Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam zelam pekny vikend, lebo je mozne, ze sem nezavitam. :-|
Odpovedať
nenechajte ma tu samuuuu...do 21- ej :-( :-D krasny vikend...maajovky moooje :-D
Odpovedať
už asi všetky víkendujete... :-( taaaaak pomaly ubiehajú tie posledné hodiny v práci ]-( ....ešte 1,5 hodiny...jaaaaaj...chcem spať! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno a ja som tu tusim celkom posledna... :-)
Odpovedať
ze vraj nevesta by mala mat na sebe nieco modre - preco? =-) a staci, ked budem mat na sebe uprety modry pohlad mojho draheho? :-D
Odpovedať
Nieco pozicane, nieco darovane a nieco modre. Ja budem mat tu maslicku na podvazku.
Odpovedať
no to vsetko som citala, len neviem preco to tak ma byt ;-)...s cim sa viaze ta "povera" ci tradicia?...ja mam podvazok cierny s cervenou maslickou, takze si asi vystacim s draheho modrymi ocami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou! som tu na sekunduuu! julova poslala som ti oznamko, ale zabudla som ti tam prilozit nejake teple pisane slovo :-( tak ti budem pisat tu :-) ale vraj pozicane od nejakej blizkej osoby, ja som myslela, ze staci z pozicovne :-)
Odpovedať
helooou samponik :-)...tak si este posleme "teple" svadobne telegramy :-D
Odpovedať
ahojte.ja mam svadbu 26.5.07. je to coskoro. mam uz skoro vsetko, len hladam oznamenia. poradite na aku stranku sa mam este napojit, okrem skeraka, pamas?
Odpovedať
http://www.svadobneoznamenia.eu/ - skus tu...ale aj vo svadobnych salonoch uz zvyknu mat katalogy s oznameniami...nepytala si sa tam, odkial budes mat satocky? :
Odpovedať
no pridavam sa k tomu, co ma mat mlada. viem ze to ma byt nieco modre, stare, nove pozicane, darovane a ukradnute.
Odpovedať
Článok sa načítava...
bola som vsade, ale nic sa mi tam nepacilo. satky mam uz doma. kupila som ich a su korzetove. latka je krcena a na korzetiku je krajka kombinovana s koralikmi.mam 2 zavoje. jeden dlhy na sobas a fotenie a druhy kratsi vysivany na zabavu. a co ty?
Odpovedať
ja mam vsetko co budem mat v albume :-)...zavoj mat nebudem a vlastne este ani uces nemam vybraty...ale idem buduci piatok ku kadernicke, tak sa s nou dohodnem, co s vlasmi a dohodneme termin skusky...
Odpovedať
ja uz uces vybraty, len este mam cas na skusku. idem koncom aprila na svadbu, tak uvidim ako ma ucese. ak budem spokojna tak pojdem hned na skusku a ak nie, tak musim hladat niekoho ineho.
Odpovedať
Profilova fotka
oznamenia este askus.sk, celkom dobry vyber 8-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme boli dnes od 9.00 do 17.00 na tej svadobnej nauke :-( ako povedal moj drahy, mali to urobit ako dotaznik a test na nete :-o Bolo to v pohode, ale dalo sa to spravit za polovicny cas, nehovorim ze este zajtra 3 hodiny ;-( ]-(
Odpovedať
my sme mali vcera poslednu nauku co sa tyka odbornych prednasok. v piatok pred sobasom sa mame stretnut, aby sme sa dohodli co a ako. ale take dlhe nauky sme nemali. max to bolo 1,5 hod
Odpovedať
Profilova fotka
no, toto je len tento vikend a hotovo 8-) ale fakt ze mi stacilo :-p
Odpovedať
chapem, pretoze niektore boli ozaj o nicom :-S ale uz to mame za sebou a ostava nam uz len cakat na den D
Odpovedať
Profilova fotka
no, aspon ze to :-) aj ked ma mati hned vytocila, ze ci zase buduci vikend teda prideme ku nim ]-( makat samozrejme :-( a pomoct s danovym 8-( ách, neznasam to ;-( a ide akasi komedia, idem sa rozveselit =-)
Odpovedať
fajn a z fotrovcou si nerob nic, moj fotrik je v irsku a mamusa ma trapi a buzeruje aj miesto neho
Odpovedať
Profilova fotka
hmm :-| inak pre potechu my este tiez nemame oznamka :-( uz s drahym na nich "pracujeme" asi 2 tyzdne, no nie a nie to dat definitivne do kopy :-S mozno posleme len mms :-D
Odpovedať
no ja som si poziciala katalog od suseda, ktory ma svadobny salon. vybrali sme si asi 6 typov, ale nieje to ono. predstavovali sme si nieco ine. no musime sa rozhodnut cim skor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi to hovor, ze cim skor ]-( mame termin o2 tyzdne skor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, idem radsej spat, som mrtva a cely den sa snazim jest s najlepsim vedomim a svedomim na stihlu liniu a teraz drahy vylozi misku kesu ]-(
Odpovedať
tak to aby ste zacali na tom makat. viem, ze niektore oznamka dojdu az po mesiaci. a o chvilku je koniec marca a v aprili toho vela nestihnem, lbo je velka noc a potom idem este na svadbu bratrancovi :-|
Odpovedať
ahojte májovky ;-) varím obedík...drahý je na zápase... :-) jej aj ja budem mať modré...na podväzku...ten asi spĺňa všetky moje modré, požičané...jej veď vlastne nemám staré a darované...chi stará môžem byť ja a ešte zohnať niekoho, kto mi daruje náušničky...a bude to. :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj janino :-D...no vidis...stare, to mi nenapadlo - to som ja ;-) ...mamina mi daruje rodinny prsten, modre draheho oci...hm...pozicane budu saty :-D...a aj nove cosi bude.. ja som varila vcera...segedinsky...sa mi fajne podaril :-)...dnes uz len pracka operie :-D..draheho mam v praci a pride az vecer..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?