Menu Forum

Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
Registrovala sa 5. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 37 priateľov. Švédsko.
 my sme sa včera vrátili od našich a večer sme boli so svokrovcami v meste žiť, tak dnes mám pllllllne ruky práce, aby mi na týždeň nič neostalo. najviac ma štve, že moja maminka má už umyté okná a ja nemám čaaaas emoticon
nový bude prsteň, nie? a ja budem mať darovaný prsteň od svokry, ale chce mi ho dať až pri svadobnom stole (herečka) a ja by som chcela mať niečo celýýý deň emoticon ...nie že by som nemala na náušnice emoticon emoticon
18. mar 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
julova
Registrovala sa 30. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1634 príspevkov. Okres Bratislava.
 no asi aj mne by ho mamina dala az po obrade...tak jej musim posepnut, ze chcem aby ma sprevadzal cely den emoticon...asi si v piatok pred dnom D, urobime taku babsku seansu...to bude rumazgania emoticon...

no my mame vacsinou spustene zaluzie, tak ani neviem, ci su moooc spinave...ale este je vidno von emoticon...a nastastie mame len dve okna emoticon
18. mar 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 my mame okien dosť, ale nemam mindrák z toho, najprv musím posadiť kvietky na balkón, aby som tam v lete aspoň niečo mala... emoticon mamka mi dala priesadky muškátov...ešte bylinky pre môjho kuchárika musím posadiť...a idem aj prať ...si ma navnadila... emoticon
18. mar 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 nech ziju pracky emoticon

my nemame ani balkon emoticon...chyba mi to...ale ked bude vacsi bytik, tak rozhodne balkon...takto si zatial sadime aspon na okna muskaty a ine kvietky a pazitku (mnam mnam) a male paradajky krikove emoticon
18. mar 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 presne presne...pažítku mi včera vtisla mamina do ruky...(celkom vie, čo mám rada) a kríkové paradajky sú supiško. balkónik je super vec, ešte som nemala šancu sa na ňom vyblázniť, lebo to bude vlastne naše prvé leto tuuuuu, v našom bytíkuuuu emoticon
18. mar 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 akurat som sa rozcarovala...schvalne si to precitaj emoticon emoticon

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=24946&vOffset=0&vGotoLast=1#end
18. mar 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 to nič...celé som si prečítala...myslela som, že tieto stránky sú na príjemný pokec, ale dosť často sa to zvrháva na ohováračky...a pritom veľa členov je len akože a mnohí sa skrývajú za viac mien...aj to sa dá okuknúť...nerozumiem, načo je to dobré...veď ja si žijem svoj život, tak prečo sa na internete hrať na iekoho iného?
emoticon emoticon
a čo sa týka názoru dotyčnej 4a, tak je mi jej ľúto...nenašla šťastie ešte...držím jej palce, všetci sme niekedy nešťastní, no nie? emoticon
18. mar 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ved to..kazdy sme nejaky - ale hento uz je zufalstvo...neviem, ci by som ja svoje nestastie riesila hentak...sotva...vtedy "nastupuju" kamarati a hned je lepsie emoticon

a hrat sa na niekoho ineho - to musi dat zabrat emoticon...ale urcite je to casom priehladne..mne osobne by sa ani nechcelo..aky to ma vyznam? pride mi to detinske...nech...esteze sa tym nemusim trapit emoticon
18. mar 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 ja keď som bola nešťastná, tak som veeeeľa plakala...a potom som šla niečo peknučké kúpiť...sadla s kamošmi na kávičku...to mi pomáha. ale už to väčšinou končí len plačom a objatím môjho drahúšika...on veľmi neznáša, keď plačem, ale neznáša, ani keď som nerváčik...tak vtedy neviem čo je lepšie...asi nerváčik emoticon emoticon
18. mar 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2007
    Modry kostolik v Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
Registrovala sa 23. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 421 príspevkov. Okres Bratislava.
 ja som to vzdala ....ni modre si neviem predstavit...uz som rozmyslala ze si na stehno modrou fixkou nakreslim kurok...lebo aj podvazok mam cierny a proste modre neviem ze co.... tak to necham plavat emoticon
18. mar 2007 o 10:33  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 kurok-kruzok.... vcera sa nasi z mexica vratili tak bolo vela tequily...prominte emoticon
18. mar 2007 o 10:34  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 veď si priši malú modrú cverničku na podväzok, alebo na podprsenku z vnútornej strany...to nemusí nikto vidieť, ide o srandu...že to máš... emoticon emoticon
18. mar 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ja uz si ani nepamatam, kedy som bola tak skutocne nestastna, odkedy sme s Petom spolu...ale take male nestasticka - tak to sa vyplaceeeem...a on ma vystiska a je fajn...a ubolenu dusicku tiez vyliecim niecim kupenym emoticon...vlastne dost podobne ako Ty emoticon...a aj nervacik som ukazkovy emoticon...a ked placem - pred Petulom malokedy - tak je taky nesvoj a nevie, co ma v tej chvili robit a to ma niekedy tak "rozculi", ze je vzapati zo mna nervacik emoticon emoticon
18. mar 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 vidim, že sme dosť podobné emoticon emoticon veď pali tiež nevie, čo má robiť lebo on tomu nevie pochopiť, že ako viem hneď plakať...a vždy si myslí, že on je na vine...a nedá si vysvetliť, že nie...že stačí objatie a ja sa ukľudním... emoticon emoticon
18. mar 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ahoj Dani emoticon...fuuuha, takze kaktusy este su.onoho casu niekde pisali, ze hrozi "vymretie" tequily, lebo je nedostatok kaktusov...to by bola galibaaa emoticon

janino - aj moj Peto si to casto mysli - ja si nazory vymienam dost nahlas...a on sa s takym respektom vobec nechce branit, lebo si mysli, ze sa hadam a ze sa s nim vzapati idem rozist emoticon...a to ja len tak nahlas rozpravam co si myslim emoticon emoticon
18. mar 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 casto mu vysvetlujem, ze su to proste len moje "starodievcenske" maniere emoticon
18. mar 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 mne tu ako preskakuju prispevky emoticon ...a ani tequilu som nepila...jej to boli vaši na dovolenke, dani? ja netuším kam pôjdeme na svadobnú cestu...katalógy pri posteli ma zachvíľu zahlušia...a neviem, neviem... emoticon
18. mar 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 my sme sa rozhodli pomerne rychlo, kedze ja som nikdy pri mori nebola, tak mi to bolo v podstate jedno-len nech tam nevidim nikde logo mojho zamestnavatela emoticon...vyriesili sme to este v 12/2006 a vybrali si First moment do Egypta...sa tesiiim emoticon
18. mar 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
fotoportrét
fotoportrét
janino
3
 môj drahý zas pri mori nebol...a ani veľmi nechcel...ale som ho presvedčila, dal si podmienku, že arabské krajiny musím vylúčiť...takže egypt ma ešte len čaká...a to bude dlhé presviečanie...
s gréckom súhlasil...len ešte neviem, či pevnina alebo ostrovy...ajjajajajajajaj emoticon emoticon
18. mar 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 aj Grecko je vraj krasne...ale to ja neviem posudit ani poradit emoticon...ja som na takejto nejakej dovolene nikdy ani nebola, ci uz pri mori, alebo bez mora...takze to bude moja premiera emoticon
18. mar 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 v grecku som bola minuly rok a bolo super.....ale uplne najviac sa mi pacilo na Capri, alebo potom spanielsko Costa Brava...to je parada emoticon
18. mar 2007 o 12:12  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 TAK SOM TO POZICALA OD "KOLEGYN" Z AUGUSTA 2007 emoticon..(...lomnicka, dufam, ze nevadi emoticon emoticon )

"nove - znamena, ze zacinas novy zivot
stare - ze si späta so svojimi predkami...volakedy sa dedili saty - tie sa presivali, neskor to bol vlastnosrucne zdobeny, vysivany, usity zavoj...
modre - modra je znakom dovery, co je zaklad pre vztah, manzelstvo
pozicane - znamena, ze mas pri sebe cloveka, ktory ti je ochotny podat pomocnu ruku, tym ze ti pozicia, trebars penaize, ak budes v nudzi...
darovane - drobnost...trebars vysivany kapesnicek od kamaratky...

dokonca som citala, ze sa zenichovi kladla do topanky minca, aby mladomanzelia nemali problemy s peniazmi..."
18. mar 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
potvorka
Registrovala sa 5. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 12. mája 2007
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
potvorka
Registrovala sa 5. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 12. mája 2007
    okres Ilava
 No tak diky za poucenie emoticon
My sme vcera uspesne ukoncili predsvadobnu nauku emoticon este asi to planovane rodicovstvo,aj ked ak som to spravne pochopila,tak to neni uplne povinne, ale zvazujem skorsie vysadenie tabletiek, tak by sme to mohli skusit emoticon a hlavne moj drahy tie letaciky prestudoval cele a ze by sa ttoho rad zucastnil emoticon
nemusim vraviet ake boli boje, ked som povedala v piatok, ze cez vikend je ta nauka emoticon
19. mar 2007 o 10:39  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
fotoportrét
fotoportrét
dana_viktoria
 julova....tak idem teda konecne na postu emoticon
19. mar 2007 o 15:23  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 aj ja som dnes bola emoticon
19. mar 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sampo
Registrovala sa 5. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1038 príspevkov. Má 48 priateľov.
 cawo nevesty emoticon vlastne vas iba zdravim, lebo sa akosi neviem zapojit do debaty emoticon
JULOVA DAKUJEM ZA OZNAMKO emoticon moj oco dost dlho lustil "samponika" emoticon si myslel, ci dajaka sutaz alebo co .. ale ze s mojim menom? emoticon
vlastne mam cosi nove.. teda ani nie tak ja, ako zenich - kupili sme mu oblek v sobotu emoticon
19. mar 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 ahoj samponik emoticon...a necha sa Ti vyfotit do verejneho albumu, nech si ho poprehliadame? emoticon emoticon
19. mar 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 no..uz sa taha emoticon...si on-line aj na ICQ?
19. mar 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
fotoportrét
fotoportrét
sampo
 no aj by sa dal, lenze som to tento vikend nestihla emoticon buduci bude u nas.. no mozno ten dalsi by som ho mohla do toho navliect (ale koselu a kravatu este nemame emoticon ) odfotkala som iba oblek... na vesiaku emoticon ale fesak je emoticon som mu schvalila (hoci vyberala svokra emoticon )
19. mar 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julova
fotoportrét
fotoportrét
julova
 tak to teda...svokra Ta musi luuubit, ze si jej schvalila emoticon...tak uz sa tesim na foto emoticon
19. mar 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš