadala v tvojom fotoblogu, zato mi napadli :-)
Odpovedať
@silviajurikova ahoj opýtaj sa kamarátok či nevedia niekoho odporučiť, väčšinou sú takéto referencie najlepšie od známych rodiny :-) inak šikulky ste baby. Tiež si to tak užívate, myslím plánovanie? :-) my keď sme v januári povedali že sa o rok a pol sa berieme, všetci že čo tak ďaleko je to a to sa ti chce toľko čakať? Ja to beriem tak že si užívam co je teraz, čiže zásnuby a nenahanam sa :)
Odpovedať
ahoj, tak my mame salu (v tom vyzdoba, jedlo,nealko a vino), obrucky, svadobne saty komplet a aj topanky, svadobny oblek, fotografa,svadobnu tortu, DJ-a, zajednane zakusky, prihlaseni na nauku vo februari, vizazistku. Este musime kupit alkohol, zajednat ubytko a autobus. Stale cakame na kostol a tym padom nam stoja aj oznamka :(
Odpovedať
@chrenky však oznámenie stačí dať dva mesiace pred svadbou, či? To len ja mám na všetko čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@567funny567 my chceme uz niekedy v januari vybrat oznamko. Zatial sa len informujeme, navrhujeme :D na Velku noc chceme uz pozyvat :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako už ma chytá mierna panika, že čas ide rýchlo...ale keď tu tu čítam, tak ešte mám čo robiť :D ..ja mám zatiaľ kostol, sálu, DJ, fotografa, kozmetičku a kaderníčku, mám vybraté oznamká, ale ešte som neobjednávala, mám šaty, ktoré ale musím dať ešte skrátiť a keďže mám svadbu v kultúrnom dome, musím dať dokopy celý jedálny lístok, a čakajú ma všetky nákupy alka, nealka aj potravín
Odpovedať
Profilova fotka
My mame uz sálu, kostol+Náuku , fotografa, kameramana, dj, dekor. Servis, šaty, vizazistku, kadernicku a oznámenia su uz navrhnuté 🙂 ostatne veci po novom roku ale v apríli chcem aby uz bol klud a v maji len odrátavanie ⏱😁 Tiez ked sme sa zasnúbili v novembri 16 a povedaali potom dátum tak každý ze coo tak dlho budete čakať ? A vlastne cely rok vsetko sama vybavujem a riešim aj so snúbencom a každý sa len čuduje ako vsetko skoro riešim 🤔 na jednej strane som rada ze nikto mi do toho nestrka nos ale na druhej strane som troska smutná z toho ze nezdieľajú radosť z priprav. V rodine sem tam začnú ze Ako bude a tešia sa ale potom zabijú ake to je ešte skoro to je strašná doba toľko sa môže stať a zmeniť bla bla .. keby som mala cely život myslieť len na to ze co vsetko sa môže stať tak asi osivejem... tak len toľko z mojich priprav 👋🏽
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@567funny567 ja som bola teraz na svadbe bratovy, tak nám pomáhajú trošku :) a tiež mi navrhli pár ľudí :) čo sa týka príprav...zasnúbili sme sa 10.februára a od vtedy plánujeme, a stále je toho dosť, čiže si myslím, že rok pred svadbou začať riešiť veci nie je vôbec skoro...hlavne keď máme svadbu v máji :D ja som nevedela zohnať fotografa ani starejšie z okolia, musia cestovať cez 100km, u nás všetko obsadené
Odpovedať
@nathalyfrisn presne aj v mojej rodine, že blabla je to skoro, a u priatelovej naopak sú z toho nadšeni a vkuse by to riešili aj sa mi zdá že častejšie ako ja :-D
Odpovedať
@chrenky prečo čakáte na kostol? Však to stačí prísť na faru a zahlasit dátum a čas, či nie? :-)
Odpovedať
@veroni21 s tým nakupovaním držím palce, kamoška mala tiež v kultúrnom dome a celú rodinu do toho zapojila hlavne pár dní pred svadbou, lebo by nemali šancu to stíhať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@567funny567 dakujem ☺ tak veru ten posledny tyzden bude asi riadne narocny, tak snad to zvladneme 😁
Odpovedať
Ahojte...my už máme: kostolík, sálu, fotografa,odcepcenie, pierka, DJ, pečiatku, sukne pre druzicky, pracujeme na svadobnej stranke a začínam sa trápiť so šatami
Odpovedať
@567funny567 to som si myslela aj ja :-D my sme tam aj volali, ale ze nam nemozu slubit termin, lebo nevedia, kedy tam bude birmovka. Ze to az biskup urcuje ci co a ze to budu vediet az v januari. Zatial mame zalozny kostol, ale ten sa nam tak nepaci.
Odpovedať
@kataline ta svadobná stránka má aký účel? :-)
Odpovedať
Hostí máme z každého kúta Slovenska... Takže tam dáme všetky info pre hostí... Kde sa môžu ubytovať, info o kvetoch, obrade a tak...
Odpovedať
@kataline to je zaujímavé, ako si spravím takú stránku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pripajam babyy :)
Odpovedať
@567funny567 čauko, my máme vybavené - sálu, DJ, fotograf, kostol, catering, šaty, topánočky pre mňa, komplet na čepečenie - oblečenie pre mňa, nastávajúceho a súbor, obrúčky, výzdobu, kvety, v sobotu idem pre svadobné šaty, pozvánky máme v procese výroby :) a keď to takto píšem, aj sa mi zdá, že už aj celkom dosť toho máme :)
Odpovedať
@mon1li buď si sa pomýlila, toto je máj 2018 :-) alebo máš zlý dátum v profile ;-)
Odpovedať
No my sme si kúpili doménu a server kde to umiestnis..a potom si už len vytvoris stránku vo Wordpresse
Odpovedať
@ivetadulovicova mne sa tiež zdalo že máme dosť vybavené ale keď som si predstavila koľko ešte treba, tak toho je viac :-o väčšinou drobnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my :)
Odpovedať
Profilova fotka
máme už reštiku, kostol, výzdobu (si robím sama), obrúčky, kapela, fotograf, kameraman, idem objednať etikety na fľaše, víno na výslužky už mám a ešte mi toho chýba veľa :(
Odpovedať
Profilova fotka
@567funny567 Este, ze si ma na to upozornila, by mi to celu dobu zle dni otravalo, bohvie kedy by som na to prisla :-D :-D :-D Dakujem, uz to mam opravene, sme majovy :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?