Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
samponik - nevadi...ale trest Ta "minul" :-D :-D...vecer dame lamy :-D ahoj janino ;-)
Odpovedať
ahoj julova ;-) ...ja vôbec nič nestíhačky, za chvíľu dorazí milášek z práce a ideme na náuku :-p tešíme sa, lebo krásne padá...no nevadí..možno zajtra sa zastavím na pokec a hlavne prečítam všetko, čo ste rozoberali...papa a pekný zbytok dníčka
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu :-) ...nechce sa mi pisat nic :-)
Odpovedať
papa janino :-)...tak nech je nauka zaujimava ;-) dani :-D :-D...tak dobre, nemusis :-D
Odpovedať
JULOVA VáZNE O TýCH TICHOSLAPKáCH UVAZUJEME...LEBO KED SI DáM VYSOKE...A POTOM NESKOR SI DAM NEJAKE TIE TICHOSLAPKY TAK SA BUDEM PODKíNAT O SUKNU :-D :-|
Odpovedať
Dani, maaaam ho ;-)...uz nam zdobi policku :-D...dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka...aj ja som kupila u cinanov za 80 krasnucke take skoro lurexove tichoslapky... aha ... http://farm1.static.flickr.com/104/26... julova...super ...tesim.... zvolila som dufam prihodnu farbu obalky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poznate? Ptá se vnuk dedy: "Dedo, nevidel jsi ty pilulky co sem mel na lince? Bylo na nich napsáno LSD." ** * "Ser na pilulky vole, videl si toho draka v kuchyni ?!?!"*
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tusim tu mate veselo :-N konecne uz mame nase prstienky.... sa nam stala taka mila vec, ze na prvyx ked sme prisli po ne boli nam obidvom male... mne bol dobry draheho a tak nam ich museli prerabat... ich chyba v merani, ale teraz su zu OK a su naadherne - aspon pre nas teda! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len ma este stve ze oznamka stale nemame.... dufam ze uz coskoro budu.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mia....jake pekne atmosfericke fotky prstienkov ste urobili...mnaaam :-)
Odpovedať
...ahojte babenky, sice ja mam svadbu az v septebri, ale nasla som na nete tuto ponuku, kto by ste chceli mat svadbu 5.5.2007 a este nemate nic vybavene, tak mi to pride fajn..a nevedela som kam to dat tak staci, ked kliknete na www.kika.sk a tam najdete viac...pekny den :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No heard diky, aj ked ja by som svoj termin nemenila, vybrali sme si ho ze to bude presne 2roky a 2mesiace co sme spolux-) Ale lakala by ma tam najviac ta dovolenka - Turecko, celkom moze byt, takze isto to inspiracia je :-) A mimochodom moje skvele kolegyne ma tam prihlasili, lebo chcu aby som mala svadbu v blave, nech ma vidia =-) tak tak a tie topanky dani su zlate :-D Len ja som na podpatky, tak aspon cosi tam bude musiet byt :-N
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka...ja mam 178 cm moj drahy asi 184... a ja cely zivot chodim v gladiatoroch a podobne...vysoke opatky ma nejak jikdy neoslovili...ale kebyze mam o 10 cm menej asi by som rozmyslala inac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja som tiez neni najmensia, cosi cez 170, ale skor ide o ten pocit, cim si vyssia, tym posobis chudsie =-) :-N vies, clovek sa snazi oklamat roznymi sposobmi :-D ale z pohladu pohodlnosti to ma nieco do seba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, dneska sa ulievateee!!...to povieeeeem :-D
Odpovedať
dani - a komuuu??? :-p :-D ...a ver, ze nerozmyslala ;-)...ja mam 162-163 cm a opatky nenosiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heard - no sidce to vyzera lakavo, ale vies... kto chce mat svadbu 5.5. ( co je aj moj pripad) tak ten uz v tomto case vacsinu veci obehanych a vybavenych ma... takze by mi asi bolo luto vsetko to zrusit! hlavne ked uz prstienky doma mame, saty som nasla najlepsie mozne na moju postavu a tak... ale ako akcia to nie je zle... :-) ja by som sa na to urcite dala, len moj drahy absolutne nie je ten typ - sutazivy... :-D
Odpovedať
baby, neviete o niekom, kto ma zaujem o saty zo salonu NICOL v Auparku a este neplatil zalohu? nemusi to byt len do maja, ale aj po...ja som si dohodla s majitelkou, ze mozem prepisat na niekoho moju nezrealizovanu 3-tisicovu zalohu, aby mi neprepadla (drahy mi to uspesne vyreklamoval :-D)...mam tu aj v BAZAR-i inzerat, ale zatial sa nik neozval :-. ...to som teda necakala :-)...a ponukam ju za 2 tisic...tak ak by ste blavacky o nejakej nevesticke vedeli, hodte jej na mna kontakt ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
helou! julova az zajtra si s tebou mozem zahrat lamy :-) ale zase prehram, to je jasne... dani ty mi pripadas ako jedna moja kamoska a ex-spoluziacka :-) tiez stale chodila v gladiatoroch, kozenej bunde, piercing v nose, oboci, usiach.. ale fajna (az na obcasne vypadky citliva dusicka) asi pride aj na svadbu :-) heard pocuvam o tej sutazi z funka 10x za den, ale smola no, skoro vsetko je uz vybavene.. skor to mali vymysliet :-( mohli radsej len groše ponúknuť :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani - dakujem za tu pochvalu :-) to som sa minule utrhla a nafotila... jedna holka to tu mala na podobny sposob a mne sa to veelmi pacilo - hlavne pre mna ten text ma aj velmi velky vyznam, takze ja preto! no a po niekolkych nezdarenych fotkach na roznych latkovych podkladoch som zistila ze na papieri to je uuplne najsamlepsie... kto nechce pouzit text z Biblie moze hociaky o laske - basen, z knihy nieco a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
mia veru pekne si to nafotila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka :-) hoci napad nebol moj... tak trosku som ho slohla! ;-)
Odpovedať
je to krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova, sampo - co je to tie lamy?
Odpovedať
Profilova fotka
lamy - to je taka fajna hra cez icq, ze julova?;-) mia, ty nemas icq? ozaj julova este si nedostala ruzovu obalku? uz by si ju mala mat... :-N
Odpovedať
neviem..este som dnes nevidela postu...ale verim, ze dnes tam bude ;-) vecer napisem ;-)...ochvilu ficim domov :-D.. a zajtra neviem ako lamy, lebo mam poobednu do 21.00 a v praci mame bloknute ICQ :-S ...takze az v piatok pripadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - no myslela som ze asi daco cez net... :-N mala som kedysik pristup, ale uz daavno tak teraz neviem ci este stale - hlavne neviem heslo a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
jeej - posielate si oznamka? ja by som tiez rada dostala vase a ked budu mozem poslat aj ja... bolo by fajn mat na pamiatku od ludi co mali v tom istom mesiaci svadbu a s ktorymi som bola v kontakte aspon takto na nete... ovsem iba ak mate naviac... ak nie tak potom nist a pochopim! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu vecer nebudem :-( este som v PO. ale zajtra uz budem doma, aj v piatok. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?