Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jééééj no supis....ja sa chistam za nasimi ujamy muzikantikmy...nech my ukazu ake maju skladby,,,,,trochu ich repertuar poznám...ale mozno tam nájdem aj nejaký sladacik na 1tanec....lebo ak nie ten si chceme doniest na CD,,,,a najnovsie je to Grigorov...Povedzme....jááááj krásne slová 8-)
Odpovedať
tie Robove balady co teraz vysli su kraaaasne x-) ...Poedzme ano...lalalala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne sa velmi páči tá piesen od R.Grigorova. Ked som to navrhla mojmu drahému, ako pesničku na prvý svadobný tanec, velmi som nepochodila. Je mu sa viac páči Kotuľa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fomarik :-D ... mozno bude taky dojaty, ze ani nespozna, kto vam hra do tanca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež si myslím.Bude z toho poriadne na vetvy...myslím v dobrom slova zmysle. Májovky....čo všetko ešte musíte zariadiť?
Odpovedať
ahojte, vtrhnem vam sem na chvilku zo septembra, lebo vidim miesto svadby bratislava. julova kde mate hostinu?
Odpovedať
ahoj levik :-)...V Divokej kačke - kuk wewewe.divokakacka.eska :-)
Odpovedať
fomarik, my uz v podstate vsetko mame -resp. na vsetkom sa uz pracuje...snad uz len oznamenia...tie budu bud. tyzden a odnesieme ich do tlaciarne...inak asi takmer vsetko...jo a uz len skuska ucesu a vizaze, ale to este moze pockat..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom tiež tak nejako.Chýba nám už len oblek pre mojho Mirka....chudatko moje, on stále dúfa, že nejaké kilečká zhodí :-S a kúpi si oblek asi 2 týždne pred svadbou aby mu náhodou nepadali nohavice. Ale on neschudne, neschudne, neschudne...ha-ha-ha-ha-ha....lebo ja ho chcem takého aký je - So funfifkami :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a kolko mate ludi? vyzera to tam na viac miestnosti.. my budeme mat 35 na hostinu apotom o cosi viac ked pridu kamarati..
Odpovedať
fomarik :-D :-D... levik - je to len jedna miestnost a ma to aj "vyklenok" - jedalensky pult, lebo cez den to sluzi ako samoobsluzna jedalen (nieco ako v IKEAi)...a su tam stlpy - dva, tak to mozno robi ten dojem viacerych miestnosti...my budeme mat na hostinu 40-43 ludi a vecer tiez kamarati, tak do 20 osob este...a mne sa to tam pacilo..je to poschodie pod prizemim, takze dobre odhlucnene a okolie nie je obytne, sidlia tam vacsinou firmy, takze pohoda...super moznost parkovania vo dvore tam maju..sme spokojni a od domu to mame 10 minut pešibusom :-D
Odpovedať
dakujeeem za info.. mozno zbehnem pozriet.. hladame, uz asi na 10 miestach sme boli, a stale nic.. cautee
Odpovedať
Článok sa načítava...
fomarik....kotula...Tak ako????ta je tiez kjáásna....ale táto sa nastastie páci aj drahému...a je tam text ze spis so mnou po rannej smene aj po nocnej....tak to uuuplne na nás jak vysite...my totiz robime v jednom podniku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, Kotuľa..bola som z toho šoknutá. Vobec by som to na mojho Mirka nepovedala. On ho volá že Škatuľa. My budeme mať s najvačšou pravdepodobnosťou Alphavile- Forever young. My tiež robíme v tom istom centre, teda Europa shoping center. On je tam vo výjazdovke ako SBS-kár a ja opatrujem detičky bohatých prominentov v detskom kútiku.
Odpovedať
jeeej to je pekná robota...teda niekedy asi dost na nerva...ze???ja som robila v Blave v Auparku...a ked som tam vydela tie pobehujuce deturence...tie tetule niekedy nevladali.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekná, áno. K nám zvyknú chodiť kúzelníci, mímovia, rozni animátori, ktorí malujú na detské tváričky...takže my sa velmi ani nenarobíme
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik...napisem ti o tych snoch lebo by ma zaujimalo ci mas nieco podobne... len teraz musim utekat...potom ocakaj IP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to dana-viktoria: OK...som zvedavá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria urcite nie si sama, co ma cudne sny... Mne sa o tom mojom uz posnivalo ozaj kadeco (hlavne to horsie),ze niekedy som sa s nim rano skoro ani nerozpravala, ako keby za to mohol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik...mas postu.. :) sampo ani nehovor...podstata snu je vzdy rovnaka a desi ma to....i ked mam pocit ze to je nieco vo mne a nie v nom .. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria ja si tiez myslim, ze je to vo mne, vo sne sa mi premietaju vsetky hororove obavy, co mam skryte dakde hlboko v podvedomi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
napis mi postu co sa ti sniva...aj mna tie mory trapia... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dana_viktoria mas postu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, máš poštu
Odpovedať
Profilova fotka
formarik aj ty už máš poštu
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-N :-D :-N :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babulienky............................................ja vás mám tak rada................všetky............................... Jednoducho ma chytila taká chvíľka, občas to na mňa príde. :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aj vy mi občas zachýbate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čavinko Julova.................................dnes samé úsmevy? Niekto má fajn náladičku, že? Hm,....čím to asi tak ;-) bude
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?