Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@machula krémové sa určite dajú zohnať - sesterka sa vydávaa pred 3 rokmi a mala mix krémových a bordových ruží. Teda nevidím problém, také zohnať. A k svadobným vôňam - Marry me! som neskúšala, ani k nej neprivoňala. Mne napr. strašne dobre vonia parfém LaCoste - Pour Femme, raz som ho už dostala na narodky, je síce trošku drahý ale možno dostanem opäť na okrúhle narodeniny, ktoré mám tesne pred svadbou...a budem ho šetriť na výnimočné príležitosti 8-)
Odpovedať
@alohim musim skusit :)
Odpovedať
@lindux @panaacik baby ja som si povedala, ze uz koncim, jedine, co este potrebujem zohnat su popolnocne saty a snubenec koselu a hotovo...uz ziadne drobnosti a somarinky, odteraz si bucham po prstoch...len ako to vydrzim :-p
Odpovedať
alohim diiik, mas krasnucku fotku :-) :-) ja som rozmyslala nad bielo-kremovou...
Odpovedať
Profilova fotka
dneska nam dorazili pohariky.... kraaasne :)) doladili sme oznamka a buduci tyzden vyskusame par vytlacit... nam uz toho vela nechyba, skor uz len malickosti, vsetko je objednane, zarezervovane... az ma niekedy mrzi ze uz nemam co vybavovat :)
Odpovedať
mi sme si oznamka robili sami a uz mame aj polovicu rozposlanych huraaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
@sarah777 @tinka_14 ake ste sikovne, ze uz mate oznamka a to ze uz ste aj poslali ani nehovorim :) nam sa este len robia, potom ich musime dat vytlacit. Len neviem kedy budu navrhy hotove, kedze nam to robi znamy :) ale uz sa neviem dockat :)
Odpovedať
@machula juuu no to sa vam hovori, ked uz vsetko mate! My nemame skoro nic :-( este nam chybaju docela zasadne polozky ako oblek a topanky pre milacka, miesto na oslavu stale nie je, obrucky su iba objednane...och zacinam byt v strese trosku :-(
Odpovedať
@lindux ja viem, ja nemam preco stresovat...saty uz nejake zozeniem....ale na druhej strane aj zavidim, teraz nemam do svadby co riesit...uz by som najradsej oznamka posielala, ale este je skoro :-D a neboj, to zvladnete lavou zadnou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux nebuď v strese, nie si sama, ktorej chýbajú takéto veci ;-) tiež nám chýba oblek (a ani tak skoro nebude), topánky pre drahého, obrúčky ešte nie sú ani objednané a ktovie, kedy sa k zlatníkovi dostanem... oznámenia ani neviem, v akom sú stave, kamoška vraj na nich pracuje, ale má toho veľa v práci, takže nevieme, kedy budú a to si budeme musieť na ne kúpiť ešte papier, lebo si ich budeme tlačiť sami, ale kým ich nevidíme, tak ani ten nemôžeme kúpiť... a keby som sa nad tým ešte lepšie zamyslela, tak ma napadne ešte veľa ďalších vecí... a už ma napadla ďalšia, budeme musieť zabezpečiť ubytovanie pre celú snúbencovu rodinu
Odpovedať
Profilova fotka
@machula nemáš, čo riešiť, keď nemáš šaty? :-D veď to je jedna z najzaujímavejších vecí na celých prípravách, takže sa ešte môžeš pokojne vyžívať v prípravách ;-)
Odpovedať
@nimika ja to vidim na jeden najazd do obchodu :-D ...tak ako to bolo aj pri svadobnych! Ja sa nikdy dlho nerozhodujem, neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@machula jaj, ja som ťa zle pochopila - myslela som si, že svadobné ešte nemáš :-D
Odpovedať
@nimika juuuj, tie uz od novembra :-D :-D :-D to by som tak dlho nevydrzala
Odpovedať
Profilova fotka
babenky... kde kupujete koselu pre zenicha?... dakujem..
Odpovedať
@mirka_martin my sme kupili popolnocnu marks&spencer a svadobnu planujeme u Blazeka
Odpovedať
Profilova fotka
@machula dakujem.. no na skusku bereme bielu obycajnu.. a spytam sa aj v salone.. poradime sa :)
Odpovedať
@panaacik vďaka, drahý ma fotil na lúke dva roky dozadu
Odpovedať
@lindux Lindi, nestresuj...my tiež nemáme ani oblek pre drahého, ani topánky pre oboch, obrúčky, ešte sme neboli spísať cirkevnú zápisnicu a tiež na matrike. A to nehovorím o koláčikoch a kaderníčke, ktorú som ešte nerezervovala. Ale ešte máme štyri mesiace :-) pohoda-klídek-tabáček :-D
Odpovedať
@lindux veru netreba stresovať, veď ešte 4 mesiace, my máme len drobnosti ale také zásadné veci nemáme, priateľ chce oblek riešiť až mesiac pred svadbou, chce schudnúť :-D :-D :-D , neboli sme ani na matrike, ani koláče, tortu atď....
Odpovedať
@luciac @alohim @nimika @machula Juuj kocky dakujem, ste strasne zlate :-) :-) Mate pravdu, este 4 mesiace, snad vsetko vystihame ;-)
Odpovedať
@lindux naozaj nestresuj, ani my nemame este oblek pre zenicha, ani koselu, kravatu, topanky a tak skoro to ani mat nebudeme. Som si na 99,9% ista, ze to pojdeme vsetko kupovat vo svadobny tyzden :D. Mame sice objednany kostol, ale este sme ani na matrike neboli, teta povedala, ze nam staci prist v juni, aby sme podali ziadost o manzelstvo...
Odpovedať
@lopieta :-) hej je to docela v pohode...pomaly by som chcela zacat tlacit oznamka, uvidime. Inak teraz davame dokopy s drahym program nasej oslavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Haloo baby.... tak ako pokracuju pripravy...?? ja som dneska konencne videla vytlacene nase oznamko :-) cakame kym sa nam vyrobia obrucky a podbradniky.... a potom uz asi na dlhsi cas dame pauzu a az v juni budeme zas objednavat tortu a kvety a tak... sa uz musim aj skole venovat :)
Odpovedať
@tinka_14 super, ja akurát tento týždeň chcem doriešiť také maličkosti a potom tiež si dám pauzu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes kamarátka poslala prvý návrh oznámenia, tak uvidíme, ako to nakoniec bude vyzerať vo finálnej verzii :-) @tinka_14 @luciac závidím, že si idete dávať pauzu, u mňa začne asi najväčší chaos teraz, ale tak doteraz som to brala len tak zľahka, takže sa to dalo čakať...
Odpovedať
@nimika a čo Ti ešte chýba, no my chceme v apríli začať posielať oznamká ale to je pre mňa radosť veľmi sa na to teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika my sme nastastie vela veci poriesili zaciatkom roka, kedze mi teraz pomaly konci posledny semester a potrebujem skusky dorobit a bakalarku pisat... tak som celkom rada, ze uz skoro vsetko mame... na druhej strane zas potom stale vymyslam, ze co este by sme mohli mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac obrúčky, aj tie oznámenia ešte, ubytovanie pre hostí, na matriku treba ísť, alko/nealko, výzdoba do sály (nebudem mať toho veľa, ale aj tak treba niečo kúpiť), komplet oblečenie pre ženícha, poháre a ktovie, čo všetko by som ešte dopísala, keby som dlhšie rozmýšľala :-) postupne sa musím aj opäť ozvať kameramanovi, fotografovi, DJovi, aby na mňa náhodou nezabudli a bližšie sa potrebujeme s každým dohodnúť. Tiež netuším, ku ktorej kozmetičke sa vybrať a určite by sa dalo ešte pokračovať :-p ale nervózna z toho nie som, myslím, že stále je na všetko čas, akurát už sa bude treba tomu všetkému asi intenzívnejšie venovať
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 tak samozrejme, ak ešte chodíš do školy, tak bolo veľmi rozumné riešiť aj maličkosti skôr :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?