Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ona dala ten oblek odlozit este cez tyzden :-) celkom jej verim, ze sa vyzna, ved bola navrharka dakedy :-N a naozaj mu sadol. Este topanky, koselu, kravatu (videli sme pekne francuzske v Lucenci ;-) ) trochu ma vydesili jeho kamarati, ze ako sa tesia na svadbu, ze bude "bordeeel" :-)
Odpovedať
z toho mam aj ja najvacsiu "traumu" - ze sa niekto spije pod obraz bozi...ze zuuurka jak svina a taaak =-) ...aaaale budem riesit, az ked bude co :-D...a mam uz ten Wet Wet Wet stiahnuty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj naozaj? a mohla by si mi ho poslat? ;-) hm, aj cez IP sa to da? alebo ti poslem radsej aj mail :-D
Odpovedať
no cez IP sa neda :-)...keby si bola prihlasena na ICQ, islo by to rychlejsie, ale aj mailom sa da ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pockaj, tak sa prihlasim na ICQ. a MSN nahodou nepouzivas? lebo tam som prihlasena
Odpovedať
to nepouzivam..som on-line na ICQ len...aky mas nick? ;-)
Odpovedať
ahooooojte.....ZUZI dakujeeeem prave sme ptisli domov a nasla som si oznamko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova poslala som ti cislo do IP :-) a meno je inak Janna ;-)
Odpovedať
ahoj Luc :-)...tak fajn...co nove Ti pribudlo do satnika? ;-)
Odpovedať
topánky,,,, :-D :-D
Odpovedať
zdravim majovky; ja to mam 2.6, co je len dva dni po vas :-) takze starosti/radosti dost podobne. oznamko u nas stale nic - nevieme si vybrat kolaciky a tortu mame este pred sebou: neviete nahodou poradit, kde robia take male banketove kolaciky? to pojde asi ovela viac na chut ako velke zakusky rovnako hladam nejaku inspiraciu na blond uces z polodlhych vlasov... ak mate tip resp. foto pls dajte vediet :-o
Odpovedať
Profilova fotka
eleni my budeme mat asi banketove kolaciky :-) aspon tak to opisovala nasa "cukrarka" a tych ucesov mam uz nastahovanych dost, ale vsetky len z albumov.. nejake urcite najdes ;-) lucu neprovokuj :-S aj ja chcem topanky... ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale nie svadobne :-| .....
Odpovedať
aj my budeme mat asi banketove...no vraj su mensie ako normalne v cukrarni - ze take zvycajne robia na svadbu - a ak chces poslem Ti kontakt v BA odkial ich mame...mam aj cennik a gramaz..
Odpovedať
Profilova fotka
lucu ja svadobne uz aj tak mam, prave take na bezny den by sa mi zisli.. lebo moje skvele (oblubene...) sa akosi roztiahli.. koza no... :-(
Odpovedať
noooo...moj drahy bol strasne chutne dieta :-D...akurat si doniesol fotky od rodicov...ale ani mu to nepoviem, lebo ma dnes straaaaasne vytocil...samozrejme ze kvoli prkotine, ale aj tak ma vytocil :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co take hrozne urobil? :-) pozaluj....nech sa tesime s cudzieho nestastia :-D :-D :-D
Odpovedať
no zabudol, ze na sobotu sme sa dohodli, ze ideme odniest oznamko nasim znamym co budu na hostine ...a maju prist na navstevu jeho rodicia..on sa dohodol so svojou mamou ]-(
Odpovedať
tak som mu povedala, ze ja idem tam kde sme boli dohodnuti a on nech si to pred rodicmi vyzere sam :-p |-| :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
heh, dobry pristup julova :-D no banketove su mensie ako obycajne, tak potom to budu asi aj tie nase :-)
Odpovedať
je tu xujovina, ale mna unavuje mysliet aj za nho :-x ...aspon dnes :-D ...a to je o dva roky mladsi a si nepamata ]-( ...si piiisme do notesa...neee? :-D
Odpovedať
sak vypytat od mojej maminy ma mozu aj bezo mna,...a ked sa moja mama nasere...ajaaaaj...nikomu ma neda :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz vypytana :-D este pojdeme potom "vypytat" jeho ;-)
Odpovedať
hlvne dnes nech mna sa nikto nic nepyta,lebo by som im ho nechala ]-( :-D ...to vies...impulzivny lev :-D...musim ochladnut trosicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no julova, uplne ta chapem... moj ma 23 a sklerotik horsi jak osemdesiatnik....to ma niekedy az do zufalstva privadza....este ked ma presviedca ze nic take sa nepovedalo, alebo nic take nemalo byt....a este vyzeram ja jak blbec.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a on je co? dufam, ze nie ryba, lebo ti su citlivi... to by mohol s tebou aj nevydrzat.. Aj ked som citala, ze kozorozec je aj tak najhorsia zmeska zo znameni :-D
Odpovedať
my sme dvaja strelci a tak to aj vyzera ;-) levov chapem - to je moja skupina, takze julova, plne suhlasim
Odpovedať
a to uz je ine kafe, zo mna blba robit :-D ...nema sancu...vtedy trham jak besna :-D :-D...on je blizenec...ale on sa vobec na to znamenie podla horoskopov nehodi...on je celkovo iny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som blizenec a moj je tvrdohlavy byk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova vy ste kombinacia ako nasi - oco lev a mama blizenec. A ziju si krasne.. laska asi :-D no mne sa zda, ze to su asi vsetci chlapi taki, ja mojmu hovorim, ze to uz ma vekom ;-) .. aj tak to uz iba horsie bude. Stokrat mu musim pripominat, ak je daco dolezite. eleni aj ja mam strelca :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?